VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Biniszewska Emilia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 3 Grójec
202 Biniszewski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
203 Kwella Piotr Milanówek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
204 Kapica Mikołaj Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
205 Kapica Marcin Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
206 Gabler Dominik Grójec Biegi dzieci i młodzieży
207 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Rolki 20 km Looko-Optyk opłacono on-line
208 Nowicki Rafał Kobylin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
209 Pawelec Zbigniew Juszkowo Rolki 20 km opłacono on-line
210 Łopuszyński Robert Lublin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
211 Alot Paweł Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
212 Lipiński Jan Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
213 Jurczuk Piotr Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
214 Regulska Ewa Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
215 Filipowicz Natalia Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
216 Banach Mirosław Banach Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
217 Górecki Artur Piaseczno Rolki 20 km opłacono on-line
218 Gnieciak Tomasz Tarczyn Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
219 Adamczyk Adam Warszawa Nordic Walking Pasja Nordic Walking opłacono on-line
220 Legucki Piotr Rożce Biegi dzieci i młodzieży Belsk Duży
221 Duda Tomasz Duda Lublin Bieg Główny 10 km Race Fighter
222 WIŚNIEWSKA aleksandra BIAŁOBRZEGI Biegi dzieci i młodzieży PODSTAWOWA
223 Zborowska Gabriela Grojec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
224 Zborowski Jan Grojec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu
225 Obstawski Piotr Słomczyn Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
226 Zalewska Urszula grójec Nordic Walking opłacono on-line
227 MACHALSKI TOMASZ Grójec Rolki 20 km www.rolkigrojec.pl opłacono on-line
228 PELCHEN LILA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży TEAMOCHAL
229 PELCHEN BLANKA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży TEAMOCHAL
230 Kudlak Monika Ruda Bieg Główny 10 km opłacono on-line
231 Szreder Mariola Reda Rolki 20 km amator
232 Niemczyk Aleksandra Otwock Rolki dzieci i młodzieży Wilki Otwock
233 Pietras Jarosław Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
234 Grela Kacper Mogielnica Biegi dzieci i młodzieży PSP nr2 MOGIELNICA
235 turczyn marek Ruda Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy
236 Wełnicki Mateusz Warszawa Rolki 20 km Fundacja łyżwiarstwa i sportów wrotkarskich Legia opłacono on-line
237 Paluch Maciej Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love rolki
238 Paluch Daniel Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love rolki
239 Wełnicka Magdalena Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
240 Wełnicki Mateusz Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Fundacja łyżwiarstwa i sportów wrotkarskich Legia
241 Nowalski Patryk Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
242 Zielona Katarzyna Grójec Biegi dzieci i młodzieży
243 Zielony Krystian. Grójec Rolki dzieci i młodzieży szkoła podstawowa nr 1
244 Zielony Krystian Grójec Rolki 20 km opłacono on-line
245 Sudomir Liwia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
246 Sudomir Liwia Gostynin Biegi dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
247 oszczyk grzegorz sobole Rolki 20 km amator opłacono on-line
248 Konkol Jarosław Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
249 Plesiewicz Piotr Warka Bieg Główny 10 km Klondaik Team Warka opłacono
250 Bińkowski Marceli Grójec Bieg Główny 10 km Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM opłacono on-line
251 JANKOWSKA BOŻENA JADWIGÓW Bieg Główny 10 km rossmann opłacono on-line
252 Kuśmirek Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
253 Lewandowska Mają Błonie Biegi dzieci i młodzieży Lks olymp
254 Lewandowski Norbert Błonie Biegi dzieci i młodzieży Lks olymp
255 Więckowski Łukasz Warka Bieg Główny 10 km KS Start Pułaski Warka
256 Maciołek Kinga Sulejówek Biegi dzieci i młodzieży Run Force Sulejówek
257 Maciołek Rafał Sulejówek Bieg Główny 10 km Run Force Sulejówek opłacono on-line
258 Anyszkiewicz Jakub Warka Bieg Główny 10 km
259 Ryszkiewicz Jakub Ryszkiewicz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
260 Wijat Judyta Warszawa Rolki - kategorie młodzieżowe 2002-2001
261 Przybylski Mateusz Drwalew Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001
262 Siodłak Sławomir Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono on-line
263 Brzezińska Zofia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
264 Krzyżanowski Konrad Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
265 Przychodzień Maciej Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
266 Lewandowski Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
267 Rerych Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
268 Prajsnar Agnieszka Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
269 Pawłowski Michał Gostynin Rolki dzieci i młodzieży U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
270 Stefan Karolina Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
271 Dudkiewicz Nikodem Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
272 Krzyżanowska Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
273 Dominiak Franciszek Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
274 Prajsnar Paweł Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
275 Rzepecki Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
276 Rzepecka Amelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
277 Haisan Vsevolod Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
278 Prajsnar Robert Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
279 RUSAK SŁAWOMIR Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom!
280 Szymanowski Artur Sulejówek Bieg Główny 10 km Run Force Sulejówek opłacono on-line
281 Chmielewski Czarek Chynów Bieg Główny 10 km Gmina Chynów Biega opłacono on-line
282 KOWALCZYK MIKOŁAJ MOGIELNICA Biegi dzieci i młodzieży PSP nr2 MOGIELNICA
283 Ogonowski Jacek Kórnik Rolki 20 km PLICHWYŚCIG.PL opłacono on-line
284 Wargocki Maksymilian Warka Biegi dzieci i młodzieży Ks start pulaski warka
285 Zielińska Julia Warka Biegi dzieci i młodzieży Ks start pulaski warka
286 Orzechowska Nikola Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
287 Szajner Wojciech Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
288 Latkowska Maja Grójec Biegi dzieci i młodzieży
289 Walczak Julia Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
290 Orzechowska Zuzanna Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
291 Latkowski Mikołaj Grójec Biegi dzieci i młodzieży
292 Mikos Martyna Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
293 Podymniak Piotr Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
294 Podymniak Alicja Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
295 Sowa Wiktor Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
296 Chmielewska Julia Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
297 Grzesik Małgorzata Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
298 Krześniak Natalia Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
299 Krawczyk Jakub Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
300 Rudnikowski Patryk Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka


Wyświetleń: 26665

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ