Krótki dystans

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x PŁYWANIE ROWER BIEG
1 36 SZWEDOWSKI BŁAŻEJ M 1 M 18-29 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 0:55:27 15.58 [km/h] 0:08:30 0:26:36 0:20:21
2 18 ŁASKI MAREK M 2 M 30-49 STAROGARD GDANSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 0:55:29 15.57 [km/h] 0:10:16 0:24:25 0:20:48
3 33 SPRENGEL GRZEGORZ M 3 M 30-49 GDAŃSK LEŚNE DZIADKI KRÓTKI (14,4km) 0:56:00 15.43 [km/h] 0:10:24 0:25:09 0:20:27
4 46 WAŁDOWSKI DOMINIK M 4 M 30-49 1 GDAŃSK XRUNNERS KRÓTKI (14,4km) 0:56:37 15.26 [km/h] 0:13:16 0:24:08 0:19:13
5 8 ENGELBERG ŁUKASZ M 5 M 30-49 2 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM KRÓTKI (14,4km) 0:57:10 15.11 [km/h] 0:13:01 0:23:24 0:20:45
6 41 ŻARDECKI DAWID M 6 M 18-29 1 STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 0:57:20 15.07 [km/h] 0:11:29 0:26:57 0:18:54
7 37 SZWEDOWSKI DAWID M 7 M 30-49 3 STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 0:57:23 15.06 [km/h] 0:09:57 0:25:52 0:21:34
8 19 MACHNIKOWSKI JACEK M 8 M 30-49 4 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:00:25 14.30 [km/h] 0:11:27 0:27:38 0:21:20
9 1 BASARA IWONA K 1 K 18-29 STARY LAS TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:00:48 14.21 [km/h] 0:11:15 0:27:36 0:21:57
10 39 TARNOWSKI KRZYSZTOF M 9 M 18-29 2 STAROGARD GDAŃSKI RADOM JADOM ŚWIRY JADOM KRÓTKI (14,4km) 1:00:50 14.20 [km/h] 0:12:38 0:25:38 0:22:34
11 44 EBERTOWSKI MICHAŁ M 10 M 18-29 3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD KRÓTKI (14,4km) 1:00:56 14.18 [km/h] 0:15:53 0:25:22 0:19:41
12 11 GASZKOWSKI ŁUKASZ M 11 M 30-49 5 OCYPEL TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:01:05 14.14 [km/h] 0:11:33 0:26:48 0:22:44
13 7 DĘBICKI ARTUR M 12 M 50+ 1 GDYNIA KRÓTKI (14,4km) 1:01:29 14.05 [km/h] 0:10:25 0:27:53 0:23:11
14 47 STOSIK SŁAWOMIR M 13 M 30-49 6 KRÓTKI (14,4km) 1:01:55 13.95 [km/h] 0:14:17 0:28:06 0:19:32
15 28 PUCKOWSKA KATARZYNA K 2 K 30-49 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:02:57 13.73 [km/h] 0:12:32 0:29:24 0:21:01
16 43 HERING MACIEJ M 14 M 30-49 7 KRAG KRÓTKI (14,4km) 1:03:30 13.61 [km/h] 0:13:11 0:28:03 0:22:16
17 42 CYRZAN JAKUB M 15 M 18-29 4 STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:03:58 13.51 [km/h] 0:12:55 0:27:54 0:23:09
18 45 MARCZAK EDYTA K 3 K 0-17 BORZECHOWO GIMNAZJUM BORZECHOWO KRÓTKI (14,4km) 1:06:00 13.09 [km/h] 0:12:36 0:29:04 0:24:20
19 34 STOSIK ARTUR M 16 M 30-49 8 PĄCZEWO KRÓTKI (14,4km) 1:07:23 12.82 [km/h] 0:13:14 0:32:26 0:21:43
20 16 KWIATKOWSKI ROBERT M 17 M 18-29 5 SKÓRCZ KRÓTKI (14,4km) 1:07:24 12.82 [km/h] 0:14:09 0:31:31 0:21:44
21 17 LIDKA MACIEJ M 18 M 30-49 9 STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:08:10 12.67 [km/h] 0:14:29 0:30:18 0:23:23
22 40 ZAJĄC WIKTOR M 19 M 18-29 6 SKÓRCZ KRÓTKI (14,4km) 1:08:16 12.66 [km/h] 0:15:54 0:29:47 0:22:35
23 20 MAJKOWSKI TOMASZ M 20 M 18-29 7 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY KRÓTKI (14,4km) 1:08:55 12.54 [km/h] 0:19:26 0:30:44 0:18:45
24 14 JANUSZ SONIA K 4 K 18-29 1 GDAŃSK KRÓTKI (14,4km) 1:09:01 12.52 [km/h] 0:11:21 0:33:19 0:24:21
25 29 PUCKOWSKI GRZEGORZ M 21 M 30-49 10 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:10:35 12.24 [km/h] 0:12:59 0:34:24 0:23:12
26 25 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ M 22 M 30-49 11 BYDGOSZCZ KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON KRÓTKI (14,4km) 1:10:41 12.22 [km/h] 0:14:14 0:34:25 0:22:02
27 4 BRONK SEBASTIAN M 23 M 30-49 12 BOBOWO BRONKOWSKI BOBOWO TEAM KRÓTKI (14,4km) 1:11:07 12.15 [km/h] 0:14:58 0:30:32 0:25:37
28 12 GROBELNY TOMASZ M 24 M 30-49 13 STAROGARD GD. KRÓTKI (14,4km) 1:11:07 12.15 [km/h] 0:15:31 0:31:12 0:24:24
29 30 ROZMUSKI WOJCIECH M 25 M 30-49 14 POZNAŃ KRÓTKI (14,4km) 1:12:11 11.97 [km/h] 0:14:20 0:34:39 0:23:12
30 3 BIEGANOWSKI JACEK M 26 M 30-49 15 GDAŃSK KRÓTKI (14,4km) 1:13:27 11.76 [km/h] 0:18:02 0:22:26 0:32:59
31 2 BIEGANOWSKA JUSTYNA K 5 K 0-17 1 GDAŃSK KRÓTKI (14,4km) 1:13:27 11.76 [km/h] 0:18:02 0:22:29 0:32:56
32 35 SZATKOWSKA KAROLINA K 6 K 30-49 1 BYDGOSZCZ KRÓTKI (14,4km) 1:14:29 11.60 [km/h] 0:18:45 0:32:22 0:23:22
33 15 KOLINSKI MATEUSZ M 27 M 30-49 16 KALISKA LEŚNE DZIADKI KRÓTKI (14,4km) 1:18:00 11.08 [km/h] 0:21:46 0:33:15 0:22:59
34 27 PRUSZYŃSKA MARLENA K 7 K 50+ 1 TCZEW TRI STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:19:37 10.85 [km/h] 0:13:14 0:37:39 0:28:44
35 32 SPREGA AURELIA K 8 K 30-49 2 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES KRÓTKI (14,4km) 1:20:12 10.77 [km/h] 0:17:05 0:39:02 0:24:05
36 23 OZOLA LAURA K 9 K 0-17 2 OGRE GŁUCHE LODGE KRÓTKI (14,4km) 1:21:07 10.65 [km/h] 0:13:44 0:36:39 0:30:44
37 21 MARSZALEC PAULINA K 10 K 30-49 3 STAROGARD GDAŃSKI KRÓTKI (14,4km) 1:23:47 10.31 [km/h] 0:17:04 0:38:52 0:27:51
38 13 JANKOWSKI MICHAŁ M 28 M 30-49 17 TEAM LEŚNE DZIADKI :) KRÓTKI (14,4km) 1:23:53 10.30 [km/h] 0:16:05 0:41:38 0:26:10
39 6 CZYRZEWSKI SEBASTIAN M 29 M 18-29 8 SKÓRCZ KRÓTKI (14,4km) 1:24:06 10.27 [km/h] 0:23:40 0:32:12 0:28:14
40 31 SIELSKI KAMIL M 30 M 18-29 9 BYDGOSZCZ KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON KRÓTKI (14,4km) 1:26:15 10.02 [km/h] 0:14:13 0:43:17 0:28:45

Długi dystans

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x PŁYWANIE ROWER BIEG
1 72 RULIŃSKI PRZEMYSŁAW M 1 M 30-49 GNIEW CTS CZAJATRAININGSYSTEM DŁUGI (28,8km) 1:30:28 19.10 [km/h] 0:18:19 0:41:10 0:30:59
2 58 DOBOSIK DAMIAN M 2 M 30-49 ELBLĄG 3ATHLETE DŁUGI (28,8km) 1:32:55 18.60 [km/h] 0:16:54 0:43:20 0:32:41
3 64 KOPER MATEUSZ M 3 M 30-49 TCZEW EATON TRIATHLON TEAM / GK GRYF TCZEW DŁUGI (28,8km) 1:34:49 18.22 [km/h] 0:17:04 0:46:26 0:31:19
4 60 GABRYEL MACIEJ M 4 M 30-49 1 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 1:41:44 16.99 [km/h] 0:15:52 0:47:15 0:38:37
5 59 FOLTYŃSKI MARCIN M 5 M 30-49 2 GRUSZCZYN KLAS SZPOT SWARZĘDZ DŁUGI (28,8km) 1:43:56 16.63 [km/h] 0:20:34 0:47:29 0:35:53
6 62 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 6 M 30-49 3 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 1:46:18 16.26 [km/h] 0:19:37 0:50:15 0:36:26
7 63 KOMOROWSKI KAMIL M 7 M 30-49 4 ROKOCIN DŁUGI (28,8km) 1:51:10 15.54 [km/h] 0:21:50 0:38:03 0:13:55
8 71 PRABUCKI ROBERT M 8 M 30-49 5 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 1:52:14 15.40 [km/h] 0:21:31 0:54:04 0:36:39
9 76 URBAN MARCIN M 9 M 30-49 6 TORUŃ DŁUGI (28,8km) 1:54:30 15.09 [km/h] 0:23:19 0:51:16 0:39:55
10 66 KUC SZYMON M 10 M 30-49 7 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 1:55:25 14.97 [km/h] 0:20:15 0:53:13 0:41:57
11 73 RYCHLEWSKI ADRIAN M 11 M 18-29 1 CZERNIN ZBUTA DŁUGI (28,8km) 1:57:19 14.73 [km/h] 0:19:25 0:59:14 0:38:40
12 56 DĄBROWSKI PAWEŁ M 12 M 18-29 2 STAROGARD GDAŃSKI KS BENIAMINEK 03 DŁUGI (28,8km) 1:58:46 14.55 [km/h] 0:28:48 0:54:31 0:35:27
13 52 BENDIG MICHAŁ M 13 M 18-29 3 STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 1:59:22 14.48 [km/h] 0:22:14 1:01:04 0:36:04
14 74 RYCHLEWSKI TOMASZ M 14 M 30-49 8 CZERNIN ZBUTA DŁUGI (28,8km) 1:59:42 14.44 [km/h] 0:23:19 0:53:36 0:42:47
15 75 SZUBERT KATARZYNA K 1 K 30-49 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES DŁUGI (28,8km) 2:00:18 14.36 [km/h] 0:21:47 0:57:48 0:40:43
16 70 PAWELLA ANNA K 2 K 30-49 OWIDZ GK STG DŁUGI (28,8km) 2:01:06 14.27 [km/h] 0:24:19 0:53:48 0:42:59
17 55 CZAJA MATEUSZ M 15 M 30-49 9 STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 2:01:52 14.18 [km/h] 0:22:03 0:57:00 0:42:49
18 51 BASARA MATEUSZ M 16 M 30-49 10 STARY LAS TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 2:03:04 14.04 [km/h] 0:25:34 0:55:53 0:41:37
19 77 WÓJCICKI KUBA M 17 M 18-29 4 SMETOWO DŁUGI (28,8km) 2:06:23 13.67 [km/h] 0:25:35 0:56:50 0:43:58
20 57 DEMBSKI PATRYK M 18 M 18-29 5 BYDGOSZCZ DŁUGI (28,8km) 2:07:27 13.56 [km/h] 0:13:44 1:03:43 0:50:00
21 54 CYLKOWSKI GRZEGORZ M 19 M 30-49 11 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 2:08:44 13.42 [km/h] 0:20:18 1:07:40 0:40:46
22 67 LANDOWSKI KRZYSZTOF M 20 M 30-49 12 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI DŁUGI (28,8km) 2:12:13 13.07 [km/h] 0:22:06 0:58:42 0:51:25
23 68 MAJKOWSKI BARTOSZ M 21 M 18-29 6 SKÓRCZ BYLE DO METY DŁUGI (28,8km) 2:16:26 12.67 [km/h] 0:28:29 1:00:23 0:47:34
24 53 BLASZKE ADAM M 22 M 30-49 13 KLESZCZEWKO DŁUGI (28,8km) 2:26:38 11.78 [km/h] 0:34:31 1:05:43 0:46:24

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ