Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WISZENKO ELŻBIETA | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | BiegamBoLubię Białystok | opłacono on-line |
2 | Ołdytowska Elżbieta | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
3 | Szydłowska Ewa | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
4 | Nowicka Izabela | Studzianki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
5 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
6 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
7 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
8 | Hanusewicz Weronika | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
9 | Hanusewicz Monika | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
10 | Hanusewicz Artur | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
11 | Stanisławska-Szałaj Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
12 | Koziejko Stanisław | Białystok | Belize | 10 KM | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
13 | Czajkowski Krzysztof | Jasionówka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
14 | Ilkowski Karol | Zamczysk | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
15 | Ilkowski Lew | Zamczysk | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
16 | Herman Paulina | Zamczysk | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
17 | Kołodziejczyk Sebastian | Łomża | Polska | 10 KM | Dziki Ryj Team | opłacono on-line |
18 | Gryguć Anna | Białystok | Polska | 10 KM | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
19 | WISZOWATA ZUZANNA | Białystok | Polska | 1918 m | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
20 | WISZOWATY JACEK | Białystok | Polska | 1918 m | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
21 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | 1918 m | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
22 | Chmielewski mariusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
23 | Chmielewski Oskar | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
24 | Borucińska Zuzanna | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
25 | Boruciński Jacek | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
26 | Boruciński Krzysztof | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
27 | Szutko Sławomir | Dobrzyniewo Duże | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
28 | Pospiech Mateusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
29 | Smereczański Nazar | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
30 | Iwaniuk Jarosław | Grabówka | Polska | 10 KM | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
31 | Pawłowski Karol | Kuźnica | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
32 | Bański Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
33 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | 10 KM | Masters Białystok | opłacono on-line |
34 | Kiszycki Łukasz | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
35 | Słowikowski Piotr | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
36 | Bogdanowicz Agnieszka | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
37 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
38 | Bogdanowicz Anna | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
39 | Pietrowska Anna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
40 | Stankiewicz Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
41 | Pietrowski Patryk | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
42 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
43 | Sapieha Radosław | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
44 | Parszczynska Izabela | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | TEAM Parszczyńskich | opłacono on-line |
45 | Bancerek Agata | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
46 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
47 | Żynel Magdalena | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
48 | Abadi Jaya Paul | Melbourne | Australia | 1918 m | opłacono on-line | |
49 | Micun Jarosław | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
50 | Szynkiewicz Dominika | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
51 | KUREL Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
52 | Kurel Tymoteusz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
53 | Kurel Mikołaj | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
54 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
55 | wożniak sebastian | czarna bialostocka | Polska | 1918 m | farmer | opłacono on-line |
56 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
57 | Kamionowski Mariusz-Jacek | Ostrołęka | Polska | 10 KM | Morsy Ostołęka | opłacono on-line |
58 | Pastuszak Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
59 | FILIPCZYK Przemysław | SUWAŁKI | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
60 | Nowicki Wiktor | Białystok | Polska | 10 KM | Outdoor Training | opłacono on-line |
61 | Andruszkiewicz Szymon | GIŻYCKO | Polska | 10 KM | wkurw_team Gołdap | opłacono on-line |
62 | Talipska Agnieszka | Gołdap | Polska | 10 KM | wkurw_team Gołdap | opłacono on-line |
63 | Żukowska Aniela | Majówka | Polska | 10 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
64 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
65 | Baranowska Beata | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
66 | Mironova Irina | Rossija | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
67 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
68 | Kierzkowska Aniela | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
69 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
70 | Sobolewska Katarzyna | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
71 | Dubrowski Paweł | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
72 | Mejsak Beata | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
73 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
74 | Mejsak Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
75 | Mejsak Maciej | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
76 | Rudziński Bogdan | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
77 | Tryznowska Sylwia | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
78 | Stanisławska Ewelina | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
79 | Wąsik Ula | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
80 | Kiwierowicz Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
81 | Chmielewska Weronika | Czarna Białostocka | Polska | 1918 m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
82 | Szubzda Alina | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | 1918 m | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
83 | ostrowski pawel | czarna białostocka | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
84 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | 10 KM | ATP AUGUSTÓW | opłacono on-line |
85 | Szubzda Piotr | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | 10 KM | Moto Agro Team | opłacono on-line |
86 | Tracikowski Dariusz | Łapy | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCA | opłacono on-line |
87 | Michalska Katarzyna | Sejny | Polska | 10 KM | SEJNY RUN | opłacono on-line |
88 | Michalska Weronika | Sejny | Polska | 10 KM | Technikum Leśne Białowieża | opłacono on-line |
89 | WIELGUS MARCIN | NOWOGARD | Polska | 1918 m | opłacono on-line | |
90 | Olechno Urszula | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
91 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
92 | Walasek Iwona | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
93 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
94 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
95 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM | Biegostok | opłacono on-line |
96 | Skaraczyński Sebastian | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
97 | Wysocka Ewa | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
98 | Ejsymont Magda | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
99 | Pakieła Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono on-line | |
100 | Kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | 1918 m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9195