XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Szady Elżbieta Gdańsk Bieg - 5 km opłacono on-line
302 HINC-ZARDECKA Natalia Reda Bieg - 5 km Runeda
303 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo Bieg - 5 km ByleDoMety opłacono on-line
304 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo Bieg - 5 km ByleDoMety opłacono on-line
305 Banasiak Damian Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
306 Wróblewski Bogusław Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
307 Wróblewski Marek Lębork Bieg - 5 km opłacono on-line
308 Robakowski Bartosz Koleczkowo Bieg - 5 km opłacono on-line
309 Szymaniuk Małgorzata Sopot Bieg - 5 km opłacono on-line
310 Kwiatkowska Monika Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
311 Kuropatwa Łukasz Rumia Bieg - 5 km Bażant Team opłacono on-line
312 Dettlaff Anna Brzyno Bieg - 5 km Radość Biegania opłacono on-line
313 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono on-line
314 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 5 km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono on-line
315 Fajtek Sebastian Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
316 Słowy Laura Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
317 Krzewniak Bogdan Lębork Bieg - 5 km Lębork
318 Hennig Waldemar Kąpino Bieg - 5 km Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino opłacono on-line
319 Ekman Zdzisław GDYNIA Bieg - 5 km opłacono on-line
320 Malek Lilianna Sierakowice Bieg - 5 km opłacono on-line
321 Śpiewak Damian Rumia Bieg - 5 km MamyAnimacje Run opłacono on-line
322 Zielke Zuzanna Lębork Bieg - 5 km Lębork
323 Zielke Mariusz Lębork Bieg - 5 km Lębork
324 Legowski Michal Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
325 Wesołowski Jarosław Gniewowo Bieg - 5 km HULK TEAM
326 PACZKOWSKI ANDRZEJ SIERPC Bieg - 5 km
327 Pankiewicz Anna Gowino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
328 Cyra Zbigniew Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
329 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
330 Maciak Joanna Szydłowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
331 Kreft Bogumił Rumia Bieg - 5 km Team Kreft opłacono on-line
332 Műller Jarosław Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
333 Nowakowska Renata Gdynia Nordic walking - 5 km Saltus Sport Team opłacono on-line
334 Kreft Krzysztof Reda Bieg - 5 km Team Kreft opłacono on-line
335 Łątkowska Magdalena Rumia Bieg - 5 km Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
336 Sobczak Slawomir Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
337 Olszewski Piotr Leźno Nordic walking - 5 km opłacono on-line
338 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
339 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
340 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
341 Moska Monika Wejherowo Bieg - 5 km opłacono on-line
342 Matuk Joanna Kazimierz Bieg - 5 km opłacono on-line
343 Cepińska Anna Gniewowo Bieg - 5 km AC&AC opłacono on-line
344 Jakubina Wojciech Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
345 Kucharski Daniel Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
346 TALBIERZ HONORATA REDA Bieg - 5 km opłacono on-line
347 Szczypior Artur Wyszecino Bieg - 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
348 Mazur Katarzyna Łeba Nordic walking - 5 km Łeba Mors Poland opłacono on-line
349 Lewandowska Maria Ustka Bieg - 5 km
350 Lewandowski Adam Ustka Bieg - 5 km W.P.K Słoń Team Ustka
351 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
352 Babijczuk Świetliczna Maria Dębogórze Nordic walking - 5 km
353 Kleba Mieczysław Lębork Bieg - 5 km Lębork
354 Rostankowska Joanna Kębłowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
355 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
356 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km Zmotywowani opłacono on-line
357 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
358 Jóźwik Agnieszka Straszyn Bieg - 5 km opłacono on-line
359 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
360 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg - 5 km opłacono on-line
361 Mielewczyk Justyna Reda Bieg - 5 km Zmotywowani opłacono on-line
362 Hubert Jakub Pogórze Bieg - 5 km opłacono on-line
363 Ćwiklińska Iwona GDYNIA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
364 Szymanowski Marcin Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
365 Ruczyński Maciej Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
366 Melzer Zofia Rumia Bieg - 5 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
367 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
368 Melzer Hanna Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
369 Hinz Rafał Rumia Bieg - 5 km Hinz Team opłacono on-line
370 Hinz Kamil Rumia Bieg - 5 km Hinz Team opłacono on-line
371 Krztoń Monika Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
372 KOWALEWSKI Zbigniew KĄPINO Bieg - 5 km
373 PIĄTEK DAREK GNIEWINO Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
374 Zajk Michał Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
375 Mrowicka Małgorzata RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
376 Klawikowska Magdalena Rumia Bieg - 5 km opłacono on-line
377 Gliszczyński Łukasz Bytów Bieg - 5 km Świat Płytek u Kryspina
378 MARDZIŃSKA SYLWIA Bolszewo Bieg - 5 km Elite Team Motywatornia opłacono on-line
379 ŁUBA DARIUSZ RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
380 Zachary Aleksandra Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
381 Zachary Mariusz Rumia Bieg - 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
382 Zasada Joanna Mosty Bieg - 5 km WYMIATACZE opłacono on-line
383 Miotke Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
384 Berdys Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Titanium Dental Team opłacono on-line
385 Pawłowska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
386 Kreft Iwona Reda Bieg - 5 km opłacono on-line
387 Kankowska Dominika Luzino Bieg - 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
388 Kankowski Paweł Luzino Bieg - 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
389 Kankowska Justyna Luzino Bieg - 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
390 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg - 5 km BKR Cyklista opłacono on-line
391 Plewiński Rafał Gdynia Bieg - 5 km MAMY TO! opłacono on-line
392 SAŁEK ALICJA RUMIA Bieg - 5 km opłacono on-line
393 Górkowska Elżbieta Rumia Bieg - 5 km Bojano Biega opłacono on-line
394 Jeżyk Dorota Gdynia Bieg - 5 km opłacono on-line
395 NOWAK Mirosław REDA Bieg - 5 km opłacono on-line
396 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
397 Kuźniar Wojciech Gdańsk Bieg - 5 km Hanza Lider opłacono on-line
398 Maszota Brygida Rozłazino Bieg - 5 km opłacono on-line
399 Potrykus Radosław Gniewino Bieg - 5 km opłacono on-line
400 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg - 5 km Run Babys opłacono on-line


Wyświetleń: 9621

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ