VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Zgoda Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km 3:33 TEAM opłacono on-line
402 Obel Marcin Lesznowola Bieg Główny 10 km opłacono on-line
403 Gałkowski Marcin Wołomin Bieg Główny 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
404 Piekarniak Dominik Piaseczno Biegi dzieci i młodzieży
405 Piekarniak Aleksander Piaseczno Biegi dzieci i młodzieży
406 Gątarz Janusz Warszawa Bieg Główny 10 km J&J opłacono on-line
407 Hołowacz Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km Kondycja opłacono on-line
408 Pauba Szymon Żyrardów Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawow nr 1w Żyrardowie
409 Pauba Lena Żyrardów Rolki dzieci i młodzieży Przedszkole nr.2 w Żyrardowie
410 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy Bieg Główny 10 km opłacono on-line
411 Freilich Tomasz Żyrardów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
412 Czapla Kamil Grójec Biegi dzieci i młodzieży
413 KURCIŃSKA ZUZANNA MIECHOWICE Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MOGIELNICY
414 KURCIŃSKA ZOFIA MIECHOWICE Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MOGIELNICY
415 KURCIŃSKA MAJA MIECHOWICE Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MOGIELNICY
416 Troniarz Stanisław Raszyn Nordic Walking opłacono on-line
417 Piec Justyna Radoszyce Bieg Główny 10 km opłacono on-line
418 Mazur Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży
419 Dawiczewski Antoni Grójec Biegi dzieci i młodzieży
420 Chojnowski Piotr Uwieliny Bieg Główny 10 km
421 Dłutowski Włodzimierz Warszawa Bieg Główny 10 km AKS Polonia Warszawa opłacono on-line
422 Gaik Alan Witalówka Biegi dzieci i młodzieży
423 Kozłowski Staś Bielsko-Biała Biegi dzieci i młodzieży
424 Kozłowska Marysia Bielsko-Biała Biegi dzieci i młodzieży
425 Kozłowski Michał Bielsko-Biała Bieg Główny 10 km #bb_biegam
426 Chojnowska Agnieszka Uwieliny Bieg Główny 10 km
427 Oborski Łukasz Kruszwica Bieg Główny 10 km
428 Job Paweł Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
429 Jędrzejczyk Mateusz Łódź Rolki 20 km
430 Cichowicz Marcin Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
431 Świesiulski Grzegorz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
432 Świesiulska Milena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
433 Świesiulska Amelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
434 Żyłka Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 1 w Grójcu
435 Zgrzywa Agnieszka Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
436 Kopeć Mariusz Błedow Bieg Główny 10 km opłacono on-line
437 Owczarek Antoni. Grójec Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
438 Owczarek Antoni Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
439 Majewski Piotr Grodzisk Wielkopolski Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
440 Uryzaj Karolina NOWY TOMYŚL Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
441 Karolik Konrad Pionki Rolki 20 km opłacono on-line
442 Siwiec Kacper Lesznowola Bieg Główny 10 km KS Lesznowola opłacono on-line
443 Gunerka Emilia Warszawa Rolki 20 km I love rolki
444 Okolus Mateusz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
445 Serdak Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km Jednostka Wojskowa 3411 opłacono on-line
446 serdak Julka Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
447 serdak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
448 Głowacka Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
449 Kasica Ania Grojec Bieg Główny 10 km
450 Michałowski Tomasz Jasieniec Bieg Główny 10 km Inov-8 Team opłacono on-line
451 Sobierajska Katarzyna Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
452 Sapijaszko Oliwia Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Legia Warszawa
453 Sapijaszko Mikołaj Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Legia Warszawa
454 Sapijaszko Marta Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters
455 Sapijaszko Łukasz Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
456 Skoniecki Adam Grójec Rolki 20 km www.rolkigrojec.pl opłacono on-line
457 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
458 Wieczorek Miłosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
459 Petryka Wojciech Raszyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
460 Smalisz Marek Nowe Miasto Bieg Główny 10 km
461 Dziubiński Przemysław Sadków Szlachecki Bieg Główny 10 km opłacono on-line
462 Charubin sławomir Pisz Rolki 20 km FREESLAVO opłacono on-line
463 Siedlecki Zbigniew Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
464 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono on-line
465 Feller Arkadiusz Błędów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
466 Olczak Miłosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży
467 Kwiatkowska Patrycja Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr1 w Grójcu
468 Kwiatkowska Martyna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr1 w Grójcu
469 Olczak Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr1 w Grójcu
470 Olczak Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km
471 Kierzkowski Mateusz Garwolin Bieg Główny 10 km Victus Rębków opłacono on-line
472 Popowicz Bartłomiej Chynów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
473 Dziedzic Bogusława Prażmów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
474 Budziak Dariusz Sułkowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
475 Cerkiewnik Piotr Cerkiewnik Bedzin Rolki 20 km opłacono on-line
476 Ciborowski Itan Pisz Rolki dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
477 Ciborowski Itan Pisz Biegi dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
478 Ciborowski Sebastian Pisz Rolki 20 km seba-sport Pisz opłacono on-line
479 Welber Michał Nowe Miasto Nad Pilicą Bieg Główny 10 km Lacho Team opłacono on-line
480 Markiewicz Rafał Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
481 Szatanowski Damian Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
482 Czarnecki Rafał Bronisławka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
483 Czerwinski Bartek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
484 Kosewska Dorota Warszawa Bieg Główny 10 km Biegam na Tarchominie opłacono on-line
485 Jewiarz Weronika Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 4 w Grójcu
486 Jewiarz Mateusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 4 w Grójcu
487 Jewiarz Stanisław Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
488 Woźniak Justyna Barcice Drwalewskie Bieg Główny 10 km Biegam bo mnie ludzkość wqrwia opłacono on-line
489 Buraczynski Emil Grójec Bieg Główny 10 km Samuraj opłacono on-line
490 Dubiał Rafał Leszno Rolki 20 km Zico Racing Speed Team
491 Maciejewski Jan Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
492 Maciejewska Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
493 KOWALIK TOMASZ HENRYKÓW-UROCZE Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
494 BISZCZAK Roman Częstochowa Rolki 20 km opłacono on-line
495 Szymańczyk Anna Królowa wola Biegi dzieci i młodzieży
496 Szymańczyk Michał Królowa wola Biegi dzieci i młodzieży
497 szymańczyk wiesław nowe miasto Bieg Główny 10 km
498 Góralewicz Lena Pniewy Biegi dzieci i młodzieży
499 Stański Sebastian Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
500 Stanska Aniela Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec


Wyświetleń: 28062

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ