Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | KATEGORIA | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||||||
1 | Pomiński Gabriel | Wołomin | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
Markowi Biegacze | |||||||||
2 | Kwiecień Szymon | Marki | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | Markowi Biegacze | K1 | ||||
Sp 298 Warszawa | |||||||||
3 | Chrapek Krzysztof | Warszawa | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | Sp 298 Warszawa | |||||
Szkoła Podstawowa w Kozłach | |||||||||
4 | Budna Ola | Wólka Kozłowska | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Kozłach | |||||
ZOMBKI Team | |||||||||
5 | Łebek Alicja | Kobyłka | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ZOMBKI Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
6 | Ludwiniak Jakub | Warszawa | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
7 | Kurek Jan | Duczki | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
8 | Szulim Oliwia | Ostrówek | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
9 | Rakowski Paweł | Łysobyki | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
10 | Szczurowski Filip | Tłuszcz | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
11 | Kur Igor | Tłuszcz | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
12 | Stach Mikołaj | Radzymin | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
13 | Pacek Zuzia | Warszawa | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
14 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
15 | Świętoń Marysia | Strachów | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
16 | Ksion Oskar | Fiukały | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
17 | Łuczyk Szymon | Warszawa | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
18 | Łuczyk Julia | Warszawa | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
19 | Orlińska Magdalena | Legionowo | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
20 | Cybulski Maksymilian | Wołomin | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
21 | Rukat Bartek | Rostki Wielkie | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
22 | Osial Paweł | WOŁOMIN | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
23 | Kamińska Barbara | WOŁOMIN | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
24 | Opęchowski Aleksander | Tłuszcz | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) | ||||||
25 | Kucucha Alicja | Radzymin | Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) |
Wyświetleń: 15470