Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | TAK | NIE | opłacono |
2 | Adamus Damian | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Adamus Edyta | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
4 | Adamus Grzegorz | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
5 | Andrzej Rygulski | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | NIE | TAK | opłacono |
6 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | #czeladzbiega | NIE | TAK | opłacono |
8 | Antosiewicz Kamil | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
9 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | NIE | TAK | opłacono |
10 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
11 | BARAN RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Baran Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
13 | BARON KATARZYNA | GLIWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
15 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
17 | Bernacki Andrzej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Breguła Rafał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
19 | Broll Jacek | Ruda Śląsa | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
20 | Broll Sabina | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
21 | Bronder Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | opłacono | |
22 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Chlebik Jan | Turza Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Chrapek Urszula | Rudzica | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
28 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
29 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
30 | Ciepiela Jan | Gródków | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
31 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
32 | Cieślik Danuta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
33 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
35 | Dąbrowiak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
36 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
37 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
38 | DETKO GRZEGORZ | ANDRYCHÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
40 | Domin Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
41 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | opłacono |
42 | Duc Łukasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | NIE | TAK | opłacono |
44 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
45 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
46 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
47 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
48 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team / Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team | TAK | NIE | opłacono |
49 | Fliszczak Adam | Częstochowa | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
50 | Fliszczak Ewa | Czestochowa | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
51 | Gajda Ewa | Piekary Śąlskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
52 | Gawlina Anna | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Ads Masna | TAK | NIE | opłacono |
54 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
55 | Gierlotka Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
56 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
60 | Gorell Bogumiła | Poniszowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
61 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
62 | Goryczka Tomasz | Gródków | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
63 | Grabka Anna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
64 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Hajduk Barbara | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
67 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
68 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
69 | HREBENDA Antonina | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | Małżeństwa | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
70 | Inglant Krystyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
71 | Inglant Zbigniew | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Jajszczok Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy durś | TAK | NIE | opłacono |
73 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
74 | Janeczek Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Pozostali uczestnicy | Cidry lotajom | NIE | TAK | |
76 | Janus-Wieczorek Kamila | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
77 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
78 | Jokisz Anna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini | TAK | NIE | opłacono |
79 | Jureczko Joanna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
80 | Kacprzyk Iwona | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
81 | Kacprzyk Patrycja | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
82 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | NIE | TAK | opłacono |
83 | Kapcia Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
84 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
85 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
87 | Kies Iwona | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
89 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Kobak Krzysztof | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Kokot Teresa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Korin Kinga | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka KP | TAK | NIE | opłacono |
94 | Kościan Anna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini | TAK | NIE | opłacono |
95 | Kostka Marcin | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
96 | KOT LESZEK | TARNOWSKIE GORY | Polska | Pozostali uczestnicy | POLGER Team | NIE | TAK | opłacono |
97 | Kożuch Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
98 | Kożuch Emilia | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
99 | Kożuch Marta | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
100 | KRYSZK MAŁGORZATA KRYSZK | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 9349