Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega
2 Formela Andrzej `Gdynia Nordic Walking 5 km active family pasłęk
3 Wojciechowski Szymon -Gdańska Biegi dziecięce Centrum Frassati
4 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking 5 km Gumisie
5 Gumowska Lena Banino Nordic Walking 5 km Gumisie
6 Gumowska Lenka Banino Biegi dziecięce Gumisie
7 Gumowska Laura Banino Biegi dziecięce Gumisie
8 Kolasinski Marcin Bąkowo Bieg Główny 10 km
9 Kolasinska Julia Bąkowo Bieg Główny 10 km
10 Kwiecień Zuzanna Bąkowo Bieg Główny 10 km KwiecieTEAM
11 Kwiecień Joanna Bąkowo Biegi dziecięce KwiecieTEAM
12 Kwiecień Dawid Bąkowo Biegi dziecięce KwiecieTEAM
13 Kwiecień Piotr Bąkowo Bieg Główny 10 km KwiecieTEAM
14 Kwiecień Bernadka Bąkowo Nordic Walking 5 km KwiecieTEAM
15 Czyściecki Wojciech Bąkowo gm Kolbudy Bieg Główny 10 km Bąkozaury
16 Czyściecki Michał Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
17 Czyściecki Antoni Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
18 Czyściecki Tomasz Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
19 Gwizdala Gracjan Bielkowko Biegi dziecięce
20 Gwizdala Wiktoria Bielkowko Biegi dziecięce
21 Kroczewski Jakub Bielkowo Biegi dziecięce
22 Bawor Kacper Bielkówko Bieg Główny 10 km
23 Gwizdała Przemek Bielkówko Bieg Główny 10 km
24 Kulwiec Leon Bielkówko Biegi dziecięce ZKiW w Bielkówku
25 Karaś Antoni Bielkówko Biegi dziecięce
26 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic Walking 5 km
27 Lis Jacek Borkowo Bieg Główny 10 km
28 Lis Szymon Borkowo Biegi dziecięce
29 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 10 km Leasing Polski Team
30 Michna Michał Borkowo Łostowickie Bieg Główny 10 km Straszyn Ultra Team
31 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Biegi dziecięce
32 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny 10 km
33 Pergoł Sylwia Borkowo Łostowickie Nordic Walking 5 km
34 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg Główny 10 km
35 barganska justyna bytów Bieg Główny 10 km Runtastyczni Team Bytów
36 Krugiołka Natalia Cieplewo Biegi dziecięce Grupa NOS
37 Rutkowski Tomasz Cieplewo Bieg Główny 10 km VO2max MTB Team
38 Prete Francesco Gdansk Bieg Główny 10 km
39 Karpicki Tomasz Gdansk Bieg Główny 10 km
40 Mikulska Barbara Gdansk Nordic Walking 5 km
41 Pytlak Artur Gdansk Bieg Główny 10 km AC Milan
42 Wilkus Norbert Gdansk Bieg Główny 10 km
43 Wosek Jolanta Gdansk Nordic Walking 5 km
44 Antoun Dima Gdansk Bieg Główny 10 km
45 rogalska Magdalena Gdansk Bieg Główny 10 km Run Beach Morning
46 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg Główny 10 km minionki
47 Stepien Monika Gdansk Bieg Główny 10 km
48 JAJUS JACEK GDANSK Bieg Główny 10 km
49 Raszewska Monika Gdańsk Nordic Walking 5 km
50 Kłos Maciej Gdańsk Nordic Walking 5 km
51 Skabara Tamara Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
52 Hoczyk Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km
53 Staszak Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
54 Lachowska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
55 Stencel Krystian Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start
56 Buza Anastasiia Gdańsk Bieg Główny 10 km
57 Lachowska Teresa Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
58 Sosińska Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 5 km Lejdis
59 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dziecięce Sp.48 Gdańsk
60 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km ATLAS RUNNING TEAM
61 Brzozowska Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km
62 waldowski roman Gdańsk Bieg Główny 10 km
63 Brzozowska Paula Gdańsk Biegi dziecięce
64 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start
65 Jakobschy Łukasz Jakobschy Gdańsk Bieg Główny 10 km F3Team
66 Przykłota Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa 65
67 Szwed Paweł Gdańsk Bieg Główny 10 km biegowyswiat.pl
68 Brzozowski Michal Gdańsk Biegi dziecięce
69 Szwed Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
70 Pręcikowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
71 Szwed Dominik Gdańsk Biegi dziecięce biegowyswiat.pl/SP 92
72 Szwed DDominik Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
73 Rychter Krzysztof Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
74 Głombiowski Jakub Gdańsk Bieg Główny 10 km deGlombs
75 Buksiński Marcin Gdańsk Bieg Główny 10 km PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA ZACZYNA SIĘ POWYŻEJ 100 KG
76 Rychter Maja Gdańsk Biegi dziecięce Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
77 Szymanik Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
78 Stelmach Agata Gdańsk Bieg Główny 10 km Kujavia3Team
79 Koniecka Agnieszka Gdańsk Bieg Główny 10 km
80 Kaim Radosław Gdańsk Bieg Główny 10 km
81 Kędzierski Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
82 Kęsicki Dariusz GDAŃSK Biegi dziecięce SP14 Gdańsk
83 Kubas Maria Gdańsk Biegi dziecięce
84 Kubas Marek Gdańsk Biegi dziecięce
85 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic Walking 5 km Gumisie
86 Nurzyński Bartosz Gdańsk Bieg Główny 10 km RBM Team
87 Dombrowski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10 km
88 Tarnówka Szymon Gdańsk Nordic Walking 5 km
89 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny 10 km
90 Leśnik Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
91 Wdowicz Błażej Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start #GPnS
92 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny 10 km
93 Lis- tarnówka Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5 km
94 Rogacka Hanna Gdańsk Biegi dziecięce Przedszkole Mały Skarb
95 Kaim Rozalia Gdańsk Biegi dziecięce
96 Raulin Izabella Gdańsk Bieg Główny 10 km
97 Deszcz Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 5 km
98 Rogacki Henryk Gdańsk Biegi dziecięce Przedszkole Mały Skarb
99 Dębiec Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km
100 Nadolska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10 km


Wyświetleń: 8336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ