Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jerzyk Paulina Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
2 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
3 Jerzyk Michał Wiśliny Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
4 Hapke Tomasz Wilkowo Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
5 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
6 Kordecki Robert Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
7 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
8 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Start Biegu 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
9 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
10 Rosiński Piotr Wejherowo Start Biegu 5 km PRO-CARS opłacono on-line
11 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
12 Wolski Jarosław Tczew Start Biegu 5 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
13 Cebula Bogdan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
14 Giembicki Jan Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
15 Ruchlewicz Urszula Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
16 Machnikowski Adrian Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
17 Chabowski Tomasz sztum Start Biegu 5 km Sztum Biega opłacono on-line
18 Wróbel Michał Sztum Start Biegu 5 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
19 Puchowski Krzysztof Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
20 Klonowski Marcin Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
21 Nowosielski Piotr Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
22 Buber-Bubrowiecka Dagmara Sztum Start Biegu 5 km zButa
23 Łukomski Andrzej sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
24 Kaźmierczak Szymon Sztum Start Biegu 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
25 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
26 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Biegu 5 km opłacono on-line
27 Danielewska Magdalena Stary Targ Start Biegu 5 km opłacono on-line
28 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Start Biegu 5 km opłacono on-line
29 Karlak Hanna Stare Pole Start Biegu 5 km opłacono on-line
30 murawski michał stare błonowo Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
31 Koralewska Irena Sadlinki Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
32 Wojciechowska Daria Sadlinki Start Biegu 5 km opłacono on-line
33 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
34 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
35 Jabłońska Marlena Prabuty Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
36 Wysocka Alicja Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
37 Wysocki Mariusz Prabuty Start Biegu 5 km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
38 Żołnowska Marta Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
39 Zasowska Beata Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
40 Żołnowski Marcin Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
41 Demko Karolina Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
42 Demko Paweł Prabuty Start Biegu 5 km opłacono on-line
43 Świder Małgorzata Nowiec Start Biegu 5 km opłacono on-line
44 Szczygłowski Jacek Morąg Start Biegu 5 km Team Kopeć opłacono on-line
45 Wojtacka Magdalena Mirowice Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
46 Grzywińska Edyta Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
47 Grzywiński Grzegorz Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
48 Felski Robert Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
49 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) LKS Zantyr Sztum
50 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie)
51 Kosianowska Monika Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
52 SOSNA BARBARA SOSNA MALBORK Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
53 Tur Marcin Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem opłacono on-line
54 Woron Aleksandra Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
55 Żukowska Diana MALBORK Start Biegu 5 km opłacono on-line
56 Matejuk Marcin Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
57 Kołkowski Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
58 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
59 Seńko Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
60 Czapla Natalia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
61 Stolarów Agnieszka Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork opłacono on-line
62 Stecki Andrzej Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
63 Komasara Piotr Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
64 Groszkowski Marcin Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
65 Barnaś Krzysztof Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
66 Walendziak Alicja Malbork Start Biegu 5 km Runnersi S7 Banino opłacono on-line
67 Kosecki Sławomir Malbork Start Biegu 5 km Beztlenowi Malbork
68 Chylewska Emilia Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
69 Dziweńka Beata Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
70 Rojewska Angelika Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
71 Dorszewski Rafał Malbork Start Biegu 5 km Run4Fun opłacono on-line
72 Rojewska Iwona Malbork Start Biegu 5 km opłacono on-line
73 Barnaś Agata Malbork Start Biegu 5 km Grupa Malbork opłacono on-line
74 Kaszubowski Zenon Malbork Start Biegu 5 km Active Malbork
75 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Biegu 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
76 Rycąbel Bogdan licze Start Biegu 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
77 Potoczek Andrzej Lichnowy Start Biegu 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
78 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Biegu 5 km opłacono on-line
79 Hillar Jacek Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
80 Kiliszek Paulina Kiliszek Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
81 Lipiński Mariusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
82 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
83 Radomiński Kamil Kwidzyn Start Biegu 5 km traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
84 JANIK Roman KWIDZYN Start Biegu 5 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
85 Borkowska Justyna Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
86 Kotłowska Marlena Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
87 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
88 Pawluk Jarosław Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
89 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
90 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Start Biegu 5 km drużyna szpiku opłacono on-line
91 Sochacki Michał Kwidzyn Start Biegu 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
92 Dziedzic Rafał Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
93 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
94 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
95 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
96 Zielinska Magda Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
97 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start Biegu 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
98 Balmas Piotr Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
99 Kozak Adrian Kwidzyn Start Biegu 5 km opłacono on-line
100 Moskal Paweł Kurzętnik Start Biegu 5 km Kurzętnik Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 6074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ