Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuniszyk Piotr Gołdap START Mikołajkowa Dyszka Dzieci Kukurydzy opłacono on-line
2 Chomiczewski Jacek Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
3 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
4 Wierzbicka Anna Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
5 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
6 Mickiewicz Paweł Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
7 Mickiewicz Grażyna Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
8 Nawrocki Sławomir Nawrocki Gołdap START Mikołajkowa Dyszka JW 4808 opłacono on-line
9 Jastrzębski Jakub Warszawa START Mikołajkowa Dyszka trzymaj4mę opłacono on-line
10 Rogowska Paula Mikołajki START Mikołajkowa Dyszka trzymaj4mę opłacono on-line
11 Rogowski Jan Mikołajki START Mikołajkowa Dyszka BBL Mikołajki opłacono on-line
12 Sałek Radosław Warszawa START Mikołajkowa Dyszka Amator, biegam dla Wiktora opłacono on-line
13 ZUBTSOVA OKSANA Dobrovol'sk START Mikołajkowa Dyszka BIEG I ZDROWIE opłacono on-line
14 Mikielski Daniel Olsztynek START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
15 Tarasiewicz Ireneusz WÓJTOWO START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
16 Pałdyna Leszek Wydminy START Mikołajkowa Dyszka BBL Wydminy opłacono on-line
17 Grześkowicz Dorota Wydminy START Mikołajkowa Dyszka BBL Wydminy opłacono on-line
18 Krawczuk Wiesław Wydminy START Mikołajkowa Dyszka BBL Wydminy opłacono on-line
19 Kondratowicz Małgorzata Pozezdrze START Mikołajkowa Dyszka Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
20 Siwek Aneta Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono on-line
21 Soliwoda Jacek Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka XXX opłacono on-line
22 Buczkowska Malgorzata Ryn START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
23 Kaczorowska Emilia Mikołajki START Mikołajkowa Dyszka Aniołki Run opłacono on-line
24 Szafaryn Mariusz Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
25 Suchodolski Paweł Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
26 Rakowska Iwona Kolno START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
27 FLANK PAWEŁ WROCŁAW START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
28 Skrodzki Jakub Suwałki START Mikołajkowa Dyszka BF opłacono on-line
29 Wołyniec Emilia Gołdap START Mikołajkowa Dyszka TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono on-line
30 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno START Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
31 Dudziec Marcin Szczytno START Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
32 Pietruczuk Alicja Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
33 Chmielewska Dorota Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
34 Brynda Marcin Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
35 Ciborek Patryk Zawady Oleckie START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
36 Eliasz Marcin Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
37 Chrzanowska Monika Nowa Wieś wschodnia START Mikołajkowa Dyszka Biegam bo lubię Ostrołęka opłacono on-line
38 Rożek Gerard Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
39 Piersa Małgorzata Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
40 Łaskowski Tomasz Olecko Wkurw_team START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
41 Czerwiński Andrzej Białystok START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
42 Łaskowska Marzena Olecko Wkurw_team START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
43 Czaplejewicz Marta Ełk START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
44 Pupek Daniel Łomża START Mikołajkowa Dyszka Biegamy dla zdrowia Łomża opłacono on-line
45 Łapinska Katarzyna Łapinska Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
46 Bagińska Bożena Olecko START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono
47 Płaczek Artur Giżycko START Mikołajkowa Dyszka Grądzki Team Giżycko/11 Pułk Artylerii Węgorzewo opłacono on-line
48 Świerszcz Adam Pisz START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
49 BASAJ Paweł suwałki START Mikołajkowa Dyszka BBL SUWAŁKI opłacono on-line
50 Pokrzywińska-Osior Beata Wydminy START Mikołajkowa Dyszka Wioska Biegaczy opłacono
51 Zawrotny Jan Marcinkowo START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
52 Przemielewski Kamil Stożne START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
53 Przemielewska Ewa Stożne START Mikołajkowa Dyszka Olecko Biega opłacono on-line
54 Kulas Piotr Krutyń START Mikołajkowa Dyszka OSP KRUTYŃ opłacono on-line
55 Kulas Mirosław Krutyń START Mikołajkowa Dyszka OSP KRUTYŃ opłacono on-line
56 Łożyński Piotr Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn sklepbiegacza.pl opłacono on-line
57 Sznajder Beata Pisz START Mikołajkowa Dyszka Aniołki Run opłacono on-line
58 Nestorowicz Monika Kętrzyn START Mikołajkowa Dyszka VRC Kętrzyn opłacono on-line
59 Kulesza Małgorzata Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl opłacono on-line
60 Dyniszuk Martyna Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
61 Dyniszuk Mateusz Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
62 Nawrocki Michał Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
63 Andrejczuk JÓZEf BIAŁYSTOK START Mikołajkowa Dyszka Biegam bo Lubię opłacono on-line
64 Bugajewska Anna Płońsk START Mikołajkowa Dyszka KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
65 Drażba Dominik Ełk START Mikołajkowa Dyszka Team Kopeć opłacono on-line
66 Zalewski Wiesław Mrągowo START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
67 Król Mateusz Morąg START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
68 Dawidczyk Krystyna Kętrzen START Mikołajkowa Dyszka Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
69 Gawek Michał Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Dąbrowski TEAM opłacono on-line
70 Bugajewski Janusz PŁOŃSK START Mikołajkowa Dyszka KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
71 Michalak Marta Płońsk START Mikołajkowa Dyszka KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
72 Osial Anita Płońsk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
73 Baniel Wioleta Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
74 Żakowska Urszula Bizłystok START Mikołajkowa Dyszka Białystok Biega Team opłacono on-line
75 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka STARGLASS TEAM opłacono on-line
76 Baczewska Klaudia Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
77 Modzelewski Wiesław Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Straglass Team opłacono on-line
78 Szkudlarek Emilia Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
79 Bystrek Joanna Gnaty START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
80 Frejtag Dawid Giżycko START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
81 Mrozek Sławomir Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
82 Kuć Hanna Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka BBL Ostrołęka/Run Crew Reebok opłacono on-line
83 Chyczewska Anna Chyczewska Płońsk START Mikołajkowa Dyszka KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
84 Balazy AGNIESZKA Ostrołęka START Mikołajkowa Dyszka BBL OSTROŁĘKA opłacono on-line
85 Lipiński Marcin Gołdap START Mikołajkowa Dyszka 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
86 Wiernicka Paulina KWIDZYN START Mikołajkowa Dyszka Runfitneska Kwidzyn/ Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
87 Pędzich Marianna Szafarczyska START Mikołajkowa Dyszka BBL OSTROŁĘKA opłacono on-line
88 Pokrzywiński Zbigniew Police START Mikołajkowa Dyszka Wioska Biegaczy opłacono
89 Tombacher Krzysztof Ełk START Mikołajkowa Dyszka Miraz Race Team opłacono on-line
90 Maliszewski Jerzy Olsztyn Jaroty START Mikołajkowa Dyszka AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl opłacono on-line
91 Dymarski Bartosz Dymarski Warszawa START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
92 Dymarska Marzena Warszawa START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
93 Miłowicki Krzysztof Ełk START Mikołajkowa Dyszka MIRAZ RACE TEAM opłacono on-line
94 Zieja Kasia Olsztyn START Mikołajkowa Dyszka Skazani na sukces opłacono on-line
95 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński START Mikołajkowa Dyszka Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
96 Przyjacielska Bogumiła Lidzbark Warmiński START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
97 Olejniczak Marta Płońsk START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
98 Kolyagina Anastasia Kaliningrad START Mikołajkowa Dyszka Amberman opłacono on-line
99 Chmiel Magdalena Gołdap START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line
100 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo START Mikołajkowa Dyszka opłacono on-line


Wyświetleń: 14447

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ