Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 5km Kurzętnik Biega opłacono
2 Babalski Wojciech Kurzętnik 5km opłacono
3 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km opłacono
4 Leis-Zakrzewska Monika Lubawa 5km opłacono
5 Brzozowski Mariusz Rożental 5km opłacono
6 Blank Adam LUBAWA 5km opłacono
7 Najdrowski Kamil Kurzętnik 5km Kurzętnik Biega / IKS SMOK Orneta opłacono
8 śrubka Patryk Bydgoszcz 5km Runbusters opłacono
9 Puchniarz Artur Nawra 5km opłacono
10 Kamiński Daniel Grodziczno 5km opłacono
11 Studnik Paweł Kurzętnik 5km opłacono
12 Dereszewski Paweł Mroczno 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
13 Potoplak Aleksander Iława 500m 10.00 PLN
14 Potoplak Mariusz Iława 5km Rezerwowe Psy 10.00 PLN
15 Moskal Paweł Kurzętnik 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
16 Cymer Beata Nowe Miasto Lubawskie 5km opłacono
17 Siemiątkowski Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie 5km Expom team 10.00 PLN
18 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie 5km Biegam U KOLESI opłacono
19 Psiuk Andrzej Rybno 5km biegam u KOLESI opłacono
20 Psiuk Joanna Rybno 5km biegam u KOLESI opłacono
21 Wróblewska Joanna Brodnica 5km JW 3537 opłacono
22 Walendziak Ryszard Malbork 5km VALDANO 10.00 PLN
23 Bartnikowska-Grześ Agata Katlewo 5km opłacono
24 Jurewicz Błażej Elbląg 500m MKS Truso Elbląg opłacono
25 Wierzbowski Kacper Nowe Grodziczno 500m biegam u KOLESI opłacono
26 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno 5km Biegam U Kolesi opłacono
27 Fałkowska Weronika Gardeja 5km Gmina Gardeja Biega 10.00 PLN
28 Zięba Mariusz Iława 5km BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10.00 PLN
29 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec 5km biegam u KOLESI opłacono
30 Bartnikowski Jakub Linowiec 5km One Man Team opłacono
31 Laskowski Dawid Lubawa 5km opłacono
32 Szymański Jerzy Kurzętnik 5km Kurzętnik Biega opłacono
33 Pawłowski Mariusz MARZĘCICE 5km Kurzętnik Biega opłacono
34 Kaczorowski Marek Nowe Miasto Lubawskie 5km opłacono
35 Kaczorowska Justyna Nowe Miasto Lubawskie 5km opłacono
36 Wilczewska Martyna Dębień 5km biegam u KOLESI 10.00 PLN
37 GÓRSKI RADEK GÓRSKI LUBAWA 5km Lubawa Kocha Biegać opłacono
38 Maron Błażej Lubawa 5km Lubawa kocha biegać opłacono
39 Budzińska Dorota Fijewo 5km biegam u KOLESI opłacono
40 Szewczuk Alicja Warpuny 5km 10.00 PLN
41 Godlewski Jacek Karbowo 5km opłacono
42 Pietrzak Maciej Równica 800m Szkoła Pokrzydowo 10.00 PLN
43 Pietrzak Zuzanna Równica 500m Szkoła Pokrzydowo 10.00 PLN
44 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 5km 10.00 PLN
45 Lewandowski Michał Lubawa 5km Lubawa kocha biegać opłacono
46 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5km OSP POGRODZIE 10.00 PLN
47 Wojtacki Artur Lubawa 5km Lubawa Kocha Biegać opłacono
48 Lewicki Szymon Iława 5km opłacono
49 Brymerski Zbyszek Iława 5km 8ranobasen emp ilawa 10.00 PLN
50 Brymerska Aneta Iława 5km 8ranobasen emp ilawa 10.00 PLN
51 Bartnicki Krzysztof Kurzętnik 5km Kurzętnik Biega opłacono
52 Kopeć Katarzyna Ciechanów 5km opłacono
53 Piotrowicz Ksymena kurzętnik 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
54 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
55 Bartnicki Łukasz Brodnica 5km opłacono
56 Kopeć Krzysztof Ciechanów 5km opłacono
57 murawski michał stare błonowo 5km Gmina Gardeja Biega 10.00 PLN
58 Kasprowicz Sylwester Rybno 5km opłacono
59 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec 5km biegam u KOLESI 10.00 PLN
60 Fałkowski Jarosław Gardeja 5km Gmina Gardeja Biega 10.00 PLN
61 Przybyłek Patrycja Iława 5km BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono
62 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5km opłacono
63 Brodzińska Oliwia Nielbark 500m opłacono
64 Brodziński Michał Nielbark 5km opłacono
65 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lubawskie 5km opłacono
66 Tomaszewska Joanna Iława 5km BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono
67 Trzebiatowski Michał Iława 5km BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono
68 Rosińska Joanna Nowe Miasto Lubawskie 5km Biegający Warkocz opłacono
69 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica 5km opłacono
70 Pielenc Dariusz Lubawa 5km Lubawa Kocha Biegać 10.00 PLN
71 Woźniewski Leszek Tylice 5km opłacono
72 Dzik Ksawery Elblag 500m Sp6 Elbląg opłacono
73 Skronik Wojtek Nowe miasto lubawskie 5km 10.00 PLN
74 Walczak Krzysztof Gdynia 5km Chodzezkijami.pl Elite Team 10.00 PLN
75 Liberacka Anna Liberacka Lubawa 5km opłacono
76 Perwenis Krzysztof LUBAWA 5km opłacono
77 Kołecki Michał Iława 5km ROZBIEGANY SUSZ / RODZINA JEZIORAKA 10.00 PLN
78 Gasior Pawel Susz 5km Rozbiegany Susz 10.00 PLN
79 Jakielski Krzysztof Montowo 5km opłacono
80 Patalon Adam Marzęcice 5km 10.00 PLN
81 Ostrowska Monika Brodnica 5km Szalone Brodniczanki opłacono
82 Golubski Kacper Nowe Miasto Lubawskie 5km 10.00 PLN
83 Bartnicki Piotr Nielbark 5km opłacono
84 ciura michał iława 5km opłacono
85 Laskowska Agnieszka Małe Bałówki 5km 10.00 PLN
86 Laskowski Szymon Małe Bałówki 800m 10.00 PLN
87 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
88 Guzowski Piotr Iława 5km BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10.00 PLN
89 Tatulińska Hanna Nowe Miasto Lubawskie 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
90 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki 5km 10.00 PLN
91 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie 5km opłacono
92 Wrońska Dorota Lubawa 5km Lubawa Kocha Biegac , # wawrzynteam opłacono
93 Babalski Krystian Kurzętnik 5km opłacono
94 Pokojski Piotr Lubawa 5km opłacono
95 Kondratowicz Kuba Iława 500m Rezerwowe Psy opłacono
96 Golmanowski Krzysztof Golmanowski Sugajenko 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
97 Sławińska Anna Iława 5km Rezerwowe Psy opłacono
98 Doliwka Paweł Lubawa 5km Lubawa Kocha Biegać opłacono
99 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5km Kurzętnik Biega 10.00 PLN
100 Rychlewski Tomasz Czernin 5km zButa 10.00 PLN


Wyświetleń: 1334

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ