Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
2 | Grębowska Sylwia | Gdakowo | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
3 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Kozak Adrian | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
5 | Rojewska Iwona | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
6 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
7 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
8 | Chylewska Emilia | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
9 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start Biegu 5 km | PRO-CARS | opłacono on-line |
10 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
11 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
12 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
13 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Start Biegu 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
14 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
15 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
16 | Michalski Dominik | Działdowo | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
17 | Pawluk Jarosław | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
18 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
19 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
20 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Start Biegu 5 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
21 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
22 | Bogdański Mateusz | Gniew | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
23 | Walendziak Alicja | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Runnersi S7 Banino | opłacono on-line |
24 | Świder Małgorzata | Nowiec | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
25 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
26 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Start Biegu 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
27 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
28 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
29 | Stecki Andrzej | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
30 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
31 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | Start Biegu 5 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
32 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
33 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | Start Biegu 5 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
34 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
35 | Szalkowski Jacek | Kamionka | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
36 | SOSNA BARBARA SOSNA | MALBORK | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
37 | Kosiński Sebastian Kosiński | Gniew | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
38 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
39 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | Start Biegu 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
40 | Karlak Hanna | Stare Pole | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
41 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
42 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
43 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
44 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
45 | Jabłońska Marlena | Prabuty | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
46 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | MKS"Truso"Elbląg/Kalenji Team Poland | opłacono on-line |
47 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
48 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line |
49 | Dorszewski Rafał | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Run4Fun | opłacono on-line |
50 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
51 | Wojciechowska Daria | Sadlinki | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
52 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Start Biegu 5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
53 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
54 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | drużyna szpiku | opłacono on-line |
55 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
56 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Active Malbork | opłacono on-line |
57 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
58 | Żukowska Diana | MALBORK | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
59 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
60 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
61 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
62 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
63 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
64 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
65 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | Start Biegu 5 km | Podolscy Team | opłacono on-line |
66 | Podolski Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | Podolscy Team | opłacono on-line |
67 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
68 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
69 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
70 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
71 | Seńko Piotr | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
72 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
73 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
74 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Start Biegu 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
75 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
76 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
77 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
78 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
79 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
80 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
81 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
82 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
83 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
84 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Start Biegu 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
85 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
86 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
87 | Wojtacki Kamil | Krastudy | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
88 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
89 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
90 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
91 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
92 | Wojtacka Magdalena | Mirowice | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
93 | Matejuk Marcin | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
94 | Grzywiński Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
95 | Grzywińska Edyta | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu 5 km (mieszkańcy Gminy Mikołajki Pomorskie) | ||
96 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Start Biegu 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
97 | Staszewski Cezary | Barcice | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
98 | Kiliszek Paulina Kiliszek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
99 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line | |
100 | Borkowska Justyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8735