Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Stefański Artur Mierzeszyn Bieg Główny 10 km
202 Formela Andrzej `Gdynia Nordic Walking 5 km active family pasłęk
203 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic Walking 5 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO
204 Chruściński Bartłomiej Straszyn Bieg Główny 10 km #FitChrustu
205 Rychter Krzysztof Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
206 Kędzierski Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
207 Grzegorczyk Dorota Kowale Bieg Główny 10 km #GPnS
208 Szewczak Waldemar Gdańsk Bieg Główny 10 km #GPnS
209 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Bieg Główny 10 km 49BLot/Pruszcz Biega
210 Michalik Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km 4plusMOPS
211 Michalik Tytus Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS
212 Michalik Lila Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS
213 Michalik Tola Gdańsk Biegi dziecięce 4plusMOPS
214 Pytlak Artur Gdansk Bieg Główny 10 km AC Milan
215 WOŹNIAK jacek woźniak Gdańsk Bieg Główny 10 km Active Team Porta
216 Formella Karol Grabowska Huta Bieg Główny 10 km AGK
217 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Bieg Główny 10 km Apteka Gemini Team
218 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km ATLAS RUNNING TEAM
219 Czyściecki Wojciech Bąkowo gm Kolbudy Bieg Główny 10 km Bąkozaury
220 Czyściecki Michał Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
221 Czyściecki Antoni Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
222 Czyściecki Tomasz Bąkowo gm Kolbudy Biegi dziecięce Bąkozaury
223 Jażdżewska Beata Rumia Bieg Główny 10 km Biegaj z Bzysiem
224 Mąkosa Martyna Tczew Bieg Główny 10 km Biegający Tczew/ Pamir Team
225 Wicka Ania Kartuzy Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam
226 Wicki Franek Kartuzy Biegi dziecięce Biegam, bo mama biega
227 Golec Tomasz GDAŃSK Bieg Główny 10 km Biegnę,żeby Bartek mógł biegać
228 Szwed Paweł Gdańsk Bieg Główny 10 km biegowyswiat.pl
229 Szwed Anna Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
230 Szwed DDominik Gdańsk Nordic Walking 5 km biegowyswiat.pl
231 Noga Witold Gdańsk Bieg Główny 10 km BiegowySwiat.pl
232 Korduła Zbigniew Gdańsk Bieg Główny 10 km biegowyswiat.pl
233 Korduła Edyta Gdańsk Biegi dziecięce biegowyswiat.pl/SP 80
234 Szwed Dominik Gdańsk Biegi dziecięce biegowyswiat.pl/SP 92
235 Bocian Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10 km BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM
236 Smal Bartłomiej Smal Gdańsk Bieg Główny 10 km BTS
237 Staszak Anna Gdańsk Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
238 Kęsicka Malwina Gdańsk Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
239 Koza Magdalena Sopot Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
240 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg Główny 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
241 Jaskólska Mariola Gdańsk Nordic Walking 5 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
242 Kowalewska Dorota Reda Nordic Walking 5 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
243 Labuda Antoni Pruszcz Gdański Biegi dziecięce Caritas Archidiecezji Gdańskiej
244 Halbecka Karolina Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
245 Dutkowska Katarzyna Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
246 Gardziński Daniel Koźliny Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
247 Tatarek Tomasz Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
248 Pichol Łukasz Suchy Dąb Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
249 Szarmach Mirela Trutnowy Nordic Walking 5 km Caritas WTZ Krzywe Koło
250 Paszkowska Aleksandra Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
251 Wojciechowski Szymon -Gdańska Biegi dziecięce Centrum Frassati
252 Bartoszewicz Dominik Gdańsk Bieg Główny 10 km Centrum Frassati
253 Wojciechowska Brygida Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
254 Broner Karolina Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
255 Błażejczyk Marek Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
256 Machaliński Łukasz Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
257 Litwińczuk Borys Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
258 Litwińczuk Anna Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
259 Dargacz Nikola Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
260 Skamielska Weronika Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
261 Karmazyn Emilia Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
262 Karmazyn Adrian Gdańsk Biegi dziecięce Centrum Frassati
263 Skabara Tamara Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
264 Brygała Agata Gdańsk Nordic Walking 5 km Chodzezkijami.pl. Elite Team
265 Lichtenstein Paweł Gdynia Bieg Główny 10 km Decathlon Rumia
266 Głombiowski Jakub Gdańsk Bieg Główny 10 km deGlombs
267 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg Główny 10 km Ekipa Zryw
268 Jakobschy Łukasz Jakobschy Gdańsk Bieg Główny 10 km F3Team
269 Rutkowski Piotr Pruszcz Gd. Bieg Główny 10 km F3Team
270 Wysłouch Michał Gdańsk Bieg Główny 10 km F3Team
271 Bylina Marek Gdańsk Bieg Główny 10 km FORFIT Gdańsk
272 Lachowska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
273 Stencel Krystian Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start
274 Lachowska Teresa Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
275 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start
276 Pniewska Magda Pniewska Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
277 Kurszewska Magdalena Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
278 Angielczyk Adam Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
279 Kaniewska Emilia Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na START
280 Lachowski Piotr Gdańsk Nordic Walking 5 km Gdańsk Południe na START
281 Bejrowska Ewa Kowale Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start #GPnS
282 Wdowicz Błażej Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start #GPnS
283 Kubat Justyna Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańsk Południe na Start #GPnS
284 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje
285 Przykłota Ewa Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa 65
286 Białas Adam Strzyżowice Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa 65
287 Rybarczyk Jacek Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa biegowa GLC
288 Krugiołka Natalia Cieplewo Biegi dziecięce Grupa NOS
289 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10 km Grupa Trójmiasto
290 Faran Anna SULMIN Bieg Główny 10 km GTSulmin
291 Faran Agata SULMIN Bieg Główny 10 km GTSulmin
292 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking 5 km Gumisie
293 Gumowska Lena Banino Nordic Walking 5 km Gumisie
294 Gumowska Lenka Banino Biegi dziecięce Gumisie
295 Gumowska Laura Banino Biegi dziecięce Gumisie
296 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic Walking 5 km Gumisie
297 Zelewski Krystian Puck Bieg Główny 10 km Hospicjum Puck
298 Świąder Mirosław Kolbudy Bieg Główny 10 km Intel Runners www.run-passion.pl
299 Bąk Daniel Gdańsk Bieg Główny 10 km KALIN TEAM
300 Zabrocki Dominik Gdańsk Biegi dziecięce Kasztany


Wyświetleń: 8427

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ