Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start Biegu- 5km Run Babys opłacono
2 Krauza Grażyna Bolszewo Start Biegu- 5km Run Babys opłacono
3 Kostuch Andrzej Bożepole Małe Start Marszu NW- 5km Sołectwo Bożepole Małe opłacono
4 Banasiak Grażyna Bożepole Małe Start Marszu NW- 5km Sołectwo Bożepole Małe opłacono
5 Kędziora Kamila Brzeźno Lęborskie Start Marszu NW- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
6 Głuchaczka Justyna Brzeźno Lęborskie Start Biegu- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
7 Kwidziński Filip Brzeźno Lęborskie Start Marszu NW- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
8 Kutzmer Marcin Godętowo Start Biegu- 5km LTS LĘBORK
9 Sikoń-Łatka Marta Kisewo Start Marszu NW- 5km opłacono
10 Szymański Adam Lębork Start Biegu- 5km Lębork Biegacze opłacono
11 Smarszcz Wiesław Lębork Start Marszu NW- 5km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono
12 Smarszcz Grażyna Lębork Start Marszu NW- 5km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
13 Górska Iwona Lębork Start Marszu NW- 5km Farm Frites Poland SA opłacono
14 kozłowska barbara Lębork Start Marszu NW- 5km Farm Frites Poland SA
15 naczk leonard lębork Start Marszu NW- 5km LKB im Braci Petk opłacono
16 Szymanowska Anna Lębork Start Marszu NW- 5km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
17 Naczk Wiktoria Lębork Start Marszu NW- 5km LKB im Braci Petk opłacono
18 Konkol Andrzej Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
19 Szymanowski Eugeniusz Lębork Start Marszu NW- 5km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
20 Naczkk Wiktoria Lębork Start Biegu- 5km LKB im Braci Petk opłacono
21 Konkol Krystyna Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
22 Płotka Karol Lębork Start Biegu- 5km opłacono
23 Jabłonowski Wojciech Lębork Start Biegu- 5km FM2012/Klub 42,2
24 Banasiak Damian Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
25 Petka Arek Lębork Start Biegu- 5km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
26 Strzelecki Paweł Lębork Start Biegu- 5km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
27 Pieper Agnieszka Lębork Start Biegu- 5km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
28 Cirocka Małgorzata Lębork Start Marszu NW- 5km KreativSport Lębork opłacono
29 Sikorra Janina Lędziechowo Start Marszu NW- 5km ;Orły Wicko" Błękitne Morsy Łebskie opłacono
30 Wendt Karol Luzino Start Biegu- 5km
31 Czaja Andrzej Łęczyce Start Biegu- 5km opłacono
32 Czaja Marcin Łęczyce Start Biegu- 5km opłacono
33 MASZOTA KATARZYNA ŁĘCZYCE Start Marszu NW- 5km opłacono
34 MASZOTA URSZULA ŁĘCZYCE Start Marszu NW- 5km opłacono
35 Stefaniak Marcin Łęczyce Start Biegu- 5km
36 Nowicki Artur Malczyce Start Biegu- 5km 1bz Lębork/PTB
37 Cierocka Dorota Nawcz Start Biegu- 5km opłacono
38 Litzbarski Marek Puck Start Biegu- 5km opłacono
39 Stefański Łukasz Redystowo Start Biegu- 5km opłacono
40 Licau Krzysztof Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
41 Licau Anetta Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
42 Maszota Brygida Rozłazino Start Biegu- 5km opłacono
43 Maszota Przemysław Rozłazino Start Biegu- 5km opłacono
44 Maszota Izabela Rozłazino Start Biegu- 5km opłacono
45 Murakowska Joanna Rozłazino Start Biegu- 5km
46 Murakowski Robert Rozłazino Start Biegu- 5km
47 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
48 Sikora Piotr Rozłazino Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
49 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Start Biegu- 5km KS Rozłazino opłacono
50 Grygorowicz Marcin Rumia Start Biegu- 5km Ambitious Runners Team opłacono
51 Grygorowicz Monika Rumia Start Biegu- 5km Ambitious Runners Team opłacono
52 Brzozowski Piotr Sławno Start Marszu NW- 5km opłacono
53 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Start Biegu- 5km W.P.K SŁOŃ TEAM
54 Sadziński Maksym Słupsk Start Marszu NW- 5km opłacono
55 Laskowska Magdalena Strzebielino Start Marszu NW- 5km KS Strzebielino
56 Pallach Paweł Strzebielino Start Marszu NW- 5km KS Strzebielino opłacono
57 Wieżel Weronika Strzebielino Start Marszu NW- 5km KS Strzebielino opłacono
58 Wieżel Mateusz Strzebielino Start Biegu- 5km KS Strzebielino opłacono
59 Tokarz Katarzyna Strzebielino Start Biegu- 5km KS Strzebielino opłacono
60 Specht Mateusz Świchowo Start Biegu- 5km sołectwo Brzeźno Lęborskie opłacono
61 Gruba Małgorzata Świetlino Start Marszu NW- 5km Sołectwo Świetlino opłacono
62 Tutak Bernadeta Świetlino Start Marszu NW- 5km opłacono
63 Milczewska Irena Świetlino Start Marszu NW- 5km Sołectwo Świetlino opłacono
64 Kiełtyka Łukasz Świetlino Start Biegu- 5km Sołectwo Świetlino opłacono
65 Jędzura Michał Świetlino Start Biegu- 5km opłacono
66 Hinz Mariola Świetlino Start Marszu NW- 5km opłacono
67 Lewandowski Adam Ustka Start Biegu- 5km W.P.K Słoń Team Ustka
68 Karcz Rafał Wejherowo Start Biegu- 5km Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe opłacono
69 Mielewczyk Łukasz Wicko Start Biegu- 5km Grupa Biegowa MRT opłacono
70 Młyński Bartłomiej Zwartowo Start Biegu- 5km opłacono


Wyświetleń: 1500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ