Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
2 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
3 Kostencka Aga Banino Nordic Walking 8 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
4 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 8 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
5 Gumowski Mariusz Banino Nordic Walking 8 km Intel Runners opłacono
6 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking 8 km Intel Runners opłacono
7 TOMASIŃSKA MONIKA BANINO Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono on-line
8 Kowalewska Małgorzata Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
9 Adamska Justyna Banio Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
10 Modelski Adam Baniocha Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
11 Ogonowska Agnieszka Ogonowska BARTOSZYCE Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
12 Lis Jakub Barwice Bieg przełajowy 8 km FoxEnergy opłacono on-line
13 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
14 Halman Leszek Bielkówko Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
15 Moczulska Urszula Bielsko-Biała Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
16 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg przełajowy 8 km Straszyn biega Pruszcz biega
17 Roszkowski Zdzisław Borkowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
18 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono on-line
19 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg przełajowy 8 km Morsy Zblewo opłacono on-line
20 Dzieliński Adam Braniewo Bieg przełajowy 8 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
21 Chalecka JOLA Braniewo Bieg przełajowy 8 km EKIPA ZRYW opłacono on-line
22 Biskupski Marcin Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
23 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
24 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
25 Kuś Marcin Tomasz Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Pasibus Forum Gdańsk opłacono
26 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team opłacono on-line
27 Guzowska Daria Cetyń Bieg przełajowy 8 km Oddział Zandarmerii Wojskowej Bemowo Piskie
28 Dorobczyński Marek Chałupy Bieg przełajowy 8 km Chałupy opłacono on-line
29 Bassa Adrian Chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
30 Kamionka Mateusz Chojnice Bieg przełajowy 8 km HUSARIA RACE TEAM opłacono on-line
31 Kafarska Edyta Chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
32 Traczyk Przemek Traczyk Ciechanów Bieg przełajowy 8 km MazoviaProactiv
33 gibney magda cieplewo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
34 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Bieg przełajowy 8 km JW 3775 opłacono on-line
35 Grzeszczak Małgorzata Dębogórze Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
36 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking 8 km Wataha opłacono on-line
37 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking 8 km Wataha opłacono on-line
38 Duński Bartosz Elblag Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
39 Pierzchała Marta Elblag Nordic Walking 8 km opłacono on-line
40 Szarko Maciej Elbląg Bieg przełajowy 8 km
41 Sowa Sylwester Elbląg Bieg przełajowy 8 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
42 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
43 Zielińska Małgorzata Elbląg Bieg przełajowy 8 km
44 Rumak Agnieszka Elbląg Nordic Walking 8 km opłacono on-line
45 Zieliński Marcel Elbląg Bieg przełajowy 8 km
46 Paluszak Tadeusz Elbląg Bieg przełajowy 8 km
47 Sowa Renata Elbląg Bieg przełajowy 8 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
48 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
49 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 8 km
50 ROPPEL Bogumiła EPINAY SUR SEINE Bieg przełajowy 8 km
51 ROPPEL Adrian EPINAY SUR SEINE Bieg przełajowy 8 km
52 Gojlik Kazimierz g Bieg przełajowy 8 km
53 Dankowski Krzysztof Gdank Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
54 Peek Krystian Peek Gdansk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS Gdańsk opłacono on-line
55 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg przełajowy 8 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
56 Regan-Jasinski JM Pia Gdansk Bieg przełajowy 8 km Biegowyswiat.pl opłacono on-line
57 szczurowski bogusław szczurowski gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
58 Deblitz Christina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
59 Bronk Lucyna Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
60 Tur Anita Gdansk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
61 Małek Marcin Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
62 Puhakka Johan Gdansk Bieg przełajowy 8 km GUMed opłacono on-line
63 Kosznik Michał Gdansk Bieg przełajowy 8 km biegowi szydercy opłacono on-line
64 Labenz Agnieszka Labenz Gdansk Bieg przełajowy 8 km
65 Knut Małgorzata Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
66 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ Gdansk Bieg przełajowy 8 km RunForFun Gdansk
67 Huzjak Uros Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
68 Zielinski Pawel Gdansk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
69 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg przełajowy 8 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono on-line
70 Al Qanber Hassan Gdansk Bieg przełajowy 8 km GUMed opłacono on-line
71 Gumowski Marcin Gdansk Bieg przełajowy 8 km GUMA TEAM opłacono on-line
72 Brozyniak Elzbieta Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
73 Twardowska Justyna Gdansk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
74 Kuźniar Wojciech Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
75 Buczek Sylwia Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
76 Hościło Aleksandra gdansk Bieg przełajowy 8 km Intel Runners opłacono
77 Beladzed Vita Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
78 Mateja Bożena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
79 Smentoch Karolina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km nieDZIELNI biegacze opłacono on-line
80 Pindral Emilia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
81 Konaszewski Sławomir GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km FSO Motorsport opłacono on-line
82 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
83 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Body in Motion/Taka RYBA opłacono on-line
84 Gronowski Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
85 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
86 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km TRI MAMA opłacono on-line
87 Reginia Oksana Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
88 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
89 Sowińska Olga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS/ GT opłacono on-line
90 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Mamy biegamy opłacono on-line
91 Rzepka Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
92 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
93 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
94 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic Walking 8 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
95 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Nordic Walking 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
96 Mienik Dawid Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
97 Wałdowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km xRunners opłacono on-line
98 Zubek Ania Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
99 Poszewiecki MAREK GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km MRKS opłacono on-line
100 Żebrowski Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line


Wyświetleń: 21335

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ