Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malik Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
2 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
3 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
4 | Gabor Antonina | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
5 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
6 | Pietrzyk Vanesska | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
7 | Kotkiewicz Lena | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
8 | Niska Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
9 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
10 | Roch Natalia | Będzin | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
11 | Górski Szymon | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
12 | Górski jest Adam | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
13 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
14 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
15 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
16 | Jończyk Tymek | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
17 | Jóźwiak Martyna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
18 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
19 | Zarychta Szymon | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
20 | Zalcman-Ziora Emilia | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
21 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
22 | Mazur Milena | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
23 | Mazur Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
24 | Zalcman-Ziora Antonina | Siemianowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
25 | Rajfura Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
26 | Hycnar GRZEGORZ | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
27 | Kupiec Paulina | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
28 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
29 | Miczka Mikołaj | Siemianowice Śląśkie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
30 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
31 | Gębski Kacper | Sosnowiec | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
32 | Nowaczek Emilia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
33 | Nowaczek Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
34 | Durlik Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
35 | Durlik Agata | Częstochowa | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
36 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
37 | Fryczkowski Jan | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
38 | gallus julia | katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
39 | piowczyk anastazja | katowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
40 | Maliszewski Iwo | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
41 | Fajer Piotrek | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
42 | Kamiński Kacper | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | limit osiągnięty | |
43 | Janasik Julia | Mikołów | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
44 | Janasik Maciej | Mikołów | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
45 | Janasik Franciszek | Mikołów | Polska | Bieg na 800 m (chłopcy w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
46 | Lepszy Stansisław | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
47 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
48 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
49 | Bogucki Filip | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
50 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
51 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
52 | CIEŚLAK Kinga | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
53 | Matuszny Marcin | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
54 | Siemion Liliana | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
55 | Ficek Adrian | KATOWICE | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
56 | Jasicka Marta | Tychy | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
57 | Białek Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | limit osiągnięty | |
58 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
59 | Maska Oskar | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
60 | Buliński Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
61 | Dumańska Zofia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
62 | Bielański Jakub | Ornontowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
63 | Bielański Maciej | Ornontowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
64 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
65 | Pietrzak Ola | Kęty | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
66 | Domagała Mikołaj | Paniówki | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
67 | Krzemieniewski Cyprian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
68 | Krzemieniewski Cezary | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
69 | Koniuszewska Judyta | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
70 | Skuta Jakub | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
71 | Wałach Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
72 | Sojka Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg na 800 m (dziewczynki w wieku 11-14 lat) | opłacono | |
73 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
74 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
75 | Gralikowska Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
76 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
77 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
78 | Gesikowski Szymon | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
79 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m (chłopcy w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
80 | Kreft Nadia | Bytom | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
81 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
82 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
83 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
84 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
85 | KACZMAREK Oliwia | KATOWICE | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
86 | Kaczmarek Igor | Katowice | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
87 | Dzierga Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
88 | Rucińska Martyna | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
89 | Wójcik Wiktoria | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
90 | Bajor Hanna | Żory | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
91 | Mitręga Staš | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | limit osiągnięty | |
92 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
93 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
94 | Marszalik Maja | Katowicce | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
95 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono | |
96 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m (chłopcy w wieku do lat 6) | opłacono | |
97 | Nowak Karolina | Knurow | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
98 | Stanik Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m (dziewczynki w wieku do lat 6) | opłacono | |
99 | Stanik Maciej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m (najmłodsze dzieci) | opłacono | |
100 | Pawlik Kinga | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m (dziewczynki w wieku 7-10 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 14619