Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cwalina Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
2 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Gdynia opłacono on-line
3 Jachowicz Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
4 Szumowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
5 AGUILAR CRISTINA GDANSK Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team opłacono on-line
6 GOLAB ALEXANDRA GDANSK Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team opłacono on-line
7 Delewski Piotr Rożental Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
8 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
9 Milewska Weronika Sąpolno Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
10 Nowopolski Leszek Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
11 Zajk Alicja Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
12 Wróbel Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jeszcze Ciepli opłacono on-line
13 Landowska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
14 Tomys Ryszard Szemud Bieg przełajowy 8 km
15 Gil Mateusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
16 kwidzinska karolina gdynia Nordic Walking 8 km
17 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
18 Lassmann Julia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
19 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic Walking 8 km
20 Sharma Lilianna Sopot Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS Gdańsk opłacono on-line
21 Korpecki Mateusz Skarszewy Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
22 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BCT TEAM opłacono on-line
23 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic Walking 8 km
24 Misiejko Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM opłacono on-line
25 Jastrzębska Jowita Sopot Bieg przełajowy 8 km Saltus Sport Team opłacono on-line
26 Telejko Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Pasibus Forum Gdańsk opłacono
27 Kowalewska Małgorzata Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
28 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic Walking 8 km NWPL/Nordic Walking Pasłek opłacono on-line
29 Saniuk Edward Gdańsk Nordic Walking 8 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
30 Mileński Michał Ostrołęka Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team opłacono on-line
31 Kocoń Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
32 Kaczmarek Robert Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
33 Gleinert Szymon Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
34 Kozłowski Mateusz Toruń Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
35 KOKŁOWSKA ANETA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM opłacono on-line
36 Potyrała Bartosz Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
37 Hebanowski Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Padł na Ryj Team
38 Szymański Adam Lębork Bieg przełajowy 8 km Lębork Biegacze
39 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
40 Bartosiewicz Jerzy Gdansk Nordic Walking 8 km
41 Konopka Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kaszubska Poniewierka
42 Maliszewska Malwina Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
43 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy 8 km RUN FOR IT opłacono on-line
44 Golik Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
45 Żebrowska Kinga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
46 Żebrowski Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
47 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
48 Czajkowski Przemysław Grabina Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
49 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 8 km Nordicowie Lęborskie Lwy
50 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
51 Grzeszak Danuta Mogilno Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
52 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
53 Gruchała Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team opłacono on-line
54 Stelmaski Krzysztof Gdansk Bieg przełajowy 8 km
55 Formela Kamil Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Lubań Knapy opłacono on-line
56 Babińska Joanna Łeba Bieg przełajowy 8 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
57 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg przełajowy 8 km Salon Optyczny Prestiż opłacono on-line
58 Iefymenko Oleksandr Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
59 Godzińska Dorota Milejewo Nordic Walking 8 km Bażant NW Elbląg opłacono on-line
60 Godziński Paweł Milejewo Nordic Walking 8 km Bażant NW Elbląg opłacono on-line
61 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino opłacono on-line
62 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
63 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
64 Sołtysiak Natalia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
65 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 8 km KreativSport Lębork opłacono on-line
66 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg przełajowy 8 km Nyborg-Mawent opłacono on-line
67 Gitner Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km Piękni i Bestie opłacono on-line
68 Trzebiatowski Adam Swarzewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
69 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
70 Szymaniuk Małgorzata Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
71 Pecz Igor Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km Korona Biega opłacono on-line
72 Pecz Piotr Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km korona biega opłacono on-line
73 Koltonowski Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kolti Team
74 Rusak Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km CzemuNie Gdynia
75 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 8 km
76 Ossowski Leszek Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km
77 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
78 Rzezak Aleksandra Reda Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
79 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Nordic Walking 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
80 Blumkowska Karolina Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
81 Lisowska Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
82 Adamska Justyna Banino Bieg przełajowy 8 km
83 Ślęzak Konrad Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
84 Karpowicz Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team opłacono on-line
85 Ossowski Mateusz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
86 Seleman Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km DUDYCZ run opłacono on-line
87 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Run Beach Morning opłacono on-line
88 Wilkowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
89 Świątkowski Dariusz Bojano Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
90 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
91 Buchaj Zbigniew Krzewiny Bieg przełajowy 8 km
92 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km ELITE TEAM opłacono on-line
93 Pochopień Mira Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
94 Bassa Adrian Chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
95 Kobierzyński Paweł Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
96 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
97 Wolny Marcin Rotmanka Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
98 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono on-line
99 Lunk Krzysztof Puck Bieg przełajowy 8 km LIVESTRONG opłacono on-line
100 Nowoszyński Jakub Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line


Wyświetleń: 11829

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ