II Bieg Papieski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rychter Krzysztof Gdańsk 5 km Aktywny #GPnS opłacono
2 Szwedowski Łukasz Kulice 5 km
3 Przerwa Adrian Gdynia 5 km Lubelskie Morsy opłacono
4 Wójcik Agata Gdynia 5 km Morsik Junior opłacono
5 Wójcik Piotr Gdynia 5 km Morsik Weteran opłacono
6 Gering Mariusz Gdańsku 5 km DCT drużyna biegowa
7 Janik Marzena Rumia 5 km opłacono
8 rogalska Magdalena Gdansk 5 km Run Beach Morning opłacono
9 Cichy Karina Straszyn 5 km
10 Cichy Dominika Straszyn 5 km opłacono
11 Masłowski Mateusz Gdynia 5 km opłacono
12 Kasprzycka Ewa Gdańsk 5 km opłacono
13 Wilk Zuzanna Gdynia 5 km opłacono
14 Woźniak Grzegorz Gdańsk 5 km Pasibrzuch Matemblewo opłacono
15 Przystupa Filip Kobysewo 5 km opłacono
16 Baranowski Karol Gościcino 5 km opłacono
17 Napiórkowska Aleksandra Gdańsk 5 km opłacono
18 Kaczmarczyk Łukasz Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
19 Mańko Monika Górowo Iławeckie 5 km FDNT Trójmiasto opłacono
20 Walkiewicz Anna Płock 5 km opłacono
21 Napiórkowski Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono
22 Napiórkowska Marta Gdańsk 5 km opłacono
23 Kaminski Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono
24 Zawaluk Marcin Gdańsk 5 km (RT) Runholik Team opłacono
25 Pyż Sławomir Gdańsk 5 km GAiT opłacono
26 Groszkowski Marcin Malbork 5 km 22 blt opłacono
27 Zagórski Adam Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
28 Mich Dominik Pruszcz Gdański 5 km opłacono
29 Markowska Emilia Starogard Gdański 5 km opłacono
30 Pasternak Kuba Gdynia 5 km opłacono
31 Kuptz Paulina Bojano 5 km opłacono
32 Walczuk Katarzyna Rumia 5 km opłacono
33 Wencel Anna Gdańsk 5 km opłacono
34 Żyliński Gracjan Bezledy 5 km opłacono
35 Szarmach Grzegorz Ocypel 5 km Szarmach Team opłacono
36 Fijałkowski Wojciech Gdańsk 5 km Bez Klubu opłacono
37 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 5 km opłacono
38 Padias Paweł Gdynia 5 km opłacono
39 Uzarska Ewa Gdynia 5 km opłacono
40 Komasara Piotr Malbork 5 km opłacono
41 Kwapisz Wigna Gdańsk 5 km opłacono
42 Niemiałkowski Aleksander Gdańsk 5 km opłacono
43 Porzeżyński Maciej Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
44 Łuszcz Dominika Gdynia 5 km opłacono
45 Klimowicz Anna Klimowicz Gdańsk 5 km 420 opłacono
46 Dąbrowski Mariusz Gdańsk 5 km opłacono
47 Roginska Ewelina Gdynia 5 km opłacono
48 Rosiejka Korneliusz gdynia 5 km opłacono
49 Wysocka Jolanta chwaszczyno 5 km opłacono
50 Rosiejka Anna Gdynia 5 km opłacono
51 Zambrowska Monika Lębork 5 km opłacono
52 Waśko Magdalena Gdańsk 5 km 420 opłacono
53 Wincewicz Łukasz Gdańsk 5 km opłacono
54 Kroemer Rafał Gdańsk 5 km opłacono
55 Albertyńska Daria Radziejów 5 km opłacono
56 Domański Bartosz Gdańsk 5 km opłacono
57 Szymański Paweł Gdynia 5 km opłacono
58 Wolny Łukasz Gdańsk 5 km Wolny Team opłacono
59 Gulatowska Faustyna Klubowa huta 5 km opłacono
60 Kopczyńska Monika Gdansk 5 km opłacono
61 Kozawski Mirosław Gdańsk 5 km opłacono
62 Butowska Emilia Gdańsk 5 km Dzieło na misji opłacono
63 Kozikowski Dominik Straszyn 5 km opłacono
64 Kozikowska Dominika Straszyn 5 km opłacono
65 Gałęzowski Marek Gdańsk 5 km opłacono
66 Kozikowski Dariusz Straszyn 5 km opłacono
67 Szczupak Anna Gdynia 5 km FDNT Trójmiasto opłacono
68 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5 km OSP POGRODZIE opłacono
69 Wrona Jakub Gdańsk 5 km opłacono
70 Potocka Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono
71 Hiller Maciej Kaliska 5 km ZSP I Chojnice opłacono
72 Hiller Marta Kaliska 5 km opłacono
73 Hreczuk Michał Gościcino 5 km opłacono
74 Cichowska Katarzyna Gdańsk 5 km Winnica opłacono
75 Morawek Arkadiusz Gdańsk 5 km opłacono
76 Zatorski Paweł Gdańsk 5 km Winnica opłacono
77 Telejko Łukasz Gdańsk 5 km Studio Zdrowia Bydgoszcz opłacono
78 Maciągowski Marcin Działdowo 5 km opłacono
79 Kiersztejna Bartosz Działdowo 5 km opłacono
80 Cich Patrycja Rotmanka 5 km opłacono
81 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański 5 km opłacono
82 Stachowska Bożena Gdańsk 5 km opłacono
83 Chołaścińska Agata Gdańsk 5 km opłacono
84 Łęcki Krzysztof Żyrardów 5 km ŻyRUNdowianin biega opłacono
85 Ossowski Filip Gdańsk 5 km FDNT opłacono
86 Brokos Tomasz Gdańsk 5 km DCT Drużyna Biegowa opłacono
87 Szady Elżbieta Gdańsk 5 km opłacono
88 Pańka Adam Sopot 5 km opłacono
89 Naruszewicz Paulina Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
90 Starczewski Dominik Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
91 Jendrzejewska Wiktoria Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
92 Rzeszewicz Jan Gdańsk 5 km Parafia Podwyższenia Krzyża w Gdańsku opłacono
93 Panek- Kilanowska Natalia Banino 5 km opłacono
94 Mienik Dawid Gdańsk 5 km opłacono
95 Madej Dominika Rogóźno 5 km opłacono
96 Madej Paweł Gdańsk 5 km PGB Sportowa Paczka opłacono
97 TARKA MACIEJ GDAŃSK 5 km TRONIK TRIATHLON TEAM opłacono
98 LASKOWSKA-TARKA SYLWIA GDAŃSK 5 km opłacono
99 Szymichowska Patrycja Barwik 5 km opłacono
100 Kosznik Stanisław Gdańsk 5 km opłacono


Wyświetleń: 3018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ