Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jędzura Michał Świetlino Start Biegu- 5km opłacono
2 Brzozowski Piotr Sławno Start Marszu NW- 5km opłacono
3 Cirocka Małgorzata Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
4 Sikora Piotr Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
5 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
6 Sadziński Maksym Słupsk Start Marszu NW- 5km opłacono
7 Konkol Krystyna Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
8 Konkol Andrzej Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
9 Grygorowicz Monika Rumia Start Biegu- 5km Ambitious Runners Team opłacono
10 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
11 Mielewczyk Łukasz Wicko Start Biegu- 5km Grupa Biegowa MRT opłacono
12 Kiełtyka Łukasz Świetlino Start Biegu- 5km Sołectwo Świetlino opłacono
13 Specht Mateusz Świchowo Start Biegu- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
14 Kwidziński Filip Brzeźno Lęborskie Start Marszu NW- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
15 Głuchaczka Justyna Brzeźno Lęborskie Start Biegu- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
16 Laskowska Magdalena Strzebielino Start Marszu NW- 5km KS Strzebielino
17 Maszota Izabela Rozłazino Start Biegu- 5km opłacono
18 Maszota Przemysław Rozłazino Start Biegu- 5km opłacono
19 Banasiak Damian Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
20 Naczkk Wiktoria Lębork Start Biegu- 5km LKB im Braci Petk opłacono
21 Naczk Wiktoria Lębork Start Marszu NW- 5km LKB im Braci Petk opłacono
22 naczk leonard lębork Start Marszu NW- 5km LKB im Braci Petk opłacono
23 Młyński Bartłomiej Zwartowo Start Biegu- 5km opłacono
24 Kędziora Kamila Brzeźno Lęborskie Start Marszu NW- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
25 Petka Arek Lębork Start Biegu- 5km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
26 Tokarz Katarzyna Strzebielino Start Biegu- 5km KS Strzebielino opłacono
27 Wieżel Mateusz Strzebielino Start Biegu- 5km KS Strzebielino opłacono
28 Wieżel Weronika Strzebielino Start Marszu NW- 5km KS Strzebielino opłacono
29 Pallach Paweł Strzebielino Start Marszu NW- 5km KS Strzebielino opłacono
30 Maszota Brygida Rozłazino Start Biegu- 5km opłacono
31 Cierocka Dorota Nawcz Start Biegu- 5km opłacono
32 Sikoń-Łatka Marta Kisewo Start Marszu NW- 5km opłacono
33 Sikorra Janina Lędziechowo Start Marszu NW- 5km ;Orły Wicko" Błękitne Morsy Łebskie opłacono
34 Gruba Małgorzata Świetlino Start Marszu NW- 5km Sołectwo Świetlino opłacono
35 Litzbarski Marek Puck Start Biegu- 5km opłacono
36 Milczewska Irena Świetlino Start Marszu NW- 5km Sołectwo Świetlino opłacono
37 Stefaniak Marcin Łęczyce Start Biegu- 5km
38 Nowicki Artur Malczyce Start Biegu- 5km 1bz Lębork/PTB
39 Hinz Mariola Świetlino Start Marszu NW- 5km opłacono
40 Karcz Rafał Wejherowo Start Biegu- 5km Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe opłacono
41 Banasiak Grażyna Bożepole Małe Start Marszu NW- 5km Sołectwo Bożepole Małe opłacono
42 Kostuch Andrzej Bożepole Małe Start Marszu NW- 5km Sołectwo Bożepole Małe opłacono
43 kozłowska barbara Lębork Start Marszu NW- 5km Farm Frites Poland SA
44 Szymanowski Eugeniusz Lębork Start Marszu NW- 5km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
45 Szymanowska Anna Lębork Start Marszu NW- 5km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
46 Pieper Agnieszka Lębork Start Biegu- 5km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
47 Strzelecki Paweł Lębork Start Biegu- 5km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
48 Górska Iwona Lębork Start Marszu NW- 5km Farm Frites Poland SA opłacono
49 Czaja Marcin Łęczyce Start Biegu- 5km opłacono
50 Czaja Andrzej Łęczyce Start Biegu- 5km opłacono
51 Tutak Bernadeta Świetlino Start Marszu NW- 5km opłacono
52 Wendt Karol Luzino Start Biegu- 5km
53 Murakowski Robert Rozłazino Start Biegu- 5km
54 Murakowska Joanna Rozłazino Start Biegu- 5km
55 Grygorowicz Marcin Rumia Start Biegu- 5km Ambitious Runners Team opłacono
56 Jabłonowski Wojciech Lębork Start Biegu- 5km FM2012/Klub 42,2
57 Stefański Łukasz Redystowo Start Biegu- 5km opłacono
58 Smarszcz Grażyna Lębork Start Marszu NW- 5km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
59 Smarszcz Wiesław Lębork Start Marszu NW- 5km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono
60 Krauza Grażyna Bolszewo Start Biegu- 5km Run Babys opłacono
61 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start Biegu- 5km Run Babys opłacono
62 Licau Anetta Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
63 Licau Krzysztof Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
64 MASZOTA URSZULA ŁĘCZYCE Start Marszu NW- 5km opłacono
65 MASZOTA KATARZYNA ŁĘCZYCE Start Marszu NW- 5km opłacono
66 Szymański Adam Lębork Start Biegu- 5km Lębork Biegacze opłacono
67 Kutzmer Marcin Godętowo Start Biegu- 5km LTS LĘBORK
68 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Start Biegu- 5km W.P.K SŁOŃ TEAM
69 Płotka Karol Lębork Start Biegu- 5km opłacono
70 Lewandowski Adam Ustka Start Biegu- 5km W.P.K Słoń Team Ustka


Wyświetleń: 1539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ