Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
2 | Jaworska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
3 | BRZOZOWSKA HANNA | PRZEZMARK | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
4 | Ciszkowski Bartosz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
5 | Stankiewicz Mikołaj | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
6 | Szulc Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line |
7 | Rudawska Martyna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
8 | Gesek Damian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
9 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
10 | Broczkowski Lucjan | Elblłąg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP21 | opłacono on-line |
11 | Daczkowski Bogumił | Kadyny | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP Tolkmicko | opłacono on-line |
12 | Ignaciuk Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 21 | opłacono on-line |
13 | TROCKA Aleksandra | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
14 | Krakowska Marika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
15 | Miłaszewski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
16 | Kłos Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
17 | Berdowski Alex | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 6 Elblag | opłacono on-line |
18 | Kordek Julia | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 19 Elbląg | opłacono on-line |
19 | Furmański Alan | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 6 Elblag | opłacono on-line |
20 | Wiśniewski Jan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 6 Elblag | opłacono on-line |
21 | Gromulska Izabela | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
22 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
23 | Kuźnicki Wiktor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
24 | Machelski Aleks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
25 | Masłowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
26 | Rutkowski Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP21 | opłacono on-line |
27 | Częczek Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Wołk Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 25 | opłacono on-line |
29 | Jurewicz Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
30 | Grochowska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
31 | Stypułkowska Aleksandra | Olsztyn | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
32 | Śniecikowski - Orzeł Wiktor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
33 | Gierwatowska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
34 | Bujnik Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
35 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp. 1 Elbląg | opłacono on-line |
36 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
37 | Pięta Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp6 Elbląg | opłacono on-line |
38 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Portugalia | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
39 | Wrońska Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
40 | Kamińska Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp Nr 21 Elbląg | opłacono on-line |
41 | Wandyk Milan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 6 Elbląg | opłacono on-line |
42 | Wawrzyniak Maciej | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp6 Elbląg | opłacono on-line |
43 | Bętlewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
44 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
45 | Różalski Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | ETT Elbląg Triathlon Team SP nr 15 Elbląg | opłacono on-line |
46 | Gołębiewski Igor | Wikrowo | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 1 Elbląg | opłacono on-line |
47 | NOWAK ZUZANNA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH | opłacono on-line |
48 | KUSZNER POLA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
49 | Ślubowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Ett | opłacono on-line |
50 | Zieliński Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
51 | Cybulski Szymon | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
52 | Gradowska Alicja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
53 | Jabłoński Maksymilian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | UKP Jedynka | opłacono on-line |
54 | Meredyk Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 9 Elbląg | opłacono on-line |
55 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
56 | Wojtaś Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
57 | Petyna Kazimierz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | sp nr 11 Elbląg | opłacono on-line |
58 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
59 | Maszaro Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
60 | Wojdyna Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 6 Elbląg | opłacono on-line |
61 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
62 | Łukiewicz Bartosz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | UKP Jedynka | opłacono on-line |
63 | Czubińska Anna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
64 | Lipska Wioleta | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
65 | Pogorzelska Zofia | Nowinka | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | TEAM NOWINKA | limit osiągnięty |
66 | Ulanowska Michalina | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | limit osiągnięty | |
67 | Kowalska Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
68 | Papinska Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP25 | opłacono on-line |
69 | Wróblewska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
70 | Zumkowska Maja | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 25 | opłacono on-line |
71 | Malinowski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP nr 19 Elbląg | opłacono on-line |
72 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
73 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
74 | Sawicka Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
75 | Sawicki Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
76 | Krajnik Alan | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono | |
77 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 6 Elbląg | opłacono |
78 | Kiraga Julia | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
79 | Sadowska Adrianna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
80 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
81 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
82 | Tkaczuk Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS CONCORDIA ELBLĄG | opłacono on-line |
83 | Godlewski Aleksander | Tolkmicko | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Uks tolkmicko | opłacono on-line |
84 | Szczybelska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu | opłacono on-line |
85 | Dzik Szymon | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
86 | Dzik Kacper | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15586