Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwiatkowski Adam | Butryny | Polska | Bieg 10km | Nadleśnictwo Jedwabno | |
2 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg 10km | BieganieMoje40Plus | |
3 | Kamiński Paweł | Warszawa | Polska | Bieg 10km | arturkurek.pro | |
4 | Michalak Beata | Góra Kalwaria | Polska | Bieg 10km | Team Zabiegane Dni | |
5 | Kur Mariusz | Jazgarzew | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
6 | Syguła DOMINIKA | Borowina | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
7 | Sułkowski Michał | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
8 | Piotrowska Julita | Wilamy | Polska | Bieg 10km | ||
9 | Niedziółka Kasia | Wilamy | Polska | Bieg 10km | ||
10 | Sawczenko Andrzej | Wołomin | Polska | Bieg 10km | ||
11 | POŁEĆ ŁUKASZ | SOCHACZEW | Polska | Bieg 10km | ||
12 | POŁEĆ ANDRZEJ | SOCHACZEW | Polska | Bieg 10km | ||
13 | Filipczuk Dariusz | Zielonka | Polska | Bieg 10km | ||
14 | Ciećwierz Mariusz | Parlin | Polska | Bieg 10km | No Pain Team | |
15 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
16 | Pyszniewska Bożena | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
17 | Pyszniewski Piotr | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
18 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | Bieg 10km | ||
19 | Piaskowski Rafał | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
20 | Barański Krzysztof | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | ||
21 | Makarenkov Sergii | Milanówek | Polska | Bieg 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
22 | Kornacka Hanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
23 | walac jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
24 | Sokołowski Łukasz Sokołowski | Krasne | Polska | Bieg 10km | ||
25 | Zasępa Sebastian | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
26 | Ksyna Bogusław | Kamion | Polska | Bieg 10km | OSP KAMION | |
27 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Vege Runners | |
28 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | Polska | Bieg 10km | ||
29 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | Polska | Bieg 10km | Goggle Team | |
30 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | Polska | Bieg 10km | Goggle PAE | |
31 | Krajewski Przemysław | Warszawa | Polska | Bieg 10km | leczo team | |
32 | Turczyńska Monika | Warszawa | Polska | Bieg 10km | leczo team | |
33 | Solecki Paweł | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | ||
34 | Solecki Mateusz | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | ||
35 | WALIDUDA Anna | Grodków | Polska | Bieg 10km | Kotwica Brzeg | |
36 | MARCZAK Grażyna | Warszawa | Polska | Bieg 10km | leczo team | |
37 | Bakalarska MARIOLA | Warszawa | Polska | Bieg 10km | WARSAW RUN CLUB | |
38 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | |
39 | Starzyński Adam | Nieporęt | Polska | Bieg 10km | STARZYNSKI.COACH | |
40 | Denkiewicz Jacek Denkiewicz | Zawidz | Polska | Bieg 10km | ||
41 | Skrzypkowski Tomasz | Otwock | Polska | Bieg 10km | ||
42 | Frydrychowicz Michał | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
43 | Ząbczyński Adam Ząbczyński | Sochaczew | Polska | Bieg 10km | ||
44 | KOWALSKI PATRYK | Kampinos | Polska | Bieg 10km | ||
45 | Zarodkiewicz Dawid | Wężewo | Polska | Bieg 10km | Naprzód Młociny / Team Zabiegane Dni | |
46 | Suwald Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10km | JacekBiega Running Team | |
47 | Mysera Cezary | Sierpc | Polska | Bieg 10km | Biegam NieNaŻarty | |
48 | Lipiec Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Lipiec Running Team | |
49 | Smoliński Rafał | Przasnysz | Polska | Bieg 10km | Przasnysz | |
50 | Majkowski Łukasz | Kuchary Żydowskie | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
51 | Głowacka Elżbieta | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Team ZabieganeDni | |
52 | Bromka Piotr | Maszewo duże | Polska | Bieg 10km | ||
53 | Pająk Łukasz | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
54 | Deperas Jakub Deperas | Końskie | Polska | Bieg 10km | Kansas Kazanów | |
55 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
56 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Anwil Team | |
57 | Burzyński Sebastian | Warszawa | Polska | Bieg 10km | MPK Wybieganie | |
58 | Małecki Maciej | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Runner 2.5 / Accelerating Poland | |
59 | Traczyk Jakub | Hipolitów | Polska | Bieg 10km | TT | |
60 | Traczyk Kazimierz | Hipolitów | Polska | Bieg 10km | TT | |
61 | WALENCIK Marek | Pionki | Polska | Bieg 10km | ||
62 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Bieg 10km | WKB META Lubliniec | |
63 | Grabowski Jacek | Dębowo | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
64 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
65 | Żyłowski Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
66 | Bińczycki Mariusz | Podsmardzewo | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
67 | Bogucka Beata | MYSZCZYN | Polska | Bieg 10km | Dystans Leszno | |
68 | Szymaniak Kamil | Pełch | Polska | Bieg 10km | Team Run Pełch | |
69 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg 10km | ||
70 | Wudarczyk Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
71 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
72 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
73 | Goszczyński Kamil | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
74 | Paziewski Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
75 | Fabiański Piotr | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10km | ||
76 | Piekut Stefan | Płock | Polska | Bieg 10km | TKKF Płock | |
77 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ------------- | |
78 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ----------------------- | |
79 | Jabłoński Grzegorz | Płock | Polska | Bieg 10km | Orlen Running Team | |
80 | Siemiński Sławomir | Sieradz | Polska | Bieg 10km | ||
81 | Adamczyk Ewa | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Rembertów Team | |
82 | Karwowski Krystian | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 10km | MKS Durasan Płońsk | |
83 | Perchaluk Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Entre.pl TEAM | |
84 | Czechoski Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
85 | Nogaj Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | MPK Wybieganie | |
86 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
87 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg 10km | ||
88 | Ruciński Michał | Płock | Polska | Bieg 10km | Junior '85 | |
89 | Leśniewski Sławomir | Włocławek | Polska | Bieg 10km | amator | |
90 | Grzelak Robert | Zdziarka | Polska | Bieg 10km | ||
91 | Draganiak Renata | Komsin | Polska | Bieg 10km | ||
92 | Lewandowski Mateusz | Sarbiewo | Polska | Bieg 10km | ||
93 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | ||
94 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg 10km | ||
95 | draganiak marta | zarębin | Polska | Bieg 10km | Arising Angels , No Pain Team | |
96 | Karpiński Radosław | Kondrajec Pański | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
97 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
98 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 10km | ||
99 | Zakrzewska Joanna | Wichorowo | Polska | Bieg 10km | ||
100 | Mariańska Katarzyna | Naruszewo | Polska | Bieg 10km |
Wyświetleń: 6490