Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maciażek Jolanta Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
2 Kujat Joanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Mama w Trójmieście opłacono on-line
3 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
4 skorek- maszota weronika GDYNIA Bieg przełajowy 8 km Padł na Ryj Team 50.00 PLN
5 Pełkowski Karol Gdynia Bieg przełajowy 8 km Desperados opłacono on-line
6 jamróz renata gdynia Bieg przełajowy 8 km Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
7 Turzyńska Beata Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
8 Badurowicz Jagoda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
9 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl opłacono
10 kozłowska barbara Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland SA 50.00 PLN
11 Gbyl Klaudia Władysławowo Bieg przełajowy 8 km opłacono
12 Janczak Sławomir Pszczółki Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
13 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
14 Okońska ZANETA Grudziądz Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
15 Okoński Piotr Grudziadz Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
16 Sułkowska Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
17 Cheda Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
18 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biega ZIE opłacono on-line
19 Koza Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
20 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
21 Smyk Kamil Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
22 Sowińska Olga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS/ GT opłacono on-line
23 Grabowski Damian Malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
24 Skwarczyńska Patrycja Skwarczyńska Malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
25 Hrytsai Sviatoslav Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
26 Reginia Oksana Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
27 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic Walking 8 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
28 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
29 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
30 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono on-line
31 Sińczuk Patrycja Tczew Bieg przełajowy 8 km xRunners 50.00 PLN
32 Szachniuk Marzena Łeba Bieg przełajowy 8 km opłacono
33 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg przełajowy 8 km opłacono
34 Beladzed Vita Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono on-line
35 Fiałek Danuta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LPP Team opłacono on-line
36 Wasążnik Marta Mosty Bieg przełajowy 8 km Wymiatacze opłacono on-line
37 Wysocka Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wymiatacze opłacono on-line
38 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg przełajowy 8 km MartatonKa opłacono on-line
39 Tempski Szymon Łebcz Bieg przełajowy 8 km 4 FUN TEAM opłacono on-line
40 Kafarska Edyta Chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
41 Zając Piotr Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
42 Komar-Iwańska Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
43 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite team 50.00 PLN
44 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Body in Motion/TakaRYBA opłacono on-line
45 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
46 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km opłacono on-line
47 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
48 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
49 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
50 Lisiecki Jakub Gdańsk Bieg przełajowy 8 km wkurw_team opłacono on-line
51 Kulas Marcin Sztum Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
52 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
53 Gruszecki Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team opłacono on-line
54 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
55 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
56 Boike Arkadiusz Koleczkowo Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
57 Pieregut Agnieszka Gdynia Nordic Walking 8 km GENETIX Team opłacono on-line
58 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
59 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 8 km opłacono on-line
60 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
61 Pietrzak Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
62 Kleina Joanna Łeba Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
63 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
64 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono on-line
65 Boruszewski Maciej Warszawa Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
66 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg przełajowy 8 km U-LONG Team 50.00 PLN
67 Szczupakowska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biegnę dla Honi opłacono on-line
68 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km CrossElite EbroGym opłacono on-line
69 Szpyra Edward Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
70 Turone Ellen Surrey Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
71 ANDRZEJEWSKA Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
72 TALBIERZ HONORATA REDA Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
73 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km 50.00 PLN
74 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Bieg przełajowy 8 km Daleko jeszcze opłacono on-line
75 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
76 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
77 BARYŁA Tomasz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
78 Kutniewska Maria Żukowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
79 Podolski Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
80 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
81 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
82 Kiedrowska Daria Gdynia Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
83 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic Walking 8 km AWFiS 50.00 PLN
84 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono on-line
85 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity 50.00 PLN
86 muller krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
87 Sobczak Edyta Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
88 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
89 Peek Krystian Peek Gdansk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS Gdańska opłacono on-line
90 Moderhak Marcelina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
91 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg przełajowy 8 km Bez klubu opłacono on-line
92 Bieszk Julia Rumia Bieg przełajowy 8 km Uks Tri Team 50.00 PLN
93 Walentynowicz Monika Malbork Bieg przełajowy 8 km Calineczki opłacono on-line
94 Lazarski Piotr Tczew Bieg przełajowy 8 km Calineczki opłacono on-line
95 Pytel Przemysław HEL Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
96 Rolbiecka Alicja Reda Bieg przełajowy 8 km LUK CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
97 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Radość Biegania opłacono on-line
98 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono on-line
99 Klonowski Marcin Sztum Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum 50.00 PLN
100 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 3653

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ