Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3

KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA - 5kmBieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 327 KUBIAK MACIEJ M 1 M 30-39 1 REDA ZOELLER TECH 5kmBieg 0:15:33 19.29 [km/h] 12:07 [min/km]
2 362 MISZEWSKI MARCIN M 2 M 30-39 2 GDYNIA INTEL RUNNERS 5kmBieg 0:16:02 18.71 [km/h] 12:12 [min/km]
3 323 KRÓL BŁAŻEJ M 3 M 30-39 3 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 5kmBieg 0:16:17 18.42 [km/h] 12:15 [min/km]
4 426 LABUDA WOJCIECH M 4 M 30-39 4 PUCK 0 5kmBieg 0:16:38 18.04 [km/h] 12:20 [min/km]
5 430 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 5 M 30-39 5 RUMIA AGATA TEAM 5kmBieg 0:16:47 17.87 [km/h] 12:21 [min/km]
6 411 SKIBA ŁUKASZ M 6 M 30-39 6 BYDGOSZCZ 1 BLOG 5kmBieg 0:17:45 16.90 [km/h] 12:33 [min/km]
7 293 KEPKA GRZEGORZ M 7 M 0-29 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5kmBieg 0:18:15 16.44 [km/h] 12:39 [min/km]
8 447 ZAJK MICHAŁ M 8 M 0-29 2 REDA 5kmBieg 0:18:17 16.41 [km/h] 12:39 [min/km]
9 378 OSEŃKO ADAM M 9 M 30-39 7 WEJHEROWO BUSPRESTIGE 5kmBieg 0:18:22 16.33 [km/h] 12:40 [min/km]
10 130 GRUBA ADAM M 10 M 0-29 3 LUZINO KPB-BANINO 5kmBieg 0:18:24 16.30 [km/h] 12:41 [min/km]
11 265 HATŁAS ADAM M 11 M 40-49 1 GDYNIA 5kmBieg 0:18:25 16.29 [km/h] 12:41 [min/km]
12 321 KREFT ŁUKASZ M 12 M 30-39 8 REDA TEAM KREFT/RUNEDA 5kmBieg 0:18:29 16.23 [km/h] 12:42 [min/km]
13 277 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 13 M 0-29 4 PUCK 5kmBieg 0:18:34 16.16 [km/h] 12:43 [min/km]
14 364 MOSKA DAWID M 14 M 30-39 9 WEJHEROWO 5kmBieg 0:18:41 16.06 [km/h] 12:44 [min/km]
15 438 WIECZERZAK DANIEL M 15 M 30-39 10 REDA 5kmBieg 0:18:53 15.89 [km/h] 12:47 [min/km]
16 225 CYBULA PAWEŁ M 16 M 0-29 5 KAZIMIERZ 5kmBieg 0:18:58 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
17 122 ŻEBROWSKI PIOTR M 17 M 50-59 1 WEJHEROWO 5kmBieg 0:18:58 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
18 331 KUROPATWA ŁUKASZ M 18 M 30-39 11 RUMIA BAŻANT TEAM 5kmBieg 0:19:00 15.79 [km/h] 12:48 [min/km]
19 373 OBERZIG TOMASZ M 19 M 30-39 12 REDA ST RUNNERS 5kmBieg 0:19:06 15.71 [km/h] 12:49 [min/km]
20 298 KLEIN SEBASTIAN M 20 M 40-49 2 KĄPINO 5kmBieg 0:19:07 15.69 [km/h] 12:49 [min/km]
21 383 PAJURA ROBERT M 21 M 30-39 13 GDYNIA DESMART 5kmBieg 0:19:07 15.69 [km/h] 12:49 [min/km]
22 304 KONIECZKI DARIUSZ M 22 M 40-49 3 WEJHEROWO 5kmBieg 0:19:11 15.64 [km/h] 12:50 [min/km]
23 310 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 23 M 50-59 2 GDYNIA COM-DKM 5kmBieg 0:19:15 15.58 [km/h] 12:51 [min/km]
24 424 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 24 M 30-39 14 DOMATÓWKO 5kmBieg 0:19:18 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
25 367 MROZOWSKI DARIUSZ M 25 M 40-49 4 RUMIA PARKRUN RUMIA 5kmBieg 0:19:39 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
26 224 CIEŚLAK BARTOSZ M 26 M 40-49 5 ŻELISTRZEWO 5kmBieg 0:19:40 15.25 [km/h] 12:56 [min/km]
27 227 DALECKI BARTŁOMIEJ M 27 M 40-49 6 RUMIA 5kmBieg 0:19:52 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
28 396 PRENA SŁAWOMIR M 28 M 30-39 15 GOŚCICINO PRENCY NA TRASIE / OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA GOŚCICINO 5kmBieg 0:19:57 15.04 [km/h] 12:59 [min/km]
29 239 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 29 M 30-39 16 GDYNIA XRUNNERS 5kmBieg 0:20:05 14.94 [km/h] 12:01 [min/km]
30 287 KANKOWSKI PAWEŁ M 30 M 30-39 17 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:20:13 14.84 [km/h] 12:03 [min/km]
31 144 BARAN JÓZEF M 31 M 40-49 7 REDA - 5kmBieg 0:20:18 14.78 [km/h] 12:04 [min/km]
32 328 KUCHNOWSKI KAROL M 32 M 30-39 18 WERBLINIA KROKOWA BIEGA 5kmBieg 0:20:20 14.75 [km/h] 12:04 [min/km]
33 389 PIETRZYCKI SŁAWEK M 33 M 40-49 8 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:20:20 14.75 [km/h] 12:04 [min/km]
34 443 WRÓBLEWSKI MAREK M 34 M 30-39 19 LĘBORK 5kmBieg 0:20:23 14.72 [km/h] 12:05 [min/km]
35 442 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 35 M 30-39 20 LĘBORK 5kmBieg 0:20:23 14.72 [km/h] 12:05 [min/km]
36 312 KOWALSKI PIOTR M 36 M 0-29 6 WEJHEROWO LIDL RUN TEAM 5kmBieg 0:20:26 14.68 [km/h] 12:05 [min/km]
37 348 MAJ-PŁOTKA EWA K 1 K 30-39 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5kmBieg 0:20:26 14.68 [km/h] 12:05 [min/km]
38 148 OKRÓJ AKRADIUSZ M 37 M 30-39 21 REDA TIM KREFT 5kmBieg 0:20:29 14.65 [km/h] 12:06 [min/km]
39 260 GOYKE DAWID M 38 M 0-29 7 BRZYNO 5kmBieg 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km]
40 377 ORNAL MIROSŁAW M 39 M 50-59 3 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:20:45 14.46 [km/h] 12:09 [min/km]
41 314 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 40 M 30-39 22 MOSTY STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5kmBieg 0:20:54 14.35 [km/h] 12:11 [min/km]
42 394 POTRYKUS RADOSŁAW M 41 M 30-39 23 GNIEWINO 5kmBieg 0:20:59 14.30 [km/h] 12:12 [min/km]
43 205 ANDRZEJCZYK RADOSŁAW M 42 M 0-29 8 RUMIA 5kmBieg 0:21:02 14.26 [km/h] 12:12 [min/km]
44 149 KAŁASKA RADOSŁAW M 43 M 40-49 9 REWA - 5kmBieg 0:21:03 14.25 [km/h] 12:13 [min/km]
45 359 MILEWCZYK RAFAŁ M 44 M 30-39 24 WEJHEROWO 5kmBieg 0:21:06 14.22 [km/h] 12:13 [min/km]
46 371 NASTAŁY MATEUSZ M 45 M 0-29 9 WEJHEROWO 5kmBieg 0:21:07 14.21 [km/h] 12:13 [min/km]
47 322 KREFT KRZYSZTOF M 46 M 40-49 10 REDA TEAM KREFT 5kmBieg 0:21:09 14.18 [km/h] 12:14 [min/km]
48 319 KREFT BOGUMIŁ M 47 M 40-49 11 RUMIA TEAM KREFT 5kmBieg 0:21:14 14.13 [km/h] 12:15 [min/km]
49 140 CZAJA ANDRZEJ M 48 M 50-59 4 ŁĘCZYCE 0 5kmBieg 0:21:17 14.10 [km/h] 12:15 [min/km]
50 212 BIESZKE SŁAWOMIR M 49 M 30-39 25 REDA 5kmBieg 0:21:21 14.05 [km/h] 12:16 [min/km]
51 311 KOWALEWSKI ZBIGNIEW M 50 M 50-59 5 KĄPINO KĄPINO 5kmBieg 0:21:27 13.99 [km/h] 12:17 [min/km]
52 206 BARANOWSKI MIKOŁAJ M 51 M 0-29 10 WEJHEROWO MIKI 5kmBieg 0:21:28 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
53 405 RUCZYŃSKI MACIEJ M 52 M 50-59 6 RUMIA 5kmBieg 0:21:29 13.96 [km/h] 12:18 [min/km]
54 275 JANTOWSKI ZBIGNIEW M 53 M 50-59 7 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:21:43 13.81 [km/h] 12:21 [min/km]
55 203 ANDRYSKOWSKI MAREK M 54 M 50-59 8 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5kmBieg 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
56 143 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 55 M 40-49 12 STRZEPCZ - 5kmBieg 0:21:52 13.72 [km/h] 12:22 [min/km]
57 441 WOŹNIAK MICHAŁ M 56 M 30-39 26 BRODNICA GÓRNA 5kmBieg 0:21:54 13.70 [km/h] 12:23 [min/km]
58 202 ALBECKI WITOLD M 57 M 40-49 13 WEJHEROWO AKKUS 5kmBieg 0:21:55 13.69 [km/h] 12:23 [min/km]
59 375 OLSZEWSKI KAROL M 58 M 30-39 27 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 5kmBieg 0:21:56 13.68 [km/h] 12:23 [min/km]
60 256 GAWLIKOWSKI ROBERT M 59 M 40-49 14 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:21:57 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
61 403 RONIARSKI ADAM M 60 M 40-49 15 WEJHEROWO 5kmBieg 0:22:00 13.64 [km/h] 12:24 [min/km]
62 210 BIELECKI TADEUSZ M 61 M 40-49 16 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5kmBieg 0:22:02 13.62 [km/h] 12:24 [min/km]
63 381 OWCZAREK KATARZYNA K 2 K 40-49 1 KOSAKOWO 5kmBieg 0:22:03 13.61 [km/h] 12:25 [min/km]
64 416 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 62 M 30-39 28 REDYSTOWO 5kmBieg 0:22:08 13.55 [km/h] 12:26 [min/km]
65 376 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 63 M 60-69 1 KOLECZKOWO BIEGAMYRAZEM.PL 5kmBieg 0:22:09 13.54 [km/h] 12:26 [min/km]
66 397 RADŁOWSKI MARIUSZ M 64 M 40-49 17 PUCK 5kmBieg 0:22:10 13.53 [km/h] 12:26 [min/km]
67 233 DETTLAFF SŁAWOMIR M 65 M 40-49 18 GOWINO 5kmBieg 0:22:12 13.51 [km/h] 12:26 [min/km]
68 118 GAPPA MARCIN M 66 M 0-29 11 GNIEŻDŻEWO 0 5kmBieg 0:22:18 13.45 [km/h] 12:28 [min/km]
69 417 STENCEL ANGELIKA K 3 K 0-29 1 REDA SAMOCHODÓWKA 5kmBieg 0:22:19 13.44 [km/h] 12:28 [min/km]
70 258 GŁÓWCZEWSKI PATRYK M 67 M 0-29 12 KOŚCIERZYNA KOCIAKI 5kmBieg 0:22:24 13.39 [km/h] 12:29 [min/km]
71 289 KANTECKI TOMASZ M 68 M 40-49 19 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:22:35 13.28 [km/h] 12:31 [min/km]
72 315 KRAUSE STANISŁAW M 69 M 60-69 2 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 5kmBieg 0:22:36 13.27 [km/h] 12:31 [min/km]
73 368 MŰLLER JAROSŁAW M 70 M 50-59 9 RUMIA 5kmBieg 0:22:57 13.07 [km/h] 12:35 [min/km]
74 334 KUŹNIAR WOJCIECH M 71 M 30-39 29 GDAŃSK HANZA LIDER 5kmBieg 0:23:05 13.00 [km/h] 12:37 [min/km]
75 285 KANKOWSKA DOMINIKA K 4 K 0-29 2 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:23:07 12.98 [km/h] 12:37 [min/km]
76 294 KĘPIŃSKI PAWEŁ M 72 M 30-39 30 HEL 5kmBieg 0:23:12 12.93 [km/h] 12:38 [min/km]
77 208 BAREŁA RAFAŁ M 73 M 40-49 20 RUMIA 5kmBieg 0:23:14 12.91 [km/h] 12:39 [min/km]
78 370 NACZK MARCIN M 74 M 40-49 21 RUMIA PARKRUN RUMIA 5kmBieg 0:23:15 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
79 444 WRZESZCZYNSKA MARIANNA K 5 K 0-29 3 BOLSZEWO 5kmBieg 0:23:16 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
80 420 SZCZYPIOR ARTUR M 75 M 30-39 31 WYSZECINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:23:18 12.88 [km/h] 12:40 [min/km]
81 374 OLEJARZ MAREK M 76 M 30-39 32 RUMIA DESMART 5kmBieg 0:23:18 12.88 [km/h] 12:40 [min/km]
82 261 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 6 K 30-39 2 RUMIA BOJANO BIEGA 5kmBieg 0:23:21 12.85 [km/h] 12:40 [min/km]
83 401 REDZIMSKA ADAM M 77 M 50-59 10 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC 5kmBieg 0:23:28 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
84 230 DERYLAK BOŻENA K 7 K 50-59 1 CHOCZEWO 5kmBieg 0:23:39 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
85 324 KRZTOŃ MONIKA K 8 K 30-39 3 RUMIA 5kmBieg 0:23:41 12.67 [km/h] 12:44 [min/km]
86 223 CIEROCKA DOROTA K 9 K 30-39 4 NAWCZ 5kmBieg 0:23:42 12.66 [km/h] 12:44 [min/km]
87 252 GAFFKE HENRYK M 78 M 40-49 22 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO 5kmBieg 0:23:42 12.66 [km/h] 12:44 [min/km]
88 360 MIOTK RYSZARD M 79 M 30-39 33 KĘBŁOWO 5kmBieg 0:23:49 12.60 [km/h] 12:46 [min/km]
89 448 BIELIŃSKI DOMINIK M 80 M 0-29 13 GDYNIA 0 5kmBieg 0:23:51 12.58 [km/h] 12:46 [min/km]
90 121 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 10 K 40-49 2 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:23:52 12.57 [km/h] 12:46 [min/km]
91 229 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 11 K 40-49 3 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:23:55 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
92 437 WESOŁOWSKI JAROSŁAW M 81 M 40-49 23 GNIEWOWO HULK TEAM 5kmBieg 0:23:55 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
93 415 STAŃCO MARIOLA K 12 K 30-39 5 RUMIA 5kmBieg 0:23:57 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
94 336 LANG MARCIN M 82 M 30-39 34 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 5kmBieg 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
95 219 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 83 M 30-39 35 GDAŃSK 5kmBieg 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
96 220 CHĘTNIK KRZYSZTOF M 84 M 40-49 24 KĄPINO 5kmBieg 0:24:01 12.49 [km/h] 12:48 [min/km]
97 249 FRYMARK MARCIN M 85 M 30-39 36 REDA NORDA ACTIVE TEAM 5kmBieg 0:24:10 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
98 407 RZEPA KAZIMIERZ M 86 M 60-69 3 BOLSZEWO 5kmBieg 0:24:15 12.37 [km/h] 12:51 [min/km]
99 382 PACEK MARCIN M 87 M 40-49 25 GDYNIA EURO STYL 5kmBieg 0:24:17 12.35 [km/h] 12:51 [min/km]
100 270 JAFFKE JAROSŁAW M 88 M 40-49 26 PUCK JAFFI Z ŁEBCZA 5kmBieg 0:24:19 12.34 [km/h] 12:52 [min/km]
101 216 BUSŁOWICZ KATARZYNA K 13 K 40-49 4 CHOCZEWO 5kmBieg 0:24:20 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
102 117 ZIELKE MARIUSZ M 89 M 40-49 27 LĘBORK LĘBORK 5kmBieg 0:24:20 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
103 264 GRZYWACZ KAROL M 90 M 30-39 37 GDYNIA 5kmBieg 0:24:21 12.32 [km/h] 12:52 [min/km]
104 132 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 91 M 50-59 11 WEJHEROWO 0 5kmBieg 0:24:23 12.30 [km/h] 12:53 [min/km]
105 120 ŻABIEŁOWICZ ADAM M 92 M 40-49 28 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
106 425 SZYMEROWSKA JOANNA K 14 K 30-39 6 REKOWO GÓRNE DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmBieg 0:24:28 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
107 422 JANIK MARZENA K 15 K 40-49 5 RUMIA 5kmBieg 0:24:34 12.21 [km/h] 12:55 [min/km]
108 300 KŁONICA PIOTR M 93 M 40-49 29 REDA 5kmBieg 0:24:44 12.13 [km/h] 12:57 [min/km]
109 299 KŁONICA JOLANTA K 16 K 40-49 6 REDA 5kmBieg 0:24:45 12.12 [km/h] 12:57 [min/km]
110 257 GAWRYLCZYK MACIEJ M 94 M 50-59 12 WEJHEROWO 5kmBieg 0:24:49 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
111 284 KANIUK MAJA K 17 K 40-49 7 RUMIA 5kmBieg 0:25:14 11.89 [km/h] 12:03 [min/km]
112 201 ADRIANOWICZ BOŻENA K 18 K 50-59 2 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 5kmBieg 0:25:16 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
113 290 KAPAŁA RAFAŁ M 95 M 30-39 38 WEJHEROWO JATUTATTOO 5kmBieg 0:25:17 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
114 218 CEPIŃSKA ANNA K 19 K 40-49 8 GNIEWOWO AC&AC 5kmBieg 0:25:24 11.81 [km/h] 12:05 [min/km]
115 400 RECK ZUZANNA K 20 K 0-29 4 GNIEWINO 5kmBieg 0:25:27 11.79 [km/h] 12:05 [min/km]
116 433 WENTA PAWEŁ M 96 M 0-29 14 BOLSZEWO 5kmBieg 0:25:27 11.79 [km/h] 12:05 [min/km]
117 145 KNUT ZBIGNIEW M 97 M 40-49 30 ORLE PORTA 5kmBieg 0:25:28 11.78 [km/h] 12:06 [min/km]
118 355 HINCKA MARZENA K 21 K 30-39 7 GNIEŻDŻEWO 5kmBieg 0:25:37 11.71 [km/h] 12:07 [min/km]
119 246 FANSLAU MAGDALENA K 22 K 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI KOCIAKI 5kmBieg 0:25:42 11.67 [km/h] 12:08 [min/km]
120 288 KANTECKA RENATA K 23 K 30-39 8 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:25:44 11.66 [km/h] 12:09 [min/km]
121 263 GÓRSKI JACEK M 98 M 40-49 31 KĄPINO KĄPINO 5kmBieg 0:25:45 11.65 [km/h] 12:09 [min/km]
122 123 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 24 K 30-39 9 84-230 5kmBieg 0:25:46 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
123 150 HINCKA JACEK HINCKA K 25 K 30-39 10 GNIEŻDŻEWO 5kmBieg 0:25:49 11.62 [km/h] 12:10 [min/km]
124 393 POTRYKUS MARTA K 26 K 0-29 6 GNIEWINO 5kmBieg 0:25:50 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
125 236 DMITRUCZUK EDYTA K 27 K 50-59 3 WEJHEROWO 5kmBieg 0:25:51 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
126 242 DRZEŻDŻON ŻANETA K 28 K 30-39 11 STRZEBIELINO 5kmBieg 0:25:51 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
127 286 KANKOWSKA JUSTYNA K 29 K 30-39 12 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5kmBieg 0:25:58 11.55 [km/h] 12:12 [min/km]
128 262 GÓRSKI ANTONI M 99 M 70+ 1 LĘBORK 5kmBieg 0:26:00 11.54 [km/h] 12:12 [min/km]
129 440 WOŹNIAK BEATA K 30 K 30-39 13 DĘBOGÓRZE WYMIATACZE 5kmBieg 0:26:02 11.52 [km/h] 12:12 [min/km]
130 344 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA K 31 K 30-39 14 RUMIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5kmBieg 0:26:04 11.51 [km/h] 12:13 [min/km]
131 429 TOŁODZIECKI MARCIN M 100 M 40-49 32 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5kmBieg 0:26:15 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
132 432 WENDT KAROL M 101 M 30-39 39 LUZINO 5kmBieg 0:26:23 11.37 [km/h] 12:17 [min/km]
133 292 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 32 K 30-39 15 RUMIA 5kmBieg 0:26:26 11.35 [km/h] 12:17 [min/km]
134 316 KRAUZA GRAŻYNA K 33 K 50-59 4 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:26:29 11.33 [km/h] 12:18 [min/km]
135 238 DOBRZYŃSKA JOANNA K 34 K 30-39 16 GDYNIA 5kmBieg 0:26:35 11.29 [km/h] 12:19 [min/km]
136 259 GOSZKA AGATA K 35 K 30-39 17 KOPALINO BIEGAM BO LUBIĘ 5kmBieg 0:26:35 11.29 [km/h] 12:19 [min/km]
137 221 CHOJNACKA DAGMARA K 36 K 30-39 18 GDAŃSK 5kmBieg 0:26:35 11.29 [km/h] 12:19 [min/km]
138 363 MISZKA GRACJANA K 37 K 30-39 19 GOŚCICINO MTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5kmBieg 0:26:39 11.26 [km/h] 12:20 [min/km]
139 436 WERRA ZIEMOWIT M 102 M 0-29 15 RUMIA 5kmBieg 0:26:46 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
140 301 KNUT MAŁGORZATA K 38 K 30-39 20 WEJHEROWO RUNEDA 5kmBieg 0:26:46 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
141 402 REITER PIOTR M 103 M 40-49 33 BOLSZEWO 5kmBieg 0:26:57 11.13 [km/h] 12:23 [min/km]
142 207 BARANOWSKI ROMAN M 104 M 40-49 34 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5kmBieg 0:26:59 11.12 [km/h] 12:24 [min/km]
143 245 EKMAN ZDZISŁAW M 105 M 40-49 35 GDYNIA 5kmBieg 0:27:00 11.11 [km/h] 12:24 [min/km]
144 247 FILIP KRZYSZTOF M 106 M 40-49 36 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:27:01 11.10 [km/h] 12:24 [min/km]
145 380 OSTOJSKA EWA K 39 K 40-49 9 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO /MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:27:02 11.10 [km/h] 12:24 [min/km]
146 384 PATEK SYLWIA K 40 K 30-39 21 ZBYCHOWO 5kmBieg 0:27:05 11.08 [km/h] 12:25 [min/km]
147 423 SZYMAŃSKA JUSTYNA K 41 K 30-39 22 CHOCZEWO 5kmBieg 0:27:22 10.96 [km/h] 12:28 [min/km]
148 446 ZACHARY MARIUSZ M 107 M 30-39 40 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:27:25 10.94 [km/h] 12:29 [min/km]
149 231 DETTLAFF ANNA K 42 K 30-39 23 BRZYNO RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:27:25 10.94 [km/h] 12:29 [min/km]
150 409 RZESZUTEK MARZENA K 43 K 30-39 24 BOLSZEWO 5kmBieg 0:27:30 10.91 [km/h] 12:30 [min/km]
151 296 KLEBA MIECZYSŁAW M 108 M 50-59 13 LĘBORK LĘBORK 5kmBieg 0:27:31 10.90 [km/h] 12:30 [min/km]
152 146 BOZA BEATA K 44 K 40-49 10 GDYNIA GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:27:38 10.86 [km/h] 12:32 [min/km]
153 345 MACISZKA WERONIKA K 45 K 0-29 7 WEJHEROWO 5kmBieg 0:27:40 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
154 306 KONKEL ANDRZEJ M 109 M 40-49 37 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:27:44 10.82 [km/h] 12:33 [min/km]
155 421 SZEWCZAK WALDEMAR M 110 M 40-49 38 GDAŃSK #GPNS 5kmBieg 0:27:48 10.79 [km/h] 12:34 [min/km]
156 248 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 46 K 30-39 25 ROTMANKA 5kmBieg 0:27:53 10.76 [km/h] 12:35 [min/km]
157 278 JEŻYK DOROTA K 47 K 30-39 26 GDYNIA 5kmBieg 0:28:04 10.69 [km/h] 12:37 [min/km]
158 295 KLAWIKOWSKA MAGDALENA K 48 K 0-29 8 RUMIA 5kmBieg 0:28:15 10.62 [km/h] 12:39 [min/km]
159 137 WOJTAK RADOSŁAW M 111 M 30-39 41 STRASZYN 0 5kmBieg 0:28:16 10.61 [km/h] 12:39 [min/km]
160 308 KOPCYCH ANNA K 49 K 30-39 27 BORKOWO BIEG RODZINNY 5kmBieg 0:28:23 10.57 [km/h] 12:41 [min/km]
161 251 FURTAK LESZEK M 112 M 50-59 14 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 5kmBieg 0:28:25 10.56 [km/h] 12:41 [min/km]
162 237 DMOCHOWSKA JULITA K 50 K 50-59 5 RYBNO 5kmBieg 0:28:25 10.56 [km/h] 12:41 [min/km]
163 428 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 51 K 40-49 11 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5kmBieg 0:28:25 10.56 [km/h] 12:41 [min/km]
164 214 BRADTKE ROMUALDA K 52 K 30-39 28 LUBKOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:28:27 10.54 [km/h] 12:41 [min/km]
165 350 MAŁEK ALEKSANDRA K 53 K 40-49 12 KĄPINO RUN BABYS 5kmBieg 0:28:28 10.54 [km/h] 12:42 [min/km]
166 335 LADEMANN GABRIELA K 54 K 40-49 13 BOLSZEWO RUN BABYS 5kmBieg 0:28:29 10.53 [km/h] 12:42 [min/km]
167 253 GAFFKE PAULINA K 55 K 0-29 9 ŻARNOWIEC SP LUBOCINO 5kmBieg 0:28:35 10.50 [km/h] 12:43 [min/km]
168 351 MARDZIŃSKA SYLWIA K 56 K 40-49 14 BOLSZEWO ELITE TEAM MOTYWATORNIA 5kmBieg 0:28:36 10.49 [km/h] 12:43 [min/km]
169 387 PENDOWSKA JULIA K 57 K 0-29 10 GNIEWINO 5kmBieg 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km]
170 358 MIELEWCZYK JUSTYNA K 58 K 30-39 29 REDA ZMOTYWOWANI 5kmBieg 0:28:40 10.47 [km/h] 12:44 [min/km]
171 272 JAGMIN JAROSŁAW M 113 M 30-39 42 MOSTY 5kmBieg 0:28:46 10.43 [km/h] 12:45 [min/km]
172 271 JAGMIN IZABELA K 59 K 30-39 30 MOSTY 5kmBieg 0:28:46 10.43 [km/h] 12:45 [min/km]
173 406 RUDEK MAŁGORZATA K 60 K 40-49 15 RUMIA 5kmBieg 0:28:50 10.40 [km/h] 12:46 [min/km]
174 266 HENNIG WALDEMAR M 114 M 30-39 43 KĄPINO STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO 5kmBieg 0:28:54 10.38 [km/h] 12:47 [min/km]
175 215 BRODECKA MAŁGORZATA K 61 K 30-39 31 GDYNIA 17 LO GDYNIA 5kmBieg 0:29:02 10.33 [km/h] 12:48 [min/km]
176 347 MAJNA KAZIMIERZ M 115 M 60-69 4 GDYNIA 5kmBieg 0:29:05 10.32 [km/h] 12:49 [min/km]
177 280 JURGIELEWICZ JACEK M 116 M 50-59 15 KOSTKOWO 5kmBieg 0:29:07 10.30 [km/h] 12:49 [min/km]
178 281 JURGIELEWICZ KLAUDIA K 62 K 0-29 11 KOSTKOWO 5kmBieg 0:29:07 10.30 [km/h] 12:49 [min/km]
179 217 CEGOWSKI FILIP M 117 M 30-39 44 RUMIA 5kmBieg 0:29:08 10.30 [km/h] 12:50 [min/km]
180 395 PRENA PIOTR M 118 M 30-39 45 RUMIA PRENCY NA TRASIE 5kmBieg 0:29:15 10.26 [km/h] 12:51 [min/km]
181 307 KONKOL JOANNA K 63 K 30-39 32 KĄPINO 5kmBieg 0:29:22 10.22 [km/h] 12:52 [min/km]
182 228 DAMBIEC KATARZYNA K 64 K 30-39 33 GDYNIA 5kmBieg 0:29:24 10.20 [km/h] 12:53 [min/km]
183 414 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 65 K 30-39 34 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:29:24 10.20 [km/h] 12:53 [min/km]
184 450 ZELGERT DOROTA K 66 K 30-39 35 KĄPINO ECO-KĄPINO 5kmBieg 0:29:26 10.19 [km/h] 12:53 [min/km]
185 357 MIELCAREK IZABELA K 67 K 30-39 36 REDA TOSIACZKOWO TEAM 5kmBieg 0:29:37 10.13 [km/h] 12:55 [min/km]
186 273 JAKUBINA WOJCIECH M 119 M 30-39 46 REDA 5kmBieg 0:29:38 10.12 [km/h] 12:56 [min/km]
187 274 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 68 K 40-49 16 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:29:40 10.11 [km/h] 12:56 [min/km]
188 255 GAWLIKOWSKA MARZENA K 69 K 40-49 17 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5kmBieg 0:29:40 10.11 [km/h] 12:56 [min/km]
189 369 MUTTKA KAROLINA K 70 K 30-39 37 ODARGOWO DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:29:45 10.08 [km/h] 12:57 [min/km]
190 385 PAWŁOWSKA MARIA K 71 K 50-59 6 GDYNIA 5kmBieg 0:29:54 10.03 [km/h] 12:59 [min/km]
191 276 JASTRZEBSKI RAFAŁ M 120 M 30-39 47 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:29:56 10.02 [km/h] 12:59 [min/km]
192 408 RZEPPA ALEKSANDRA K 72 K 40-49 18 LUZINO 5kmBieg 0:30:01 9.99 [km/h] 12:00 [min/km]
193 449 ZASADA JOANNA K 73 K 40-49 19 MOSTY WYMIATACZE 5kmBieg 0:30:12 9.93 [km/h] 12:02 [min/km]
194 366 MROWICKA MAŁGORZATA K 74 K 50-59 7 RUMIA 5kmBieg 0:30:14 9.92 [km/h] 12:03 [min/km]
195 419 SZCZERBA DOMINIKA K 75 K 30-39 38 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:30:22 9.88 [km/h] 12:04 [min/km]
196 302 KOHNKE JOANNA K 76 K 30-39 39 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:30:22 9.88 [km/h] 12:04 [min/km]
197 305 KONIECZNA MONIKA K 77 K 40-49 20 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 5kmBieg 0:30:22 9.88 [km/h] 12:04 [min/km]
198 226 CZEREWATYJ-GADZIEWSKA SYLWIA K 78 K 40-49 21 DĘBOGÓRZE 5kmBieg 0:30:28 9.85 [km/h] 12:06 [min/km]
199 282 KACZYŃSKA MAŁGORZATA K 79 K 30-39 40 RUMIA WYMIATACZE 5kmBieg 0:30:31 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
200 317 KRAWCZYK FILIP M 121 M 30-39 48 RUMIA 5kmBieg 0:30:31 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
201 244 DZIENISZ JUSTYNA K 80 K 40-49 22 ROBAKOWO 5kmBieg 0:30:33 9.82 [km/h] 12:07 [min/km]
202 431 WASĄŻNIK MARTA K 81 K 30-39 41 MOSTY WYMIATACZE 5kmBieg 0:30:33 9.82 [km/h] 12:07 [min/km]
203 388 PIETRZYCKA RENATA K 82 K 40-49 23 REDA RUNEDA 5kmBieg 0:30:33 9.82 [km/h] 12:07 [min/km]
204 147 CZERSKI KRZYSZTOF M 122 M 40-49 39 CHŁAPOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:30:45 9.76 [km/h] 12:09 [min/km]
205 365 MOSKA MONIKA K 83 K 0-29 12 WEJHEROWO 5kmBieg 0:30:56 9.70 [km/h] 12:11 [min/km]
206 329 KUKIEŁCZAK MONIKA K 84 K 40-49 24 STRASZYN 5kmBieg 0:30:59 9.68 [km/h] 12:12 [min/km]
207 413 SOBCZAK SLAWOMIR M 123 M 50-59 16 GDYNIA 5kmBieg 0:31:00 9.68 [km/h] 12:12 [min/km]
208 326 KUBAWSKA ALICJA K 85 K 40-49 25 WEJHEROWO MTB 5kmBieg 0:31:06 9.65 [km/h] 12:13 [min/km]
209 204 ANDRZEJCZYK MAGDALENA K 86 K 0-29 13 RUMIA 5kmBieg 0:31:12 9.62 [km/h] 12:14 [min/km]
210 349 MALEK LILIANNA K 87 K 30-39 42 SIERAKOWICE 5kmBieg 0:31:15 9.60 [km/h] 12:15 [min/km]
211 445 ZACHARY ALEKSANDRA K 88 K 30-39 43 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:31:20 9.57 [km/h] 12:16 [min/km]
212 399 RAWSKA ALEKSANDRA K 89 K 40-49 26 RUMIA WYMIATACZE 5kmBieg 0:31:27 9.54 [km/h] 12:17 [min/km]
213 250 FRYMARK SYLWIA K 90 K 30-39 44 REDA 5kmBieg 0:31:31 9.52 [km/h] 12:18 [min/km]
214 141 CIOLEK MONIKA K 91 K 30-39 45 WEJHEROWO 5kmBieg 0:31:33 9.51 [km/h] 12:19 [min/km]
215 142 OZGA AGNIESZKA K 92 K 30-39 46 WEJHEROWO - 5kmBieg 0:31:35 9.50 [km/h] 12:19 [min/km]
216 410 SCHMIDT AGNIESZKA K 93 K 30-39 47 PUCK 5kmBieg 0:31:40 9.47 [km/h] 12:20 [min/km]
217 361 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 94 K 40-49 27 RUMIA DALEKO JESZCZE 5kmBieg 0:31:50 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
218 320 KREFT IWONA K 95 K 30-39 48 REDA 5kmBieg 0:31:51 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
219 346 MAJCHEREK MAJA K 96 K 0-29 14 BOLSZEWO STUDIO WELLNESS 5kmBieg 0:31:52 9.41 [km/h] 12:22 [min/km]
220 279 JÓŹWIK AGNIESZKA K 97 K 30-39 49 STRASZYN 5kmBieg 0:32:01 9.37 [km/h] 12:24 [min/km]
221 232 DETTLAFF KRYSIA K 98 K 30-39 50 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:09 9.33 [km/h] 12:26 [min/km]
222 235 DETTLAFF WŁODEK M 124 M 30-39 49 WŁADYSŁAWOWO 5kmBieg 0:32:09 9.33 [km/h] 12:26 [min/km]
223 434 WERRA MACIEJ M 125 M 40-49 40 RUMIA 5kmBieg 0:32:16 9.30 [km/h] 12:27 [min/km]
224 435 WERRA PATRYCJA K 99 K 30-39 51 RUMIA 5kmBieg 0:32:17 9.29 [km/h] 12:27 [min/km]
225 353 MATUK JOANNA K 100 K 0-29 15 KAZIMIERZ 5kmBieg 0:32:20 9.28 [km/h] 12:28 [min/km]
226 339 LEWANDOWSKA BEATA K 101 K 30-39 52 WEJHEROWO BLLABLA TEAM 5kmBieg 0:32:21 9.27 [km/h] 12:28 [min/km]
227 254 GARSKA SYLWIA K 102 K 30-39 53 CHOCZEWO 5kmBieg 0:32:48 9.15 [km/h] 12:34 [min/km]
228 209 BIANGA DOROTA K 103 K 40-49 28 CHOCZEWO 5kmBieg 0:32:48 9.15 [km/h] 12:34 [min/km]
229 342 LUBOWIECKA ALICJA K 104 K 30-39 54 WEJHEROWO BLLABLA TEAM 5kmBieg 0:32:52 9.13 [km/h] 12:34 [min/km]
230 356 MIEDZIŃSKA IWONA K 105 K 40-49 29 RUMIA 5kmBieg 0:33:09 9.05 [km/h] 12:38 [min/km]
231 119 ZIÓŁKOWSKA MARZENA K 106 K 30-39 55 GDYNIA 5kmBieg 0:33:15 9.02 [km/h] 12:39 [min/km]
232 391 POPOWICZ-PRENA SYLWIA K 107 K 0-29 16 RUMIA PRENCY NA TRASIE 5kmBieg 0:33:21 9.00 [km/h] 12:40 [min/km]
233 234 DETTLAFF SYLWIA K 108 K 40-49 30 GOWINO 5kmBieg 0:33:25 8.98 [km/h] 12:41 [min/km]
234 318 KRAWCZYK ŻANETA K 109 K 30-39 56 RUMIA 5kmBieg 0:33:29 8.96 [km/h] 12:42 [min/km]
235 427 ŚWIST MAGDALENA K 110 K 30-39 57 PRZEMYŚL 5kmBieg 0:33:29 8.96 [km/h] 12:42 [min/km]
236 354 MIAROWSKA JOANNA K 111 K 40-49 31 REDA 5kmBieg 0:33:39 8.92 [km/h] 12:44 [min/km]
237 283 KAMIŃSKA MARLENA K 112 K 30-39 58 GDYNIA WYMIATACZE 5kmBieg 0:33:56 8.84 [km/h] 12:47 [min/km]
238 325 KUBAWSKA AGNIESZKA K 113 K 30-39 59 ŁEBCZ WYMIATACZE 5kmBieg 0:33:56 8.84 [km/h] 12:47 [min/km]
239 404 ROSENGARTEN KAROLINA K 114 K 30-39 60 BŁĄDZIKOWO 5kmBieg 0:34:07 8.79 [km/h] 12:49 [min/km]
240 390 PIOTROWICZ TOMASZ M 126 M 30-39 50 REDA 5kmBieg 0:34:08 8.79 [km/h] 12:50 [min/km]
241 418 STOKARSKA BEATA K 115 K 50-59 8 GDYNIA BIEGOWI WARIACI 5kmBieg 0:34:25 8.72 [km/h] 12:53 [min/km]
242 26 RADZIEJEWSKA ALICJA K 116 K 0-29 17 SOBIEŃCZYCE DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 5kmBieg 0:34:59 8.58 [km/h] 12:00 [min/km]
243 309 KORTH TOMASZ M 127 M 30-39 51 ODARGOWO 5kmBieg 0:34:59 8.58 [km/h] 12:00 [min/km]
244 392 POTRAC SŁAWOMIR M 128 M 40-49 41 WARSZAWA TEAM DEAF WARSZAWA 5kmBieg 0:39:25 7.61 [km/h] 12:53 [min/km]
245 386 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 129 M 60-69 5 GDYNIA 5kmBieg 0:40:08 7.48 [km/h] 12:02 [min/km]
246 341 LEZNER KATARZYNA K 117 K 40-49 32 GOŚCICINO 5kmBieg 0:42:41 7.03 [km/h] 12:32 [min/km]
247 439 WIECZORKIEWICZ MAGDALENA K 118 K 30-39 61 BOLSZEWO 5kmBieg 0:42:41 7.03 [km/h] 12:32 [min/km]

KASZUBSKIE GRAND PRIX MAŁEGO TRÓJMIASTA - 5kmNW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x KARA
1 39 KŁOS MACIEJ M 1 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 5kmNW 0:29:50 10.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:00
2 131 BRZOZOWSKI PIOTR M 2 M 30-39 2 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5kmNW 0:30:15 9.92 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:00
3 103 TOPOREK RAFAŁ M 3 M 40-49 1 GDYNIA NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:30:42 9.77 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:00
4 45 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 4 M 50-59 1 KOSZALIN 5kmNW 0:31:58 9.38 [km/h] 12:24 [min/km] 0:00:00
5 19 DREWA MARIAN M 5 M 60-69 1 GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW 0:32:05 9.35 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:00
6 83 RĘBOWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:32:25 9.25 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:00
7 134 WITKOWSKI PIOTR M 7 M 30-39 4 RUMIA OPEC 5kmNW 0:32:39 9.19 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:00
8 138 STEMPNIK DARIUSZ M 8 M 50-59 2 GDYNIA - 5kmNW 0:33:00 9.09 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:00
9 95 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-59 1 GDYNIA 5kmNW 0:33:26 8.97 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:00
10 48 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 2 K 40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA 5kmNW 0:33:27 8.97 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:00
11 100 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 9 M 40-49 2 GDAŃSK 5kmNW 0:33:31 8.95 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:00
12 112 WITKOWSKI MAREK M 10 M 40-49 3 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL 5kmNW 0:33:34 8.94 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:00
13 91 SMARSZCZ WIESŁAW M 11 M 60-69 2 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:33:35 8.93 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:00
14 70 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 3 K 30-39 1 KREPA KASZUBSKA 5kmNW 0:33:43 8.90 [km/h] 12:45 [min/km] 0:00:00
15 43 KONKOL ANDRZEJ M 12 M 60-69 3 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:33:59 8.83 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:00
16 98 SZYMANOWSKA ANNA K 4 K 50-59 2 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:34:19 8.74 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:00
17 136 JAWORSKI ROBERT M 13 M 40-49 4 SŁAWNO - 5kmNW 0:34:25 8.72 [km/h] 12:53 [min/km] 0:02:00
18 3 BANASIAK DAMIAN M 14 M 30-39 5 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:34:27 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:00
19 99 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 15 M 60-69 4 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:34:29 8.70 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:00
20 42 KONCEWICZ MAREK M 16 M 50-59 3 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 5kmNW 0:34:30 8.70 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:00
21 46 KORZEŃ GRZEGORZ M 17 M 40-49 5 SŁUPSK 5kmNW 0:34:35 8.67 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:00
22 139 PACEK MARCIN M 18 M 40-49 6 GDYNIA - 5kmNW 0:34:58 8.58 [km/h] 12:00 [min/km] 0:02:00
23 11 BUJNICKI MARCIN M 19 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:35:00 8.57 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
24 126 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR M 20 M 40-49 8 GDAŃSK - 5kmNW 0:35:14 8.51 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:00
25 115 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 21 M 40-49 9 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:35:15 8.51 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:00
26 71 OWCZAREK JACEK M 22 M 40-49 10 KOSAKOWO 5kmNW 0:35:17 8.50 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:00
27 76 PIĄTEK DAREK M 23 M 40-49 11 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:35:22 8.48 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:00
28 23 GAJEWSKA DANUTA K 5 K 40-49 2 ŁEBA 5kmNW 0:35:31 8.45 [km/h] 12:06 [min/km] 0:00:00
29 109 WIĘCKOWSKI JANUSZ M 24 M 40-49 12 SUŁOCIN TOWARZYSTWO TKKF KUBUŚ SIERPC 5kmNW 0:35:35 8.43 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:00
30 51 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 25 M 60-69 5 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:35:48 8.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
31 8 BRYGAŁA AGATA K 6 K 0-29 1 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:35:50 8.37 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
32 113 WOŹNIAK ANNA K 7 K 30-39 2 BRODNICA GÓRNA 5kmNW 0:35:50 8.37 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
33 110 WISNIEWSKA MARLENA K 8 K 30-39 3 WRZESCIENKO 5kmNW 0:35:50 8.37 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
34 24 GIBNEY MAGDA K 9 K 40-49 3 CIEPLEWO 5kmNW 0:35:50 8.37 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
35 65 NITKA WACŁAW M 26 M 60-69 6 OTOMIN 5kmNW 0:35:50 8.37 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
36 72 PANEK ANETA K 10 K 40-49 4 GDYNIA 5kmNW 0:35:52 8.36 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
37 82 RĘBOWSKI MATEUSZ M 27 M 0-29 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:36:16 8.27 [km/h] 12:15 [min/km] 0:00:00
38 67 OLECH ANNA K 11 K 40-49 5 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:36:25 8.24 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:00
39 41 KONCEWICZ ANETA K 12 K 0-29 2 GDYNIA ELITE TEAM 5kmNW 0:36:26 8.23 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:00
40 125 PRZYGODA MARIUSZ M 28 M 30-39 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:36:26 8.23 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:00
41 86 ROGULSKI TOMASZ M 29 M 40-49 13 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:36:26 8.23 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:00
42 90 SMARSZCZ GRAŻYNA K 13 K 60+ 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:36:33 8.21 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:00
43 111 WITKOWSKA MONIKA K 14 K 40-49 6 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL 5kmNW 0:36:37 8.19 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:00
44 57 MACIAK JOANNA K 15 K 30-39 4 SZYDŁOWO 5kmNW 0:36:44 8.17 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:00
45 50 KUNCEWICZ MONIKA K 16 K 40-49 7 GDAŃSK 5kmNW 0:37:04 8.09 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:00
46 34 HIRSCH KRYSTYNA K 17 K 50-59 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5kmNW 0:37:25 8.02 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:00
47 101 ŚLIWKA WIESŁAW M 30 M 60-69 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:37:32 7.99 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:00
48 104 TOWARNICKA IZABELA K 18 K 40-49 8 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:37:40 7.96 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:00
49 106 WAWRZYNIAK ANNA K 19 K 40-49 9 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:37:48 7.94 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:00
50 12 BURY LILIANA K 20 K 30-39 5 REDA ZMOTYWOWANI 5kmNW 0:37:56 7.91 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:00
51 2 BADZIĄG WALDEMAR M 31 M 50-59 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5kmNW 0:37:56 7.91 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:00
52 68 OLECH MARCIN M 32 M 40-49 14 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:38:00 7.89 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:00
53 5 BIAŁK ROMAN M 33 M 60-69 8 GDAŃSK 5kmNW 0:38:13 7.85 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:00
54 84 RINC MAŁGORZATA K 21 K 30-39 6 GDYNIA 5kmNW 0:38:22 7.82 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:00
55 53 LITEWSKA JOANNA K 22 K 40-49 10 JUSZKOWO TEAM DEAF 5kmNW 0:38:36 7.77 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:00
56 69 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 23 K 30-39 7 GDAŃSK 5kmNW 0:38:38 7.77 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:00
57 87 ROKOSZ ROBERT M 34 M 40-49 15 GDYNIA 5kmNW 0:38:53 7.72 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:00
58 52 LABUDDA ELZBIETA K 24 K 40-49 11 STARZYNO 5kmNW 0:39:13 7.65 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:00
59 54 ŁUCZAK ROMAN M 35 M 50-59 5 RUMIA SAMA RAMA RUMIA, NOGA W NOGĘ RUMIA 5kmNW 0:39:15 7.64 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:00
60 10 BUJNICKA MAGDALENA K 25 K 0-29 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:39:23 7.62 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:00
61 1 BACA KATARZYNA K 26 K 50-59 4 GNIEWOWO 5kmNW 0:39:30 7.59 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:00
62 22 FORMELA ANDRZEJ M 36 M 50-59 6 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:39:33 7.59 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:00
63 107 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA K 27 K 50-59 5 GNIEWOWO 5kmNW 0:39:37 7.57 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:00
64 89 SIKORRA JANINA K 28 K 60+ 2 LĘDZIECHOWO 5kmNW 0:39:59 7.50 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
65 114 ZIEMANN WIKTOR M 37 M 0-29 2 BOLSZEWO TEAM GWE 5kmNW 0:40:09 7.47 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:00
66 105 WALKOWICZ KAROLINA K 29 K 30-39 8 GDYNIA 5kmNW 0:40:11 7.47 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:00
67 47 KOSTENCKA AGA K 30 K 40-49 12 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:40:20 7.44 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:00
68 81 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 31 K 30-39 9 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:40:34 7.40 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:00
69 40 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 32 K 40-49 13 POGÓRZE 5kmNW 0:40:43 7.37 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:00
70 127 KLAWIKOWSKI PIOTR M 38 M 40-49 16 LĘBORK ŁĘBA MORS POLAND 5kmNW 0:40:47 7.36 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:00
71 29 GRUBBA WIOLETTA K 33 K 40-49 14 ŁĘŻYCE 5kmNW 0:40:47 7.36 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:00
72 55 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 39 M 70+ 1 GDAŃSK 5kmNW 0:40:50 7.35 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
73 27 GÓRAL-BRYGAŁA MONIKA K 34 K 40-49 15 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:40:59 7.32 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:00
74 44 KONKOL KRYSTYNA K 35 K 50-59 6 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:41:01 7.31 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:00
75 32 HATŁAS ANITA K 36 K 40-49 16 GDYNIA 5kmNW 0:41:03 7.31 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:00
76 93 STAWARZ-SZYMCZYK ANNA K 37 K 30-39 10 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:41:05 7.30 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:00
77 88 ROSTANKOWSKA JOANNA K 38 K 30-39 11 KĘBŁOWO 5kmNW 0:41:06 7.30 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:00
78 85 ROGULSKA ANNA K 39 K 40-49 17 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:41:08 7.29 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:00
79 78 POLIS MARZENA K 40 K 40-49 18 GDAŃSK 5kmNW 0:41:17 7.27 [km/h] 12:15 [min/km] 0:00:00
80 25 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 41 K 40-49 19 GDYNIA 5kmNW 0:41:18 7.26 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:00
81 94 SWAT MARZENA K 42 K 50-59 7 ŁĘGOWO 5kmNW 0:41:38 7.21 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:00
82 31 GUMOWSKI MARIUSZ M 40 M 30-39 7 BANINO GUMISIE 5kmNW 0:41:42 7.19 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:00
83 16 ĆWIKLIŃSKA IWONA K 43 K 40-49 20 GDYNIA 5kmNW 0:41:47 7.18 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:00
84 128 NOWAK BEATA K 44 K 40-49 21 GDAŃSK - 5kmNW 0:41:48 7.18 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:00
85 74 PANKIEWICZ BARTOSZ M 41 M 0-29 3 GOWINO 5kmNW 0:41:48 7.18 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:00
86 129 THIELMANN JUSTYNA K 45 K 30-39 12 GDAŃSK - 5kmNW 0:41:49 7.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:00
87 59 MAZUR KATARZYNA K 46 K 50-59 8 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:41:49 7.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:00
88 13 CYRA GRAŻYNA K 47 K 60+ 3 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:42:27 7.07 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:00
89 37 JASTRZĘBSKA BEATA K 48 K 40-49 22 KĄPINO 5kmNW 0:42:32 7.05 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:00
90 61 MIOTK-GÓRSKA ALICJA K 49 K 30-39 13 KĄPINO 5kmNW 0:42:34 7.05 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:00
91 124 PRZYGODA AGNIESZKA K 50 K 40-49 23 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:42:55 6.99 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:00
92 6 BOROWIAK IZABELA K 51 K 40-49 24 WEJHEROWO 5kmNW 0:42:58 6.98 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:00
93 58 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 52 K 50-59 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:42:59 6.98 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:00
94 135 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 42 M 0-29 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:43:04 6.97 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:00
95 108 WICZANOWSKA ANNA K 53 K 40-49 25 KĄPINO 5kmNW 0:43:09 6.95 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:00
96 66 NOWAKOWSKA RENATA K 54 K 40-49 26 GDYNIA SALTUS SPORT TEAM 5kmNW 0:43:33 6.89 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:00
97 7 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 55 K 60+ 4 PUCK 5kmNW 0:43:40 6.87 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:00
98 75 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 56 K 60+ 5 GOWINO 5kmNW 0:43:50 6.84 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:00
99 33 HEWELT URSZULA K 57 K 50-59 10 GOŚCICINO 5kmNW 0:44:15 6.78 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:00
100 38 KLASS LUCYNA K 58 K 50-59 11 GOŚCICINO 5kmNW 0:44:15 6.78 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:00
101 17 DĄBROWSKA LIDIA K 59 K 40-49 27 GDAŃSK 5kmNW 0:44:46 6.70 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:00
102 30 GUMOWSKA JUSTYNA K 60 K 30-39 14 BANINO GUMISIE 5kmNW 0:44:48 6.70 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:00
103 4 BAZICHOWSKA AURELIA K 61 K 50-59 12 GDAŃSK GUMISIE 5kmNW 0:44:50 6.69 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:00
104 77 PIEŚNIAK DOROTA K 62 K 40-49 28 GDAŃSK 5kmNW 0:45:14 6.63 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:00
105 28 GRACZYK-BIJAK AGNIESZKA K 63 K 30-39 15 REDA 5kmNW 0:45:15 6.63 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:00
106 15 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 64 K 40-49 29 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:45:37 6.58 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:00
107 62 MODELSKA HANNA K 65 K 40-49 30 SOPOT 5kmNW 0:46:22 6.47 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:00
108 49 KULCZYCKI JAN M 43 M 60-69 9 GDAŃSK 5kmNW 0:46:50 6.41 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:00
109 96 SZREDER MAGDALENA K 66 K 40-49 31 BOLSZEWO 5kmNW 0:46:54 6.40 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:00
110 35 JARMUŁOWICZ MAŁGORZATA K 67 K 30-39 16 GDYNIA 5kmNW 0:46:56 6.39 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:00
111 20 DREWA ZYGMUNT M 44 M 70+ 2 GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW 0:47:13 6.35 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:00
112 21 DYLEWSKA EWA K 68 K 40-49 32 GDYNIA 5kmNW 0:47:33 6.31 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:00
113 79 PRZYRADSKA TRZEBIATOWSKA ANETA K 69 K 40-49 33 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:48:09 6.23 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:00
114 64 MOSZCZYŃSKA ALEKSANTRA K 70 K 40-49 34 GDYNIA GENETIX TEAM 5kmNW 0:48:09 6.23 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:00
115 14 CYRA ZBIGNIEW M 45 M 60-69 10 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:48:27 6.19 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:00
116 63 MODELSKI PIOTR M 46 M 50-59 7 SOPOT 5kmNW 0:49:03 6.12 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:00
117 97 SZWERTFEGER LUCYNA K 71 K 50-59 13 GDYNIA 5kmNW 0:49:04 6.11 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:00
118 9 BRZUCHALSKA DANUTA K 72 K 60+ 6 RUMIA 5kmNW 0:49:22 6.08 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:00
119 73 PANKIEWICZ ANNA K 73 K 30-39 17 GOWINO 5kmNW 0:49:23 6.07 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:00
120 60 MIKOŁAJCZYK WIOLETTA K 74 K 40-49 35 ŁEBA ŁEBA MORS POLAND 5kmNW 0:49:54 6.01 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:00
121 133 MLECZAK EUGENIUSZ M 47 M 70+ 3 WEJHEROWO 0 5kmNW 0:50:28 5.94 [km/h] 12:06 [min/km] 0:00:00
122 18 DREWA MARIA K 75 K 60+ 7 GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW 0:53:39 5.59 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:00
123 26 GÓRA BEATA K 76 K 40-49 36 GDAŃSK 5kmNW 0:57:12 5.24 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ