Bieg główny 9,2 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 kostyrka artur kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
2 Rudnik Tomasz Pszczółki Bieg główny 9,2 km ZPS Tczew opłacono on-line
3 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
4 Górska Weronika Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
5 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
6 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
7 Baca Marcin Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
8 Serzysko Wojciech Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
9 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
10 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
11 Saliński Michal kwidzyn Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
12 Miechowska Iwona Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
13 Gos Elżbieta Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
14 murawski michał stare błonowo Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
15 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
16 Rubaj Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
17 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
18 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
19 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
20 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
21 Serocki Adam Elblag Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
22 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
23 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
24 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
25 Gołuński Maciej Klonówka Bieg główny 9,2 km OSP Klonowka opłacono on-line
26 Kozak Karol Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT opłacono on-line
27 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
28 Mikuś Marcin Pelplin Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team opłacono on-line
29 Maksymiuk Marta Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT- Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
30 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
31 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański opłacono on-line
32 benderski grzegorz kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
33 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny 9,2 km Niezrzeszony opłacono on-line
34 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny 9,2 km UKS Buk Stobno opłacono on-line
35 Bianga Michał Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
36 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg główny 9,2 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
37 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg główny 9,2 km IP Kwidzyn Team opłacono on-line
38 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
39 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
40 ADAMIK JAN ADAMIK GDYNIA Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
41 Nowosławska Mirosława Kwidzyn Bieg główny 9,2 km IP KWIDZYN TEAM opłacono on-line
42 Dackiewicz Marek Malbork Bieg główny 9,2 km Grupa Malbork
43 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg główny 9,2 km NYBORG-MAWENT opłacono on-line
44 Telepski Michał Pruszcz Gdański Bieg główny 9,2 km null opłacono on-line
45 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
46 Rulińska Julia Tczew Bieg główny 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
47 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
48 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 9,2 km Grupa Malbork opłacono on-line
49 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
50 Darda Sylwia Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
51 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
52 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
53 Muller Tomasz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
54 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg główny 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
55 Różalski Piotr Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
56 Cechowska Kasia Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
57 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
58 Skibińska Anna Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
59 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
60 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 9,2 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
61 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
62 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega
63 JAKUBCZYK Dariusz Malbork Bieg główny 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
64 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
65 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
66 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
67 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
68 Piotrowska Justyna Butowo Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
69 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
70 Brac Marian Grudziądz Bieg główny 9,2 km Grupa WB opłacono on-line
71 Brac Paweł Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
72 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
73 Zych Dawid Elbląg Bieg główny 9,2 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
74 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
75 Helak Marek Grudziadz Bieg główny 9,2 km Wtorkowy trening opłacono on-line
76 Potorski Zbigniew Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
77 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
78 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
79 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega
80 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
81 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg główny 9,2 km Golden team opłacono on-line
82 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
83 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
84 Seńko Piotr Malbork Bieg główny 9,2 km Team DKMS opłacono on-line
85 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
86 Michalski Wojciech Sztum Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
87 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
88 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny 9,2 km RulińskiRunningTeam/MX Skórcz opłacono on-line
89 Przybyszewska Karolina Kwidzyn Bieg główny 9,2 km
90 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
91 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
92 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
93 Witt Grażyna Sopot Bieg główny 9,2 km MaratonyPolskie.PL TEAM
94 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
95 Tomczyk Piotr Tczew Bieg główny 9,2 km Kilometrożercy opłacono on-line
96 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
97 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
98 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny 9,2 km
99 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
100 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega


Wyświetleń: 9593

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ