1. KrwiObieg Warszawa

5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 141 KOŚCIELNY TOMASZ M 1 M OPEN 1 WARSZAWA SUBTENO 5km NW 0:32:33 9.22 [km/h]
2 127 BIELAWSKI LESZEK M 2 M OPEN 2 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:32:59 9.10 [km/h]
3 267 BEREZNOWSKA PATRYCJA K 1 K OPEN 1 OSSÓW HERON WIELICZEW TEAM 5km NW 0:34:11 8.78 [km/h]
4 173 WALORYSZAK ANDRZEJ M 3 M OPEN 3 RADZYMIN MORSY RADZYMIN 5km NW 0:34:50 8.61 [km/h]
5 272 TRONIARZ STANISŁAW M 4 M OPEN 4 RASZYN 5km NW 0:35:18 8.50 [km/h]
6 166 PUCEK TOMASZ M 5 M OPEN 5 WARSZAWA 5km NW 0:36:33 8.21 [km/h]
7 273 ZAKRZEWSKI JAN M 6 M OPEN 6 GRODZISK MAZOWIECKI BIEGI GRODZISK 5km NW 0:36:34 8.20 [km/h]
8 143 KRÓLAK KONRAD M 7 M OPEN 7 WARSZAWA 5km NW 0:37:19 8.04 [km/h]
9 170 SZLACHTA WIESŁAW M 8 M OPEN 8 WARSZAWA BÓBR TŁUSZCZ 5km NW 0:37:30 8.00 [km/h]
10 147 ŁOPIEŃSKA MAGDALENA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA 5km NW 0:39:43 7.55 [km/h]
11 140 KLISOWSKA ANNA K 3 K OPEN 3 SZCZESNE 5km NW 0:39:45 7.55 [km/h]
12 162 PELUCH KATARZYNA K 4 K OPEN 4 WARSZWA 5km NW 0:40:01 7.50 [km/h]
13 169 STANICKA AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 KOCZARGI STARE RYSIE RAZEM 5km NW 0:40:17 7.45 [km/h]
14 274 STANICKI GRZEGORZ M 9 M OPEN 9 ZABORÓW RYSIE RAZEM 5km NW 0:40:18 7.44 [km/h]
15 124 ANDRYCHIEWICZ MONIKA K 6 K OPEN 6 WARSZAWA 5km NW 0:40:33 7.40 [km/h]
16 172 TRUSZKOWSKA AGNIESZKA K 7 K OPEN 7 WARSZAWA 5km NW 0:40:38 7.38 [km/h]
17 270 CICHOCKA RENATA K 8 K OPEN 8 WARSZAWA 5km NW 0:41:02 7.31 [km/h]
18 139 KAWALEC MARCIN M 10 M OPEN 10 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:41:09 7.29 [km/h]
19 129 CHOJNACKI MARCIN M 11 M OPEN 11 KONSTANCIN-JEZIORNA MORSY Z PIASECZIUSSETS 5km NW 0:42:09 7.12 [km/h]
20 132 DREWNOWSKI MIROSŁAW M 12 M OPEN 12 LATCHORZEW NIEZRZESZONY 5km NW 0:42:09 7.12 [km/h]
21 163 PĘKACKA WERONIKA K 9 K OPEN 9 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:42:21 7.08 [km/h]
22 164 BRZESKA IZABELLA K 10 K OPEN 10 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:42:26 7.07 [km/h]
23 133 GOŁASZEWSKA EMILIA K 11 K OPEN 11 WOŁOMIN 5km NW 0:42:26 7.07 [km/h]
24 126 BIELAWSKA ELWIRA K 12 K OPEN 12 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:42:36 7.04 [km/h]
25 150 MAJCHRZYK AGNIESZKA K 13 K OPEN 13 OKUNIEW SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:42:38 7.04 [km/h]
26 135 GRODZKI IGNACY M 13 M OPEN 13 WARSZAWA 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h]
27 134 GRODZKI GRZEGORZ M 14 M OPEN 14 WARSZAWA 5km NW 0:43:28 6.90 [km/h]
28 158 MIŁOSZ-NOWAK MONIKA K 14 K OPEN 14 ZIELONKI PARCELA STARE BABICE NORDIC WALKING 5km NW 0:44:11 6.79 [km/h]
29 171 SZYMAŃSKA JOANNA K 15 K OPEN 15 STARE BABICE STARE BABICE NORDIC WALKING 5km NW 0:44:12 6.79 [km/h]
30 125 BARYLIŃSKI RYSZARD M 15 M OPEN 15 WARSZAWA 5km NW 0:44:38 6.72 [km/h]
31 167 ROSIŃSKA AGNIESZKA K 16 K OPEN 16 ZĄBKI 5km NW 0:45:41 6.57 [km/h]
32 157 MIKOLAJCZYK MARTYNA K 17 K OPEN 17 WARSZAWA 5km NW 0:46:00 6.52 [km/h]
33 149 ŁUKASZENKO AGNIESZKA K 18 K OPEN 18 WARSZAWA 5km NW 0:47:01 6.38 [km/h]
34 138 KASZLUGA KATARZYNA K 19 K OPEN 19 WARSZAWA 5km NW 0:47:01 6.38 [km/h]
35 136 GRZEGORCZYK ANETA K 20 K OPEN 20 STARE BABICE 5km NW 0:47:26 6.32 [km/h]
36 155 MIKOLAJCZYK KATARZYNA K 21 K OPEN 21 WARSZAWA 5km NW 0:47:29 6.32 [km/h]
37 130 CICHOCKA KATARZYNA K 22 K OPEN 22 JÓZEFOSŁAW 5km NW 0:47:50 6.27 [km/h]
38 131 CICHOCKI ANDRZEJ M 16 M OPEN 16 JÓZEFOSŁAW 5km NW 0:47:51 6.27 [km/h]
39 142 KRAJNIK AGNIESZKA K 23 K OPEN 23 WARSZAWA 5km NW 0:48:35 6.17 [km/h]
40 168 RUTKOWSKA BARBARA K 24 K OPEN 24 GDAŃSK 5km NW 0:50:18 5.96 [km/h]
41 146 LABUDDA AGNIESZKA K 25 K OPEN 25 GDAŃSK 5km NW 0:50:19 5.96 [km/h]
42 128 BUDYTA ANNA K 26 K OPEN 26 WARSZAWA 5km NW 0:50:19 5.96 [km/h]
43 153 MAJEWSKI RAFAŁ M 17 M OPEN 17 WARSZAWA 5km NW 0:50:52 5.90 [km/h]
44 160 NOSEK JOANNA K 27 K OPEN 27 WARSZAWA 5km NW 0:50:58 5.89 [km/h]
45 161 NOSEK ROBERT M 18 M OPEN 18 WARSZAWA 5km NW 0:50:58 5.89 [km/h]
46 159 NOSEK JAN M 19 M OPEN 19 WARSZAWA 5km NW 0:50:58 5.89 [km/h]
47 145 KRZEMIŃSKA MONIKA K 28 K OPEN 28 WARSZAWA SONSIEDZI TEAM 5km NW 0:51:39 5.81 [km/h]
48 165 PRONIEWICZ AGNIESZKA K 29 K OPEN 29 ZĄBKI 5km NW 0:51:55 5.78 [km/h]
49 154 MIKOLAJCZYK ELZBIETA K 30 K OPEN 30 WARSZAWA 5km NW 0:52:40 5.70 [km/h]
50 156 MIKOLAJCZYK LESLAW M 20 M OPEN 20 WARSZAWA 5km NW 0:52:40 5.70 [km/h]
51 151 MAJEWSKA KATARZYNA K 31 K OPEN 31 WARSZAWA 5km NW 0:52:40 5.70 [km/h]

5km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 108 RUDO JAKUB M 1 M OPEN 1 ŁOCHÓW PGB SPORTOWA PACZKA 5km 0:19:37 15.29 [km/h]
2 80 KACPRZAK RADOSŁAW M 2 M OPEN 2 ŁÓDŹ KLUB BIEGACZA PROVIDENT 5km 0:20:07 14.91 [km/h]
3 271 SUŁKOWSKI MICHAŁ M 3 M OPEN 3 WARSZAWA 5km 0:21:19 14.07 [km/h]
4 83 KĄDZIOŁKA BEATA K 1 K OPEN 1 STALOWA WOLA 5km 0:22:57 13.07 [km/h]
5 104 PRUS ELŻBIETA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA WARSAW RUN CLUB 5km 0:23:06 12.99 [km/h]
6 85 KORZENIOWSKA MAŁGORZATA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA 5km 0:23:25 12.81 [km/h]
7 261 KORZENIEWSKI TOMASZ M 4 M OPEN 4 WARSZAWA 5km 0:23:44 12.64 [km/h]
8 71 CZERNIAWSKI ROMUALD M 5 M OPEN 5 KOBYŁKA FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA 5km 0:24:15 12.37 [km/h]
9 269 KREŃSKI ADAM M 6 M OPEN 6 WARSZAWA 5km 0:24:20 12.33 [km/h]
10 260 BUDZISZEWSKI TOMASZ M 7 M OPEN 7 WARSZAWA KUGUAR XTREME RUNNERS 5km 0:24:24 12.30 [km/h]
11 91 KREŃSKI KAROL M 8 M OPEN 8 WARSZAWA 5km 0:24:36 12.20 [km/h]
12 266 SZOT KAROL M 9 M OPEN 9 WARSZAWA 5km 0:24:37 12.19 [km/h]
13 72 DERESZEWSKI PIOTR M 10 M OPEN 10 PRZEDECZ 5km 0:24:52 12.06 [km/h]
14 97 MASZCZYK IZABELA K 4 K OPEN 4 WARSZAWA 5km 0:24:57 12.02 [km/h]
15 44 MASZCZYK MICHAŁ M 11 M OPEN 11 WARSZAWA 5km 0:24:59 12.01 [km/h]
16 13 DUCHNOWSKI ROBERT M 12 M OPEN 12 WOŁOMIN FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA 5km 0:25:44 11.66 [km/h]
17 123 ŻUREK KAZIMIERZ M 13 M OPEN 13 NOWA IWICZNA 5km 0:25:53 11.59 [km/h]
18 2 ULMAN MAREK M 14 M OPEN 14 WARSZAWA 5km 0:26:31 11.31 [km/h]
19 101 OKRASZEWSKI ŁUKASZ M 15 M OPEN 15 WARSZAWA HDK PCK 5km 0:26:40 11.25 [km/h]
20 77 JAGODZIŃSKA OLGA K 5 K OPEN 5 WARSZAWA WARSAW RUN CLUB 5km 0:26:42 11.24 [km/h]
21 10 BUKOWSKI MARCIN M 16 M OPEN 16 ŻELECHÓW SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:26:44 11.22 [km/h]
22 43 MASTALERZ KATARZYNA K 6 K OPEN 6 KARNICE 5km 0:26:49 11.19 [km/h]
23 95 LASKOWSKI KAROL M 17 M OPEN 17 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 5km 0:26:59 11.12 [km/h]
24 248 CICHOCKI SZYMON M 18 M OPEN 18 KUCHARY AKTYWNIE ZAKRĘCENI 5km 0:27:02 11.10 [km/h]
25 69 BUKOWSKI JANUSZ M 19 M OPEN 19 WARSZAWA STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 5km 0:27:10 11.04 [km/h]
26 120 WERSZKO JOANNA K 7 K OPEN 7 WARSZAWA 5km 0:27:18 10.99 [km/h]
27 96 LEWANDOWSKA JOANNA K 8 K OPEN 8 WARSZAWA WARSAW RUN CLUB 5km 0:27:21 10.97 [km/h]
28 107 ROGALSKI PRZEMYSŁAW M 20 M OPEN 20 WARSZAWA (PRAGA-POŁUDNIE) 5km 0:27:39 10.85 [km/h]
29 117 STERNIK BARTŁOMIEJ M 21 M OPEN 21 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 5km 0:28:25 10.56 [km/h]
30 262 KRYSIAK FILIP M 22 M OPEN 22 WARSZAWA WEŹ SIĘ UŚMIECHNIJ 5km 0:28:38 10.48 [km/h]
31 118 SZABŁOWSKA DOROTA K 9 K OPEN 9 WARSZAWA POWER TRAINING 5km 0:28:39 10.47 [km/h]
32 68 BORKOWSKI JACEK M 23 M OPEN 23 WARSZAWA 5km 0:28:48 10.42 [km/h]
33 79 JUŚ PAULINA K 10 K OPEN 10 WARSZAWA 5km 0:29:36 10.14 [km/h]
34 70 CIĘCIERA WOJCIECH M 24 M OPEN 24 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 5km 0:29:38 10.12 [km/h]
35 92 KRÓL MICHAŁ M 25 M OPEN 25 WARSZAWA 5km 0:29:40 10.11 [km/h]
36 99 MIROWSKA MONIKA K 11 K OPEN 11 WARSZAWA 5km 0:29:46 10.08 [km/h]
37 113 SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA WIKTORIA K 12 K OPEN 12 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:30:06 9.97 [km/h]
38 106 RAKOWSKA KASIA K 13 K OPEN 13 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:30:06 9.97 [km/h]
39 82 KARCZEWSKI PRZEMYSŁAW M 26 M OPEN 26 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:30:10 9.94 [km/h]
40 111 SELERSKI MARCIN M 27 M OPEN 27 WARSZAWA MARCIN.BIZ 5km 0:30:26 9.86 [km/h]
41 115 STEFANIUK TOMASZ M 28 M OPEN 28 BIAŁYSTOK PGB SPORTOWA PACZKA 5km 0:30:34 9.81 [km/h]
42 257 JURAS ANNA K 14 K OPEN 14 WARSZAWA KB ACTIVE SPORTS 5km 0:30:49 9.73 [km/h]
43 116 STEFAŃSKA MAGDALENA K 15 K OPEN 15 WARSZAWA 5km 0:30:56 9.70 [km/h]
44 73 DOŁĘGOWSKA EWA K 16 K OPEN 16 KOBYŁKA FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA 5km 0:30:58 9.69 [km/h]
45 24 JAGIELIŃSKI MACIEJ M 29 M OPEN 29 WARSZAWA 5km 0:31:25 9.55 [km/h]
46 87 KOWALCZYK MARIUSZ M 30 M OPEN 30 RADOM SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:31:35 9.50 [km/h]
47 30 KOWALEWSKA DOROTA K 17 K OPEN 17 ZGORZAŁA SPARTANIE DZIECIOM 5km 0:31:35 9.50 [km/h]
48 25 JĘDRUSZCZAK MONIKA K 18 K OPEN 18 WARSZAWA GOGGLE PAE TEAM 5km 0:31:40 9.47 [km/h]
49 110 SELERSKI KRZYSZTOF M 31 M OPEN 31 WARSZAWA ONICO WARSZAWA 5km 0:32:11 9.32 [km/h]
50 102 ORNOCH GRZEGORZ M 32 M OPEN 32 WARSZAWA 5km 0:32:53 9.12 [km/h]
51 243 KOŁTUNICKA AGNIESZKA K 19 K OPEN 19 WARSZAWA 5km 0:33:05 9.07 [km/h]
52 81 KALETA LUKASZ M 33 M OPEN 33 WARSZAWA ZA MNĄ 5km 0:33:09 9.05 [km/h]
53 268 BEDNARZ NATALIA K 20 K OPEN 20 WARSZAWA 5km 0:33:12 9.04 [km/h]
54 122 ZYCH JUSTYNA K 21 K OPEN 21 WOLOMIN FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA 5km 0:33:17 9.01 [km/h]
55 103 PŁATEK KATARZYNA K 22 K OPEN 22 WARSZAWA 5km 0:33:26 8.97 [km/h]
56 245 CHARUBIN ANNA K 23 K OPEN 23 PISZ/ŁUPKI MAZURSKA WATAHA 5km 0:33:27 8.97 [km/h]
57 84 KORZENIEWSKA PAULINA K 24 K OPEN 24 LUDWINÓW 5km 0:34:04 8.81 [km/h]
58 98 MAZUR TOMASZ M 34 M OPEN 34 WARSZAWA KREWKI URSYNÓW 5km 0:34:05 8.80 [km/h]
59 100 OKRASZEWSKI JACEK M 35 M OPEN 35 WARSZAWA HDK PCK"KREWKI URSYNÓW" 5km 0:35:16 8.51 [km/h]
60 76 GŁOWACKA ALEKSANDRA K 25 K OPEN 25 LEGIONOWO MŁODY VS. STARY 5km 0:35:51 8.37 [km/h]
61 121 WILCZYŃSKI ADRIAN M 36 M OPEN 36 WARSZAWA 5km 0:36:24 8.24 [km/h]
62 75 GARBACZ ANNA K 26 K OPEN 26 WARSZAWA 5km 0:36:24 8.24 [km/h]
63 105 PYC DAGMARA K 27 K OPEN 27 WARSZAWA 5km 0:36:41 8.18 [km/h]
64 114 STAWICKA ANETA K 28 K OPEN 28 WARSZAWA 5km 0:36:41 8.18 [km/h]
65 74 GAŁĄZKA MARIUSZ M 37 M OPEN 37 WARSZAWA 5km 0:36:41 8.18 [km/h]
66 78 JAKONIUK AGNIESZKA K 29 K OPEN 29 WARSZAWA 5km 0:36:41 8.18 [km/h]
67 265 STYŚ AGNIESZKA K 30 K OPEN 30 WARSZAWA 5km 0:41:42 7.19 [km/h]

10km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 20 GODLEWSKI MARIUSZ M 1 M OPEN 1 WARSZAWA KLUB BIEGACZA PROVIDENT 10km 0:39:15 15.29 [km/h]
2 57 SAGAN ŁUKASZ M 2 M OPEN 2 MROZY PKO BANK POLSKI S.A. 10km 0:40:43 14.74 [km/h]
3 12 CHRAPEK JANUSZ M 3 M OPEN 3 WARSZAWA BONVM KLUB SPORTOWY 10km 0:42:05 14.26 [km/h]
4 1 BEREZNOWSKA PATRYCJA K 1 K OPEN 1 OSSÓW WIELISZEW HERON TEAM 10km 0:42:34 14.10 [km/h]
5 259 ŁUKASZEWICZ RYSZARD M 4 M OPEN 4 WARSZAWA 10km 0:43:10 13.90 [km/h]
6 250 WALCZAK DANIEL M 5 M OPEN 5 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIE ZABKI TEAM 10km 0:45:34 13.17 [km/h]
7 3 AUGUSTYŃSKA IWONA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA WŚCIEKŁY FINISZ 10km 0:46:22 12.94 [km/h]
8 4 BARAN GRZEGORZ M 6 M OPEN 6 WARSZAWA NAPRZÓD MLOCINY 10km 0:46:49 12.82 [km/h]
9 8 BIJOK MAGDALENA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA KLUB BIEGACZA PROVIDENT 10km 0:47:31 12.63 [km/h]
10 19 GŁOWACKI ANDRZEJ M 7 M OPEN 7 LEGIONOWO DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ 10km 0:48:01 12.50 [km/h]
11 67 ŻOCHOWSKI ARTUR M 8 M OPEN 8 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 10km 0:49:31 12.12 [km/h]
12 11 CHMIELEWSKI MARIUSZ M 9 M OPEN 9 WARSZAWA WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA 10km 0:49:45 12.06 [km/h]
13 49 MIROSŁAW RAFAŁ M 10 M OPEN 10 WARSZAWA 10km 0:50:03 11.99 [km/h]
14 7 BIAŁA JOANNA K 4 K OPEN 4 ZĄBKI IT WILL HAPPEN 10km 0:50:16 11.94 [km/h]
15 263 DZIEWULSKI SEBASTIAN M 11 M OPEN 11 JANÓWEK SPARTAN SGX WARSAW 10km 0:50:36 11.86 [km/h]
16 66 ZAJĄC JACEK M 12 M OPEN 12 OŻARÓW MAZOWIECKI KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 10km 0:50:40 11.84 [km/h]
17 28 KORZENIEWSKI JANUSZ M 13 M OPEN 13 LUDWINÓW 10km 0:50:49 11.81 [km/h]
18 26 KACZMARCZYK ROBERT M 14 M OPEN 14 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 10km 0:51:21 11.68 [km/h]
19 56 ROSŁON CEZARY M 15 M OPEN 15 RADZYMIN MAMERO 10km 0:51:33 11.64 [km/h]
20 58 STAWSKI SŁAWOMIR M 16 M OPEN 16 WARSZAWA BOROWIK 10km 0:52:24 11.45 [km/h]
21 16 FRANECKI JAROSŁAW M 17 M OPEN 17 WARSZAWA 10km 0:52:27 11.44 [km/h]
22 62 SZELĄG TOMASZ M 18 M OPEN 18 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 10km 0:52:55 11.34 [km/h]
23 46 MATAK CEZARY M 19 M OPEN 19 ZĄBKI 10km 0:53:33 11.20 [km/h]
24 37 LESIAK KAMIL M 20 M OPEN 20 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 10km 0:54:11 11.07 [km/h]
25 6 BELKIUS KATARZYNA K 5 K OPEN 5 WARSZAWA 10km 0:54:11 11.07 [km/h]
26 264 DUDEK BARTŁOMIEJ M 21 M OPEN 21 WARSZAWA 12TRI.PL 10km 0:55:04 10.90 [km/h]
27 35 LASKOWSKI GRZEGORZ M 22 M OPEN 22 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 10km 0:55:14 10.86 [km/h]
28 61 SURMIAK MACIEJ M 23 M OPEN 23 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 10km 0:55:44 10.77 [km/h]
29 53 PODKOWSKA JAGODA K 6 K OPEN 6 WARSZAWA BLUEBERRY HEALTH AND DIET 10km 0:55:47 10.76 [km/h]
30 59 STEMPEL TOMASZ M 24 M OPEN 24 WARSZAWA MARYSIN WAWERSKI BIEGA 10km 0:56:16 10.66 [km/h]
31 38 LEWANDOWSKI ŁUKASZ M 25 M OPEN 25 LEGIONOWO 10km 0:56:16 10.66 [km/h]
32 9 BINKIEWICZ GRZEGORZ M 26 M OPEN 26 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 10km 0:56:45 10.57 [km/h]
33 22 GRZEGORCZYK MACIEJ M 27 M OPEN 27 STARE BABICE 10km 0:57:12 10.49 [km/h]
34 65 WOJNAROWICZ TOMASZ M 28 M OPEN 28 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 10km 0:57:12 10.49 [km/h]
35 63 ŚWIĄTEK EWELINA K 7 K OPEN 7 WROCŁAW SPARTANIE DZIECIOM 10km 0:57:12 10.49 [km/h]
36 18 GAWRYLUK MICHAŁ M 29 M OPEN 29 WARSZAWA 10km 0:57:40 10.40 [km/h]
37 50 NAIDOO KERSHEN M 30 M OPEN 30 WARSAW E-POINT SA 10km 0:57:41 10.40 [km/h]
38 36 LENART WIOLETA K 8 K OPEN 8 GRÓJEC 10km 0:58:18 10.29 [km/h]
39 45 MATAK MARIUSZ M 31 M OPEN 31 WARSZAWA 10km 0:58:24 10.27 [km/h]
40 40 MACULEWICZ ADAM M 32 M OPEN 32 WARSZAWA 10km 0:58:53 10.19 [km/h]
41 21 GOŁASZEWSKI MARCIN M 33 M OPEN 33 WOŁOMIN 10km 0:59:14 10.13 [km/h]
42 23 JACZEWSKI PRZEMEK M 34 M OPEN 34 KAŁUSZYN YACHEVSKY.PL 10km 0:59:46 10.04 [km/h]
43 31 KRASUSKI HUBERT M 35 M OPEN 35 WARSZAWA 10km 1:00:30 9.92 [km/h]
44 51 NOWAK WIKTOR M 36 M OPEN 36 WARSZAWA SPARTANIE DZIECIOM 10km 1:01:34 9.75 [km/h]
45 39 LITYŃSKA MAŁGORZATA K 9 K OPEN 9 WARSZAWA WYTRAWNI SPORTOHOLICY 10km 1:02:32 9.59 [km/h]
46 244 CHARUBIN MARIUSZ M 37 M OPEN 37 ŁUPKI/PISZ MAZURSKA WATAHA 10km 1:03:00 9.52 [km/h]
47 15 DŻEGAN KINGA K 10 K OPEN 10 JANÓWEK SPARTAN SGX WARSAW 10km 1:03:10 9.50 [km/h]
48 17 GAJDA PAWEŁ M 38 M OPEN 38 WARSZAWA KREWCY LEGIONIŚCI 10km 1:03:31 9.45 [km/h]
49 48 MIKUCKI MAREK M 39 M OPEN 39 WARSZAWA 10km 1:03:51 9.40 [km/h]
50 47 MĘDREK DARIUSZ M 40 M OPEN 40 WARSZAWA REMBERTÓW TEAM 10km 1:06:34 9.01 [km/h]
51 29 KOWALCZYK KLAUDIA K 11 K OPEN 11 RADOM 10km 1:09:42 8.61 [km/h]
52 52 PISKOR IWONA K 12 K OPEN 12 SUŁKOWICE 10km 1:13:20 8.18 [km/h]
- 55 ROSIŃSKA-WĄSIKOWSKA MONIKA K - K OPEN - ZĄBKI 10km DNF - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ