RUN GYM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Malinowski Szymon Frank Run Gym
2 Pakulska Jagna Gdynia Run Gym Kids
3 Pakulski Milosz Gdynia Run Gym Kids
4 Piekut Anna Tczew Run Gym CrossElite
5 Karaszewski Sergiusz Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
6 Skotnicki Adam Kokoszkowy Run Gym Kids
7 Bendik Maciej Starogard Gdański Run Gym
8 Sarnowska-Gracz Kinga Koteże Run Gym
9 Dahm Szymon Starogard Gdański Run Gym opłacono
10 Stopa Leon Starogard gd. Run Gym Kids
11 Wałaszewski Dawid Starogard Gdański Run Gym
12 Stopa łukasz Starogard gd. Run Gym
13 Orlikowski Robert Starogard Gdański Run Gym opłacono
14 Żołnowski Oskar Starogard Gdański Run Gym
15 ZAKRZEWSKI BARTOSZ KALISKA Run Gym opłacono
16 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN Run Gym opłacono
17 Makiła Jarosław Starogard Gdański Run Gym Starogardzkie Bractwo Rycerskie opłacono
18 Klin Joanna Nowa Wieś Rzeczna Run Gym
19 Tkaczyk Maciej Starogard Gdański Run Gym Starogardzkie Bractwo Rycerskie opłacono
20 Ruśniak Marek Starogard Gdański Run Gym Starogardzkie Bractwo Rycerskie opłacono
21 Ciara Tomasz Starogard Gdański Run Gym opłacono
22 Piwowarczyk Monika Starogard Gd Run Gym
23 Gierszewski Michał Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
24 Tobis Marcin Słupsk Run Gym Best Beasts
25 Talaśka Tomasz Starogard Gdański Run Gym opłacono
26 Klein Kamil Starogard Gdański Run Gym opłacono
27 Basara Mateusz Starogard Gdański Run Gym TRI Starogard opłacono
28 Lewandowski Marcin Gdynia Run Gym Kids opłacono
29 Buda Mateusz Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
30 Buda Szymon Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
31 Buda Aleksander Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
32 Grzeszkiewicz Barbara Gdańsk Run Gym opłacono
33 Świca Alicja Gdańsk Run Gym Alicja&Waldi
34 Kalenda Waldemar Starogard Gdanski Run Gym Waldi&Alicja
35 Basara Iwona Stary Las Run Gym opłacono
36 Pawłowska Marzena Starogard Gdański Run Gym
37 Pawłowski Łukasz Starogard Gdański Run Gym
38 Lidka Maciej Starogard Gdański Run Gym opłacono
39 Nowak Dżesika Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
40 Nowak Nikola Starogard Gdański Run Gym Kids opłacono
41 Szymborski Hubert Jabłowo Run Gym Kids opłacono
42 Szymborska Agata Jabłowo Run Gym Kids opłacono
43 Loose Anna Starogard Gdański Run Gym opłacono
44 Pokojewski Jakub Starogard Gdański Run Gym Kids Beniaminek 03 , MKS Katarzyna opłacono
45 Wolf Konrad kokoszkow Run Gym Kids opłacono
46 Górecki Tomasz Starogard Gdański Run Gym


Wyświetleń: 1046

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ