Bieg Śląskich Aniołów
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ZAWAŁA MARIA KATOWICE Bieg 5km Fundacja TVS (media) opłacono
2 SIEPRAWSKI MICHAŁ KRAKÓW Bieg 5km opłacono
3 SIEPRAWSKA KATARZYNA KRAKÓW Bieg 5km opłacono
4 SYMULA PATRYCJA KRAKÓW Bieg 5km opłacono
5 MAREKWICA JAKUB KATOWICE Bieg 5km MK TEAM Siemianowice Śląskie opłacono
6 ZOK ADRIANNA CHORZÓW Bieg 5km opłacono
7 ZOK MAKSYM CHORZÓW Bieg 5km opłacono
8 GARNCARZ DAMIAN ZAWIERCIE Bieg 5km opłacono
9 WIATR WOJCIECH CHORZÓW Bieg 5km Endurance Team opłacono
10 Bulenda Wiktoria Ligota Ksiazeca Bieg 5km opłacono
11 Bulenda Krystyna Ligota Ksiazeca Bieg 5km opłacono
12 Toporek Henryk Siemianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
13 Pliżga-Wojtunik Adriana Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Sportowa Dąbrowa opłacono
14 BRAK JAROSŁAW BIELSKO-BIAŁA Bieg 5km opłacono
15 Pardela Agnieszka Katowice Bieg 5km
16 Maciaszczyk Monika Chorzów Bieg 5km
17 Górka Anna Katowice Bieg 5km opłacono
18 Łabas Magdalena Katowice Bieg 5km opłacono
19 Obłój Marek Mysłowice Bieg 5km opłacono
20 Kaczmarek Karina Katowice Bieg 5km opłacono
21 Szyma Ewa Kaniów Bieg 5km opłacono
22 Ćwięczek Beata Ożarowice Bieg 5km opłacono
23 Warot Iwona SOSNOWIEC Bieg 5km opłacono
24 Jachna Irena Jaworzno Bieg 5km fitness Olimpia opłacono
25 Suszka Jarosław Zabrze Bieg 5km opłacono
26 MEIER-SUSZKA AGNIESZKA ZABRZE Bieg 5km opłacono
27 Kistela Aneta Dabrowa Gornicza Bieg 5km Zimnokrwiści
28 Lipińska Magda Zabrze Bieg 5km CityFit AKS opłacono
29 Kloza Mariusz Pyskowice Bieg 5km Night Runners Pyskowice opłacono
30 Kloza Iwona Pyskowice Bieg 5km Night Runners Pyskowice opłacono
31 Pindel Paweł Żywiec Bieg 5km opłacono
32 Famuła Marek Katowice Bieg 5km opłacono
33 Pindel Julia Żywiec Bieg 5km opłacono
34 Pindel Iwona Żywiec Bieg 5km opłacono
35 Pytel Aleksandra Imielin Bieg 5km opłacono
36 Hajdas Marcin Zabrze Bieg 5km Ulane flamingi opłacono
37 Siwirska-Wojcik Renata Dąbrowa Górnicza Bieg 5km opłacono
38 Kacan Sabina Kacan Zabrze Bieg 5km Night Runners Zabrze opłacono
39 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 5km 4th Section opłacono
40 Gajewska Izabela Gliwice Bieg 5km 4th Section opłacono
41 Sersisko Dagmara Zabrze Bieg 5km Ulane flamingi opłacono
42 Blus Marcin Blus Zabrze Bieg 5km Elzab Active Team opłacono
43 Olejniczak Julia Radlin Bieg 5km opłacono
44 Król Katarzyna Zabrze Bieg 5km Ulane flamingi opłacono
45 Jaworek Dariusz Gliwice Bieg 5km opłacono
46 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 5km opłacono
47 Ciołak Dorota Miedziana Góra Bieg 5km opłacono
48 Białas Katarzyna Łąka Bieg 5km OSK3 opłacono
49 Białas Anna Łąka Bieg 5km OSK3 opłacono
50 Białas Barbara Łąka Bieg 5km OSK3 opłacono
51 Zygmunt Paweł Wojkowice Kościelne Bieg 5km opłacono
52 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg 5km opłacono
53 Golonka Igor Sosnowiec Bieg 5km opłacono
54 Kijek Marcin Płock Bieg 5km CityFit AKS opłacono
55 Rabenda Dominika Rabenda Katowice Bieg 5km opłacono
56 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg 5km opłacono
57 Polewczyk Patrycja Katowice Bieg 5km
58 Olejniczak Wioletta Radlin Bieg 5km opłacono
59 Buchowicz Agnieszka Jaworzno Bieg 5km KB MCKiS Jaworzno opłacono
60 Żubrowska Aneta Tarnowskie Góry Bieg 5km opłacono
61 Rożdżyńska Maja Niegowoniczki Bieg 5km opłacono
62 Jarosz Michał Sosnowiec Bieg 5km opłacono
63 Urbaniak Izabela Katowice Bieg 5km #Alkoalpinizm opłacono
64 Kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg 5km Kb MCKiS Jaworzno opłacono
65 Kupiec Monika Zabrze Bieg 5km Husaria Race Team opłacono
66 Janecki Jerzy Zabrze Bieg 5km Husaria Race Team opłacono
67 Tereszyńska Anna Tereszyńska Łaziska Górne Bieg 5km #Alkoalpinizm opłacono
68 Czerniak Jarosław Mysłowice Bieg 5km opłacono
69 Michalik Natalia Gliwice Bieg 5km
70 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Benteler opłacono
71 Tomanek Katarzyna Siemianowice Slaskie Bieg 5km opłacono
72 Koniecki Piotr Katowice Bieg 5km Klub Motorowy Motoprzygoda Racing Team opłacono
73 Briańska-Kordecka Aleksandra Katowice Bieg 5km opłacono
74 Szafron Malgorzata Ćwiklice Bieg 5km SPOT Pszczyna opłacono
75 Karaś Jan Katowice Bieg 5km KKS Karate opłacono
76 Karaś Barbara Karaś Katowice Bieg 5km opłacono
77 Kańtoch Izabela BYTOM Bieg 5km
78 Maniura Adam Bytom Bieg 5km SZOMBIERKI RUNNERS opłacono
79 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
80 Słaboń Roma Gliwice Bieg 5km opłacono
81 Kubista Elżbieta Katowice Bieg 5km BWM opłacono
82 Łazarz Dorota Bytom Bieg 5km BMW opłacono
83 Bednarska Beata Bytom Bieg 5km BWM opłacono
84 Kleczek Lukasz Bremen Bieg 5km opłacono
85 Piecha Katarzyna Bremen Bieg 5km Grażynki OCR opłacono
86 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice Bieg 5km opłacono
87 KRYSZK MAŁGORZATA KATOWICE Bieg 5km opłacono
88 Strassberger Katarzyna Gliwice Bieg 5km RB Sport opłacono
89 Zięba Łukasz Katowice Bieg 5km opłacono
90 Szkamruk Małgorzata Gliwice Bieg 5km Łabędzkie Bieganie opłacono
91 Głowacz Monika Zabrze Bieg 5km opłacono
92 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Bieg 5km opłacono
93 PIECH MARZENA Jaworzno Bieg 5km Fit Story Marzena Piech
94 ZIAJKA Anita CHRZANÓW Bieg 5km
95 Kempa Łukasz Radzionków Bieg 5km opłacono
96 Ogon Alicja Siemianowice Śl. Bieg 5km MK TEAM Siemianowice Śląskie opłacono
97 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team opłacono
98 Kossakowska Aleksandra Sosnowiec Bieg 5km GITFIT
99 Hamerla Agnieszka Sosnowiec Bieg 5km Gitfit opłacono
100 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 5km Gitfit opłacono


Wyświetleń: 10317

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ