Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #3 - 1200m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Kraj Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 89 ZABOROWSKI FILIP M 1 M 17-26 POL SOPOT MKP SZCZECIN 1200m 0:13:06
2 113 RZYSKI MARCIN M 2 M 17-26 POL GDAŃSK 1200m 0:15:27
3 59 NEUBAUER PAULINA K 1 K 0-16 POL TCZEW UKS DWÓJKA TCZEW 1200m 0:16:18
4 110 TRUSZKOWSKI TOMEK M 3 M 0-16 POL SOPOT UKS 7 SOPOT 1200m 0:16:24
5 77 TOFIL EMILIA K 2 K 0-16 POL GDYNIA DELFIN GDYNIA/SP 40 1200m 0:16:38
6 30 HEBEL MACIEJ M 4 M 0-16 1 POL SOPOT 1200m 0:16:39
7 92 ZDYBEL ADAM M 5 M 0-16 2 POL BOJANO KS DELFIN GDYNIA 1200m 0:16:43
8 80 WIECZORKOWSKI NIKODEM M 6 M 0-16 3 POL TCZEW UKS DWÓJKA TCZEW 1200m 0:16:45
9 61 OKARMUS IGOR M 7 M 37-46 1 POL KRAKÓW KRAKÓW NIEZRZESZONY 1200m 0:17:00
10 116 GARRINGER MAKENZIE K 3 K 17-26 POL GDAŃSK 1200m 0:17:04
11 124 WYKRZYKOWSKA ZOFIA K 4 K 0-16 1 POL SOPOT MOSIR SOPOT 1200m 0:17:11
12 133 ROMANIEC SZYMON M 8 M 17-26 1 POL RUMIA 1200m 0:17:52
13 79 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 5 K 0-16 2 POL ELBLĄG UKP JEDYNKA ELBLĄG 1200m 0:17:56
14 23 GRAPENTYN JAKUB M 9 M 0-16 4 POL MALBORK MAL WOPR MALBORK 1200m 0:18:13
15 31 HEBEL NATALIA K 6 K 0-16 3 POL SOPOT 1200m 0:18:15
16 122 PALUSZKIEWICZ DAWID M 10 M 17-26 2 POL GDAŃSK MKS GDAŃSK 1200m 0:18:23
17 74 STASZAK KRZYSZTOF M 11 M 27-36 1 POL KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ORKA GDYNIA 1200m 0:18:26
18 146 KAMIŃSKI MATEUSZ M 12 M 0-16 5 POL WARSZAWA 1200m 0:18:27
19 134 KRUCZEK JAKUB M 13 M 0-16 6 POL SOPOT 1200m 0:18:58
20 45 LEWIŃSKI MICHAŁ M 14 M 17-26 3 POL SOPOT 1200m 0:18:59
21 121 PALUSZKIEWICZ MAGDALENA K 7 K 0-16 4 POL GDAŃSK UKS MORENA GDAŃSK 1200m 0:19:08
22 29 HARMOZA MIKOLAJ M 15 M 37-46 2 POL GDYNIA ATELIER HARMOZA 1200m 0:20:06
23 119 BARTOSIEWICZ JOANNA K 8 K 47-56 1 POL GDAŃSK TS OLIMPIA POZNAŃ 1200m 0:20:20
24 11 CYBERTOWICZ SŁAWOMIR M 16 M 47-56 1 POL POZNAŃ TS OLIMPIA POZNAŃ 1200m 0:20:21
25 4 BELTER DANIEL M 17 M 17-26 4 POL WEJHEROWO 1200m 0:20:28
26 36 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 9 K 37-46 1 POL GDANSK 1200m 0:20:30
27 78 WACHOWSKI RYSZARD M 18 M 47-56 2 POL GDYNIA STREFA PŁYWANIA 1200m 0:20:31
28 87 WROŃSKA MARIANNA K 10 K 17-26 1 POL GDYNIA 1200m 0:20:48
29 112 SUCHCICKI MATEUSZ M 19 M 0-16 7 POL GDAŃSK UKS 7 SOPOT 1200m 0:20:58
30 144 BOGDAŃSKI ANDRZEJ M 20 M 27-36 2 POL GDYNIA 1200m 0:21:12
31 58 NADOLSKI ADAM M 21 M 37-46 3 POL GDAŃSK 1200m 0:21:19
32 140 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 22 M 37-46 4 POL GDAŃSK 1200m 0:21:24
33 108 PIOTROWSKA MARTA K 11 K 27-36 1 POL GDYNIA ORKA GDYNIA 1200m 0:21:29
34 126 CIEPLUCH MARIUSZ M 23 M 37-46 5 POL REDA TATA ROCHA 1200m 0:21:35
35 43 LAUTENBACH MAGDA K 12 K 27-36 2 POL GDAŃSK 1200m 0:21:39
36 1 ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ M 24 M 27-36 3 POL WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM 1200m 0:21:42
37 81 WILKOWSKI LESZEK M 25 M 47-56 3 POL GDAŃSK 1200m 0:22:07
38 65 PSZCZÓŁKOWSKA KATARZYNA K 13 K 27-36 3 POL GDAŃSK FIT4EVEREST.PL 1200m 0:22:09
39 138 BUDZISZ SZYMON M 26 M 17-26 5 POL GDYNIA 1200m 0:22:13
40 16 FEDIUK KAROL M 27 M 27-36 4 POL GDAŃSK 1200m 0:22:34
41 50 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 28 M 37-46 6 POL GDYNIA MOLO MOLO 1200m 0:22:57
42 129 ROKICKI PAWEŁ M 29 M 47-56 4 POL WARSZAWA WOPR 1200m 0:23:01
43 54 MAZERANT MACIEJ M 30 M 37-46 7 POL ŁÓDŹ P-TEAM 1200m 0:23:03
44 91 ZAPAŚNIK ANDRZEJ M 31 M 57+ 1 POL GDAŃSK 1200m 0:23:11
45 130 STĘPIŃSKI KRZYSZTOF M 32 M 47-56 5 POL GDYNIA 1200m 0:23:14
46 95 ZINKIEWICZ NATALIA K 14 K 17-26 2 POL LUBLIN 1200m 0:23:18
47 62 PACZYŃSKI MACIEJ M 33 M 17-26 6 POL GDYNI GDYŃSKI KLUB DZIKIEJ KUNY 1200m 0:23:19
48 73 STASIAK KRZYSZTOF M 34 M 37-46 8 POL SOPOT HELLMANN TEAM 1200m 0:23:19
49 99 RZEPECKI JAN M 35 M 57+ 2 POL SOPOT 1200m 0:23:19
50 24 GRUCHALA PIOTR M 36 M 37-46 9 POL GDYNIA 1200m 0:23:20
51 96 ZWOLIŃSKI ANDRZEJ M 37 M 57+ 3 POL GDYNIA SOPOT MASTERS 1200m 0:23:25
52 64 PROKOPCZUK PAWEŁ M 38 M 37-46 10 POL GDAŃSK FANCLUB DUŻYCH CYCUSIÓW 1200m 0:23:26
53 6 BLEW WOJCIECH M 39 M 47-56 6 POL GDAŃSK 1200m 0:23:32
54 152 WILKOSZ PIOTR M 40 M 47-56 7 POL WROCŁAW 1200m 0:23:43
55 141 DUDZIŃSKA AGNIESZKA K 15 K 17-26 3 POL TCZEW SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1200m 0:23:47
56 101 KAJDANIUK ROBERT M 41 M 47-56 8 POL WĘGRÓW 1200m 0:24:24
57 5 BLEW MARCIN M 42 M 27-36 5 POL GDAŃSK 1200m 0:24:29
58 42 LANKAUF KRYSTIAN M 43 M 17-26 7 POL WEJHEROWO 1200m 0:24:29
59 123 ŁACHUT MAREK M 44 M 47-56 9 POL SŁUPSK 1200m 0:24:30
60 127 TOPOLEWSKI KAJETAN M 45 M 17-26 8 POL IŁAWA WALENIE W BASENIE 1200m 0:24:32
61 76 ŚMIERZCHALSKI MICHAŁ M 46 M 27-36 6 POL GDAŃSK 1200m 0:24:37
62 2 ANGEL ANDRZEJ M 47 M 17-26 9 POL GDYNIA 1200m 0:24:42
63 150 JANICKI SEBASTIAN M 48 M 37-46 11 POL GDAŃSK 1200m 0:25:07
64 128 TOPOLEWSKI JACEK M 49 M 47-56 10 POL IŁAWA ORKA MASTERS 1200m 0:25:11
65 67 RYNKOWSKA KATARZYNA K 16 K 27-36 4 POL LUBIN 1200m 0:25:25
66 84 WŁODARCZAK TOMASZ M 50 M 37-46 12 POL BYDGOSZCZ 1200m 0:25:37
67 71 SKRZYPNIK RAFAŁ M 51 M 27-36 7 POL GDAŃSK 1200m 0:25:38
68 9 CAŁUS MIROSŁAW M 52 M 47-56 11 POL GDYNIA 1200m 0:25:39
69 18 FIGEL MICHAŁ M 53 M 37-46 13 POL GDAŃSK MIKI TEAM 1200m 0:25:43
70 25 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 17 K 37-46 2 POL GDYNIA OLIMP GDYNIA HARMOZA 1200m 0:25:49
71 3 ANGEL PATRYCJA K 18 K 17-26 4 POL GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 1200m 0:25:55
72 90 ZACHARA STEFAN M 54 M 37-46 14 POL SOPOT 1200m 0:26:33
73 98 CHOJNACKI ALEKSANDER M 55 M 37-46 15 POL KONIN NIEZRZESZONY 1200m 0:26:34
74 63 PIEŃKOWSKI TOMASZ M 56 M 37-46 16 POL GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 1200m 0:26:34
75 28 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 19 K 27-36 5 POL GDAŃSK 1200m 0:26:35
76 21 GACKA KATARZYNA K 20 K 37-46 3 POL GDYNIA MEWA GDYNIA 1200m 0:26:39
77 57 MUNIAK PAWEŁ M 57 M 27-36 8 POL WARSZAWA PIZZA BOYS 1200m 0:26:50
78 100 PIETRZYK DAWID M 58 M 27-36 9 POL OLSZTYN 1200m 0:26:55
79 49 ŁASZKIEWICZ JULIA K 21 K 37-46 4 POL GDYNIA MOLO MOLO 1200m 0:27:07
80 37 KOLINCIO KAMIL M 59 M 27-36 10 POL GDANSK 1200m 0:27:13
81 151 JACEWICZ KAROL M 60 M 37-46 17 POL GDAŃSK MOLO MOLO 1200m 0:27:19
82 68 SCHMIDT BEATA K 22 K 37-46 5 POL GDYNIA MIKI-TEAM 1200m 0:27:33
83 85 WOJNA HUBERT M 61 M 17-26 10 POL RUMIA 1200m 0:27:33
84 143 DZIADUŁA JAROSŁAW M 62 M 47-56 12 POL GDYNIA 1200m 0:27:36
85 131 LESIUK PIOTR M 63 M 37-46 18 POL WARSZAWA 1200m 0:27:38
86 52 MADZIAR PIOTR M 64 M 57+ 4 POL REMBELSZCZYZNA 1200m 0:27:42
87 26 GRUCHAŁA ALEKSANDRA K 23 K 0-16 5 POL GDYNIA OLIMP GDYNIA HARMOZA 1200m 0:27:50
88 120 WALO KONRAD M 65 M 37-46 19 POL GDYNIA 1200m 0:27:53
89 75 SUSZYŃSKA ANNA K 24 K 57+ 1 POL GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 1200m 0:27:53
90 13 DOBROWOLSKA HANNA K 25 K 27-36 6 POL GDAŃSK 1200m 0:27:54
91 20 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA K 26 K 37-46 6 POL SOPOT 1200m 0:27:54
92 107 PIETRZYK JERZY M 66 M 47-56 13 POL OLSZTYN NIEZRZESZONY 1200m 0:28:11
93 72 STANISZEWSKI JACEK M 67 M 57+ 5 POL GDYNIA 1200m 0:28:12
94 51 ŁAZARZ JACEK M 68 M 47-56 14 POL BIAŁYSTOK 1200m 0:28:14
95 7 BORYNA JAREK M 69 M 47-56 15 POL GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 1200m 0:28:21
96 106 SZOTA JANINA K 27 K 47-56 2 POL OLSZTYN NIEZRZESZONA 1200m 0:28:28
97 109 TRUSZKOWSKI IRENEUSZ M 70 M 47-56 16 POL SOPOT 1200m 0:28:32
98 103 BOBER IWONA K 28 K 37-46 7 POL GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 1200m 0:28:32
99 86 WORONIK-DESKIEWICZ URSZULA K 29 K 57+ 2 POL WŁOCŁAWEK 1200m 0:28:36
100 88 WRZOSEK DANIEL M 71 M 27-36 11 POL SOPOT 1200m 0:28:41
101 125 AUGUSTYNIAK MARCIN M 72 M 37-46 20 POL GDAŃSK 1200m 0:28:55
102 102 STAROŚCIAK JACEK M 73 M 57+ 6 POL SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:28:58
103 97 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 74 M 57+ 7 POL GDAŃSK WOPR GDAŃSK 1200m 0:28:59
104 137 KONDRACKI PAWEŁ M 75 M 37-46 21 POL GDAŃSK 1200m 0:29:02
105 114 OSTROWSKI MARCIN M 76 M 57+ 8 POL PRUSZCZ GDAŃSKI 1200m 0:29:03
106 66 ROGALSKI PIOTR M 77 M 37-46 22 POL GDYNIA 1200m 0:29:04
107 46 LIPCZYŃSKI JACEK M 78 M 57+ 9 POL GDYNIA 1200m 0:29:04
108 94 ZINKIEWICZ MARZENA K 30 K 57+ 3 POL LUBLIN 1200m 0:29:05
109 48 LUBINSKA IWONA K 31 K 57+ 4 POL SOPOT MORSY SOPOT 1200m 0:29:11
110 93 ZINKIEWICZ AGNIESZKA K 32 K 27-36 7 POL LUBLIN 1200m 0:29:14
111 136 BUCZMA DOROTA K 33 K 37-46 8 POL GDYNIA 1200m 0:29:53
112 12 CZAJA KRZYSZTOF M 79 M 37-46 23 POL SOPOT 1200m 0:29:57
113 8 BRZOSTOWSKI PIOTR M 80 M 17-26 11 POL STRASZYN KLUB SWOICH UMIEJĘTNOŚCI 1200m 0:30:22
114 139 SLIWKA JAROSŁAW M 81 M 37-46 24 POL GDAŃSK 1200m 0:30:42
115 111 LISZEWSKA JOLANTA K 34 K 47-56 3 POL HAMBURG 1200m 0:31:11
116 69 SCHMIDT JULIA K 35 K 0-16 6 POL GDYNIA 1200m 0:31:42
117 117 KUPTZ DANIEL M 82 M 57+ 10 POL SOPIESZYNO 1200m 0:31:48
118 70 SCHMIDT POLA K 36 K 0-16 7 POL GDYNIA 1200m 0:31:56
119 44 LELITO MARCELINA K 37 K 57+ 5 POL GDYNIA 1200m 0:32:30
120 56 MORAWSKA RENATA K 38 K 47-56 4 POL SOPOT 1200m 0:32:34
121 41 KRAĆ JANUSZ M 83 M 37-46 25 POL GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS 1200m 0:32:36
122 149 PRZĄDO LUCJAN M 84 M 57+ 11 POL WARSZAWA KS POLANIA WARSZAWA 1200m 0:33:24
123 132 KRAKOWIAK ANDRZEJ M 85 M 57+ 12 POL SOPOT 1200m 0:33:30
124 118 JAKIMOWICZ RAFAŁ M 86 M 57+ 13 POL GDAŃSK MORSY SOPOT 1200m 0:33:31
125 55 MORAWSKA ALEKSANDRA K 39 K 17-26 5 POL SOPOT 1200m 0:33:34
126 142 KAWCZYNSKI WITOLD M 87 M 57+ 14 POL SOPOT 1200m 0:33:38
127 105 REMBISZ WIESŁAW M 88 M 57+ 15 POL GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:35:08
128 82 WŁASÓW JOANNA K 40 K 47-56 5 POL SOPOT 1200m 0:35:09
129 115 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 89 M 57+ 16 POL GDYNIA MORSY GDYNIA 1200m 0:36:01
130 22 GORZKOWSKI MAREK M 90 M 27-36 12 POL WARSZAWA ŻABKARZE 1200m 0:36:07
131 27 GRUCHAŁA WIKTOR M 91 M 0-16 8 POL GDYNIA OLIMP GDYNIA HARMOZA 1200m 0:36:17
132 32 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 41 K 57+ 6 POL GDAŃSK NIEZRZESZONA 1200m 0:37:14
133 33 JUŚCIŃSKI JACEK M 92 M 57+ 17 POL GDAŃSK 1200m 0:38:37
134 104 STAŃCZEWSKI JERZY M 93 M 57+ 18 POL GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:40:13
135 148 WÓJCIK PIOTR M 94 M 47-56 17 POL GDYNIA 1200m 0:41:33
136 147 FILIP ARKADIUSZ M 95 M 17-26 12 POL GDYNIA 1200m 0:41:34
137 47 LISTWAN KRZYSZTOF M 96 M 37-46 26 POL GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 1200m 0:42:44
138 135 ANDRULEWICZ EUGENIUSZ M 97 M 57+ 19 POL GDYNIA 1200m 0:46:27
- 145 SKOSOLAS KRYSTYNA K - K 57+ - POL GDAŃSK 1200m DNF

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ