Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Schmidtke Monika Gościcino Bieg - 5 km
102 BIANGA DOROTA CHOCZEWO Bieg - 5 km opłacono on-line
103 Bąk Magdalena Bąk Siemirowice Bieg - 5 km opłacono on-line
104 Jastrzębska Emilia Gniewino Bieg - 5 km opłacono on-line
105 Garska Sylwia Garska Choczewo Bieg - 5 km opłacono on-line
106 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
107 Karolewska Anna Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
108 Buszman Maciej Gdynia Nordic walking - 5 km
109 Bujak Janusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
110 Cemerys Karol Siemirowice Bieg - 5 km opłacono on-line
111 Pieregut Agnieszka Gdynia Nordic walking - 5 km GENETIX Team
112 Remlinger Iwona Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
113 toczek dominika gdynia Bieg - 5 km UKS Gromik Gdynia opłacono on-line
114 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
115 mirocha beata gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
116 Jarmułowicz Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
117 janczyk marta gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
118 Wawrzeła Łukasz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
119 toczek dariusz gdynia Bieg - 5 km RKS HUWDU opłacono on-line
120 Kujda Dorota Osielsko Bieg - 5 km opłacono on-line
121 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg - 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
122 Bryza Dariusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
123 Kuc Michał Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
124 Mejka Iwona Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
125 Hincka Marzena Gnieżdżewo Bieg - 5 km opłacono on-line
126 Maciszka Weronika Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
127 Pączkowski Piotr Rumia Bieg - 5 km Salezjanie Biegają opłacono on-line
128 Szpyra Edward Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
129 Bagiński Damian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
130 Glazik Mariusz Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
131 szymański krzysztof domatówko Bieg - 5 km opłacono on-line
132 Krawczuk Agnieszka Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
133 Kohnke Piotr Jastarnia Bieg - 5 km Aktywna Jastarnia opłacono on-line
134 Jaroszewicz Justyna Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
135 Kofluk Kasia Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
136 Ostojski Dawid Reda Bieg - 5 km ZSP nr 2Elektryk Wejherowo opłacono on-line
137 Kreft Krzysztof Reda Bieg - 5 km Team Kreft opłacono on-line
138 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
139 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
140 Rompca Dariusz Luzino Bieg - 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
141 Roraf Magdalena Celbowo Bieg - 5 km Team Kreft opłacono on-line
142 Miarowski Alex Reda Bieg - 5 km
143 Miadzielec Piotr Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
144 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
145 Voss Paulina Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
146 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg - 5 km opłacono on-line
147 Kucharski Daniel reda Bieg - 5 km opłacono on-line
148 abramowicz iwona reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
149 Fleming Iwona Starzyno Bieg - 5 km opłacono on-line
150 Szymański Adam Lębork Bieg - 5 km Lębork Biegacze opłacono on-line
151 Pulczyńska Anna Starzyno Bieg - 5 km opłacono on-line
152 Olczak Aneta Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
153 Nowińska Katarzyna Kowale Bieg - 5 km opłacono on-line
154 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
155 Mazurek Wiesław Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
156 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
157 Sznajder Łukasz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
158 Reszke Filip Reszke Wejherowo Bieg - 5 km Biuro Ochrony Mustang opłacono on-line
159 Werbowa Malwina kowale Bieg - 5 km opłacono on-line
160 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
161 Komar-Iwańska Małgorzata Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
162 Klas Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km
163 Gronowski Patryk Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
164 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
165 Szymański Paweł Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
166 Rawska Aleksandra Rumia Bieg - 5 km Wymiatacze opłacono on-line
167 Krzyżak Joanna Krzyżak Gdańsk Bieg - 5 km Gdańsk Południe na Start opłacono on-line
168 Wanago Natalia Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
169 Rybus Elżbieta Wejherowo Bieg - 5 km Motywatornia Team opłacono on-line
170 Kwiatkowska Joanna Wejherowo Bieg - 5 km ZSP 4 Wejherowo opłacono on-line
171 Smółkowska Iwona Rumia Bieg - 5 km Rumia Runner opłacono on-line
172 Hejka Wladyslaw Kartuzy Bieg - 5 km opłacono on-line
173 Januszkiewicz Anita Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
174 Januszkiewicz Jakub Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
175 Graczyk-Bijak Agnieszka Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
176 Koziestański Kamil Gdynia Bieg - 5 km WSP KPW Gdynia opłacono on-line
177 Sapa Stefania Bydgoszcz Nordic walking - 5 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono on-line
178 Sapa Dariusz Bydgoszcz Nordic walking - 5 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono on-line
179 Zwatykanicz Martyna Gdynia Bieg - 5 km Active Flow Team opłacono on-line
180 Roniarski Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
181 Galuszynska Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km Activeflow team opłacono on-line
182 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
183 Wilk Łukasz Gdynia Bieg - 5 km WSP KPW Gdynia opłacono on-line
184 Wysiadłowski Damian Rumia Bieg - 5 km Rumia opłacono on-line
185 Wysiadłowska Natalia Rumia Bieg - 5 km Szkoła podstawowa nr 9 Rumia opłacono on-line
186 Stenka Karol Sierakowice Bieg - 5 km WSP KPW Gdynia opłacono on-line
187 Gąsiorowska Agnieszka Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
188 Skowrońska Monika Suchacz Bieg - 5 km opłacono on-line
189 Głodek Sławomir Gdynia Bieg - 5 km WSP KPW Gdynia opłacono on-line
190 Fabisiak Joanna Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
191 Fabisiak Paweł Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
192 Fabisiak Kamil Słupsk Bieg - 5 km opłacono on-line
193 Augustyniak Anna Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
194 Buze Bea Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
195 DOMINIUK PAULINA RUMIA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
196 Białas Rafał Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
197 Jastrzebski Rafał Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
198 Pawelski Marek Dębogórze Bieg - 5 km OSNiP WP opłacono on-line
199 Pawelska Kamila Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
200 Zasada Waldemar Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 12941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ