Biegun - Siwy Dym
Fala ELITE godz. 13.00
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg Rodzinny - ilość osób Do zapłaty
1 nienadowski bartosz Olsztyn Fala ELITE godz. 13.00 SRTG OLSZTYN
2 Wałdowski Dominik Gdańsk Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
3 Trapkowski Przemysław Gdańsk Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
4 WOŹNIAK MICHAŁ BIAŁOBRZEGI Fala ELITE godz. 13.00 POWER TRAINING opłacono
5 Czachurski Mateusz Czachurski Bochnia Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono on-line
6 Bassa Adrian Chojnice Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
7 Jagoda Anna Rumia Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
8 Mówiński Patryk Ostróda Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
9 Grobelna Aleksandra Brzeg Dolny Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
10 Jabłoński Michał Gdańsk Fala ELITE godz. 13.00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
11 Kamionka Mateusz Chojnice Fala ELITE godz. 13.00 HUSARIA RACE TEAM opłacono on-line
12 Szwarc Jagoda Gdynia Fala ELITE godz. 13.00 ti3miasto opłacono
13 Stec Kuba Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono
14 Tomankiewicz Łukasz Elbląg Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
15 Cejko Dawid Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 BALTIC SEALS opłacono on-line
16 Grabarczyk Wojciech Strzelinko Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono on-line
17 Sińczuk Patrycja Tczew Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
18 Bengier Kamil Bydlino Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono on-line
19 Brandt Arkadiusz Bydlino Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono on-line
20 Gawron Anna Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono on-line
21 Hendzlik Jakub Łódź Fala ELITE godz. 13.00 HUSARIA RACE TEAM opłacono on-line
22 Jakubczak Marcin Bydlino Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
23 Łotocki Rafał Jerzy Trzcianka Fala ELITE godz. 13.00 WOLF TEAM opłacono on-line
24 ĆWIRZEŃ Marcin TRZCIANKA Fala ELITE godz. 13.00 WOLF TEAM opłacono on-line
25 jozefiak lukasz Pszczółki Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
26 Józefiak Aleksandra Józefiak Pszczółki Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
27 Łaganowski Łukasz Sosnówiec Fala ELITE godz. 13.00 Raramuri Sosnówiec/Colitis Team opłacono on-line
28 Guz Grzegorz Świecie Fala ELITE godz. 13.00 WYBITE JEDYNKI opłacono on-line
29 Bagiński Marcin Kobylanka Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
30 BURDZY DANIEL LEGIONOWO Fala ELITE godz. 13.00 Bestie OCR Legionowo opłacono on-line
31 Dyszkiewicz Grzegorz Kutno Fala ELITE godz. 13.00 KONIUCHY OCR opłacono on-line
32 Augustyniak Mariusz Susz Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono
33 Szkurłat Tomasz Skarżysko Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
34 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
35 Pionk Tadeusz Rumia Fala ELITE godz. 13.00 opłacono on-line
36 Stangel Piotr Gdynia Fala ELITE godz. 13.00 Kontener Formy opłacono on-line
37 Czerwiński Maciej Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 BALTIC SEALS opłacono on-line
38 Hendzel Miłosz Szczecin Fala ELITE godz. 13.00 Mustangi Kobylanka opłacono on-line
39 Kalinowska Wioletta Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
40 Dobrzyński Tomasz Gdynia Fala ELITE godz. 13.00 xRunners opłacono on-line
41 Urbański Kamil Sulęcin Fala ELITE godz. 13.00 NEXTREME opłacono
42 Langner-Kapczyńska Edyta Maszewo Lęborskie Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono
43 Heidak Piotr Bydgoszcz Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
44 TOBIS MARCIN CHOJNICE Fala ELITE godz. 13.00 Best Beasts opłacono
45 Kossakowski Paweł Toruń Fala ELITE godz. 13.00 Husaria Race Team opłacono
46 Dalkiewicz Dariusz Susz Fala ELITE godz. 13.00 CrossFit Susz opłacono
47 Kuber Andrzej Lidzbark Warmiński Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
48 Kalinowski Krystian Iława Fala ELITE godz. 13.00 opłacono
49 Konarski Tomasz Warszawa Fala ELITE godz. 13.00 POWER TRAINING opłacono
50 Kiępisty Patryk Łódź Fala ELITE godz. 13.00 Move Factory opłacono
51 Janiszewski Grzegorz Warszawa Fala ELITE godz. 13.00 DZIADY OCR opłacono
52 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW OTWOCK Fala ELITE godz. 13.00 HARDCOROWE WYHYLYLYBYMY opłacono
53 ŁUKASZEWSKI JAKUB POZNAŃ Fala ELITE godz. 13.00 HUSARIA RACE TEAM opłacono
54 Konarski Łukasz Rumia Fala ELITE godz. 13.00 KONTENER FORMY opłacono
55 SZPARAGOWSKI BARTOSZ KONIN Fala ELITE godz. 13.00 HUSARIA RACE TEAM opłacono
56 Zalewski Michał Nowy Dwór Mazowiecki Fala ELITE godz. 13.00 BESTIE OCR LEGIONOWO opłacono
57 KRAWIEC Robert SZCZECINEK Fala ELITE godz. 13.00 minął termin płatności
58 Danielkiewicz Tomasz Żukowice Fala ELITE godz. 13.00 xRunners minął termin płatności
59 Kulak Rafał Głobino Fala ELITE godz. 13.00 BALTIC SEALS minął termin płatności
60 Cejko Dawid Słupsk Fala ELITE godz. 13.00 BALTIC SEALS minął termin płatności
61 Nalbach Kamil Olecko Fala ELITE godz. 13.00 Power Trening minął termin płatności
62 Mędygrał Krystian Wroclaw Fala ELITE godz. 13.00 Wataha minął termin płatności
63 Czachurski Mateusz Czachurski Bochnia Fala ELITE godz. 13.00 minął termin płatności
64 Buru Fakezi Maputo Fala ELITE godz. 13.00 minął termin płatności


Wyświetleń: 9381

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ