iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Iłendo Piotr Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) iSwim Białystok
2 Dzieszuta Wojciech Białystok Pływanie - 1 500 m juvenia
3 Sielezniew Marcin Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Uniwersytet w Białymstoku
4 Pulwin Paweł Białystok Pływanie - 1 500 m .
5 PANASIUK PAULINA BIAŁYSTOK Pływanie - 750 m Nadaktywni
6 Mróz Michał Białystok Pływanie - 1 500 m 3T Białystok
7 Butkiewicz Władysław Białystok Pływanie - 1 500 m ISwim
8 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
9 Rojecki Mateusz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Fall Into Swimrun
10 Dzieszuta Kacper Białystok Pływanie - 1 500 m JUWENIA
11 Przybyłowski Daniel Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
12 Roleder Julia Roleder Białystok Pływanie - 1 500 m
13 Popławski Grzegorz Tołcze Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni
14 Domitrz Mariusz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni
15 Bąbczyński Kamil Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Białostockie Pulpety
16 Miron Hubert Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Białostockie Pulpety
17 kit marek Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
18 Jonik Magdalena Białystok Pływanie - 1 500 m
19 Piątek Weronika Białystok Pływanie - 750 m
20 Dakowicz Marek Białystok Pływanie - 750 m Drużyna Polskiego Radia Białystok
21 Radziwonowski Bartosz Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
22 Kozłowski Mariusz Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
23 Kochański Krystian Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Human Białystok
24 Kohlman Marcin Grajewo Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
25 Leończuk Justyna Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Nadaktywni Białystok
26 Milczunas Marcin Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) 3T Białystok
27 Kowalczuk Dariusz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km)
28 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
29 Muszyński Marek Białystok Pływanie - 1 500 m
30 Milewski Hubert Zaścianki Pływanie - 1 500 m
31 Szaciłowski Przemysław Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
32 czeremcha marcin Bialystok Pływanie - 1 500 m 3T Białystok
33 Rogowicki Wojciech Rogowicki Białystok Pływanie - 750 m
34 Daszkilewicz Rafał Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) iSwim Białystok
35 Wasilewska Urszula Grabówka Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
36 Kotowicz Anna Białystok Pływanie - 1 500 m 3T Białystok
37 Stefanowska Agnieszka Białystok Pływanie - 1 500 m Iswim
38 Jurczewski Mariusz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni Białystok
39 Łupiński Grzegorz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km)
40 Kowalczuk Marcin Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km)
41 Suchocki Adam Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km)
42 Pendowski Kamil Białysyok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni
43 Bogdanowicz Bartosz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) iSwim Białystok
44 Kierzkowski Adam Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) iSwim Białystok
45 Piotrowski Rafał Choroszcz Pływanie - 1 500 m Nadaktywni / Spartanie Dzieciom
46 Kempa Tomasz Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) iSwim Białystok
47 Albowicz Agata Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) ISwim
48 Twarowski Andrzej Bialystok Pływanie - 1 500 m BSP Masters Białystok
49 Kuczyński Rajmund Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km)
50 Miniuk Paweł Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Palę Wrotki
51 Miękus Sebastian Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) GABIADI
52 Białokozowicz Artur Supraśl Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km)
53 Bacharz Radomir Białystok Pływanie - 1 500 m iSwim Białystok
54 GINDOROWICZ ANNA Wasilków Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Nadaktywni
55 MARKOWSKA EWA BIAŁYSTOK Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) iSwim Białystok
56 Narewska Sylwia Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Nadaktywni
57 Lewczuk Łukasz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni Białystok
58 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni
59 Kamińska Marta Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Nadaktywni
60 Zawistowska Alicja Białystok Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) Nadaktywni
61 Omieliańczyk Kacper Nowodworce Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni
62 CHĘTNIK ARTUR Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) iSwim Białystok
63 Kołodko Juliusz Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni
64 Markowski Bartosz Osowicze Pływanie - 1 500 m iSwim Białystok
65 Wielakin Darek Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni Białystok
66 Stypułkowski Michał Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni Białystok
67 Rudnik Sławomir Białystok Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) Nadaktywni / Podlasie 4x4
68 Skowera Krzysztof Białystok Pływanie - 1 500 m Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 3054

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ