Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 bukowski kubuś gdańsk 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
2 Radawiec Bartosz Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Szkoła podstawowa nr 76
3 Radawiec Marcin Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Szkoła podstawowa nr 38
4 Gałęziowska-Modzelewska Jolanta Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
5 Waszak Gabriela Przejazdowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
6 Wronka Estera Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
7 Mrozińska Dobrochna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
8 Wronka Łukasz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
9 Mroziński Rafał Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
10 Chmieliński Nikodem Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Żłobek żagielek
11 murawski franciszek GDAŃSK 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
12 Olejarz Bazyli Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
13 Puzdrowska Weronika Kamienica szlachecka 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007
14 Krzemiński Mikołaj Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
15 Pępek Aniela Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
16 Pępek Maksymilian Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
17 Pępek Bartosz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
18 Zalesiński Piotr Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
19 Osiecki Jan Wejherowo 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
20 Bogdański Antoni Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Przeczkole 63
21 Pociejewski Franek Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr 86 Gdańsk
22 Osadowski Leonard Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
23 Glaas Filip GDAŃSK 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 NEXUS Team
24 Żuk Konrad Gdańsk 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 SP nr 75
25 Radlińska Zofia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
26 Lorenc Asia Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 SP nr 75
27 Lorenc Karol Gdańsk 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 SP nr 75
28 Kowalska Laura Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
29 Jelnicki Łukasz GDAŃSK rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) ASE team
30 Krajewski ADAM GDANSK-OLIWA 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
31 Krajewska HANNA GDANSK-OLIWA 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
32 Jelnicki Jan GDAŃSK 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 przedszkole "Kubuś Puchatek"
33 Jelnicki Franciszek GDAŃSK 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007 SP 89
34 Jelnicka Anna Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) bbl
35 Janiak Bruno Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole Kraina Tęczy
36 Janiak Marcin Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
37 Stalmakov Ilya Kaliningrad 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
38 Pis Tymoteusz Gańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013 Przedszkole nr 86 Gdańsk
39 Pis Bartosz Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
40 Kteft Artur Gdansk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
41 Syroka Tadeusz Gdansk 11-12 lat chłopcy - rocznik 2006-2007
42 Wróblewska Helena Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011 Szkoła Podstawowa nr 48
43 Ptach Weronika Pruszcz Gdański 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
44 Swietlicki Borys Gdansk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
45 Kruszewski Dawid Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk
46 Klucznik Asia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
47 Klucznik Jarek Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
48 Klucznik Kasia Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
49 Figel Krzyś Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk
50 Jaremko Ziemowit Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
51 Jaremko Marcel Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
52 Waleński Franciszek Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011
53 Waleńska Emilia Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
54 Żukowska Joanna Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) SWRS Lionesses of the North
55 Kościński Jerzy Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) VeloGd
56 Butczak Filip Gdynia 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
57 Butczak Jakub Gdynia 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009
58 Kiszka Natalia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
59 Śmiełowski Leszek Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
60 Dutczyn Wiktor Gdynia 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
61 Kowalska Kamila Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
62 Kowalska Martyna Gdańsk 11-12 lat dziewczynki - rocznik 2006-2007
63 Wiśniewski Paweł Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) VeloGd
64 Parkitny Leon Pruszcz Gdański 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
65 Skowronek Bartosz Borkowo 9-10 lat chłopcy - rocznik 2008-2009 SP Borkowo
66 Skowronek Amelia Borkowo 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 SP Borkowo
67 Bizewski Jakub Żukowo 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
68 Bizewski Kacper Żukowo 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
69 NOWAKOWSKA MARZENA GDAŃSK wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
70 Cieszyński Andrzej Borowiec wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
71 Fot Iwona Pruszcz Gdański wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
72 Pankiewicz Anna Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
73 Cieszyńska Katarzyna Żuromino wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
74 Stachowiak Konstanty Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
75 Zaremba Anna Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
76 Zaremba Adam Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
77 Górski Leon Borkowo 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
78 Piotrowski Tomek Gdańsk 5-6 lat chłopcy - rocznik 2012-2013
79 Kowalkowski Maciej Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
80 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli)
81 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013 Przedszkole Fantazja 54
82 Smorczewski Bruno Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) przedszkole nr 48
83 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
84 Kamiński Kacper Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
85 Kamińska Maja Gdańsk 7-8 lat dziewczynki - rocznik 2010-2011
86 Jabłonowska Maja Gdańsk 5-6 lat dziewczynki - rocznik 2012-2013
87 Jabłonowska Natalia Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009
88 Węgliński Karol Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) Aktywna Mama Team
89 Węgliński Mikołaj Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Aktywna Mama
90 Okrój-Węglińska Justyna Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów Aktywna Mama Team
91 Jaśkiewicz Łukasz Gdańsk rocznik 2002 i starsi (w tym dorośli) dietetykasportowa.pl Team
92 Jaśkiewicz Pola Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów dietetykasportowa.pl Team
93 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Przedszkole nr. 67 Gdańsk / dietetykasportowa.pl Team
94 Rychter Marta Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe)
95 Rychter Maja Gdańsk 9-10 lat dziewczynki - rocznik 2008-2009 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
96 Rychter Kinga Gdańsk wyścigi z wózkami w chodzie na 100 metrów
97 Rychter Krzysztof Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów aktywny buggygym
98 Karbowski Wojciech Gdańsk wyścigi w wózkami w biegu na 400 metrów
99 Karbowski Tomasz Gdańsk 2-4 lata rocznik 2014 – 2016 (w tym rowerki biegowe) Belta Team Gdańsk
100 Karbowski Jan Gdańsk 7-8 lat chłopcy - rocznik 2010-2011 Belta Team Gdańsk


Wyświetleń: 2521

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ