Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
2 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
3 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
4 | Własów Olga | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
5 | Golik Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
6 | Jankowski Przemysław | Rębiechowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
7 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
8 | Buszman Maciej | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
9 | Wiśniewski Arkadiusz | Otwock | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
10 | ROPPEL Bogumiła | EPINAY SUR SEINE | Francja | Bieg przełajowy 8 km | ||
11 | ROPPEL Adrian | EPINAY SUR SEINE | Francja | Bieg przełajowy 8 km | ||
12 | Fiergelewski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
13 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
14 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
15 | skorek- maszota weronika | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
16 | Gojlik Kazimierz | g | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
17 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
18 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
19 | Wdowicz Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
20 | Zgirska Aneta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
21 | Rafalska Sabina | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
22 | Kulikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
23 | Ryllman Robert | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
24 | Brol Marcin | Katowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
25 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
26 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
27 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
28 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
29 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
30 | Świętochowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
31 | Cheda Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
32 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
33 | Labenz Agnieszka Labenz | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
34 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
35 | Sznabel Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
36 | Peretko Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
37 | Krzyszkowska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
38 | Płonka Dorota | Mszana Dolna | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
39 | Olszewski Piotr Olszewski | Leźno | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
40 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
41 | Bosak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
42 | Kozuch Adam | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
43 | Mienik Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
44 | Borówka Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
45 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
46 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
47 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
48 | Skocka Anna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
49 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
50 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
51 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
52 | Kuźma Mateusz | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
53 | Zaszczyryńska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
54 | Wencel Michał | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
55 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
56 | Dylewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
57 | Legieć Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
58 | Elżbieta Deik | Przyjaźń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
59 | Zieliński Marcel | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
60 | Kusiak Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
61 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic Walking 8 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | |
62 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Nordic Walking 8 km | ;Orły Wicko" Błękitne Morsy Łebskie | |
63 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | AWFiS | |
64 | liban zygfryd | tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegający Tczew | |
65 | Drapella Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CTS | |
66 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DCT drużyna biegowa | |
67 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | |
68 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | |
69 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Florian Chojnice pkp cargo Gdynia | |
70 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Gdynskie Dziewuchy | |
71 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | KS METRACO POLKOWICE | |
72 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kurczak Team Crow | |
73 | Mazur Katarzyna | Łeba | Polska | Nordic Walking 8 km | Łeba Mors Poland | |
74 | Traczyk Przemek Traczyk | Ciechanów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MazoviaProactiv | |
75 | Kukawka Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | |
76 | Guzowska Daria | Cetyń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Oddział Zandarmerii Wojskowej Bemowo Piskie | |
77 | Bryk Dawid | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PitbullCity Sports Team | |
78 | GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RunForFun Gdansk | |
79 | Lipińska Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sklep Biegacza Gdańsk | |
80 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Nordic Walking 8 km | SOPOT | |
81 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | sopot | |
82 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sportowy Majkel | |
83 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Straszyn biega Pruszcz biega | |
84 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
85 | Richter Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Taka RYBA / Koty3! | |
86 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Taka RYBA / Koty3! | |
87 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 8 km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC | |
88 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wojto_Sport_Story | |
89 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | |
90 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Zdrowie na bank |
Wyświetleń: 28979