Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
402 Leśniewski Tomasz Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
403 Sarnowska Aleksandra Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kontener Formy opłacono on-line
404 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
405 Konecko Izabela Sopot Bieg przełajowy 8 km SOPOT team opłacono on-line
406 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking 8 km Wataha opłacono on-line
407 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking 8 km Wataha opłacono on-line
408 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI opłacono on-line
409 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
410 Wojtal Radosław Straszyn Bieg przełajowy 8 km Straszyn Biega opłacono on-line
411 Sobiecka Edyta GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
412 Fiergelewski Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
413 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic Walking 8 km opłacono on-line
414 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
415 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
416 Hrytsai Sviatoslav Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
417 Zmarzly Darek Starogard Gd. Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
418 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic Walking 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
419 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic Walking 8 km klub sportowy DED opłacono on-line
420 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic Walking 8 km klub sportowy DED opłacono on-line
421 Grzelak Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
422 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
423 Ufnal Artur Warszawa Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
424 Mądrzak Anna Poznań Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
425 Gajcy Ewa Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
426 ROPPEL Adrian EPINAY SUR SEINE Bieg przełajowy 8 km
427 ROPPEL Bogumiła EPINAY SUR SEINE Bieg przełajowy 8 km
428 Gronowski Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
429 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 8 km Team Deaf opłacono on-line
430 Rudźko Wojciech Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
431 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
432 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic Walking 8 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
433 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Bieg przełajowy 8 km
434 SZRAMA Marian Lębork Bieg przełajowy 8 km BAZA 44 opłacono on-line
435 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
436 Przychodna Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
437 Buszman Maciej Gdynia Nordic Walking 8 km
438 Gruszecki Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
439 Krzysztofiak Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Grupa Trójmiasto opłacono on-line
440 Sowińska Olga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS/ GT opłacono on-line
441 solich Aleksandra raciborz Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
442 Garstka Małgorzata Rusocin Bieg przełajowy 8 km
443 Czechowski Dawid Subkowy Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
444 Czechowska Dorota Subkowy Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
445 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic Walking 8 km opłacono on-line
446 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
447 Bogusz Mateusz Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
448 Bednarski Łukasz Nysa Bieg przełajowy 8 km Athletics Nysa opłacono on-line
449 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
450 Czerepaniak Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
451 Litwin Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km OCEANIC S.A. opłacono on-line
452 Dorobczyński Marek Chałupy Bieg przełajowy 8 km Chałupy opłacono on-line
453 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
454 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic Walking 8 km opłacono on-line
455 Żbikowska Malgorzata Toruń Bieg przełajowy 8 km SPC opłacono on-line
456 Skrzydlo Szymon Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team opłacono on-line
457 Grupa Franciszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Przez Góry do Marzeń opłacono on-line
458 Jankowski Przemysław Rębiechowo Bieg przełajowy 8 km
459 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
460 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
461 Rządca Marcin Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
462 Albecka Kamila Gdynia Bieg przełajowy 8 km LO XV dla niedosłyszących Gdynia opłacono on-line
463 Wiliński Robert Gdynia Bieg przełajowy 8 km ZSCHiE Gdynia opłacono on-line
464 Żurawska Ewa Kościerzyna Nordic Walking 8 km opłacono on-line
465 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3!
466 Richter Jacek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3!
467 Pręcikowski Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
468 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
469 Fibich Dorota Kościerzyna Nordic Walking 8 km Ekipa Zryw opłacono on-line
470 Chałko Julita Chałko Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
471 Lubiński Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km SP 40 - GDYNIA opłacono on-line
472 Klewer Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
473 Papke Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
474 Olchowy Ewelina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
475 Jaroszewska Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
476 Słodkowska Marta Malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
477 Janicki Mateusz Malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
478 Górska Iwona Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland opłacono on-line
479 Pałasz Edmund Rumia Bieg przełajowy 8 km
480 BARYŁA Tomasz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
481 Kukawka Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team
482 muller krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km coco jumbo i do przodu opłacono on-line
483 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
484 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
485 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Mamy biegamy opłacono on-line
486 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
487 Wolfram Dawid Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
488 Al Qanber Hassan Gdansk Bieg przełajowy 8 km GUMed opłacono on-line
489 Konieczna Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
490 Konieczny Andrzej Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
491 Kunowski Krzyszof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
492 Mikołajczyk Wioletta Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
493 Rombalska Julia Słupsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
494 Rombalska Anna Słupsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
495 Stawarz-Szymczyk Anna Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
496 Mazur Katarzyna Łeba Nordic Walking 8 km Łeba Mors Poland
497 Kusiak Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km
498 Makowska Izabela Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
499 Witt Grażyna Sopot Bieg przełajowy 8 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
500 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ Gdansk Bieg przełajowy 8 km RunForFun Gdansk


Wyświetleń: 21331

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ