Żukowo XC 2018 - 15km - ELITA K

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub ELITA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR.
1 48 PATOKA AGNIESZKA K 1 K ELITE 1 GDYNIA ASE TREK GDYNIA ELITE 15km 1:00:15 14.94 [km/h] 0:16:29 0:14:19 0:14:53 0:14:34
2 18 GRELA JOANNA K 2 K ELITE 2 GDYNIA ELITE 15km 1:09:06 13.02 [km/h] 0:19:52 0:15:59 0:16:38 0:16:37

Żukowo XC 2018 - 22km - ELITA M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub ELITA DYSTANS Wynik . Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR. 6 OKR.
1 3 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M M ELITE 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI ELITE 22km 1:06:05 19.97 [km/h] 0:12:56 0:10:12 0:10:32 0:10:32 0:10:49 0:11:04
2 51 POLUS PIOTR M M ELITE 2 BYDGOSZCZ WYSEPKA.PL ELITE 22km 1:06:28 19.86 [km/h] 0:12:55 0:10:34 0:10:33 0:10:48 0:11:01 0:10:37
3 88 TOMASHEVSKY EDUARD M M ELITE 3 KALININGRAD ELITE 22km 1:07:25 19.58 [km/h] 0:13:07 0:10:22 0:10:23 0:10:53 0:11:11 0:11:29
4 10 DERHELD ŁUKASZ M M ELITE 4 GDYNIA ASE TREK GDYNIA ELITE 22km 1:09:04 19.11 [km/h] 0:12:55 0:10:31 0:11:28 0:11:50 0:11:34 0:10:46
5 1 BANACH ROBERT M M ELITE 5 GDAŃSK ELITE 22km 1:09:19 19.04 [km/h] 0:13:26 0:11:15 0:11:10 0:11:13 0:11:14 0:11:01
6 11 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW M M ELITE 6 GNIEWINO ASE TREK GDYNIA ELITE 22km 1:09:25 19.02 [km/h] 0:13:34 0:11:28 0:11:19 0:11:06 0:10:54 0:11:04
7 42 MARZEJON MIKOŁAJ M M ELITE 7 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO ELITE 22km 1:09:30 18.99 [km/h] 0:00:00 0:00:00
8 60 STANKIEWICZ WIKTOR M M ELITE 8 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA ELITE 22km 1:09:50 18.90 [km/h] 0:13:40 0:10:57 0:11:13 0:11:13 0:11:19 0:11:28
9 15 GOŁĘBICKI PAWEŁ M M ELITE 9 GDAŃSK TORUS TEAM ELITE 22km 1:12:44 18.15 [km/h] 0:13:40 0:11:19 0:11:41 0:12:01 0:11:56 0:12:07
10 74 JABŁOŃSKI KACPER M M ELITE 10 RAWICZ STREFA SPORTU.PL MW INVEST ELITE 22km 1:13:07 18.05 [km/h] 0:14:24 0:11:57 0:11:35 0:11:38 0:11:40 0:11:53
11 97 FUSOWSKI SEBASTIAN M M ELITE 11 WEJHEROWO TA KO TEAM ELITE 22km 1:15:13 17.55 [km/h] 0:14:25 0:11:40 0:11:40 0:11:46 0:12:37 0:13:05
12 22 HOPPA KACPER M M ELITE 12 LEŹNO GKS CARTUSIA KARTUZY ELITE 22km 1:15:14 17.55 [km/h] 0:14:33 0:12:13 0:11:49 0:11:57 0:12:22 0:12:20
13 66 WICZLING PATRYK M M ELITE 13 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA ELITE 22km 1:17:05 17.12 [km/h] 0:14:30 0:12:09 0:12:08 0:12:11 0:12:48 0:13:19
14 52 POTRYKUS FILIP M M ELITE 14 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO ELITE 22km 1:17:17 17.08 [km/h] 0:14:17 0:12:13 0:12:10 0:12:33 0:13:08 0:12:56
15 9 DAWID MAKSYMILIAN M M ELITE 15 OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN ELITE 22km 1:18:11 16.88 [km/h] 0:14:23 0:12:17 0:12:42 0:13:27 0:12:10 0:13:12
16 98 JAGODA MACIEJ M M ELITE 16 GDYNIA DOMAX RACING TEAM ELITE 22km 5 OKR 1:07:59 - [km/h] 0:15:47 0:13:01 0:13:16 0:12:59 0:12:56
17 23 HOŚCIŁO TOMASZ M M ELITE 17 GDYNIA ELITE 22km 5 OKR 1:08:27 - [km/h] 0:15:19 0:12:43 0:12:53 0:13:36 0:13:56
18 57 SAJENKO ADAM M M ELITE 18 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM ELITE 22km 5 OKR 1:09:53 - [km/h] 0:16:21 0:13:40 0:13:24 0:13:21 0:13:07
19 49 PIEKARSKI PAWEŁ M M ELITE 19 SKARSZEWY DOLINA NOTECI RACING TEAM ELITE 22km 5 OKR 1:11:35 - [km/h] 0:15:45 0:13:47 0:14:20 0:14:01 0:13:42
20 61 SYKUŁA JAKUB M M ELITE 20 GDYNIA BST ELITE 22km 5 OKR 1:11:44 - [km/h] 0:15:35 0:13:09 0:14:19 0:14:19 0:14:22
21 27 JEKA STASIU M M ELITE 21 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO ELITE 22km 5 OKR 1:12:33 - [km/h] 0:16:38 0:13:36 0:13:47 0:14:04 0:14:28
22 67 WOŹNIAK MATEUSZ M M ELITE 22 RYBNO NORDA ACTIV TEAM ELITE 22km 5 OKR 1:14:11 - [km/h] 0:16:23 0:14:16 0:14:36 0:14:36 0:14:20
23 38 LIPSKI JAKUB M M ELITE 23 CHOJNICE BIKE TEAM CZŁUCHÓW ELITE 22km 5 OKR 1:15:55 - [km/h] 0:16:30 0:14:14 0:14:22 0:15:11 0:15:38
24 85 KURYLCZYK OLAF M M ELITE 24 KOLBUDY - ELITE 22km 5 OKR 1:16:54 - [km/h] 0:15:09 0:18:11 0:14:13 0:15:07 0:14:14
25 21 GRZYWACZ MACIEJ M M ELITE 25 GDYNIA SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO PG ELITE 22km 5 OKR 1:19:02 - [km/h] 0:16:55 0:14:22 0:15:13 0:16:06 0:16:26
26 75 SKRZYPKOWSKI JAKUB M M ELITE 26 ŻUKOWO ELITE 22km 5 OKR 1:19:18 - [km/h] 0:16:17 0:13:29 0:14:06 0:16:22 0:19:04
27 101 TYBURSKI PAWEŁ M M ELITE 27 SKOWARCZ ELITE 22km 5 OKR 1:21:39 - [km/h] 0:17:54 0:16:08 0:15:41 0:16:04 0:15:52
28 58 SIENIEK ŁUKASZ M M ELITE 28 BRODNICA GÓRNA SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO PG ELITE 22km 5 OKR 1:23:06 - [km/h] 0:17:20 0:14:45 0:15:55 0:16:59 0:18:07
29 35 LEMAŃSKI SŁAWOMIR M M ELITE 29 GDAŃSK ELITE 22km 4 OKR 1:07:47 - [km/h] 0:18:21 0:16:44 0:16:30 0:16:12 0:00:00
30 47 PACZKOWSKI MACIEJ M M ELITE 30 REDA ELITE 22km 4 OKR - - [km/h] 0:18:19 - - - 0:00:00 0:00:00
31 100 PALONKA DAWID M M ELITE 31 PSZCZÓŁKI ELITE 22km 4 OKR 1:14:32 - [km/h] 0:20:43 0:18:08 0:17:57 0:17:44 0:00:00
32 44 MISZEWSKI GRZEGORZ M M ELITE 32 GDAŃSK ELITE 22km 3 OKR - [km/h] - - - 0:00:00 0:00:00 0:00:00
33 5 BUDZANOWSKI PAWEŁ M M ELITE 33 STAROGARD GDAŃSKI CUKSY.COM TEAM ELITE 22km 3 OKR 1:21:28 - [km/h] 0:25:53 0:28:17 0:27:18 0:00:00 0:00:00
34 45 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M M ELITE 34 RUMIA ELITE 22km DNF - [km/h] 0:13:58 0:12:07 0:11:50 0:00:00 0:00:00
35 50 PIESIK PATRYK M M ELITE 35 CHOJNICE BIKE TEAM CZŁUCHÓW ELITE 22km DNF 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
36 96 ZARZYCKI ARKADIUSZ M M ELITE 36 GDAŃSK APTEKA GEMINI ELITE 22km DNF - [km/h] 0:14:05 0:11:54 0:42:40 0:00:00 0:00:00
37 26 JANISZ JAKUB M M ELITE 37 JUSZKOWO DOLINA NOTECI RACING TEAM ELITE 22km DNS 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
38 56 RÓŻAŃSKI MICHAL M M ELITE 38 GDAŃSK TRIGAR.PL MTB TEAM ELITE 22km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
39 72 RESZKA PIOTR M M ELITE 39 TUCHOMIE - ELITE 22km DNS 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Żukowo XC 2018 - 12km - K3

MSC Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 33 KUCZORSKA KATARZYNA K K3 1 RUMIA TA KO TEAM 12km 0:57:47 12.46 [km/h] 0:22:29 0:18:10 0:17:08
2 40 MACHOWSKA JUSTYNA K K3 2 SOPOT VO2MAX MTB TEAM 12km 0:58:28 12.31 [km/h] 0:22:37 0:18:10 0:17:41

Żukowo XC 2018 - 18,5km M3

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik . Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR.
1 6 CIBA DAMIAN M M3 1 RUMIA TA KO TEAM 18,5km 0:58:36 18.94 [km/h] 0:13:39 0:11:06 0:11:19 0:11:23 0:11:09
2 28 JOKIEL RADOSŁAW M M3 2 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 18,5km 1:02:39 17.72 [km/h] 0:14:07 0:12:12 0:12:15 0:12:10 0:11:55
3 95 KONIUSZEWSKI PIOTR M M3 3 GDAŃSK WINAAR CYCLING 18,5km 1:05:04 17.06 [km/h] 0:15:09 0:12:29 0:12:32 0:12:31 0:12:23
4 59 SOLARSKI JAKUB M M3 4 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 18,5km 1:05:43 16.89 [km/h] 0:14:48 0:12:25 0:12:29 0:12:56 0:13:05
5 19 GRENDA MICHAŁ M M3 5 GDYNIA 18,5km 1:06:10 16.78 [km/h] 0:14:45 0:12:36 0:12:49 0:13:00 0:13:00
6 77 OCHMAŃSKI PAWEŁ M M3 6 BYDGOSZCZ CELFAST 18,5km 1:06:54 16.59 [km/h] 0:15:22 0:12:46 0:13:10 0:12:58 0:12:38
7 92 PAKUŁA PIOTR M M3 7 SOPOT FOOD RIDE 18,5km 1:08:09 16.29 [km/h] 0:15:21 0:12:48 0:13:09 0:13:15 0:13:36
8 46 OŻGA MICHAŁ M M3 8 GDAŃSK 18,5km 1:09:22 15.97 [km/h] 0:15:30 0:13:16 0:13:19 0:13:17 0:14:00
9 73 SĘDECKI PIOTR M M3 9 GDYNIA BAUMAR BROTHERS RACING TEAM 18,5km 1:10:06 15.83 [km/h] 0:15:45 0:13:08 0:13:36 0:13:44 0:13:53
10 76 KASIERSKI PRZEMYSŁAW M M3 10 BYDGOSZCZ FITSERWIS MTB TEAM 18,5km 1:10:09 15.82 [km/h] 0:16:05 0:13:19 0:13:25 0:13:39 0:13:41
11 2 BIELOWICZ MAREK M M3 11 GDYNIA BST-BANACH SPOT TEAM 18,5km 1:10:18 15.79 [km/h] 0:16:14 0:13:24 0:13:38 0:13:29 0:13:33
12 41 MACHOWSKI DAWID M M3 12 GDANSK VO2MAX MTB TEAM 18,5km 1:10:21 15.78 [km/h] 0:16:20 0:13:19 0:13:29 0:13:43 0:13:30
13 34 LELUKIEWICZ RAFAŁ M M3 13 SŁUPSK 18,5km 1:10:34 15.73 [km/h] 0:16:40 0:13:09 0:13:37 0:13:34 0:13:34
14 30 KLASA PAWEŁ M M3 14 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY 18,5km 1:11:12 15.59 [km/h] 0:16:38 0:13:15 0:13:46 0:13:41 0:13:52
15 94 KROTOWSKI ANTONI M M3 15 GDAŃSK OLD SCHOOL MTB GDANSK 18,5km 4 OKR 0:59:49 - [km/h] 0:16:38 0:14:10 0:14:47 0:14:14
16 43 MEJKA BARTŁOMIEJ M M3 16 PRUSZCZ GDAŃSKI 18,5km 4 OKR 1:01:26 - [km/h] 0:18:08 0:14:33 0:14:36 0:14:09
17 13 GERKA GRZEGORZ M M3 17 GDYNIA 18,5km 4 OKR 1:03:14 - [km/h] 0:18:05 0:14:52 0:15:08 0:15:09
18 39 ŁUCKI MICHAŁ M M3 18 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 18,5km 4 OKR 1:03:28 - [km/h] 0:18:20 0:14:46 0:15:02 0:15:20
19 54 PRZYBYSZ PIOTR M M3 19 RUMIA FTI RACING TEAM 18,5km 4 OKR 1:04:06 - [km/h] 0:17:59 0:15:22 0:15:24 0:15:21
20 84 GURBA KRYSTIAN M M3 20 ELBLĄG UNIPRO-BUD ELBLĄG 18,5km 4 OKR 1:04:21 - [km/h] 0:18:08 0:15:30 0:15:49 0:14:54
21 79 BRZEZIŃSKI ARTUR M M3 21 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 18,5km 4 OKR 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
22 37 LEWANDOWSKI PAWEŁ M M3 22 GDYNIA TVL MTB 18,5km 4 OKR 1:08:04 - [km/h] 0:19:49 0:15:59 0:16:32 0:15:44
23 16 GORTAT BOGUMIŁ M M3 23 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM 18,5km 4 OKR 1:08:25 - [km/h] 0:19:08 0:15:39 0:16:26 0:17:12
24 25 JAMRUSZKA PAWEŁ M M3 24 GDAŃSK FRIRAJD MOBILNY SERWIS ROWEROWY 18,5km 4 OKR 1:11:56 - [km/h] 0:20:04 0:16:57 0:17:08 0:17:47
25 17 GRAJCZAK ADRIAN M M3 25 GDAŃSK 18,5km 3 OKR 1:05:57 - [km/h] 0:22:59 0:21:24 0:21:34 0:00:00
26 24 JAGODZIŃSKI TOMASZ M M3 26 CZAPLE CZAPLE 18,5km DNF - [km/h] 0:24:26 0:23:23 0:00:00 0:00:00
27 82 SIEROŃSKI MARCIN M M3 27 GDYNIA GAMMAFINANSE.PL 18,5km DNF - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Żukowo XC 2018 - 18,5km M4

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik . Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR.
1 31 KOBYLINSKI SZYMON M M4 1 GDANSK 7ANNA RONDO NS BIKES 18,5km 1:03:04 17.60 [km/h] 0:14:57 0:11:54 0:12:04 0:12:09 0:12:00
2 70 ZIENKIEWICZ ŁUKASZ M M4 2 GDAŃSK 18,5km 1:03:08 17.58 [km/h] 0:14:31 0:11:57 0:12:25 0:12:12 0:12:03
3 32 KRZYWIEL MARIUSZ M M4 3 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 18,5km 1:05:51 16.86 [km/h] 0:14:32 0:12:08 0:13:20 0:12:30 0:13:21
4 64 TRACZ IGOR M M4 4 EŁGANOWO DOLINA NOTECI RACING TEAM 18,5km 1:05:53 16.85 [km/h] 0:14:39 0:13:02 0:13:18 0:12:34 0:12:20
5 78 DARGAS ADAM M M4 5 BYTÓW WWW.BUDUJZMUCHA.PL 18,5km 1:07:12 16.52 [km/h] 0:15:42 0:12:20 0:13:20 0:13:19 0:12:31
6 4 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M M4 6 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 18,5km 1:11:44 15.47 [km/h] 0:16:14 0:13:34 0:14:02 0:13:57 0:13:57
7 62 SYKUŁA MARCIN M M4 7 GDYNIA BST 18,5km 1:15:11 14.76 [km/h] 0:16:43 0:13:54 0:14:04 0:15:04 0:15:26
8 53 PRZESTRZELSKI PIOTR M M4 8 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 18,5km 1:16:04 14.59 [km/h] 0:16:46 0:14:02 0:14:39 0:15:04 0:15:33
9 55 REDDIG KRZYSZTOF M M4 9 GDYNIA 18,5km 4 OKR 1:03:55 - [km/h] 0:17:53 0:14:56 0:15:18 0:15:48
10 81 GALIŃSKI PATRYK M M4 10 GDAŃSK BS5 18,5km 4 OKR 1:05:05 - [km/h] 0:17:24 0:15:29 0:15:57 0:16:15
11 86 CZERSKI PIOTR M M4 11 SKARŻYSKO-KAMIENNA POWER OF SCIENCE 18,5km 4 OKR 1:10:20 - [km/h] 0:19:45 0:16:52 0:16:44 0:16:59
12 87 WOJEWODA ADAM M M4 12 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 18,5km 4 OKR 1:12:39 - [km/h] 0:19:37 0:16:40 0:17:28 0:18:54
13 83 INDEO SIMONE M M4 13 CAGLIARI - 18,5km 4 OKR 1:13:50 - [km/h] 0:19:28 0:18:20 0:17:49 0:18:13
14 90 SKAŁECKI TOMASZ M M4 14 REDA NORDA ACTIVE TEAM 18,5km 4 OKR 1:14:20 - [km/h] 0:20:53 0:17:59 0:17:47 0:17:41
15 36 LESZCZYŃSKI MARIUSZ M M4 15 GDYNIA VO2MAXMTB TEAM 18,5km 4 OKR 0:59:49 - [km/h] 0:20:34 0:18:31 0:19:25 0:19:33
16 63 TASIOR PAWEŁ M M4 16 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 18,5km DNF - [km/h] 0:17:45 0:00:00 0:00:00 0:00:00
17 65 WESOŁOWSKI ARTUR M M4 17 GDAŃSK 18,5km DNF - [km/h] 0:16:04 0:00:00 0:00:00 0:00:00
18 7 CZERNIALIS RIMAS M M4 18 RUMIA NORDA ACTIV TEAM 18,5km DNF - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Żukowo XC 2018 - 15km - M5

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik . Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR.
1 91 CIASTOŃ MAREK M M5 1 WOJKOWICE BIKE ATELIER TEAM 15km 1:00:23 14.90 [km/h] 0:16:55 0:14:21 0:14:40 0:14:27
2 93 POTRYKUS JAN M M5 2 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 15km 1:11:09 12.65 [km/h] 0:19:08 0:16:35 0:17:44 0:17:42
3 20 GRZESIK STANISŁAW M M5 3 GDYNIA NORDA AKTIV TEAM 15km 1:16:34 11.75 [km/h] 0:22:25 0:18:00 0:17:56 0:18:13
4 8 DAJEK JANUSZ M M5 4 GDAŃSK FLASH TEAM 15km 3 OKR 1:02:08 - [km/h] 0:22:59 0:18:59 0:20:10
5 68 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M M5 5 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 15km 3 OKR 1:09:03 - [km/h] 0:24:12 0:22:47 0:22:04
6 29 KAMCZYK ROMAN M M5 6 GLIWICE KLIF TEAM CHŁAPOWO 15km 3 OKR 1:11:27 - [km/h] 0:33:27 0:18:53 0:19:07

Żukowo XC 2018 - 12km - M6+

MSC Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 80 SZAJKOWSKI TOMASZ M M6+ 1 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 12km 1:06:19 10.86 [km/h] 0:24:47 0:20:29 0:21:03

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ