XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Szarko Emilia Elbląg Nordic walking - 5 km opłacono on-line
202 Szarko Maciej Elbląg Bieg - 5 km opłacono on-line
203 Ellwart Anna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
204 Bielecki Tadeusz Rumia Bieg - 5 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
205 Bisewska Wiktoria Puck Bieg - 5 km opłacono on-line
206 Grzywacz Karol Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
207 Gaffke Henryk Żarnowiec Bieg - 5 km King Oscar Gniewino opłacono on-line
208 Gaffke Paulina Żarnowiec Bieg - 5 km SP Lubocino opłacono on-line
209 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
210 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono on-line
211 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg - 5 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line
212 Zuba Krzysztof Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
213 Zuba Alina Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
214 Rybak Marta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
215 czerewatyj-gadziewska sylwia Dębogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
216 Dettlaff Sławomir Gowino Bieg - 5 km opłacono on-line
217 Naczk Marcin Rumia Bieg - 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
218 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
219 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
220 Pietrzycka Renata Reda Bieg - 5 km Runeda opłacono on-line
221 Pietrzycki Sławek Reda Bieg - 5 km Runeda opłacono on-line
222 Kłodowska Edyta Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
223 Nowak Monika Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
224 Mrozowski Dariusz Rumia Bieg - 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
225 Werra Patrycja Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
226 mielcarek Izabela Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
227 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg - 5 km Kociaki opłacono on-line
228 Główczewski Patryk Kościerzyna Bieg - 5 km Kociaki opłacono on-line
229 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
230 Rogulska Anna Rogulska Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
231 Wisniewska Marlena Wrzescienko Nordic walking - 5 km opłacono on-line
232 DOROBCZYŃSKA SYLWIA Chałupy Bieg - 5 km Chałupy opłacono on-line
233 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
234 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
235 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
236 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km team deaf opłacono on-line
237 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
238 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO Bieg - 5 km opłacono on-line
239 Oberzig Tomasz Reda Bieg - 5 km ST RUNNERS opłacono on-line
240 Kantecka Renata Bolszewo Bieg - 5 km biegam bo lubię opłacono on-line
241 Kantecki Tomasz Bolszewo Bieg - 5 km biegam bo lubię opłacono on-line
242 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
243 Toporek Paulina Gdynia Nordic walking - 5 km
244 Furtak Leszek Wejherowo Bieg - 5 km niezrzeszony opłacono on-line
245 Bieszke Sławomir Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
246 Wesołowska Aleksandra Gniewowo Nordic walking - 5 km
247 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
248 Frymark Sylwia Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
249 Frymark Marcin Reda Bieg - 5 km Norda Active Team opłacono on-line
250 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
251 Cybula Paweł Kazimierz Bieg - 5 km opłacono on-line
252 Krasińska Małgorzata Rumia Bieg - 5 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
253 Moska Dawid Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
254 rzeppa aleksandra rzeppa luzino Bieg - 5 km biegi rodzinne opłacono on-line
255 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Bieg - 5 km Motywatornia Team opłacono on-line
256 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Nordic walking - 5 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono on-line
257 Kopcych Anna Borkowo Bieg - 5 km APAJO opłacono on-line
258 Grabowska Edyta Nowe Gulczewo Bieg - 5 km opłacono on-line
259 Zybała Bożena Wejherowo Nordic walking - 5 km
260 Nitka Wacław Otomin Nordic walking - 5 km opłacono on-line
261 Kuchnowski Karol Werblinia Bieg - 5 km KROKOWA BIEGA opłacono on-line
262 Prena Piotr Rumia Bieg - 5 km Prency na trasie opłacono on-line
263 Jagmin Izabela Mosty Bieg - 5 km
264 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
265 Prena Sławomir Gościcino Bieg - 5 km Prency na trasie/Kaszubskie Dziki opłacono on-line
266 Fengler-Kasperowicz Dorota Rumia / Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
267 Kasperowicz Krzysztof Rumia / Lubsko Bieg - 5 km opłacono on-line
268 Grubba Wioletta Łężyce Nordic walking - 5 km opłacono on-line
269 Jarmułowicz Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
270 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
271 Bareła Rafał Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
272 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 5 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
273 Pajura Robert Gdynia Bieg - 5 km DESMART opłacono on-line
274 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking - 5 km Team Deaf opłacono on-line
275 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA Bieg - 5 km opłacono on-line
276 pawłowski andrzej gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
277 Pawłowska Maria Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
278 Werra Ziemowit Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
279 Werra Maciej Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
280 Tomeczkowski Paweł Rumia Bieg - 5 km Agata Team opłacono on-line
281 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
282 Busłowicz Katarzyna Choczewo Bieg - 5 km opłacono on-line
283 Dettlaff Krysia Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
284 Dettlaff Włodek Władysławowo Bieg - 5 km opłacono on-line
285 Filip Krzysztof Dębogórze Bieg - 5 km noClub opłacono on-line
286 Śliwińska Edyta Kosakowo Bieg - 5 km Team Deaf opłacono on-line
287 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking - 5 km opłacono on-line
288 Stawarz-Szymczyk Anna Łeba Nordic walking - 5 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
289 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
290 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking - 5 km Team Deaf opłacono on-line
291 Dmitruczuk Edyta Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
292 Krause Stanisław Gościcino Bieg - 5 km Amator Gościcino opłacono on-line
293 Pałasz Edmund Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
294 Stefański Łukasz Redystowo Bieg - 5 km opłacono on-line
295 Lemanski Piotr Połchowo Bieg - 5 km KORONA BIEGA opłacono on-line
296 Albiniak Przemysław Wejherowo Bieg - 5 km Wymiatacze
297 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic walking - 5 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
298 Rumkowski Henryk Gdynia Nordic walking - 5 km
299 Stańco Mariola RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
300 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 9618

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ