wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 115 SZPECIŃSKI PRZEMEK M 1 M 0-29 RYMAŃ DĄBROWSKI TEAM 10km 0:35:53 16.72 [km/h] 12:35 [min/km]
2 99 SIECZKOWSKI MICHAŁ M 2 M 30-39 SZCZECIN KB PIONIER SZCZECIN 10km 0:38:04 15.76 [km/h] 12:48 [min/km]
3 81 MYDLO RADOSLAW M 3 M 40-49 GINAWA 10km 0:38:51 15.44 [km/h] 12:53 [min/km]
4 136 WIĘCŁAW MATEUSZ M 4 M 0-29 ŁOBEZ 10km 0:39:17 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
5 11 BOREK JAKUB M 5 M 0-29 BARLINEK BARLINECKI KENIJCZYK 10km 0:39:17 15.27 [km/h] 12:56 [min/km]
6 126 WITKIEWICZ ERYK M 6 M 40-49 1 BIAŁOGARD 10km 0:39:53 15.04 [km/h] 12:59 [min/km]
7 32 GOLIŃSKI ŁUKASZ M 7 M 30-39 1 ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 10km 0:40:06 14.96 [km/h] 12:01 [min/km]
8 33 GOMULSKI PAWEŁ M 8 M 30-39 2 ŁOBEZ 10km 0:40:13 14.92 [km/h] 12:01 [min/km]
9 18 CISZEWSKI KRZYSZTOF M 9 M 30-39 3 ŁOBEZ 10km 0:40:33 14.80 [km/h] 12:03 [min/km]
10 82 NAGACKI GRZEGORZ M 10 M 40-49 2 SZCZECIN MLUKS TRZEBIATÓW 10km 0:41:29 14.46 [km/h] 12:09 [min/km]
11 7 ŚWITALSKI TOMASZ M 11 M 30-39 4 PRZYTOŃ, ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 10km 0:41:59 14.29 [km/h] 12:12 [min/km]
12 106 SRETEŃSKI MARCIN M 12 M 0-29 1 ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:42:15 14.20 [km/h] 12:14 [min/km]
13 27 FALECKI RAFAŁ M 13 M 0-29 2 GRABOWO, ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:43:12 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
14 60 KRAUS GABRIEL M 14 M 40-49 3 ŁOBEZ 12BZ KUDŁATY 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 12:20 [min/km]
15 134 ROMEJ JUSTYNA K 1 K 0-29 ŁOBEZ 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
16 21 CZOSKA MICHAŁ M 15 M 0-29 3 ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:43:54 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
17 30 GAŁAN LESZEK M 16 M 50-59 1 ZŁOCIENIEC 10km 0:43:57 13.65 [km/h] 12:24 [min/km]
18 148 MACIEJKO WITOLD M 17 M 50-59 2 ZŁOCIENIEC 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 12:24 [min/km]
19 94 ROMANOWICZ PIOTR M 18 M 40-49 4 RESKO RUN GRYFGRYFICE 10km 0:44:06 13.61 [km/h] 12:25 [min/km]
20 105 SPRINGER MARCIN M 19 M 40-49 5 ZŁOCIENIEC 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 12:30 [min/km]
21 17 CIASTOŃ TOMASZ M 20 M 30-39 5 CZAPLINEK ORSKOV FOODS TEAM 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 12:31 [min/km]
22 40 JESIONKA JAROSŁAW M 21 M 40-49 6 NOWOGARD STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNA 10km 0:45:22 13.23 [km/h] 12:32 [min/km]
23 87 OSTROWSKI MARIAN M 22 M 60+ 1 ZŁOCIENIEC 10km 0:45:27 13.20 [km/h] 12:33 [min/km]
24 149 RUSINEK DAWID M 23 M 0-29 4 BIAŁOGARD 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 12:34 [min/km]
25 166 SUBERLAK DAMIAN M 24 M 0-29 5 CZAPLINEK 10km 0:45:42 13.13 [km/h] 12:34 [min/km]
26 34 HETMAŃSKI AREK M 25 M 30-39 6 POLICE LOVELASY 10km 0:45:48 13.10 [km/h] 12:35 [min/km]
27 150 BRZEZIŃSKI JAN M 26 M 50-59 3 BIAŁOGARD 10km 0:46:04 13.02 [km/h] 12:36 [min/km]
28 8 ZIELIŃSKA ANNA K 2 K 40-49 ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 12:38 [min/km]
29 79 MISZCZYSZYN BARTOSZ M 27 M 30-39 7 ŚWIDWIN 10km 0:46:52 12.80 [km/h] 12:41 [min/km]
30 9 AUGUSTYNIAK JAKUB M 28 M 0-29 6 ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:46:53 12.80 [km/h] 12:41 [min/km]
31 114 SZŁAPAK KRZYSZTOF M 29 M 50-59 4 DRAWSKO POM. 10km 0:46:54 12.79 [km/h] 12:41 [min/km]
32 68 LUBAWIŃSKI JERZY M 30 M 60+ 2 ŚWIDWIN FACE NORDIC WALKING TEAM 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 12:42 [min/km]
33 77 MAZURSKI PAWEŁ M 31 M 0-29 7 GRYFICE 10km 0:47:08 12.73 [km/h] 12:43 [min/km]
34 57 KOWALCZYK PAWEŁ M 32 M 40-49 7 ŁOBEZ HOŻA TEAM SZCZECIN 10km 0:47:15 12.70 [km/h] 12:44 [min/km]
35 6 ROMEJ ELŻBIETA K 3 K 50+ ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 12:44 [min/km]
36 72 MAJDZIŃSKI PAWEŁ M 33 M 0-29 8 ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:47:27 12.64 [km/h] 12:45 [min/km]
37 165 STĘPIEŃ WOJCIECH M 34 M 30-39 8 SZCZECIN 10km 0:47:58 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
38 95 RUDZIŃSKI JÓZEF M 35 M 50-59 5 ZŁOCIENIEC 10km 0:48:14 12.44 [km/h] 12:49 [min/km]
39 16 CHMIELEWSKI JANUSZ M 36 M 60+ 3 POLICE CHMIELEWSKI TEAM- BBL POLICE 10km 0:48:20 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
40 117 ŚWIĘCIASZEK MARIUSZ M 37 M 40-49 8 WAŁCZ 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 12:51 [min/km]
41 25 DZIEDZIC MAREK M 38 M 30-39 9 NOWOGARD 10km 0:48:36 12.35 [km/h] 12:52 [min/km]
42 118 TALAREK ROBERT M 39 M 40-49 9 SZCZECIN TELERANEK 10km 0:48:43 12.32 [km/h] 12:52 [min/km]
43 54 KORZYSTKO BARTOSZ M 40 M 30-39 10 ŚWIDWIN 21.BLT 10km 0:48:48 12.30 [km/h] 12:53 [min/km]
44 121 URBAŃSKI TOMASZ M 41 M 40-49 10 BIAŁOGARD KARLINO BIEGAJ 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
45 80 MURAS ARKADIUSZ M 42 M 40-49 11 ŻORY 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 12:55 [min/km]
46 112 SZKLARSKA DOROTA K 4 K 40-49 ŁOBEZ 10km 0:49:12 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
47 146 PIOTROWSKA MARTA K 5 K 0-29 SZCZECIN 10km 0:49:14 12.19 [km/h] 12:55 [min/km]
48 67 LANG MONIKA K 6 K 0-29 1 OPOLE AWL 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 12:56 [min/km]
49 36 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M 43 M 40-49 12 CZARNE CZARNE BIEGA 10km 0:49:37 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
50 4 JAMROŻY RYSZARD M 44 M 50-59 6 IŃSKO LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 10km 0:50:00 12.00 [km/h] 12:00 [min/km]
51 109 STYBURSKI JAROSŁAW M 45 M 30-39 11 GRABOWO, ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
52 142 GAŁECKI JACEK M 46 M 50-59 7 KARLINO 10km 0:50:43 11.83 [km/h] 12:04 [min/km]
53 123 WILIŃSKI MAREK M 47 M 50-59 8 ŚWIDWIN 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 12:05 [min/km]
54 35 HUDASZEK GRZEGORZ M 48 M 30-39 12 ŚWIDWIN PARKRUN ŚWIDWIN 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 12:05 [min/km]
55 3 HAŁKA JUSTYNA K 7 K 30-39 1 ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 12:05 [min/km]
56 53 KOPACZEWSKI KRZYSZTOF M 49 M 50-59 9 PRUSINOWO, ŁOBEZ 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 12:06 [min/km]
57 45 KACZMAREK JAN M 50 M 60+ 4 MIESZKOWICE 10km 0:51:19 11.69 [km/h] 12:08 [min/km]
58 125 WIŚNIEWSKA MAGDALENA K 8 K 30-39 2 DRAWSKO POMORSKIE 10km 0:51:22 11.68 [km/h] 12:08 [min/km]
59 140 KUROWSKA IZABELA K 9 K 40-49 1 ŚWIDWIN 10km 0:51:36 11.63 [km/h] 12:10 [min/km]
60 37 JANKOWSKI MARCIN M 51 M 40-49 13 SZCZECIN 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 12:10 [min/km]
61 153 BRASEL MARCIN M 52 M 40-49 14 SZCZECIN PRZEBIEGLI PO PRZEJŚCIACH 10km 0:51:39 11.62 [km/h] 12:10 [min/km]
62 64 KULA DAWID M 53 M 0-29 9 WIERZCHOWO 10km 0:51:45 11.59 [km/h] 12:11 [min/km]
63 22 CZYNSZAK KRYSTIAN M 54 M 30-39 13 STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM 10km 0:51:48 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
64 163 PIÓREK MACIEJ M 55 M 40-49 15 ŁOBEZ 10km 0:51:50 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
65 159 JUSZCZA KATRZYNA K 10 K 30-39 3 ŁOBEZ 10km 0:51:50 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
66 39 JASINA LESZEK M 56 M 40-49 16 SZCZECIN 10km 0:52:00 11.54 [km/h] 12:12 [min/km]
67 43 JURKOWSKI PIOTR M 57 M 30-39 14 ZAJEZIERZE, ŁOBEZ 10km 0:52:13 11.49 [km/h] 12:13 [min/km]
68 24 DOLEŻAN DOMINIKA K 11 K 30-39 4 DRAWSKO POMORSKIE 10km 0:52:18 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
69 69 MACIEJEWSKA KATARZYNA K 12 K 0-29 2 DRAWSKO POMORSKIE 10km 0:52:21 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
70 110 STYCZYŃSKI KLAUDIUSZ M 58 M 30-39 15 STARGARD PAN I WŁADCA 10km 0:52:30 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
71 113 SZLAPAK BEATA K 13 K 40-49 2 DRAWSKO POMORSKIE DRAWSKO POM. 10km 0:52:35 11.41 [km/h] 12:16 [min/km]
72 58 KOZAK MARTA K 14 K 30-39 5 DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 10km 0:52:37 11.40 [km/h] 12:16 [min/km]
73 152 SIEDLECKI ADAM WIKTOR M 59 M 40-49 17 SZCZECIN PRZEBIEGLI PO PRZEJŚCIACH 10km 0:52:44 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
74 2 HAŁKA ARKADIUSZ M 60 M 40-49 18 ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 12:17 [min/km]
75 93 PLEWA DAWID M 61 M 0-29 10 ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:52:51 11.35 [km/h] 12:17 [min/km]
76 59 KRAUS BEATA K 15 K 30-39 6 ŁOBEZ 10km 0:52:51 11.35 [km/h] 12:17 [min/km]
77 51 KAŹMIERCZAK AGNIESZKA K 16 K 40-49 3 ŚWIDWIN 10km 0:53:09 11.29 [km/h] 12:19 [min/km]
78 147 ORYSIAK TOMASZ M 62 M 30-39 16 ŁOBEZ GRABOWO 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 12:19 [min/km]
79 145 KRUSZNIEWSKI KRZYSZTOF M 63 M 40-49 19 ŁOBEZ 10km 0:53:39 11.18 [km/h] 12:22 [min/km]
80 14 BUJNOWSKA ANITA K 17 K 0-29 3 POLICE 10km 0:53:44 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
81 1 DRACZYŃSKI ZYGMUNT M 64 M 60+ 5 ŁOBEZ LŁKB TRUCHT 10km 0:53:49 11.15 [km/h] 12:23 [min/km]
82 86 OLESZEK KRZYSZTOF M 65 M 30-39 17 STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM 10km 0:53:56 11.12 [km/h] 12:24 [min/km]
83 61 KRUPA DANIEL M 66 M 40-49 20 STRACHOCIN STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM 10km 0:53:56 11.12 [km/h] 12:24 [min/km]
84 107 STAŃCZYK SŁAWOMIR M 67 M 30-39 18 STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM 10km 0:53:56 11.12 [km/h] 12:24 [min/km]
85 137 TOBER-REKSA EDYTA K 18 K 30-39 7 ŁOBEZ 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 12:25 [min/km]
86 62 KRUPA PAWEŁ M 68 M 30-39 19 ŁOBEZ 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 12:26 [min/km]
87 85 OKOŁO-KUŁAK OLA K 19 K 40-49 4 ŁOBEZ 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 12:27 [min/km]
88 28 FUDRO EDWARD M 69 M 60+ 6 POLICE 10km 0:54:33 11.00 [km/h] 12:27 [min/km]
89 44 KACPRZYK PIOTR M 70 M 0-29 11 STARGARD 10km 0:54:38 10.98 [km/h] 12:28 [min/km]
90 20 CZERWIŃSKI DARIUSZ M 71 M 40-49 21 POLICE LOVELASY 10km 0:54:41 10.97 [km/h] 12:28 [min/km]
91 55 KOSZEWSKI KAROL M 72 M 0-29 12 KIKÓŁ 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 12:29 [min/km]
92 103 SŁOMKA MACIEJ M 73 M 40-49 22 ŚWIERCZYNA STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNA 10km 0:54:53 10.93 [km/h] 12:29 [min/km]
93 56 KOT ARKADIUSZ M 74 M 40-49 23 BAGNA 12 BZ 10km 0:54:56 10.92 [km/h] 12:30 [min/km]
94 26 DZIURDZ JOANNA K 20 K 30-39 8 DRAWSKO POM 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 12:31 [min/km]
95 101 SKIBA ARTUR M 75 M 40-49 24 ŚWIDWIN PARALOTNIOWY PPGG ŚWIDWIN 10km 0:55:13 10.87 [km/h] 12:31 [min/km]
96 133 WODNICKA EWA K 21 K 50+ 1 GRYFICE 10km 0:55:17 10.85 [km/h] 12:32 [min/km]
97 47 KAMIŃSKI PIOTR M 76 M 30-39 20 UJŚCIE 10km 0:55:37 10.79 [km/h] 12:34 [min/km]
98 167 ORLIKOWSKI ROBERT M 77 M 30-39 21 POŁCZYN ZDRÓJ 10km 0:55:44 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
99 15 BUTOWICZ ADAM M 78 M 50-59 10 SZCZECINEK 10km 0:56:00 10.71 [km/h] 12:36 [min/km]
100 135 KUBIK KRYSTIAN M 79 M 0-29 13 GRYFICE 10km 0:56:08 10.69 [km/h] 12:37 [min/km]
101 300 LAU ADAM M 80 M 40-49 25 SZCZECIN 10km 0:56:14 10.67 [km/h] 12:37 [min/km]
102 119 TARNOWY MICHAŁ M 81 M 0-29 14 ŁOBEZ 10km 0:56:15 10.67 [km/h] 12:38 [min/km]
103 46 KAMIŃSKI GRZEGORZ M 82 M 40-49 26 ŁOBEZ 10km 0:56:20 10.65 [km/h] 12:38 [min/km]
104 141 RATAJEWSKA AGNIESZKA K 22 K 30-39 9 ŚWIDWIN 10km 0:56:28 10.63 [km/h] 12:39 [min/km]
105 83 NIEWIADOMSKI PAWEŁ M 83 M 30-39 22 GRYFICE 10km 0:56:29 10.62 [km/h] 12:39 [min/km]
106 75 MATUŁA MAGDALENA K 23 K 30-39 10 ŁOBEZ 10km 0:56:40 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
107 100 SKAŁECKI ROBERT M 84 M 40-49 27 ŚWIDWIN 10km 0:56:42 10.58 [km/h] 12:40 [min/km]
108 111 SZCZYGIELSKI MICHAŁ M 85 M 30-39 23 KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG MARATON TEAM 10km 0:56:54 10.54 [km/h] 12:41 [min/km]
109 29 GAŁAN JANNA K 24 K 50+ 2 ZŁOCIENIEC 10km 0:57:05 10.51 [km/h] 12:43 [min/km]
110 42 JURKOWSKA AGATA K 25 K 30-39 11 ZAJEZIERZE, ŁOBEZ 10km 0:57:38 10.41 [km/h] 12:46 [min/km]
111 154 SOBIERAJ MAGDALENA K 26 K 30-39 12 ŚWIDNIN 10km 0:57:38 10.41 [km/h] 12:46 [min/km]
112 66 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 27 K 40-49 5 CZARNE CZARNE BIEGA 10km 0:57:40 10.40 [km/h] 12:46 [min/km]
113 23 DEREŃ GRZEGORZ M 86 M 40-49 28 ŚWIDWIN 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 10km 0:57:59 10.35 [km/h] 12:48 [min/km]
114 78 MĘCINA VIOLETTA K 28 K 40-49 6 WAŁCZ 10km 0:58:19 10.29 [km/h] 12:50 [min/km]
115 97 RZEPKOWSKI PIOTR M 87 M 40-49 29 ŁOBEZ 10km 0:58:32 10.25 [km/h] 12:51 [min/km]
116 73 MALINOWSKA ANNA K 29 K 30-39 13 ŁOBEZ 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 12:55 [min/km]
117 102 SKWIROWSKA AGNIESZKA K 30 K 30-39 14 DRAWSKO POMORSKIE 10km 1:00:04 9.99 [km/h] 12:00 [min/km]
118 70 MACIEJEWSKA LUCYNA K 31 K 50+ 3 DRAWSKO POMORSKIE 10km 1:00:13 9.96 [km/h] 12:01 [min/km]
119 71 MACIEJEWSKI ANDRZEJ M 88 M 50-59 11 DRAWSKO POMORSKIE 10km 1:00:14 9.96 [km/h] 12:01 [min/km]
120 156 DANOWSKI MACIEJ M 89 M 40-49 30 BIAŁOGARD 10km 1:00:18 9.95 [km/h] 12:02 [min/km]
121 41 JONIK MACIEJ M 90 M 40-49 31 SŁUPSK MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 10km 1:00:35 9.90 [km/h] 12:04 [min/km]
122 155 BATKIEWICZ BOGUSŁAW M 91 M 50-59 12 PŁOTY 10km 1:00:36 9.90 [km/h] 12:04 [min/km]
123 168 WÓJCIK MAJA K 32 K 0-29 4 MYŚLIBÓRZ 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 12:05 [min/km]
124 169 MADUŃ STEFAN M 92 M 0-29 15 MYŚLIBÓRZ 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 12:05 [min/km]
125 13 BUDZYŃSKA MAŁGORZATA K 33 K 50+ 4 RADOWO MAŁE 10km 1:01:05 9.82 [km/h] 12:07 [min/km]
126 52 KOŁAKOWSKI DARIUSZ M 93 M 40-49 32 ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 10km 1:01:09 9.81 [km/h] 12:07 [min/km]
127 65 KULA ZBIGNIEW M 94 M 50-59 13 WIERZCHOWO 10km 1:02:26 9.61 [km/h] 12:15 [min/km]
128 130 BANACH ANDRZEJ M 95 M 50-59 14 GRYFICE 10km 1:02:59 9.53 [km/h] 12:18 [min/km]
129 132 KUCHTA EMILIA K 34 K 30-39 15 GRYFICE 10km 1:02:59 9.53 [km/h] 12:18 [min/km]
130 31 GIBAS RENATA K 35 K 40-49 7 ŻORY 10km 1:03:42 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
131 98 SERKIS PIOTR M 96 M 30-39 24 ŁOBEZ GRABOWO 10km 1:03:47 9.41 [km/h] 12:23 [min/km]
132 49 KAMIONKA ANDRZEJ M 97 M 30-39 25 SZCZECIN 10km 1:04:09 9.35 [km/h] 12:25 [min/km]
133 131 LIPERTOWICZ ADRIANNA K 36 K 40-49 8 GRYFICE 10km 1:04:13 9.34 [km/h] 12:25 [min/km]
134 127 WOŹNIAK IWONA K 37 K 40-49 9 RESKO RUN GRYFGRYFICE 10km 1:04:18 9.33 [km/h] 12:26 [min/km]
135 124 WILK KLAUDIA K 38 K 30-39 16 CZAPLINEK RUNDORFINA 10km 1:04:31 9.30 [km/h] 12:27 [min/km]
136 164 KAMIŃSKA-PIÓREK ANNA K 39 K 30-39 17 ŁOBEZ 10km 1:04:43 9.27 [km/h] 12:28 [min/km]
137 251 LAU AGNIESZKA K 40 K 30-39 18 SZCZECIN 10km 1:04:44 9.27 [km/h] 12:28 [min/km]
138 90 PIETKIEWICZ ANNA K 41 K 30-39 19 SZCZECIN 10km 1:07:05 8.94 [km/h] 12:43 [min/km]
139 63 KRYSTOSIK PAULINA K 42 K 0-29 5 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 10km 1:18:17 7.66 [km/h] 12:50 [min/km]
140 160 PUZIARSKI PAWEŁ M 98 M 30-39 26 WĘGORZYN 10km 1:18:18 7.66 [km/h] 12:50 [min/km]

wyniki 1,2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 206 MATUŁA NIKOLA K K OPEN BRZEŹNIAK LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 1,2km 0:04:34 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
2 211 ADAMETZ RÓŻA K K OPEN SŁONOWICE FENIKS ŚWIDWIN 1,2km 0:04:37 15.60 [km/h] 12:51 [min/km]
3 201 ADAMCZYK JULIA K K OPEN ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 1,2km 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
4 171 WYCZOTEK DOMINIK M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:04:40 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
5 210 ORGANKA ZUZANNA K K OPEN BRZEŹNIAK LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 1,2km 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
6 204 DROZDA ŁUCJA K K OPEN ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 1,2km 0:04:41 15.37 [km/h] 12:54 [min/km]
7 209 OMYŁA MARIKA K K OPEN ŁOBEZ LŁKB ,,TRUCHT'' ŁOBEZ 1,2km 0:04:44 15.21 [km/h] 12:57 [min/km]
8 212 DZIURDZ WIKTORIA K K OPEN DRAWSKO POM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DRAWSKU POMORSKIM 1,2km 0:05:26 13.25 [km/h] 12:32 [min/km]
9 170 MADAŃ ŁUCJA K K OPEN SŁONOWICE 1,2km 0:05:30 13.09 [km/h] 12:35 [min/km]
10 174 BOGUCKA JULIA K K OPEN GDAŃSK 1,2km 0:05:35 12.90 [km/h] 12:39 [min/km]
11 221 STREŁKOWSKI WIKTOR M M OPEN RESKO SZKOŁA PODSTAWOWA W RESKU 1,2km 0:05:38 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
12 250 SUCHARSKA JULIA K K OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:05:39 12.74 [km/h] 12:43 [min/km]
13 172 KRAJEWSKI OLIWIER M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:05:54 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
14 255 BOGUCKI HUBERT M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:05:55 12.17 [km/h] 12:56 [min/km]
15 162 TRUCHLEWSKA KAROLINNA K K OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:06:04 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
16 253 MICIUKIEWICZ FILIP M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:06:07 11.77 [km/h] 12:06 [min/km]
17 223 WIŚNIEWSKA NIKOLA K K OPEN DRAWSKO POMORSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W DRAWSKU POMORSKIM 1,2km 0:06:31 11.05 [km/h] 12:26 [min/km]
18 256 WYCZOŁEK KRYSTIAN M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:06:40 10.80 [km/h] 12:33 [min/km]
19 173 GNAT OLGA K K OPEN SZCZECIN 1,2km 0:06:44 10.69 [km/h] 12:37 [min/km]
20 158 BROMBERGER RAFAŁ M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:06:44 10.69 [km/h] 12:37 [min/km]
21 143 TALAREK ZOFIA K K OPEN SZCZECIN TELERANEK 1,2km 0:06:50 10.54 [km/h] 12:42 [min/km]
22 161 DEJA SZYMON M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:07:13 9.98 [km/h] 12:01 [min/km]
23 157 BROMBERGER MICHAŁ M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:07:14 9.95 [km/h] 12:02 [min/km]
24 216 KRUPA IGOR M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:07:16 9.91 [km/h] 12:03 [min/km]
25 217 ŁAPIŃSKI PATRYK M M OPEN CZAPLINEK SZKOŁA PODSTAWOWA W CZAPLINKU 1,2km 0:07:28 9.64 [km/h] 12:13 [min/km]
26 254 MICIUKIEWICZ WIKTOR M M OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:07:32 9.56 [km/h] 12:17 [min/km]
27 151 TOMCZAK KLAUDIA K K OPEN ŁOBEZ SP2 1,2km 0:07:35 9.49 [km/h] 12:19 [min/km]
28 144 ŚWIĘCIASZEK ZUZANNA K K OPEN WAŁCZ 1,2km 0:07:47 9.25 [km/h] 12:29 [min/km]
29 252 JURKOWSKA MICHALINA K K OPEN ŁOBEZ 1,2km 0:14:05 5.11 [km/h] 12:44 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ