BigYellowFoot Adventure Challenge II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gąsiorowski Rafał Banino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
2 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
3 Biernacka Magdalena Cyców Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
4 Sierpiński Jan Częstochowa Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
5 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
6 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
7 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
8 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
9 Littwin Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
10 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono
11 Poźniak Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
12 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
13 Frozyna Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
14 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
15 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
16 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
17 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
18 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
19 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
20 Jabłoński Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
21 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
22 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
23 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
24 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
25 Ołdakowski Marcin Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
26 Czerniawski Łukasz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
27 Roguski Rafał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
28 Macioch Martyna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
29 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono on-line
30 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
31 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
32 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
33 Żuławski Piotr Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
34 Więcielewska Joanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
35 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
36 Buczko Ewelina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
37 Żuławski Mateusz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
38 Dambiec Katarzyna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
39 Radzieńska Kamila Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
40 Radzieński Maciej Radzieński Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
41 Rogowska Agnieszka GDYNIA Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
42 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
43 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
44 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
45 Gitner Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
46 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
47 Skorowska Oliwia Kielno Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
48 Przysowa Damian Kwidzyn Formuła nocna [20:53-4:52] Usar opłacono on-line
49 Tryba Dawid Lębork Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
50 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
51 Brzeziński Kamil Łódź Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
52 Rozkwitalska Katarzyna Pszczółki Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
53 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team opłacono
54 Cegłowski Filip Rumia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
55 Modzelewska Milena Sopot Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
56 Motyka Oliwia Strzebielino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
57 Mrożek Paweł Człuchów Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team minął termin płatności
58 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl minął termin płatności
59 Prokopiuk Andrzej Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] minął termin płatności
60 Szylka Mirosław Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] minął termin płatności
61 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam minął termin płatności
62 Rogowska Agnieszka Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie minął termin płatności
63 Weiland Adrian Slupsk Formuła rodzinna [10:00-15:00] minął termin płatności


Wyświetleń: 2322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ