XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Andrzejczyk Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
202 Chętnik Krzysztof Kąpino Bieg - 5 km opłacono on-line
203 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg - 5 km opłacono on-line
204 Ożga Agnieszka Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
205 Wojtal Radosław Straszyn Bieg - 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
206 Baranowski Roman WEJHEROWO Bieg - 5 km Porta Active Team opłacono on-line
207 Janik Marzena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
208 Skocka Anna Rumia Bieg - 5 km
209 Sztygiel Maciej WEJHEROWO Bieg - 5 km Dekorado opłacono on-line
210 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
211 Żyłów Piotr Rumia Bieg - 5 km Crossbox Kaszuby opłacono on-line
212 Roniarski Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
213 Żebrowski Piotr Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
214 Dybowski Mateusz Dybowski Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
215 Schmidt Agnieszka Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
216 Knut Małgorzata Wejherowo Bieg - 5 km Runeda opłacono on-line
217 Teofilak Jacek RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
218 Reiter Piotr Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
219 Wendt Karol Luzino Bieg - 5 km
220 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia Bieg - 5 km DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM opłacono on-line
221 Kreft Dawid RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
222 Mikołajczyk Alicja Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
223 Kołakowski Mikołaj Reda Bieg - 5 km Endure Team opłacono on-line
224 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
225 Król Benedykt Werblinia Bieg - 5 km UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
226 Solek Mieczysław Wejherowo Bieg - 5 km NYPEL Reda opłacono on-line
227 Kupper Agnieszka Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
228 Kutzmer Marcin Godętowo Bieg - 5 km LTS LĘBORK
229 Wenta Paweł Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
230 Rzeszutek Marzena Bolszewo Bieg - 5 km opłacono on-line
231 Kukiełczak Monika Straszyn Bieg - 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
232 Floryszczyk Krystyna Rotmanka Bieg - 5 km opłacono on-line
233 Bisko Karolina Gdynia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
234 Kubawska Alicja Wejherowo Bieg - 5 km
235 Kochanek Agata Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
236 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
237 Cygan Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
238 Miszewska Małgorzata Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
239 Dambiec Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
240 Wlaź Wojciech Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
241 Kubiak Maciej Reda Bieg - 5 km Zoeller tech opłacono on-line
242 ryciuk władysław rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
243 Hatłas Adam Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
244 Bujak Janusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
245 Olszewski Karol Kębłowo Bieg - 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
246 Ciolek Monika Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
247 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg - 5 km WYMIATACZE opłacono on-line
248 Nastały Mateusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
249 Okoń Bartosz Goszczyno Bieg - 5 km Krokowa Biega opłacono on-line
250 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg - 5 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
251 Śliwiński Jan Gdynia Bieg - 5 km I ALO Gdynia opłacono on-line
252 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team
253 Redzimski Grzegorz Mrzezino Bieg - 5 km JaTuTaTToo Studio tatuażu opłacono on-line
254 Hincka Marzena Gnieżdżewo Bieg - 5 km opłacono on-line
255 Adamczyk Sławomir Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
256 Bielecka Kornelia Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
257 Kepka Grzegorz Wejherowo Bieg - 5 km Maja Team opłacono on-line
258 Maj-Płotka Ewa Wejherowo Bieg - 5 km Maja Team opłacono on-line
259 Jednachowski Artur Darzlubie Bieg - 5 km opłacono on-line
260 jasiński wiesław rumia Bieg - 5 km tataBasi opłacono on-line
261 Tuszyński Filip Rumia Bieg - 5 km II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Gdyni opłacono on-line
262 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
263 Reszczyńska Monika Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
264 Mazur Paweł LĘBORK Bieg - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
265 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg - 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
266 Kujda Dorota Osielsko Bieg - 5 km opłacono on-line
267 Baniel Paweł Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
268 Cierocka Dorota Nawcz Bieg - 5 km opłacono on-line
269 Jastrzębski Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
270 Szymański Adam Lębork Bieg - 5 km Lębork Biegacze
271 Jagmin Jarosław Mosty Bieg - 5 km opłacono on-line
272 Baranowski Adrian Jastarnia Bieg - 5 km opłacono on-line
273 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Bieg - 5 km WieWiór Team opłacono on-line
274 Rosiejka Anna Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
275 Wysocka Jolanta Chwaszczyno Bieg - 5 km opłacono on-line
276 Rosiejka Korneliusz Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
277 Szymański Bartosz rumia Bieg - 5 km os rumia
278 Stencel Angelika Reda Bieg - 5 km SAMOCHODÓWKA opłacono on-line
279 Pawelec Anna Kębłowo Bieg - 5 km opłacono on-line
280 Żylicz Paweł Słupsk Bieg - 5 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono on-line
281 Bagiński Damian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
282 Karpińska Karolina Cieplewo Bieg - 5 km opłacono on-line
283 Bryza Dariusz Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
284 Bagiński KRZYSZTOF Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
285 Zimoń Magdalena Reda Bieg - 5 km MORSY opłacono on-line
286 Cegowski Filip Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
287 Zajk Radosław Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
288 Cwalina Magdalena Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
289 Kaliczyńska Wioletta Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
290 Kulawczuk Krzysztof Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
291 Oseńko Adam Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
292 Gruba Adam Luzino Bieg - 5 km Kujawscy KTB
293 Toporek Rafał Gdynia Nordic walking - 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce opłacono on-line
294 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka
295 Ostolska Magdalena Warszawa Nordic walking - 5 km opłacono on-line
296 Panek Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
297 Walkowicz Karolina Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
298 Góra Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
299 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
300 Witkowska Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km Team CHODAKI.PL opłacono on-line


Wyświetleń: 10254

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ