Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Wawrzyniak Anna Stęszew Bieg przełajowy 8 km 3:33 TEAM opłacono on-line
102 Wawrzyniak Przemysław Stęszew Bieg przełajowy 8 km 3:33 TEAM opłacono on-line
103 Stefaniak Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
104 Zieliński Marcel Elbląg Bieg przełajowy 8 km
105 Zielińska Małgorzata Elbląg Bieg przełajowy 8 km
106 Kosznik Michał Gdansk Bieg przełajowy 8 km biegowi szydercy opłacono on-line
107 Zając Maciej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
108 Fede-Zając Anita Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
109 Blok Marta Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu opłacono on-line
110 Pakura Karolina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
111 Jarmołowicz Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
112 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team/ Pruszcz Biega opłacono on-line
113 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
114 Sikorra Janina Lędziechowo Nordic Walking 8 km ;Orły Wicko" Błękitne Morsy Łebskie
115 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg przełajowy 8 km Straszyn biega Pruszcz biega
116 Kreft Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
117 Hinc Stanisław Kowale Bieg przełajowy 8 km SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
118 Własów Olga Sopot Bieg przełajowy 8 km
119 Golik Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
120 Gorzałka Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
121 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
122 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
123 Hebanowski Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
124 skorek- maszota weronika GDYNIA Bieg przełajowy 8 km
125 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Gdynia opłacono on-line
126 Janicki Przemysław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invictus 3City opłacono on-line
127 Naczk Wicktoria Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
128 naczk leonard lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
129 Dankowski Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
130 Dankowski Krzysztof Gdank Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
131 Miller Jan Gdańsk Bieg przełajowy 8 km ASE opłacono
132 Mielewczyk Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km ASE opłacono
133 Bassa Adrian Chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
134 Struk Adam Słuchowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
135 Hewelt Maciej Gdynia Zachód Bieg przełajowy 8 km UKS Azymut 45 Gdynia opłacono on-line
136 Gitner Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km Piękni i Bestie opłacono on-line
137 jamróz renata gdynia Bieg przełajowy 8 km Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
138 Naczk Wiktoria Lębork Bieg przełajowy 8 km LKB im Braci Petk opłacono on-line
139 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BCT TEAM opłacono on-line
140 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
141 rychert oliwia gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
142 Rychert Jan sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
143 Turzyńska Beata Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
144 Angel Patrycja Gdynia Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
145 Ryllman Robert Sopot Bieg przełajowy 8 km
146 szczurowski bogusław szczurowski gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
147 Gwóźdź Wioletta Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
148 Saniuk Edward Gdańsk Nordic Walking 8 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
149 Guzowska Daria Cetyń Bieg przełajowy 8 km Oddział Zandarmerii Wojskowej Bemowo Piskie
150 Grabowski Damian Malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
151 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 8 km KreativSport Lębork opłacono on-line
152 Skwarczyńska Patrycja Skwarczyńska Malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
153 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
154 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
155 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
156 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 8 km Nordicowe Lęborskie Lwy opłacono
157 Reginia Oksana Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
158 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg przełajowy 8 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
159 KOKŁOWSKA ANETA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM opłacono on-line
160 Misiejko Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Saltus Sport Team opłacono on-line
161 Jastrzębska Jowita Sopot Bieg przełajowy 8 km Saltus Sport Team opłacono on-line
162 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking 8 km
163 Cheda Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
164 Wawrzyniak Jolanta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
165 Ozimkowski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
166 Świętochowski Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
167 Kuchczyńska Joanna Sopot Nordic Walking 8 km Movement opłacono on-line
168 Tomys Ryszard Szemud Bieg przełajowy 8 km
169 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 8 km
170 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono on-line
171 Fryczke Ewa Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
172 Sińczuk Patrycja Tczew Bieg przełajowy 8 km xRunners opłacono on-line
173 Grążawski Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
174 Chalecka JOLA Braniewo Bieg przełajowy 8 km EKIPA ZRYW opłacono on-line
175 Litwinska Agnieszka Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
176 Litwinski Krzysztof Warszawa Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
177 Janczak Sławomir Pszczółki Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
178 Zajk Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
179 Zajk Alicja Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
180 Buchaj Zbigniew Krzewiny Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
181 Szachniuk Marzena Łeba Bieg przełajowy 8 km opłacono
182 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg przełajowy 8 km opłacono
183 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
184 Beladzed Vita Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
185 Sawicki Bartosz Gdynia Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
186 Szymanowski Rafał Gdynia Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
187 Krajdocha Weronika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
188 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
189 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO Bieg przełajowy 8 km GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA opłacono on-line
190 Skowroński Dawid Skowroński Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
191 Wolny Marcin Rotmanka Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
192 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
193 Sitek Mateusz Sitek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gedania 1922 opłacono on-line
194 Pałasz Edmund Rumia Bieg przełajowy 8 km
195 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg przełajowy 8 km
196 Fiałek Danuta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LPP Team opłacono on-line
197 Dranka Ewelina Dranka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
198 Mateja Bożena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
199 Brzezińska ewa Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
200 Robakowska Ewa Sopot Bieg przełajowy 8 km Biegowyswiat.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 21328

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ