3. Bieg Królewski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szumarska Justyna Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
2 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
3 Stasiewicz Wiera Hajnówka Bieg Główny - 10 km
4 Stasiewicz Leon Hajnówka Bieg Główny - 10 km
5 Czemiel Dariusz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
6 Kot Tolek Hajnówka Bieg Główny - 10 km
7 Piaskowska Dorota Kleszczele Bieg Główny - 10 km
8 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
9 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
10 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
11 Bobryk Zenon Łosice Bieg Główny - 10 km
12 Sawa Oskar Hajnówka Bieg Główny - 10 km
13 Troc Marek Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
14 Tarasiuk Adam Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
15 TEREBUN SZYMON Bielsk Podlaski Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
16 Lewczuk Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
17 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
18 BIENIAS Adrian Kleszczele Bieg Główny - 10 km
19 TEREBUN EDWARD BIELSK PODLASKI Bieg Główny - 10 km
20 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny - 10 km
21 Karpowicz Marek Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
22 LEOŃCZUK Justyna BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
23 Strelczuk Janusz Lewki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
24 Sokół Przemysław Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
25 Kochański Krystian Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
26 Lenczewski Krzysztof Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km
27 Bielawski Marek Białowieża Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
28 Tomaszuk Jagoda Hajnówka Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
29 Gładzka Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
30 Drozdowska Anna Łosice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
31 Bedkowski Kacper Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
32 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
33 Szczotkiewicz Mateusz Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
34 Tarasiuk Filip Rzepniki Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
35 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
36 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
37 Kwiatek Wojciech Warszawa Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
38 Terebun Gabriela Widowo Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
39 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
40 Turczyński Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km
41 Chwojko Paulina Pasieki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
42 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
43 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono on-line
44 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono on-line
45 Marek Henryk Warszawa Bieg Główny - 10 km -------------
46 Frydrych Bożena Warszawa Bieg Główny - 10 km -----------------------
47 Snarski Bogdan WARSZAWA Bieg Główny - 10 km Albatrosy opłacono on-line
48 Karwan Zbigniew Lublin Bieg Główny - 10 km BBL
49 Koziejko Stanisław Białystok Bieg Główny - 10 km Biegam dla Justysi opłacono on-line
50 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km BiegamBoLubię Białystok opłacono on-line
51 Dankiewicz Henryk Białystok Bieg Główny - 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
52 Karczewski Adrian Karczewski Kleszczele Bieg Główny - 10 km CB163
53 Syska Krystian Brańsk Bieg Główny - 10 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
54 Małek Artur Lublin Bieg Główny - 10 km Eat Pasta opłacono on-line
55 Androsiuk Barbara Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
56 Androsiuk Aleksandra Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Hajnówka Biega
57 Androsiuk Tomasz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
58 Karczewski Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
59 Burnecki Artur Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
60 Giermaniuk Anna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
61 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
62 Artemiuk Eugeniusz Hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
63 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
64 Tellos Justyna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
65 Frączek Luiza Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
66 Sołoguba Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
67 Sołoguba Paulina Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
68 Chirko Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
69 Szerszunowicz Katarzyna hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
70 Golonko Sylwia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
71 Bedkowski Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
72 Koryga Jowita Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
73 Wilkaniec Krzysztof HaJnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
74 Łuksza Michał Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
75 Bondaruk Adam Hajnówka Bieg Główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono on-line
76 Grygoruk Tomasz Dubicze Osoczne Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
77 Norwa Sylwester Patków Bieg Główny - 10 km JET SET
78 Majecki Robert SANDOMIERZ Bieg Główny - 10 km JW Sandomierz
79 Korniluk Bogdan Biała Podlaska Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza Biała Biega
80 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza GOCH
81 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
82 czopek jaroslaw EŁK Bieg Główny - 10 km Maratonka
83 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok opłacono on-line
84 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg Główny - 10 km Mielnicki Klub Biegacza opłacono on-line
85 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze Bieg Główny - 10 km MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
86 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Moto Agro Team opłacono on-line
87 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono on-line
88 Pleskowicz Łukasz Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono on-line
89 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg Główny - 10 km Nasielsk Baszta Team opłacono on-line
90 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono on-line
91 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono on-line
92 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg Główny - 10 km Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok opłacono on-line
93 Supiński Adam Protasy Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
94 Drużba Grzegorz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
95 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
96 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
97 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
98 Skowera Krzysztof Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
99 SYDOR TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono on-line
100 LEOŃCZUK Andrzej BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono on-line


Wyświetleń: 3899

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ