VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Konecko Izabela Sopot Bieg Główny (+18 lat) SOPOT Team opłacono dotpay
2 Wąs Arkadiusz Gdynia Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
3 Thrun Radosław Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) Pruszcz Biega opłacono dotpay
4 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) Pruszcz Biega opłacono dotpay
5 Moskwa Marcin Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
6 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
7 Różycka Joanna Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
8 Ozimkowski Krzysztof Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
9 Dłużewska Jolanta Straszyn Bieg Główny (+18 lat) Straszyn Biega i Straszyn Ultra Team opłacono dotpay
10 Kaczor Krzysztof Gdynia Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
11 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim
12 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
13 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Skrzatów SP 76 Gdańsk
14 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
15 Szablewska Amelia Juszkowo Bieg Skrzatów
16 Zamiela Weronika Gdańsk Bieg Skrzatów
17 Zamiela Katarzyna Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
18 Włochowicz Paulina Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat)
19 Chołocińska Katarzyna Cieplewo Bieg Główny (+18 lat) Zdrowy Klub Rotmanka opłacono dotpay
20 Ziarkowski Ireneusz Gdynia Bieg Główny (+18 lat) Zdrowy Klub Rotmanka opłacono dotpay
21 Sarnaszek Anna Rotmanka Bieg Główny (+18 lat) Zdrowy Klub Rotmanka opłacono dotpay
22 Świeca Michalina Straszyn Bieg Główny (ponieżej 18 lat)
23 Dargiewicz Ewa Gdańsk Bieg Główny (ponieżej 18 lat)
24 Dargiewicz Robert Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
25 Brozek Zosia Straszyn Bieg Skrzatów
26 Brozek Franek Straszyn Bieg Skrzatów
27 Okulicz Ignacy Pszczółki Bieg Skrzatów
28 Biegajło Szymon Biegajło Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Żłobek Króla Maciusia Pruszcz Gdański
29 Biegajło Martyna Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
30 Szymków Sławek Straszyn Bieg Główny (+18 lat) BST Banach Sport Team
31 Kowalski Szymon Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) RBM Team opłacono dotpay
32 Mirowicz Konstanty Gdańsk Bieg Skrzatów MirowiczTeam
33 Mirowicz Piotr Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) MirowiczTeam opłacono dotpay
34 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Skrzatów SP nr 8 Gdańsk
35 Antos Damian Gdańsk Bieg Główny (ponieżej 18 lat) SP nr 8 Gdańsk
36 Antos Mirosław Gdańsk Bieg Główny (+18 lat)
37 Grzywiński Igor Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów SP Rotmanka
38 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg Główny (+18 lat) Wencik Team
39 Jarosz Filip Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
40 Jarosz Dominik Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
41 Janicka Dominika Gdansk Bieg Główny (ponieżej 18 lat) SKLA Sopot
42 Stasiński Adam Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) RBM Team opłacono dotpay
43 Fuchs Maja Rotmanka Bieg Skrzatów SP Rotmanka
44 Wrońska Martyna Rotmanka Bieg Skrzatów Szkoła Podstawowa Rotmanka
45 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny (+18 lat) El contagolpe/Studio S7 Banino opłacono dotpay
46 Nuż Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) Pruszcz biega opłacono dotpay
47 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) SUT Straszyn Ultra Team opłacono dotpay
48 Sławiński Jakub Straszyn Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
49 Bianga Franciszek Trąbki Wielkie Bieg Skrzatów
50 Bianga Emilia Trąbki Wielkie Bieg Skrzatów
51 Wasilczyk Patrycja Pruszcz Gdanski Bieg Skrzatów
52 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
53 Wasilczyk Martyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzatów
54 Staniak Jakub Gdańsk Bieg Główny (ponieżej 18 lat) AZS AWFIS GDAŃSK
55 Witt Henryk Sopot Bieg Główny (+18 lat) Norbsoft.pl opłacono dotpay
56 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
57 Wardziński Paweł Braniewo Bieg Główny (+18 lat) RimTimTeam Braniewo opłacono dotpay
58 Dudkiewicz Zuzanna Juszkowo Bieg Skrzatów SP Rotmanka
59 Gardzielewski Wojciech Pruszcz Gd Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
60 Neubauer Kacper Juszkowo Bieg Skrzatów
61 Neubauer Szymon Juszkowo Bieg Skrzatów
62 Neubauer Grzegorz Juszkowo Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
63 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Skrzatów
64 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
65 Kwiatkowska Natalia GDAŃSK Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
66 Tkaczyk Marta Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
67 Baumgart Marta Straszyn Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
68 Orlikowski Eugeniusz Koleczkowo Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
69 Jagodziński Damian Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) xRunners opłacono dotpay
70 Goleń Aleksandra Wiślina Bieg Skrzatów
71 Goleń Piotr Wiślina Bieg Skrzatów
72 Goleń Agnieszka Wiślina Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
73 DZIERGOWSKI Oskar Gdańsk Bieg Główny (ponieżej 18 lat) Lingwista
74 Hinc Hubert Gdynia Bieg Skrzatów SP 42 Gdynia
75 Perfikowska Zofia Suchy Dąb Bieg Skrzatów
76 Perfikowski Jakub Suchy Dąb Bieg Skrzatów
77 Jaroszewska Monika Gdańsk Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
78 JACIŃSKI JAN GDYNIA Bieg Skrzatów MAMY TO!
79 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA Bieg Główny (+18 lat) MAMY TO! opłacono dotpay
80 Borkowska Ada Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Żłobek Króla Maciusia Pruszcz Gdański
81 Borkowski Mikołaj Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
82 Teska Michał Gdynia Bieg Główny (+18 lat)
83 Teska Izabela Gdynia Bieg Główny (+18 lat)
84 Teska Patrycja Gdynia Bieg Skrzatów SGA Gdynia
85 Fiebig Krzysztof Rotmanka Bieg Główny (+18 lat) Zdrowy Klub Rotmanka opłacono dotpay
86 Teska Martyna Gdynia Bieg Skrzatów SGA Gdynia
87 Balcer Alicja Gdynia Bieg Skrzatów Przedszkole nr 14 Gdynia
88 Balcer Szymon Gdynia Bieg Skrzatów SP 13 Gdynia
89 Kaliszewska Oliwia Borkowo Bieg Skrzatów
90 Kaliszewski Tymon Borkowo Bieg Skrzatów
91 Kopcych Oskar Borkowo Bieg Skrzatów APAJO
92 Kopcych Julia Borkowo Bieg Skrzatów APAJO
93 Kopcych Anna Kopcych Borkowo Bieg Główny (+18 lat) APAJO opłacono dotpay
94 Barański Nikodem Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów
95 ZANDER SZYMON PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny (+18 lat) PRUSZCZ BIEGA
96 Barański Piotr Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
97 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg Główny (+18 lat) opłacono dotpay
98 Cłapa Mateusz Gdańsk Bieg Główny (ponieżej 18 lat) MUKOwaleczni
99 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów
100 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Bieg Skrzatów


Wyświetleń: 5608

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ