I BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - 10km

wyniki 10km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 130 SOWIŃSKI PATRYK M 1 M 20-29 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:35:48 16.76 [km/h] 10:35 [min/km]
2 87 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 ELBLAG "JO" 10km 0:36:50 16.29 [km/h] 10:41 [min/km]
3 117 WRÓBEL MICHAŁ M 3 M 0-19 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:37:23 16.05 [km/h] 10:44 [min/km]
4 78 POTOCZEK ANDRZEJ M 4 M 30-39 1 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:38:04 15.76 [km/h] 10:48 [min/km]
5 9 CEBULA BOGDAN M 5 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:23 15.23 [km/h] 10:56 [min/km]
6 68 OSIŃSKI RYSZARD M 6 M 50-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA 10km 0:39:27 15.21 [km/h] 10:57 [min/km]
7 142 KOWALSKI WALDEMAR M 7 M 30-39 2 BORKOWO 10km 0:39:34 15.16 [km/h] 10:57 [min/km]
8 136 LISIUS GRZEGORZ M 8 M 40-49 1 NOWY DWÓR GDAŃŚKI 10km 0:40:00 15.00 [km/h] 10:00 [min/km]
9 128 KASZUBOWSKI ZENON M 9 M 50-59 3 MALBORK 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 10:01 [min/km]
10 108 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 10 M 30-39 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:40:34 14.79 [km/h] 10:03 [min/km]
11 12 CHUDEWNIAK TOMEK M 11 M 20-29 1 SZTUTOWO WILKI ŻUŁAWSKIE Sztutowo 10km 0:40:46 14.72 [km/h] 10:05 [min/km]
12 70 PASZKOWSKI PAWEŁ M 12 M 30-39 4 GDAŃSK 10km 0:41:34 14.43 [km/h] 10:09 [min/km]
13 74 POLAŃSKI MARCIN M 13 M 20-29 2 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA Sztutowo 10km 0:41:52 14.33 [km/h] 10:11 [min/km]
14 109 TUWALSKA ELŻBIETA K 1 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:53 14.33 [km/h] 10:11 [min/km]
15 49 KOZIARSKA ANIA K 2 K 30-39 ELBLĄG 10km 0:42:30 14.12 [km/h] 10:15 [min/km]
16 73 POKOJSKI ANDRZEJ M 14 M 30-39 5 BRANIEWO 10km 0:42:38 14.07 [km/h] 10:16 [min/km]
17 32 JASKOT PIOTR M 15 M 50-59 4 GOŚCISZEWO 10km 0:42:53 13.99 [km/h] 10:17 [min/km]
18 138 SUCHOMSKI MARCIN M 16 M 30-39 6 NOWY STAW 10km 0:43:34 13.77 [km/h] 10:21 [min/km]
19 139 SZUBOWSKI ŁUKASZ M 17 M 30-39 7 TCZEW 10km 0:43:38 13.75 [km/h] 10:22 [min/km]
20 137 WASILEWSKI KAMIL M 18 M 30-39 8 GOŚCISZEWO 10km 0:44:27 13.50 [km/h] 10:27 [min/km]
21 121 ZALEWSKI ANDRZEJ M 19 M 40-49 2 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 10:29 [min/km]
22 40 KONDRATOWICZ BARTEK M 20 M 40-49 3 PASŁĘK 10km 0:45:16 13.25 [km/h] 10:32 [min/km]
23 123 ZAMORSKI ADAM M 21 M 50-59 5 ELBLĄG ELBAŻANT 10km 0:45:21 13.23 [km/h] 10:32 [min/km]
24 15 CZERWIŃSKI JANUSZ M 22 M 50-59 6 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:45:21 13.23 [km/h] 10:32 [min/km]
25 90 STASIŃSKI ADAM M 23 M 30-39 9 GDAŃSK RUN BEACH MORNING TEAM 10km 0:45:54 13.07 [km/h] 10:35 [min/km]
26 81 REDLIN MATEUSZ M 24 M 30-39 10 MALBORK MALBORK BIEGA 10km 0:46:09 13.00 [km/h] 10:37 [min/km]
27 132 STOLARÓW AGNIESZKA K 3 K 40-49 MALBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:46:33 12.89 [km/h] 10:39 [min/km]
28 57 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 25 M 30-39 11 SZTUM 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 10:42 [min/km]
29 129 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 26 M 40-49 4 SZTUM GEMALTO 10km 0:47:19 12.68 [km/h] 10:44 [min/km]
30 1 ADAMCZAK MICHAŁ M 27 M 40-49 5 GDAŃSK 10km 0:47:30 12.63 [km/h] 10:45 [min/km]
31 131 KRAWIEC ANDRZEJ M 28 M 50-59 7 SZTUM 10km 0:47:31 12.63 [km/h] 10:45 [min/km]
32 105 TOMICZEK MIROSLAV M 29 M 30-39 12 ELBLĄG 10km 0:47:40 12.59 [km/h] 10:46 [min/km]
33 111 WALENDZIAK ALICJA K 4 K 40-49 1 GOŚCISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:47:43 12.57 [km/h] 10:46 [min/km]
34 88 STANGENBERG PAWEŁ M 30 M 20-29 3 WARSZAWA 10km 0:47:52 12.53 [km/h] 10:47 [min/km]
35 28 HUGON PATRICE M 31 M 40-49 6 MONTPELLIER 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 10:53 [min/km]
36 42 KONOPKA PIOTR M 32 M 30-39 13 MALBORK 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 10:53 [min/km]
37 65 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 33 M 50-59 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 10:54 [min/km]
38 95 SZWĘCH MAREK M 34 M 30-39 14 ELBLĄG 10km 0:49:04 12.23 [km/h] 10:54 [min/km]
39 52 KUJAWA DANIEL M 35 M 30-39 15 INOWROCŁAW 56. BAZA LOTNICZA 10km 0:49:11 12.20 [km/h] 10:55 [min/km]
40 20 FURTAK ARKADIUSZ M 36 M 50-59 9 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:49:13 12.19 [km/h] 10:55 [min/km]
41 18 DYDYNA KRZYSZTOF M 37 M 40-49 7 KĄTY RYBACKIE MARYNARKA WOJENNA Kąty Rybackie 10km 0:49:16 12.18 [km/h] 10:56 [min/km]
42 118 WYSOCKI DARIUSZ M 38 M 50-59 10 MALBORK FILIPPIDES92 10km 0:49:29 12.13 [km/h] 10:57 [min/km]
43 55 LELIWA SYLWIA K 5 K 20-29 1 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:49:56 12.02 [km/h] 10:00 [min/km]
44 125 ZNAROWSKA BOŻENA K 6 K 50-59 1 ELBLAG 10km 0:50:12 11.95 [km/h] 10:01 [min/km]
45 37 KITOWSKI KRZYSZTOF M 39 M 30-39 16 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM 10km 0:50:34 11.87 [km/h] 10:03 [min/km]
46 38 KLONOWSKI KACPER M 40 M 20-29 4 ELBLAG 10km 0:50:38 11.85 [km/h] 10:04 [min/km]
47 133 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 7 K 40-49 2 ELBLĄG 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 10:05 [min/km]
48 71 PAWELEC TOMASZ M 41 M 40-49 8 ELBLAG 10km 0:50:56 11.78 [km/h] 10:06 [min/km]
49 14 CYGA ADAM M 42 M 40-49 9 ELBLAG 10km 0:50:56 11.78 [km/h] 10:06 [min/km]
50 59 MASYS AGNIESZKA K 8 K 40-49 3 MALBORK GRUPA MALBORK 10km 0:51:03 11.75 [km/h] 10:06 [min/km]
51 113 WĄSIK KRZYSZTOF M 43 M 40-49 10 MALBORK 10km 0:51:04 11.75 [km/h] 10:06 [min/km]
52 72 PIATEK ADAM M 44 M 70+ 1 ELBLAG 10km 0:51:09 11.73 [km/h] 10:07 [min/km]
53 144 DORSZEWSKI RAFAŁ M 45 M 40-49 11 MALBORK 10km 0:51:29 11.65 [km/h] 10:09 [min/km]
54 91 STASIOROWSKI PRZEMYSŁAW M 46 M 30-39 17 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:51:30 11.65 [km/h] 10:09 [min/km]
55 19 FERENS PAWEŁ M 47 M 40-49 12 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 10km 0:51:56 11.55 [km/h] 10:12 [min/km]
56 103 TAŁUĆ ŁUKASZ M 48 M 30-39 18 ELBLĄG 10km 0:51:57 11.55 [km/h] 10:12 [min/km]
57 3 ANTONIEWICZ MARCIN M 49 M 30-39 19 ELBLĄG 10km 0:51:58 11.55 [km/h] 10:12 [min/km]
58 36 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 9 K 40-49 4 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:52:15 11.48 [km/h] 10:14 [min/km]
59 13 CHUDEWNIAK WOJCIECH M 50 M 50-59 11 JANTAR 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 10:17 [min/km]
60 51 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 10 K 30-39 1 MIŁOBĄDZ 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 10:19 [min/km]
61 89 STASINSKI RAFAL M 51 M 20-29 5 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 10km 0:53:31 11.21 [km/h] 10:21 [min/km]
62 35 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 52 M 40-49 13 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:54:38 10.98 [km/h] 10:28 [min/km]
63 41 KONDRATOWICZ KATARZYNA K 11 K 30-39 2 PASŁĘK 10km 0:55:01 10.91 [km/h] 10:30 [min/km]
64 27 GROSZKOWSKI MARCIN M 53 M 30-39 20 MALBORK 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 10:37 [min/km]
65 86 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 12 K 50-59 2 ELBLAG 10km 0:56:59 10.53 [km/h] 10:42 [min/km]
66 116 WORON ALEKSANDRA K 13 K 50-59 3 MALBORK LEIER POLSKA S.A 10km 0:57:13 10.49 [km/h] 10:43 [min/km]
67 126 ZUKOWSKA DIANA K 14 K 30-39 3 MALBORK LEIER POLSKA S.A 10km 0:57:13 10.49 [km/h] 10:43 [min/km]
68 11 CHUDEWNIAK KATARZYNA K 15 K 20-29 2 SZTUTOWO Sztutowo 10km 0:57:38 10.41 [km/h] 10:46 [min/km]
69 143 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 54 M 50-59 12 ELBLĄG 10km 0:58:04 10.33 [km/h] 10:48 [min/km]
70 99 ŚLĘZAK ADAM M 55 M 20-29 6 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:58:42 10.22 [km/h] 10:52 [min/km]
71 85 ROSZAK TOMASZ M 56 M 40-49 14 PŁAWINEK DECATLON TEAM INOWROCŁAW 10km 1:00:20 9.94 [km/h] 10:02 [min/km]
72 110 WALCZAK ROBERT M 57 M 40-49 15 BRANIEWO 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 10km 1:00:52 9.86 [km/h] 10:05 [min/km]
73 8 BIERNAT MICHAŁ M 58 M 50-59 13 ŁÓDŹ DMMM TEAM ŁÓDŹ 10km 1:00:54 9.85 [km/h] 10:05 [min/km]
74 7 BIERNAT DOROTA K 16 K 50-59 4 ŁÓDŹ DMMM TEAM ŁÓDŹ 10km 1:00:55 9.85 [km/h] 10:06 [min/km]
75 127 ZYCH DAWID M 59 M 40-49 16 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 10km 1:01:30 9.76 [km/h] 10:09 [min/km]
76 53 KWIATKOWSKA IWONA K 17 K 50-59 5 ELBLĄG 10km 1:02:14 9.64 [km/h] 10:13 [min/km]
77 102 ŚWISTOWSKA KAROLINA K 18 K 30-39 4 SZTUTOWO Sztutowo 10km 1:02:16 9.64 [km/h] 10:14 [min/km]
78 5 BEJMA KRZYSZTOF M 60 M 40-49 17 WAŁDOWO SZLACHECKIE 10km 1:03:39 9.43 [km/h] 10:22 [min/km]
79 63 MOJEK RADOSŁAW M 61 M 40-49 18 GRUPA ŻOŁNIERZE 10km 1:03:39 9.43 [km/h] 10:22 [min/km]
80 61 MIENIK DAWID M 62 M 20-29 7 GDAŃSK 10km 1:03:52 9.39 [km/h] 10:23 [min/km]
81 46 KOSTKIEWICZ MAJA K 19 K 40-49 5 SZTUTOWO Sztutowo 10km 1:04:32 9.30 [km/h] 10:27 [min/km]
82 134 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 20 K 20-29 3 ELBLĄG 10km 1:04:34 9.29 [km/h] 10:27 [min/km]
83 31 JASIULEWICZ IZABELA K 21 K 30-39 5 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 1:07:05 8.94 [km/h] 10:43 [min/km]
84 122 ZALEWSKI KAMIL M 63 M 0-19 1 SZTUTOWO Sztutowo 10km 1:10:26 8.52 [km/h] 10:03 [min/km]
85 17 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 22 K 60+ 1 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 10km 1:13:01 8.22 [km/h] 10:18 [min/km]
86 64 MROCZKOWSKA JOANNA K 23 K 50-59 6 KWIDZYN 10km 1:14:01 8.11 [km/h] 10:24 [min/km]
87 114 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 24 K 30-39 6 MALBORK #BBKTS 10km 1:19:08 7.58 [km/h] 10:55 [min/km]

wyniki 10km nordic

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 107 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 10kmNW 1:02:02 9.67 [km/h] 10:12 [min/km]
2 39 KŁOS MACIEJ M 2 M 30-39 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 10kmNW 1:03:13 9.49 [km/h] 10:19 [min/km]
3 135 NACZK LEONARD M 3 M 40-49 LĘBORK 10kmNW 1:04:21 9.32 [km/h] 10:26 [min/km]
4 47 KOWALCZUK ROBERT M 4 M 50+ 1 GDAŃSK ELITE TEAM 10kmNW 1:08:20 8.78 [km/h] 10:50 [min/km]
5 101 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 5 M 50+ 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:08:37 8.74 [km/h] 10:52 [min/km]
6 30 JANKOWSKI MARCIN M 6 M 40-49 1 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:11:05 8.44 [km/h] 10:07 [min/km]
7 93 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50+ GDYNIA 10kmNW 1:11:10 8.43 [km/h] 10:07 [min/km]
8 98 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 7 M 40-49 2 GDAŃSK 10kmNW 1:11:35 8.38 [km/h] 10:10 [min/km]
9 21 GODZIŃSKA DOROTA K 2 K 30-39 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 10kmNW 1:11:45 8.36 [km/h] 10:11 [min/km]
10 106 TOPOREK ALEKSANDRA K 3 K 40-49 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 10kmNW 1:12:01 8.33 [km/h] 10:12 [min/km]
11 22 GODZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 30-39 1 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 10kmNW 1:12:17 8.30 [km/h] 10:14 [min/km]
12 96 SZYMANOWSKA ANNA K 4 K 50+ 1 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 10kmNW 1:14:24 8.06 [km/h] 10:26 [min/km]
13 97 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 9 M 50+ 3 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 10kmNW 1:14:26 8.06 [km/h] 10:27 [min/km]
14 56 ŁĘCKI JAN M 10 M 30-39 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:15:14 7.98 [km/h] 10:31 [min/km]
15 104 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 11 M 30-39 3 GDAŃSK 10kmNW 1:16:31 7.84 [km/h] 10:39 [min/km]
16 69 PANEK ANETA K 5 K 40-49 1 GDYNIA 10kmNW 1:17:19 7.76 [km/h] 10:44 [min/km]
17 50 KRAWIEC ŁUKASZ M 12 M 0-29 1 SZTUM KRAWIEC ELITE 10kmNW 1:17:34 7.74 [km/h] 10:45 [min/km]
18 77 POSIM DARIUSZ M 13 M 50+ 4 DUBIEL WATAHA 10kmNW 1:17:43 7.72 [km/h] 10:46 [min/km]
19 60 MAZURKIEWICZ ANTONI M 14 M 50+ 5 RYJEWO 10kmNW 1:18:10 7.68 [km/h] 10:49 [min/km]
20 124 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 15 M 40-49 3 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 10kmNW 1:18:57 7.60 [km/h] 10:54 [min/km]
21 140 FORYŚ KATARZYNA K 6 K 30-39 1 KWIDZYŃ 10kmNW 1:19:12 7.58 [km/h] 10:55 [min/km]
22 33 KACZMAREK JAREK M 16 M 50+ 6 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK 10kmNW 1:19:23 7.56 [km/h] 10:56 [min/km]
23 34 KACZMAREK ZOFIA K 7 K 50+ 2 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK 10kmNW 1:20:04 7.49 [km/h] 10:00 [min/km]
24 80 PRZYGODA MARIUSZ M 17 M 30-39 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:20:47 7.43 [km/h] 10:05 [min/km]
25 84 ROKOSZ ROBERT M 18 M 40-49 4 GDYNIA 10kmNW 1:20:48 7.43 [km/h] 10:05 [min/km]
26 83 ROGULSKI TOMASZ M 19 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:21:13 7.39 [km/h] 10:07 [min/km]
27 66 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 50+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:21:27 7.37 [km/h] 10:09 [min/km]
28 29 JANKOWSKA BEATA K 9 K 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:21:28 7.36 [km/h] 10:09 [min/km]
29 44 KOSIANOWSKA MONIKA K 10 K 40-49 3 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 10kmNW 1:22:42 7.26 [km/h] 10:16 [min/km]
30 112 WAWRZYNIAK ANNA K 11 K 40-49 4 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:23:14 7.21 [km/h] 10:19 [min/km]
31 75 POPOWICZ MARZENA K 12 K 0-29 1 MALBORK 10kmNW 1:23:40 7.17 [km/h] 10:22 [min/km]
32 43 KORZEB ANNA K 13 K 40-49 5 SZTUTOWO Sztutowo 10kmNW 1:24:46 7.08 [km/h] 10:29 [min/km]
33 10 CHOJNICKA JOANNA K 14 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:25:07 7.05 [km/h] 10:31 [min/km]
34 23 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 20 M 50+ 7 ŁÓDŹ 10kmNW 1:25:08 7.05 [km/h] 10:31 [min/km]
35 24 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 15 K 40-49 7 GDYNIA 10kmNW 1:25:45 7.00 [km/h] 10:35 [min/km]
36 26 GÓRA BEATA K 16 K 40-49 8 GDAŃSK 10kmNW 1:25:46 7.00 [km/h] 10:35 [min/km]
37 82 ROGULSKA ANNA K 17 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:26:15 6.96 [km/h] 10:38 [min/km]
38 16 DANKIEWICZ BARBARA K 18 K 40-49 10 ŁOWICZ 10kmNW 1:26:34 6.93 [km/h] 10:39 [min/km]
39 94 SZULĘCKA-DRZAŻDŻYŃSKA BEATA K 19 K 30-39 2 MIKOSZEWO 10kmNW 1:27:27 6.86 [km/h] 10:45 [min/km]
40 115 WIŃSKA - MALICKA JUSTYNA K 20 K 40-49 11 MIKOSZEWO 10kmNW 1:27:50 6.83 [km/h] 10:47 [min/km]
41 45 KOSTENCKA AGA K 21 K 40-49 12 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 10kmNW 1:28:02 6.82 [km/h] 10:48 [min/km]
42 62 MIZURA-STENCEL ANETTA K 22 K 40-49 13 STAROGARD GDAŃSKI 10kmNW 1:29:23 6.71 [km/h] 10:56 [min/km]
43 141 MOJEK ALEKSANDRA K 23 K 0-29 2 GRUPA 10kmNW 1:32:10 6.51 [km/h] 10:13 [min/km]
44 4 BARSKA-MOJEK BEATA K 24 K 40-49 14 GRUPA ŻOŁNIERZE 10kmNW 1:32:10 6.51 [km/h] 10:13 [min/km]
45 58 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 25 K 50+ 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:32:59 6.45 [km/h] 10:18 [min/km]
46 79 PRZYGODA AGNIESZKA K 26 K 40-49 15 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:33:00 6.45 [km/h] 10:18 [min/km]
47 100 ŚWISŁOCKA EWA K 27 K 50+ 5 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:33:37 6.41 [km/h] 10:22 [min/km]
48 76 POSIM BOGUMIŁA K 28 K 50+ 6 DUBIEL WATAHA 10kmNW 1:34:32 6.35 [km/h] 10:27 [min/km]
49 25 GORCZYŃSKA ANNA K 29 K 40-49 16 MALBORK 10kmNW 1:34:39 6.34 [km/h] 10:28 [min/km]
50 6 BELZYT DOROTA K 30 K 30-39 3 MALBORK 10kmNW 1:35:16 6.30 [km/h] 10:32 [min/km]
51 120 ZALEWSKA MAŁGORZATA K 31 K 0-29 3 SZTUTOWO Sztutowo 10kmNW 1:39:19 6.04 [km/h] 10:56 [min/km]
52 119 ZALEWSKA AGNIESZKA K 32 K 30-39 4 SZTUTOWO Sztutowo 10kmNW 1:39:21 6.04 [km/h] 10:56 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ