Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ossowski Łukasz Gdynia 5 km
2 Kłosiński Andrzej Sopot 5 km 3 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
3 Nastały Joanna Banino Bieg wirtualny
4 Siemiątkowska Gabriela Gdańsk Bieg wirtualny
5 Lisowski Andrzej Gdańsk Bieg wirtualny
6 Kościecha Jakub Gdynia Bieg wirtualny
7 Dzięgo Oskar Gdańsk 5 km
8 Dzięgo Andrzej Gdańsk 5 km
9 Konstanczak Marcin Bydgoszcz 5 km
10 Molik Zuzanna Rumia Bieg wirtualny
11 Walczak Martyna Gdynia Bieg wirtualny
12 Karkowska Marta Gdynia Bieg wirtualny
13 Nowakowska Barbara Gdańsk 5 km
14 Łukaszyk Agnieszka Gdańsk Bieg wirtualny
15 Chojnacki Mariusz połchowo 5 km
16 Granicka Małgorzata Bielawa 5 km
17 Lewandowski Jakub Gdynia 5 km
18 Jakubowska Marta Gdańsk 5 km
19 Szarszewska Natalia Lipno 5 km
20 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 5 km Face Nordic Walking Team
21 Nadolski Marcin Gdańsk 5 km
22 Śrubarczyk-Cichowska Mariola Gdynia Bieg wirtualny
23 Platta Izabela Lublewo Bieg wirtualny
24 Wysocki Stanisław CHWASZCZYNO 5 km opłacono
25 Tymoszewska Karolina Gdańsk 5 km
26 Wysocka Gabriela Chwaszczyno 5 km
27 Pardej Patryk Gdynia 5 km
28 Bieszk Karolina Wejherowo 5 km
29 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin Bieg wirtualny opłacono
30 Grygierzec Anna Gdynia Bieg wirtualny
31 Zborowski Tomasz Gdańsk Bieg wirtualny
32 Muszalska Justyna Gdansk Bieg wirtualny
33 Stiebler Klaudia Gdynia 5 km
34 Malinowska Monika Gdańsk 5 km opłacono
35 Klimkiewicz Łukasz Gdańsk 5 km
36 Jagmin Izabela Mosty 5 km opłacono
37 Żerański Radosław Gdańsk Bieg wirtualny opłacono
38 Grzymała Hanna Grzymała Gdynia Bieg wirtualny
39 Mosór Maksymilian Gdynia 5 km Gdynia
40 Langowska Agnieszka Gdańsk 5 km
41 Kazimierska Kasia Gdynia 5 km opłacono
42 Szmit Dariusz Gdynia Bieg wirtualny opłacono
43 Zabłocka-Abi Yaghi Adriana Zabłocka-Abi Yaghi Sopot 5 km opłacono
44 Szczęsna Kinga Gdynia Bieg wirtualny opłacono
45 Remigiusz Moenert Pępowo 5 km Pony Girl Team
46 Gołaś Alicja Pępowo 5 km
47 Lewalski Robert Rewa Bieg wirtualny opłacono
48 Kosiński Stanisław Gdynia Bieg wirtualny opłacono
49 Jakubowski Sławomir Gdańsk 5 km opłacono
50 Lewandowska Joanna Gdynia 5 km opłacono
51 Lewicki Mirosław Gdańsk Bieg wirtualny opłacono
52 WANSEL DOROTA GDYNIA Bieg wirtualny opłacono
53 Jurkiewicz Krzysztof Czaple Bieg wirtualny opłacono
54 Sikora Anna Sikora Władysławowo Bieg wirtualny opłacono
55 Kawczyńska Alicja Gdynia 5 km opłacono
56 Janus Rafał Gdynia Bieg wirtualny opłacono
57 Szmyt Marek Gdańsk 5 km opłacono
58 Kilarska Ania GDYNIA Bieg wirtualny
59 Witt Oskar Gdańsk 5 km opłacono
60 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 5 km opłacono
61 Suska Agata Gdańsk 5 km opłacono
62 Kraszewska Magdalena Gdańsk 5 km opłacono
63 Styborski Marcin Gdańsk 5 km Yacht Club Rewa, PG Racing opłacono
64 Klasa Jakub Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
65 Klasa Anna Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
66 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
67 Klasa Michał Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
68 Wilk Maciej Gdynia 5 km opłacono
69 PIETRZYCKA Renata Reda 5 km Runeda opłacono
70 Kozłowski Grzegorz SMOLNO Bieg wirtualny opłacono
71 Węcławska Krystyna Gdynia Bieg wirtualny opłacono
72 Kozłowski Krzysztof SMOLNO Bieg wirtualny opłacono
73 Kozłowski Piotr SMOLNO Bieg wirtualny opłacono
74 Kozłowska Katarzyna SMOLNO Bieg wirtualny opłacono
75 Romanow Kamil Suchy Dwór Bieg wirtualny opłacono
76 Liszka Dariusz Gdynia Bieg wirtualny ASO WM opłacono
77 Stasiak Beata Bovenkarspel Bieg wirtualny opłacono
78 Porzeżyński Mariusz Gdańsk Bieg wirtualny opłacono
79 Grządkowska Maria Izabelin Bieg wirtualny opłacono
80 Wysocki Kacper Gdynia Bieg wirtualny opłacono
81 Stankiewicz Grzegorz Gdańsk 5 km opłacono
82 Grabowski Maciej Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia opłacono
83 Grabowski Marcin Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia opłacono
84 Grabowska Aleksandra Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia opłacono
85 Grabowska Sylwia Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia opłacono
86 Glińska Danuta Gdańsk Bieg wirtualny opłacono
87 Kawczyńska Ewa Gdynia Bieg wirtualny opłacono
88 Skórska Ewa Gdańsk Bieg wirtualny opłacono
89 Kubacka Marta Gdańsk 5 km opłacono
90 Kruszyńska Magdalena Gdynia Bieg wirtualny biegamyrazem.pl opłacono
91 Szymańska Anna Bojano 5 km opłacono
92 Szymański Krzysztof Bojano 5 km opłacono
93 Szopa Małgorzata Gdynia 5 km Runeda
94 Klas Katarzyna Gdynia 5 km Baltic Clinic opłacono
95 Wilk Ania Gdynia Bieg wirtualny opłacono
96 klas weronika Gdynia 5 km opłacono
97 Ossowski Szymon Gdynia Bieg wirtualny opłacono
98 Mielewczyk Paweł Mściszewice Bieg wirtualny opłacono
99 Dalecki Przemysław Gdynia Bieg wirtualny Gdynia Sport Team opłacono
100 Szopa Marek Gdynia 5 km Runeda


Wyświetleń: 5315

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ