Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Triathlon Dąbrowa Górnicza
2 Muza-Adamiec Karolina Katowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland
3 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg Główny 6km pobiega(l)niany
4 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km Famuła Team
5 Famuła Anna Katowice Bieg Główny 6km Famuła Team
6 Zysk Katarzyna Katowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland
7 Sztorc Sławomir SOSNOWIEC Bieg Główny 6km AMP
8 Gąsior Anetta Sadowie Bieg Główny 6km
9 Rzepka Bernard Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
10 Warchol Grzegorz Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
11 Nowak Leszek Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
12 Jochimczyk Witek Jochimczyk Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 6km CZEMPJON TEAM
13 CHACHUŁA RYSZARD ZDZIESZOWICE Bieg Główny 6km AlcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
14 Koszowska Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Główny 6km ArcelorMittal
15 Wysocki Piotr częstochowa Bieg Główny 6km
16 Żandarski Alan Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
17 Nawłoka Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
18 Cygan Łukasz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km I just felt like running ;)
19 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Dąbrowa Górnicza / W Pogoni Za Duchem
20 Nawa Waldemar Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 6km AlcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
21 Droździel Jakub Będzin Bieg Główny 6km AMP
22 Rogozik Marzena Kraków Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland Kraków
23 Nanuś Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
24 Kępisty Grzegorz Kraków Bieg Główny 6km
25 Jabłoński Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km GJ
26 Bęben Jerzy Rozwadza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
27 Kopiński Waldemar Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
28 Syta Eliasz Zdzieszowice Bieg Główny 6km AlcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
29 Wróbel Mariusz Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
30 Jagielski Damian Libiąż Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland Dąbrowa Górnicza GJ-63
31 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km
32 Strączek Grzegorz Siemianowice Bieg Główny 6km
33 Wiekieta Helena Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km
34 Kubasik Aneta Sosnowiec Bieg Główny 6km
35 Rencicki Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
36 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg Główny 6km Biegam bo kocham ten stan
37 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
38 Wąsowska Milena Sosnowiec Bieg Główny 6km
39 Wąsowska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 6km
40 Ptak Leszek Zdzieszowice Bieg Główny 6km
41 Hutniczak Mariusz. Dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal dąbrowa górnicza
42 Malinowski Leszek Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
43 Sebrala Krystian Zdzieszowice Bieg Główny 6km
44 Broszczak Grzegorz Rozwadza Bieg Główny 6km AMP Zdzieszowice
45 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 6km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
46 Więcek Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 6km
47 Banasik Wiesław Zdzieszowice Bieg Główny 6km Morsy na koksie
48 Urban Aleksander Świętochłowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal o/Świętochłowice
49 Przybylska Agata Katowice Bieg Główny 6km W pogoni za duchem
50 Zorychta Barbara Sosnowiec Bieg Główny 6km
51 Czapla Damian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Obudowy Górnicze AMP
52 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
53 Wieczorek Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 6km
54 Macholc Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwisci
55 Wojtaś Eugeniusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
56 Wojtaś Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
57 Kistela Aneta Dabrowa Gornicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
58 Kistela Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
59 Sielańczyk Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
60 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km
61 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 6km Harpagan Sosnowiec
62 Harmansa Kornelia Gogolin Bieg Główny 6km
63 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km DZIADY OCR-RADA
64 Rosikoń Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Service Group
65 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
66 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
67 Spirydowicz Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 6km
68 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
69 Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
70 Zub Przemysław Zub Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km
71 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km
72 Spirydowicz Radosław Sosnowiec Bieg Główny 6km
73 Matejek Weronika Katowice Bieg Główny 6km
74 Zięba Aleksander STRZYŻOWICE Bieg Główny 6km Gmina Psary
75 Stranc Przemysław Dabrowa Gornicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland
76 Piątek Paweł Sosnowiec Bieg Główny 6km
77 Gołda Martyna SIEWIERZ Bieg Główny 6km
78 Gołda Milena SIEWIERZ Bieg Główny 6km
79 Szweinoch Mateusz Zabrze Bieg Główny 6km
80 Pecyna Barbara Sosnowiec Bieg Główny 6km
81 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg Główny 6km
82 Osipowicz Antoni Sosnowiec Bieg Główny 6km
83 Jurczak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza
84 Kośmider Damian Chrzanów Bieg Główny 6km
85 Jasiński Marcin Sławków Bieg Główny 6km
86 Kloczkowski Rafał Sosnowiec Bieg Główny 6km
87 Podsiadło Łukasz Dabrowa Górnicza Bieg Główny 6km Brembo
88 Mitręga Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
89 Martin Jacek Chorzów Bieg Główny 6km ArcelorMittal o/Świętochłowice
90 Tomczyk Piotr Dąbrowa Gónicza Bieg Główny 6km
91 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 6km Runners Wojkowice Team
92 BAŁAZY MICHAŁ Sosnowiec Bieg Główny 6km
93 Grochowski Zbigniew Bytom Bieg Główny 6km
94 Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Triathlon Dąbrowa Górnicza
95 Makuch Przemysław Widacz Bieg Główny 6km
96 Kapral Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza
97 Kapral Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem
98 Jarząbek Zbigniew Chorzów Bieg Główny 6km Endurance Team
99 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg Główny 6km Urząd Transportu Kolejowego
100 Barczak Mariusz Świętochłowice Bieg Główny 6km Endurance team


Wyświetleń: 6569

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ