Termin i miejsce, informacje podstawowe
1. Bieg odbędzie się 11.11.2018 r. (niedziela) w Nakle nad Notecią na Stadionie im.
Klemensa Biniakowskiego, ul. Armii Krajowej. Biuro zawodów czynne od godz. 12:00; start pierwszych 4 drużyn o godz. 13:00. Po przebiegnięciu przez nie 100 odcinków po 100 m startują kolejne 4 drużyny (szacuje się, że będzie to po ok. 45-60 minutach - w zależności od tempa biegu; drużyny 5-8 pojawiają się na w pobliżu bieżni ok. godz.13:30), ostatnie 2 drużyny wystartują ok. godz. 14:30-15:00.
2. Miejsce, godzina startu oraz szczegółowa trasa Biegu zostanie potwierdzona na stronie internetowej www.muzeum.naklo.pl oraz na stronie www.facebook.com/MuzeumZiemiKrajenskiej najpóźniej 3 dni przed datą Biegu.
3. Bieg odbywa się na bieżni lekkoatletycznej o nawierzchni żużlowej.
4. Punkt z napojami i żywnością dla Uczestników będzie znajdował się na terenie stadionu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty, godziny i/lub miejsca Biegu, przy czym Uczestnik zostanie o tym fakcie zawiadomiony poprzez zamieszczenie odpowiedniej informacji na stronie internetowej www.muzeum.naklo.pl oraz na stronie
www.facebook.com/MuzeumZiemiKrajenskiej.
6. Łączna długość biegu wyniesie 100 km, przy czym każda drużyna pokona łączne 10 km, każdy członek drużyny pokona łącznie 2 km, na które będzie się składać 20 odcinków po 100 m.
7. Uczestnicy Biegu mają obowiązek stosowania się do poleceń organizatora, wolontariuszy i ratowników medycznych.

Wyświetleń: 1145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ