Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cwalina Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
2 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team Gdynia | opłacono on-line |
3 | Jachowicz Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
4 | Szumowska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
5 | AGUILAR CRISTINA | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
6 | GOLAB ALEXANDRA | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
7 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
8 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
9 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
10 | Nowopolski Leszek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
11 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
12 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeszcze Ciepli | opłacono on-line |
13 | Landowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
14 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
15 | Gil Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
16 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
17 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
18 | Lassmann Julia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
19 | Jendruszewska-Waracka Beata | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
20 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BBL AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
21 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
22 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BCT TEAM | opłacono on-line |
23 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
24 | Misiejko Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SALTUS SPORT TEAM | opłacono on-line |
25 | Jastrzębska Jowita | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
26 | Telejko Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pasibus Forum Gdańsk | opłacono |
27 | Kowalewska Małgorzata | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
28 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Nordic Walking 8 km | NWPL/Nordic Walking Pasłek | opłacono on-line |
29 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
30 | Mileński Michał | Ostrołęka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
31 | Kocoń Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
32 | Kaczmarek Robert | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
33 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
34 | Kozłowski Mateusz | Toruń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
35 | KOKŁOWSKA ANETA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SALTUS SPORT TEAM | opłacono on-line |
36 | Potyrała Bartosz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
37 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Padł na Ryj Team | |
38 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Lębork Biegacze | |
39 | Zalewska Elżbieta | Gniewino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
40 | Bartosiewicz Jerzy | Gdansk | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
41 | Konopka Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kaszubska Poniewierka | |
42 | Maliszewska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
43 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUN FOR IT | opłacono on-line |
44 | Golik Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
45 | Żebrowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
46 | Żebrowski Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
47 | GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
48 | Czajkowski Przemysław | Grabina | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
49 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordicowie Lęborskie Lwy | |
50 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
51 | Grzeszak Danuta | Mogilno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
52 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
53 | Gruchała Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
54 | Stelmaski Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
55 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
56 | Babińska Joanna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
57 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line |
58 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
59 | Godzińska Dorota | Milejewo | Polska | Nordic Walking 8 km | Bażant NW Elbląg | opłacono on-line |
60 | Godziński Paweł | Milejewo | Polska | Nordic Walking 8 km | Bażant NW Elbląg | opłacono on-line |
61 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Witomino | opłacono on-line |
62 | Rauland Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
63 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
64 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
65 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
66 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
67 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
68 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
69 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
70 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
71 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Korona Biega | opłacono on-line |
72 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | korona biega | opłacono on-line |
73 | Koltonowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kolti Team | |
74 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CzemuNie Gdynia | |
75 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
76 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
77 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
78 | Rzezak Aleksandra | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
79 | Tatarewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
80 | Blumkowska Karolina | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
81 | Lisowska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
82 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
83 | Ślęzak Konrad | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono on-line | |
84 | Karpowicz Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | opłacono on-line |
85 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
86 | Seleman Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DUDYCZ run | opłacono on-line |
87 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | opłacono on-line |
88 | Wilkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
89 | Świątkowski Dariusz | Bojano | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
90 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
91 | Buchaj Zbigniew | Krzewiny | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
92 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
93 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
94 | Bassa Adrian | Chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
95 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
96 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
97 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line | |
98 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono on-line |
99 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
100 | Nowoszyński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22052