Mikołajkowa Dyszka

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Drużyna DYSTANS Wynik NETTO Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 52 DRAŻBA DOMINIK M 1 M 30-39 EŁK TEAM KOPEĆ 0 10km 0:34:02 17.63 [km/h] 0:00:01
2 20 BIELIŪNAS PAULIUS M 2 M 0-29 MARIJAMPOLĖ 0 10km 0:34:17 17.50 [km/h] 0:00:01
3 85 JAROSZEWSKI CEZARY M 3 M 0-29 ZAKOCIE KS MAKÓW BIEGA PRZYJACIELE MAKOWA I OSTROŁĘKI 10km 0:34:35 17.35 [km/h] 0:00:01
4 44 CZERWIŃSKI ANDRZEJ M 4 M 40-49 1 BIAŁYSTOK BIEGAMY 10km 0:35:27 16.93 [km/h] 0:00:01
5 71 GODLEWSKI ANDRZEJ M 5 M 30-39 1 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA BIEGAMY 10km 0:35:59 16.67 [km/h] 0:00:01
6 203 PUPEK MARIUSZ M 6 M 30-39 2 MRĄGOWO CHABOWSKI TEAM 0 10km 0:36:44 16.33 [km/h] 0:00:01
7 247 SZYDLIK ADAM M 7 M 40-49 2 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 10km 0:36:50 16.29 [km/h] 0:00:04
8 129 KWIATKOWSKI DAMIAN M 8 M 0-29 1 JEZIORKO 0 10km 0:37:22 16.06 [km/h] 0:00:04
9 202 PUPEK DANIEL M 9 M 30-39 3 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA 0 10km 0:37:23 16.05 [km/h] 0:00:02
10 26 BRYNDA MARCIN M 10 M 30-39 4 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I 10km 0:37:29 16.01 [km/h] 0:00:01
11 192 POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW M 11 M 30-39 5 POLICE WIOSKA BIEGACZY BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:37:32 15.99 [km/h] 0:00:01
12 17 BĄK PAWEŁ M 12 M 40-49 3 SĘPOPOL BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:38:11 15.71 [km/h] 0:00:03
13 135 LIS SEBASTIAN M 13 M 30-39 6 MRĄGOWO 0 10km 0:38:15 15.69 [km/h] 0:00:03
14 149 MALISZEWSKI JERZY M 14 M 50-59 1 OLSZTYN JAROTY AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 1 10km 0:39:16 15.28 [km/h] 0:00:03
15 50 DOMALEWSKI ADRIAN M 15 M 0-29 2 SUWAŁKI SUWAŁKI NANUQ TEAM 0 10km 0:39:30 15.19 [km/h] 0:00:02
16 267 WÓJTOWICZ ROBERT M 16 M 40-49 4 OSTROŁĘKA AMATOR_SPORTU OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 10km 0:39:39 15.13 [km/h] 0:00:03
17 78 JAKACKI SYLWESTER M 17 M 30-39 7 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:40:06 14.96 [km/h] 0:00:04
18 169 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M 18 M 30-39 8 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 1 10km 0:40:12 14.93 [km/h] 0:00:02
19 25 BRYŁA ARTUR M 19 M 40-49 5 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 10km 0:40:13 14.92 [km/h] 0:00:02
20 3 ANDREJCZUK JÓZEF M 20 M 40-49 6 BIAŁYSTOK BIEGAM BO LUBIĘ 0 10km 0:40:31 14.81 [km/h] 0:00:02
21 76 HAŁUN ŁUKASZ M 21 M 30-39 9 GIŻYCKO 15. GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 10km 0:40:32 14.80 [km/h] 0:00:04
22 93 KARNIŁOWICZ DAWID M 22 M 30-39 10 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0 10km 0:40:36 14.78 [km/h] 0:00:02
23 177 OLSZEWSKI KRZYSZTOF M 23 M 40-49 7 OLSZEWO - BORKI BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA PRZYJACIELE MAKOWA I OSTROŁĘKI 10km 0:40:51 14.69 [km/h] 0:00:04
24 62 FERSZT PIOTR M 24 M 30-39 11 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 2 10km 0:41:13 14.56 [km/h] 0:00:04
25 232 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 25 M 30-39 12 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I 10km 0:41:21 14.51 [km/h] 0:00:05
26 84 JAROSZ WOJCIECH M 26 M 40-49 8 KĘTRZYN 0 10km 0:41:38 14.41 [km/h] 0:00:06
27 24 BRONIEK WOJCIECH M 27 M 40-49 9 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM BBL OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 10km 0:41:41 14.39 [km/h] 0:00:03
28 148 MAJER JAKUB M 28 M 30-39 13 WARSZAWA 0 10km 0:41:43 14.38 [km/h] 0:00:09
29 18 BERK KRZYSZTOF M 29 M 40-49 10 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 2 10km 0:41:47 14.36 [km/h] 0:00:08
30 198 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 30 M 30-39 14 STOŻNE OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA III 10km 0:41:49 14.35 [km/h] 0:00:05
31 41 CIBOREK PATRYK M 31 M 0-29 3 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA II 10km 0:41:53 14.33 [km/h] 0:00:05
32 31 BUTLER KATARZYNA K 1 K 0-29 ZALESIE OKLA OSTROŁĘKA PRZYJACIELE MAKOWA I OSTROŁĘKI 10km 0:42:00 14.29 [km/h] 0:00:01
33 58 DYNISZUK TOMASZ M 32 M 40-49 11 WĘGORZEWO 0 10km 0:42:19 14.18 [km/h] 0:00:05
34 277 SEREBRO SERGEI M 33 M 30-39 15 KALININGRAD AMBERMAN 10km 0:42:22 14.16 [km/h] 0:00:21
35 191 POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA K 2 K 30-39 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:42:33 14.10 [km/h] 0:00:00
36 225 SOLIWODA JACEK M 34 M 40-49 12 KĘTRZYN XXX 0 10km 0:42:45 14.04 [km/h] 0:00:11
37 269 ZALEWSKI WIESŁAW M 35 M 50-59 2 MRĄGOWO 0 10km 0:43:00 13.95 [km/h] 0:00:03
38 234 SZABELSKI MACIEK M 36 M 30-39 16 PIECKI 0 10km 0:43:22 13.84 [km/h] 0:00:05
39 19 BIELENICA BEATA K 3 K 30-39 WYDMINY BBL WYDMINY BIEGAJĄCE RENIFERY 10km 0:43:27 13.81 [km/h] 0:00:01
40 190 PODLASKI PAWEŁ M 37 M 0-29 4 MIKOŁAJKI 0 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 0:00:04
41 258 WABICH ŁUKASZ M 38 M 30-39 17 KOWALE OLECKIE KOWALAK KOWALE OLECKIE 0 10km 0:43:31 13.79 [km/h] 0:00:15
42 120 KULAS MIROSŁAW M 39 M 40-49 13 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 10km 0:43:33 13.78 [km/h] 0:00:07
43 108 KOSOWSKI JANUSZ M 40 M 60-69 1 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 0:43:35 13.77 [km/h] 0:00:01
44 158 MILEWSKI SŁAWOMIR M 41 M 50-59 3 PTAKI 43 0 10km 0:43:42 13.73 [km/h] 0:00:03
45 174 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 42 M 40-49 14 WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 0 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 0:00:06
46 186 PIETRUCZUK ALICJA K 4 K 0-29 1 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA I 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 0:00:09
47 212 ROŻEK GERARD M 43 M 40-49 15 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA II 10km 0:43:49 13.69 [km/h] 0:00:04
48 64 FIGAT MIROSŁAW M 44 M 60-69 2 BARTOSZYCE 0 10km 0:44:11 13.58 [km/h] 0:00:04
49 143 ŁOŻYŃSKI PIOTR M 45 M 50-59 4 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 0:44:16 13.55 [km/h] 0:00:08
50 265 WOŁYNIEC EMILIA K 5 K 30-39 1 GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP 0 10km 0:44:36 13.45 [km/h] 0:00:03
51 279 DERENCZ JOANNA K 6 K 0-29 2 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP 0 10km 0:44:39 13.44 [km/h] 0:00:04
52 181 PAPIERNIK MACIEJ M 46 M 40-49 16 BIAŁYSTOK GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW 0 10km 0:44:40 13.43 [km/h] 0:00:03
53 262 WIERNICKA PAULINA K 7 K 0-29 3 KWIDZYN RUNFITNESKA KWIDZYN/ GMINA GARDEJA BIEGA 0 10km 0:44:56 13.35 [km/h] 0:00:05
54 244 SZULC JAKUB M 47 M 0-29 5 SUWAŁKI SZULC-TRADING 0 10km 0:45:06 13.30 [km/h] 0:00:15
55 144 ŁUNIO PIOTR M 48 M 40-49 17 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 0:00:08
56 261 WENTYKIER PIOTR M 49 M 30-39 18 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 0:00:07
57 201 PUCZEL ROBERT M 50 M 40-49 18 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 0 10km 0:45:11 13.28 [km/h] 0:00:03
58 119 KUJAWA PAWEŁ M 51 M 30-39 19 BISKUPIEC 0 10km 0:45:16 13.25 [km/h] 0:00:07
59 205 RAKOWSKI TOMASZ M 52 M 40-49 19 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD - GOŁDAP 0 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 0:00:13
60 204 RAKOWSKA IWONA K 8 K 30-39 2 KOLNO BIEGAMY 10km 0:45:40 13.14 [km/h] 0:00:04
61 139 ŁASKOWSKA MARZENA K 9 K 40-49 1 OLECKO WKURW_TEAM OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA III 10km 0:45:45 13.11 [km/h] 0:00:00
62 162 MOROZ ANDRZEJ M 53 M 40-49 20 KĘTRZYN 0 10km 0:45:55 13.07 [km/h] 0:00:25
63 131 LASKOWSKI LESZEK M 54 M 60-69 3 GIŻYCKO 0 10km 0:45:56 13.06 [km/h] 0:00:01
64 121 KULAS PIOTR M 55 M 40-49 21 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 10km 0:45:56 13.06 [km/h] 0:00:06
65 257 VASILJEVIENĖ LORETA K 10 K 40-49 2 VILNIUS JONAS MARATONAS 0 10km 0:46:08 13.01 [km/h] 0:00:02
66 15 BASAJ PAWEŁ M 56 M 40-49 22 SUWAŁKI BBL SUWAŁKI 0 10km 0:46:08 13.01 [km/h] 0:00:40
67 160 MODZELEWSKI KRZYSZTOF M 57 M 50-59 5 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM 0 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 0:00:11
68 161 MODZELEWSKI WIESŁAW M 58 M 50-59 6 OSTROŁĘKA STRAGLASS TEAM 0 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 0:00:11
69 99 KIEZIK ANNA K 11 K 30-39 3 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 2 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 0:00:11
70 117 KUC JERZY M 59 M 30-39 20 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 0:00:11
71 233 SYSUŁA JANUSZ M 60 M 60-69 4 BIAŁYSTOK 0 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 0:00:13
72 57 DYNISZUK MATEUSZ M 61 M 0-29 6 GOŁDAP 0 10km 0:46:28 12.91 [km/h] 0:00:25
73 106 KOSACKA EMILIA K 12 K 30-39 4 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 1 10km 0:46:28 12.91 [km/h] 0:00:11
74 56 DYNISZUK MARTYNA K 13 K 0-29 4 GOŁDAP 0 10km 0:46:29 12.91 [km/h] 0:00:24
75 281 DZIEKOŃSKA MAGDALENA K 14 K 30-39 5 KRUKLANKI - 10km 0:46:31 12.90 [km/h] 0:00:14
76 147 MAJER BOGUSŁAWA K 15 K 30-39 6 WARSZAWA VEGE RUNNERS 0 10km 0:46:32 12.89 [km/h] 0:00:09
77 83 JARONIEC DARIUSZ M 62 M 30-39 21 GIŻYCKO 15. GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 10km 0:46:36 12.88 [km/h] 0:00:06
78 69 GIERSZEWSKI CZAREK M 63 M 50-59 7 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA IV 10km 0:46:39 12.86 [km/h] 0:00:07
79 206 RAUBO PIOTR PAWEL M 64 M 30-39 22 RYN 0 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 0:00:20
80 280 PIÓRKOWSKI KACPER M 65 M 0-29 7 CZARNIA OKLA OSTROŁĘKA 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 0:00:18
81 140 ŁASKOWSKI TOMASZ M 66 M 40-49 23 OLECKO WKURW_TEAM OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA III 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 0:00:02
82 282 SZTEJNA ZDZISŁAW M 67 M 50-59 8 JEDWABNO - 10km 0:47:12 12.71 [km/h] 0:00:27
83 126 KUR DARIUSZ M 68 M 40-49 24 GIŻYCKO 0 10km 0:47:56 12.52 [km/h] 0:00:13
84 100 KŁOS JAN M 69 M 50-59 9 OLSZTYN URWIS BIEGA 0 10km 0:47:56 12.52 [km/h] 0:00:13
85 322 CHROBOCZEK MACIEJ M 70 M 0-29 8 TOKARY TATA JASIA TEAM 0 10km 0:47:57 12.51 [km/h] 0:00:39
86 10 BALAZY AGNIESZKA K 16 K 30-39 7 OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:00:01
87 42 CWALIŃSKI MARCIN M 71 M 40-49 25 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 10KM 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:00:23
88 210 ROGOWSKI JAN M 72 M 50-59 10 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 0 10km 0:48:18 12.42 [km/h] 0:00:13
89 65 FLANK PAWEŁ M 73 M 40-49 26 WROCŁAW 0 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 0:00:35
90 245 SZULC WOJCIECH M 74 M 50-59 11 SUWAŁKI SZULC-TRADING 0 10km 0:48:34 12.35 [km/h] 0:00:36
91 23 BOJARSKA ANNA K 17 K 30-39 8 OLSZTYN 0 10km 0:48:40 12.33 [km/h] 0:00:16
92 221 WIŃSKI TOMASZ M 75 M 30-39 23 GOŁDAP - 10km 0:49:15 12.18 [km/h] 0:00:21
93 112 KOZŁOWSKI DAMIAN M 76 M 0-29 9 SUWAŁKI 0 10km 0:49:16 12.18 [km/h] 0:00:37
94 86 JASNOCH GRZEGORZ M 77 M 50-59 12 SARNETKI NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD 0 10km 0:49:16 12.18 [km/h] 0:00:37
95 217 SAŁEK RADOSŁAW M 78 M 40-49 27 WARSZAWA AMATOR, BIEGAM DLA WIKTORA 0 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 0:00:05
96 48 DĘBOWSKI RYSZARD M 79 M 60-69 5 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 0 10km 0:49:28 12.13 [km/h] 0:00:09
97 111 KOZAK MONIKA K 18 K 30-39 9 GIŻYCKO WIOSKA BIEGACZY 0 10km 0:49:34 12.10 [km/h] 0:00:09
98 268 WYSZYŃSKI WOJCIECH M 80 M 40-49 28 GIŻYCKO 0 10km 0:49:37 12.09 [km/h] 0:00:31
99 175 OBRĘBSKI KAROL M 81 M 0-29 10 OLSZTYN 0 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 0:00:23
100 408 MAJEWSKA SYLWIA K 19 K 40-49 3 WAŁY KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 10km 0:49:44 12.06 [km/h] 0:00:09
101 227 STERNICKI TOMASZ M 82 M 40-49 29 MRĄGOWO 0 10km 0:49:48 12.05 [km/h] 0:00:29
102 224 SKRODZKI JAKUB M 83 M 0-29 11 SUWAŁKI BF 0 10km 0:49:56 12.02 [km/h] 0:00:34
103 34 CHMARYCZ ANDRZEJ M 84 M 40-49 30 OLSZTYN 0 10km 0:49:57 12.01 [km/h] 0:00:16
104 207 RĘKAWIECKI ROBERT M 85 M 40-49 31 OLSZTYN URWIS BIEGA 0 10km 0:50:07 11.97 [km/h] 0:00:14
105 284 KRAWCZYK JAN M 86 M 30-39 24 KORSZE - 10km 0:50:07 11.97 [km/h] 0:00:11
106 12 BANIEL WIOLETA K 20 K 0-29 5 GOŁDAP 0 10km 0:50:10 11.96 [km/h] 0:00:25
107 173 NIEDŹWIECKI ANDRZEJ M 87 M 60-69 6 EŁK SUPERDRUŻYNA 10KM 10km 0:50:12 11.95 [km/h] 0:00:22
108 231 SUCHODOLSKA EDYTA K 21 K 30-39 10 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA II 10km 0:50:21 11.92 [km/h] 0:00:08
109 252 TARAASEWICZ JAN M 88 M 60-69 7 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY 0 10km 0:50:28 11.89 [km/h] 0:00:17
110 74 GRUDZIĄDZ MAKSYMILIAN M 89 M 0-29 12 UKTA OSP UKTA 0 10km 0:50:36 11.86 [km/h] 0:00:33
111 110 KOWALCZYK ROMAN M 90 M 60-69 8 OSTROŁĘKA BIEGAMY DLA ZDROWIA 0 10km 0:50:39 11.85 [km/h] 0:00:23
112 275 ŻUKOWSKI ŁUKASZ M 91 M 0-29 13 OLSZTYN 0 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:00:24
113 187 PIETRZYK MARIUSZ M 92 M 40-49 32 WĘGORZEWO 0 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 0:00:29
114 220 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M 93 M 40-49 33 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 0 10km 0:50:56 11.78 [km/h] 0:00:18
115 230 STOLARCZYK TOMASZ M 94 M 40-49 34 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:50:58 11.77 [km/h] 0:00:14
116 122 KULESZA MAŁGORZATA K 22 K 50-59 1 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 0:51:03 11.75 [km/h] 0:00:14
117 124 KUPAJ ROMUALD M 95 M 50-59 13 BARTOSZYCE 0 10km 0:51:04 11.75 [km/h] 0:00:25
118 22 BOGDAN SEBASTIAN M 96 M 0-29 14 CZAJEWSZCZYZNA 0 10km 0:51:13 11.71 [km/h] 0:00:15
119 60 DZIĘGIELEWSKI ZBYSZEK M 97 M 50-59 14 RYN 0 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 0:00:17
120 1 ADAM JUSTYNA K 23 K 30-39 11 OLECKO 0 10km 0:51:43 11.60 [km/h] 0:00:18
121 98 KĘDZIOR NATALIA K 24 K 0-29 6 BARTOSZYCE 0 10km 0:52:00 11.54 [km/h] 0:00:22
122 88 JURAK WALDEMAR M 98 M 30-39 25 KĘTRZYN 0 10km 0:52:00 11.54 [km/h] 0:00:22
123 63 FIGAT ALINA K 25 K 50-59 2 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:52:05 11.52 [km/h] 0:00:04
124 259 WASZKIEWICZ JOLA K 26 K 30-39 12 KETRZYN MATKI I OJCIEC KĘTRZYN 0 10km 0:52:08 11.51 [km/h] 0:00:29
125 4 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN M 99 M 60-69 9 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 0:52:14 11.49 [km/h] 0:00:14
126 142 ŁOZAK KINGA K 27 K 0-29 7 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 10km 0:52:28 11.44 [km/h] 0:00:28
127 194 POŁOWIANIUK JAN M 100 M 50-59 15 BARCZEWO DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 0 10km 0:52:30 11.43 [km/h] 0:00:12
128 82 JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ M 101 M 0-29 15 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0 10km 0:52:33 11.42 [km/h] 0:00:06
129 150 MARIAŃSKA AMELIA K 28 K 0-29 8 SZCZYTNO 0 10km 0:52:38 11.40 [km/h] 0:00:09
130 133 LIPIŃSKI MARCIN M 102 M 40-49 35 GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 0 10km 0:52:39 11.40 [km/h] 0:00:11
131 151 OLSZEWSKI MAREK M 103 M 40-49 36 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10KM 10km 0:52:39 11.40 [km/h] 0:00:29
132 163 MOROZ ELŻBIETA K 29 K 40-49 4 KĘTRZYN 0 10km 0:52:43 11.38 [km/h] 0:00:24
133 45 DAGIEL JACEK M 104 M 30-39 26 OLSZTYN 0 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 0:00:23
134 105 KOPICZKO ZBIGNIEW M 105 M 40-49 37 SUWAŁKI 0 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 0:00:37
135 5 ANDRYSZCZYK RAFAŁ M 106 M 30-39 27 KOWALE OLECKIE 0 10km 0:52:50 11.36 [km/h] 0:00:22
136 49 DOLIWKA PAWEŁ M 107 M 30-39 28 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 0 10km 0:52:54 11.34 [km/h] 0:00:25
137 272 ZUBKIEWICZ JAN M 108 M 70+ 1 PŁASKA JAĆWING PŁASKA 0 10km 0:52:57 11.33 [km/h] 0:00:34
138 39 CHRZANOWSKA MONIKA K 30 K 30-39 13 NOWA WIEŚ WSCHODNIA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:52:58 11.33 [km/h] 0:00:03
139 38 CHOMICZEWSKI JACEK M 109 M 40-49 38 GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 0 10km 0:52:59 11.32 [km/h] 0:00:13
140 236 SZCZEBIOT KAROL M 110 M 30-39 29 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10KM 10km 0:52:59 11.32 [km/h] 0:00:29
141 250 ŚWIERSZCZ ADAM M 111 M 0-29 16 PISZ 0 10km 0:53:11 11.28 [km/h] 0:00:25
142 229 STOLARCZYK JOANNA K 31 K 40-49 5 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:53:19 11.25 [km/h] 0:00:14
143 92 KARAPUDA NATALIA K 32 K 30-39 14 OLSZTYN TVP 3 OLSZTYN 0 10km 0:53:21 11.25 [km/h] 0:00:16
144 97 KASPRZAK JAROSŁAW M 112 M 30-39 30 KĘTRZYN 0 10km 0:53:27 11.23 [km/h] 0:00:29
145 197 PRZEMIELEWSKA EWA K 33 K 30-39 15 STOŻNE OLECKO BIEGA 0 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 0:00:09
146 235 SZAFARYN MARIUSZ M 113 M 40-49 39 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA 0 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 0:00:31
147 77 IDZIKOWSKI ROBERT M 114 M 50-59 16 PLONSK KLUB BIEGACZA IM.P.SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:53:48 11.15 [km/h] 0:00:07
148 214 RZEPKA EWA K 34 K 40-49 6 WIELKI GŁĘBOCZEK GMINA BRZOZIE 0 10km 0:53:52 11.14 [km/h] 0:00:13
149 213 RZEPKA ANDRZEJ M 115 M 40-49 40 WIELKI GŁĘBOCZEK GMINA BRZOZIE 0 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 0:00:13
150 208 ROGOWSKA PAULA K 35 K 0-29 9 MIKOŁAJKI TRZYMAJ4MĘ 0 10km 0:53:57 11.12 [km/h] 0:00:34
151 278 RYTWIŃSKI LECH M 116 M 70+ 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 0:00:00
152 218 SAMBORSKI WALDEMAR M 117 M 60-69 10 WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 0:00:09
153 226 STACHACZ MIROSŁAW M 118 M 50-59 17 OSTROŁĘKA DREWMAX 0 10km 0:54:10 11.08 [km/h] 0:00:20
154 180 PAŁDYNA LESZEK M 119 M 50-59 18 WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 0:54:26 11.02 [km/h] 0:00:08
155 94 KARPINSKI ADAM M 120 M 40-49 41 OSTROLEKA MORSY OSTROŁĘKA 0 10km 0:54:26 11.02 [km/h] 0:00:02
156 107 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA K 36 K 60-69 1 OLSZTYN OLSZTYN 0 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 0:00:13
157 146 MAJCHER NATALIA K 37 K 30-39 16 MRĄGOWO 0 10km 0:54:31 11.01 [km/h] 0:00:15
158 101 KŁOSIŃSKI PAWEŁ M 121 M 50-59 19 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:00:10
159 152 MIASOJEDOW BOŻENA K 38 K 60-69 2 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA 0 10km 0:54:41 10.97 [km/h] 0:00:10
160 9 BAJC MARZENA K 39 K 40-49 7 LIDZBARK WARMISKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10KM 10km 0:54:46 10.96 [km/h] 0:00:27
161 80 JAKUBOWSKI WIESŁAW M 122 M 50-59 20 PIJAWNE POLSKIE 0 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 0:00:27
162 73 GROSZYK AGATA K 40 K 30-39 17 BEZLEDY 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA BARTOSZYCE 0 10km 0:54:50 10.94 [km/h] 0:00:23
163 199 PRZYJACIELSKA BOGUMIŁA K 41 K 40-49 8 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10KM 10km 0:54:59 10.91 [km/h] 0:00:28
164 237 SZCZEPAŃSKA KATARZYNA WIESŁAWA K 42 K 40-49 9 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10KM 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 0:00:27
165 248 SZYSZKOWSKA KAROLINA K 43 K 0-29 10 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 0:00:06
166 249 ŚNICZEWSKA ZUZANNA K 44 K 0-29 11 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 0:00:06
167 27 BUCZKOWSKA MALGORZATA K 45 K 30-39 18 RYN 0 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 0:00:00
168 183 PAWŁOWSKI ADAM M 123 M 0-29 17 SUWAŁKI BF 0 10km 0:55:11 10.87 [km/h] 0:00:35
169 90 KACZYŃSKA EWELINA K 46 K 30-39 19 ZIELENIEC MAŁY GIRLS RUNNER 0 10km 0:55:20 10.84 [km/h] 0:00:31
170 13 BAŃKA KATARZYNA K 47 K 30-39 20 SZCZYTNO 0 10km 0:55:22 10.84 [km/h] 0:00:31
171 75 GRZEŚKOWICZ DOROTA K 48 K 40-49 10 WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 0:55:25 10.83 [km/h] 0:00:11
172 136 LISZEWSKA ANNA K 49 K 30-39 21 SUSK STARY BIEGAM BO BIEGAM SUSK STARY 0 10km 0:55:27 10.82 [km/h] 0:00:13
173 137 LISZEWSKI RAFAŁ M 124 M 30-39 31 SUSK STARY BIEGAM BO BIEGAM SUSK STARY 0 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 0:00:12
174 222 SIERAK MAŁGORZATA K 50 K 40-49 11 SZCZYTNO GRUPA WSPARCIA DZIURAWEGO PĘCHERZA 0 10km 0:55:35 10.79 [km/h] 0:00:30
175 211 ROPIAK RYSZARD M 125 M 70+ 3 MYSZYNIEC KURPIE MYSZYNIEC 0 10km 0:55:57 10.72 [km/h] 0:00:44
176 114 KRÓL MATEUSZ M 126 M 0-29 18 MORĄG 0 10km 0:56:00 10.71 [km/h] 0:00:23
177 263 WIERZBICKA ANNA K 51 K 40-49 12 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII KYOKUSHIN WĘGORZEWO 10km 0:56:11 10.68 [km/h] 0:00:19
178 115 KRYSIAK SABINA K 52 K 40-49 13 GIŻYCKO 0 10km 0:56:11 10.68 [km/h] 0:00:16
179 104 KONDRATOWICZ MAŁGORZATA K 53 K 30-39 22 POZEZDRZE KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII KYOKUSHIN WĘGORZEWO 10km 0:56:18 10.66 [km/h] 0:00:19
180 33 CHERSKAIA VALERIIA K 54 K 30-39 23 KALININGRAD 0 10km 0:56:23 10.64 [km/h] 0:00:20
181 87 JASTRZĘBSKI JAKUB M 127 M 30-39 32 WARSZAWA TRZYMAJ4MĘ 0 10km 0:56:28 10.63 [km/h] 0:00:35
182 171 NAWROCKI SŁAWOMIR M 128 M 50-59 21 GOŁDAP JW 4808 0 10km 0:56:33 10.61 [km/h] 0:00:14
183 7 BACZEWSKA KLAUDIA K 55 K 0-29 12 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:56:36 10.60 [km/h] 0:00:16
184 6 ANDRZEJEWSKI ZDZISŁAW M 129 M 60-69 11 RESZEL 0 10km 0:56:37 10.60 [km/h] 0:00:14
185 79 JAKUBOWSKA ANNA K 56 K 40-49 14 PIJAWNE POLSKIE 0 10km 0:56:39 10.59 [km/h] 0:00:27
186 216 SALAMUCHA JAROSŁAW M 130 M 30-39 33 OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA/RUN CREW REEBOK 0 10km 0:56:45 10.57 [km/h] 0:00:30
187 238 SZKUDLAREK EMILIA K 57 K 30-39 24 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:56:45 10.57 [km/h] 0:00:30
188 166 MRÓWKA KATARZYNA K 58 K 40-49 15 OSTROŁĘKA, ANTONIE BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:56:47 10.57 [km/h] 0:00:05
189 241 SZPUNAR-SPYCHAŁA MAŁGORZATA K 59 K 0-29 13 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA IV 10km 0:56:51 10.55 [km/h] 0:00:17
190 439 OMILIAN PRZEMEK M 131 M 30-39 34 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA IV 10km 0:56:52 10.55 [km/h] 0:00:17
191 240 SZPUNAR ANNA K 60 K 0-29 14 OLECKO OLECKO BIEGA 0 10km 0:56:56 10.54 [km/h] 0:00:18
192 165 MROZEK SŁAWOMIR M 132 M 30-39 35 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:56:58 10.53 [km/h] 0:00:26
193 11 BAŁABAŃSKA MARZENA K 61 K 50-59 3 BARTOSZYCE GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:57:01 10.52 [km/h] 0:00:06
194 67 FRYDRYCH BERNADETA K 62 K 40-49 16 SZCZYTNO 0 10km 0:57:03 10.52 [km/h] 0:00:28
195 153 MICHALAK MARTA K 63 K 40-49 17 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:57:06 10.51 [km/h] 0:00:13
196 219 SĘKOWSKA NATALIA K 64 K 0-29 15 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:57:07 10.50 [km/h] 0:00:13
197 46 DAWIDCZYK KRYSTYNA K 65 K 50-59 4 KĘTRZEN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 0 10km 0:57:17 10.47 [km/h] 0:00:32
198 253 TARASEWICZ ARKADIUSZ M 133 M 40-49 42 KETRZYN MATKI I OJCIEC KĘTRZYN 0 10km 0:58:02 10.34 [km/h] 0:00:27
199 184 PĘDZICH MARIANNA K 66 K 50-59 5 SZAFARCZYSKA BBL OSTROŁĘKA 0 10km 0:58:03 10.34 [km/h] 0:00:20
200 260 WĄDOŁOWSKI ROBERT M 134 M 50-59 22 TUCHOLA 0 10km 0:58:19 10.29 [km/h] 0:00:19
201 72 GÓRSKA JOANNA K 67 K 50-59 6 GNATY BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA, ARS LONGA CHOIR 0 10km 0:58:29 10.26 [km/h] 0:00:28
202 164 MOSKALIK PIOTR M 135 M 40-49 43 OLSZTYN 0 10km 0:58:32 10.25 [km/h] 0:00:18
203 125 KUPREWICZ MAŁGORZATA K 68 K 30-39 25 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII KYOKUSHIN WĘGORZEWO II 10km 0:58:33 10.25 [km/h] 0:00:11
204 283 REMUSZKO KAROLINA K 69 K 30-39 26 WIELBARK - 10km 0:58:39 10.23 [km/h] 0:00:38
205 116 KRZYWIŃSKA JOLANTA K 70 K 40-49 18 OLSZTYN 0 10km 0:58:39 10.23 [km/h] 0:00:06
206 168 NASTAZIAK ANDRZEJ M 136 M 50-59 23 KOBYŁKA 0 10km 0:58:52 10.19 [km/h] 0:00:31
207 264 WITTBRODT KRZYSZTOF M 137 M 30-39 36 RUCIANE-NIDA 0 10km 0:59:03 10.16 [km/h] 0:00:33
208 256 TOMBACHER KRZYSZTOF M 138 M 30-39 37 EŁK MIRAZ RACE TEAM 0 10km 0:59:05 10.16 [km/h] 0:00:21
209 239 SZNAJDER BEATA K 71 K 40-49 19 PISZ ANIOŁKI RUN 0 10km 0:59:15 10.13 [km/h] 0:00:25
210 89 KACZOROWSKA EMILIA K 72 K 30-39 27 MIKOŁAJKI ANIOŁKI RUN 0 10km 0:59:19 10.12 [km/h] 0:00:25
211 28 BUGAJEWSKA ANNA K 73 K 50-59 7 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:59:23 10.10 [km/h] 0:00:14
212 154 MICKIEWICZ GRAŻYNA K 74 K 40-49 20 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII KYOKUSHIN WĘGORZEWO 10km 0:59:24 10.10 [km/h] 0:00:10
213 29 BUGAJEWSKI JANUSZ M 139 M 50-59 24 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:59:25 10.10 [km/h] 0:00:14
214 274 ŻAKOWSKA URSZULA K 75 K 30-39 28 BIZŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 0 10km 0:59:38 10.06 [km/h] 0:00:21
215 132 LICHNEROWICZ IWONA K 76 K 40-49 21 SZCZYTNO GIRLS RUNNER 0 10km 0:59:56 10.01 [km/h] 0:00:32
216 243 SZTYCH ARKADIUSZ M 140 M 40-49 44 OLSZTYN 0 10km 1:00:12 9.97 [km/h] 0:00:22
217 223 SIWEK ANETA K 77 K 30-39 29 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII KYOKUSHIN WĘGORZEWO II 10km 1:00:32 9.91 [km/h] 0:00:18
218 2 AMBROŻKO JAN M 141 M 70+ 4 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 1:00:37 9.90 [km/h] 0:00:31
219 32 BYSTREK JOANNA K 78 K 40-49 22 GNATY 0 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 0:00:26
220 118 KUĆ HANNA K 79 K 40-49 23 OSTROŁĘKA BBL OSTROŁĘKA/RUN CREW REEBOK 0 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 0:00:26
221 242 SZTYCH ANNA K 80 K 40-49 24 OLSZTYN 0 10km 1:01:05 9.82 [km/h] 0:00:21
222 37 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 142 M 70+ 5 WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 1:01:08 9.81 [km/h] 0:00:10
223 66 FREJTAG DAWID M 143 M 30-39 38 GIŻYCKO 0 10km 1:01:25 9.77 [km/h] 0:00:29
224 157 MILEWSKA KATARZYNA K 81 K 30-39 30 WARSZAWA 0 10km 1:01:34 9.75 [km/h] 0:00:04
225 172 NESTOROWICZ MONIKA K 82 K 40-49 25 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 0 10km 1:01:39 9.73 [km/h] 0:00:11
226 266 WOŹNIAK MARTA K 83 K 30-39 31 OLSZTYN TVP 3 OLSZTYN 0 10km 1:01:42 9.72 [km/h] 0:00:16
227 246 SZWEJKOWSKA-DUDZIEC MARTA K 84 K 30-39 32 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 10km 1:01:46 9.71 [km/h] 0:00:11
228 53 DUDZIEC MARCIN M 144 M 30-39 39 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 0 10km 1:01:46 9.71 [km/h] 0:00:11
229 127 KURDYŁA STEFAN M 145 M 70+ 6 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 1:02:04 9.67 [km/h] 0:00:07
230 54 DYMARSKA MARZENA K 85 K 40-49 26 WARSZAWA 0 10km 1:02:14 9.64 [km/h] 0:00:36
231 55 DYMARSKI BARTOSZ M 146 M 40-49 45 WARSZAWA 0 10km 1:02:15 9.64 [km/h] 0:00:36
232 209 ROGOWSKA WIOLETTA K 86 K 50-59 8 MIKOŁAJKI 0 10km 1:02:18 9.63 [km/h] 0:00:33
233 36 CHMIELEWSKA DOROTA K 87 K 40-49 27 OLECKO OLECKO BIEGA 0 10km 1:02:48 9.55 [km/h] 0:00:32
234 195 PRAWDZIK RENATA K 88 K 40-49 28 EŁK SUPERDRUŻYNA SUPERDRUŻYNA 10KM 10km 1:02:57 9.53 [km/h] 0:00:24
235 167 NAPIWODZKI PIOTR M 147 M 30-39 40 SZCZYTNO 0 10km 1:03:14 9.49 [km/h] 0:00:32
236 81 JANKOWSKA ELWIRA K 89 K 40-49 29 JONKOWO AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 1:03:25 9.46 [km/h] 0:00:29
237 109 KOTOWSKA SYLWIA K 90 K 30-39 33 OLSZTYN KOCIAKI 0 10km 1:03:34 9.44 [km/h] 0:00:35
238 276 REMISZEWSKI MACIEJ M 148 M 0-29 19 BARANOWO - 10km 1:03:42 9.42 [km/h] 0:00:27
239 51 DOMAŃSKA KAROLINA K 91 K 30-39 34 LUBLIN GRUPA WSPARCIA DZIURAWEGO PĘCHERZA 0 10km 1:04:11 9.35 [km/h] 0:00:29
240 251 ŚWIĘCZKOWSKA MARZANNA K 92 K 0-29 16 OLECKO OLECKO BIEGA 0 10km 1:04:33 9.30 [km/h] 0:00:05
241 47 DENISOVA MARINA K 93 K 30-39 35 KALININGRAD 0 10km 1:05:22 9.18 [km/h] 0:00:20
242 159 MIŁOWICKI KRZYSZTOF M 149 M 0-29 20 EŁK MIRAZ RACE TEAM 0 10km 1:05:45 9.13 [km/h] 0:00:22
243 134 LIPOWSKA-MICHALSKA MAŁGORZATA K 94 K 40-49 30 SZCZYTNO GIRLS RUNNER 0 10km 1:06:32 9.02 [km/h] 0:00:31
244 179 OSIAL ANITA K 95 K 30-39 36 PŁOŃSK 0 10km 1:06:53 8.97 [km/h] 0:00:23
245 128 KWARCIŃSKI ADAM M 150 M 30-39 41 POZEZDRZE RYNHAKI ROLNIK TEAM 0 10km 1:07:22 8.91 [km/h] 0:00:30
246 145 ŁUŃSKA REGINA K 96 K 60-69 3 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 0 10km 1:08:08 8.81 [km/h] 0:00:37
247 95 KASIŃSKA DANUTA K 97 K 50-59 9 GIŻYCKO BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO 0 10km 1:16:37 7.83 [km/h] 0:00:12
248 188 PIOTROWICZ MONIKA K 98 K 30-39 37 GIŻYCKO BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO 0 10km 1:16:37 7.83 [km/h] 0:00:12
249 273 ZUBTSOVA OKSANA K 99 K 40-49 31 DOBROVOL'SK BIEG I ZDROWIE 0 10km 1:17:43 7.72 [km/h] 0:00:30
250 8 BAGIŃSKA BOŻENA K 100 K 50-59 10 OLECKO OLECKO BIEGA 0 10km 1:18:33 7.64 [km/h] 0:00:37
251 138 ŁAPINSKA KATARZYNA K 101 K 40-49 32 OLECKO OLECKO BIEGA 0 10km 1:18:33 7.64 [km/h] 0:00:37
- 14 BAREWSKI BOGDAN M - M 60-69 - WARSZAWA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 16 BAZYDŁO KAMIL M - M 0-29 - SZCZYTNO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 21 BLIUJUTE CAROLINE M - M 0-29 - VILNIUS LESTA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 30 BUJNOWSKI ADRIAN M - M 0-29 - GIŻYCKO LOTNICZA AKADEMIA WOJSKOWA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 35 CHMIEL MAGDALENA K - K 30-39 - GOŁDAP 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 40 CHYCZEWSKA ANNA K - K 40-49 - PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 43 CZAPLEJEWICZ MARTA K - K 30-39 - EŁK OLECKO BIEGA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 59 DZIATKOWSKA WERONIKA K - K 0-29 - GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:06
- 61 ELIASZ MARCIN M - M 40-49 - OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 68 GAWEK MICHAŁ M - M 40-49 - OSTROŁĘKA DĄBROWSKI TEAM 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 70 GŁOWACKI DAMIAN M - M 30-39 - MIKOŁAJKI 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 91 KAMIŃSKA PATRYCJA K - K 0-29 - ZABIELE-PILIKI BIEGAM BO LUBIE OSTROŁĘKA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 96 KASPROWICZ WITOLD M - M 40-49 - OLSZTYN 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 103 KOLYAGINA ANASTASIA K - K 30-39 - KALININGRAD AMBERMAN 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 113 KRAWCZUK WIESŁAW M - M 50-59 - WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 123 KUNISZYK PIOTR M - M 30-39 - GOŁDAP DZIECI KUKURYDZY 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 130 LACHOWICZ SZYMON M - M 0-29 - BRANIEWO PYCIUŚ BRANIEWO TEAM 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 155 MICKIEWICZ PAWEŁ M - M 40-49 - WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO / 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 156 MIKIELSKI DANIEL M - M 0-29 - OLSZTYNEK 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 170 NAWROCKI MICHAŁ M - M 0-29 - GOŁDAP 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 176 OLEJNICZAK MARTA K - K 0-29 - PŁOŃSK 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 178 OŁOWSKI JAKUB M - M 30-39 - BISKUPIEC 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 185 PIERSA MAŁGORZATA K - K 30-39 - OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 193 POLEWACZYK KAROL M - M 0-29 - MRĄGOWO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 196 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ M - M 40-49 - OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 215 SADOWSKI ADRIAN M - M 0-29 - SZCZYTNO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 228 STĘPIEŃ ŁUKASZ M - M 0-29 - KOWALE OLECKIE KOWALAK KOWALE OLECKIE 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 254 TARASIEWICZ IRENEUSZ M - M 50-59 - WÓJTOWO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 255 TOMASZEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - SZCZYTNO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 270 ZAWROTNY JAN M - M 50-59 - MARCINKOWO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 271 ZIEJA KASIA K - K 30-39 - OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 510 WITKOWSKI DAWID M - M 0-29 - GIŻYCKO 0 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce DRUŻYNA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 BIEGAMY CZERWIŃSKI ANDRZEJ (M - 1972) GODLEWSKI ANDRZEJ (M - 1985) RAKOWSKA IWONA (K - 1980) 0:35:27 0:35:59 0:45:40 1:57:06
2 PRZYJACIELE MAKOWA I OSTROŁĘKI JAROSZEWSKI CEZARY (M - 2000) OLSZEWSKI KRZYSZTOF (M - 1975) BUTLER KATARZYNA (K - 2001) 0:34:35 0:40:51 0:42:00 1:57:26
3 BIEGAJĄCE RENIFERY POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW (M - 1987) BĄK PAWEŁ (M - 1977) POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA (K - 1986) 0:37:32 0:38:11 0:42:33 1:58:16
4 OLECKO BIEGA I BRYNDA MARCIN (M - 1988) SUCHODOLSKI PAWEŁ (M - 1981) PIETRUCZUK ALICJA (K - 2000) 0:37:29 0:41:21 0:43:46 2:02:36
5 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 1 MALISZEWSKI JERZY (M - 1960) NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW (M - 1981) KOSACKA EMILIA (K - 1982) 0:39:16 0:40:12 0:46:28 2:05:56
6 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 10KM 2 FERSZT PIOTR (M - 1981) BERK KRZYSZTOF (M - 1972) KIEZIK ANNA (K - 1982) 0:41:13 0:41:47 0:46:16 2:09:16
7 BBL OSTROŁĘKA WÓJTOWICZ ROBERT (M - 1977) BRONIEK WOJCIECH (M - 1970) BALAZY AGNIESZKA (K - 1980) 0:39:39 0:41:41 0:48:00 2:09:20
8 OLECKO BIEGA III PRZEMIELEWSKI KAMIL (M - 1985) ŁASKOWSKA MARZENA (K - 1972) ŁASKOWSKI TOMASZ (M - 1970) 0:41:49 0:45:45 0:47:04 2:14:38
9 OLECKO BIEGA II CIBOREK PATRYK (M - 1998) ROŻEK GERARD (M - 1976) SUCHODOLSKA EDYTA (K - 1988) 0:41:53 0:43:49 0:50:21 2:16:03
10 OLECKO BIEGA IV GIERSZEWSKI CZAREK (M - 1967) SZPUNAR-SPYCHAŁA MAŁGORZATA (K - 1990) OMILIAN PRZEMEK (M - 1979) 0:46:39 0:56:51 0:56:52 2:40:22
11 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10KM OLSZEWSKI MAREK (M - 1969) SZCZEBIOT KAROL (M - 1981) BAJC MARZENA (K - 1972) 0:52:39 0:52:59 0:54:46 2:40:24
12 SUPERDRUŻYNA 10KM CWALIŃSKI MARCIN (M - 1978) NIEDŹWIECKI ANDRZEJ (M - 1958) PRAWDZIK RENATA (K - 1978) 0:48:09 0:50:12 1:02:57 2:41:18
13 KYOKUSHIN WĘGORZEWO WIERZBICKA ANNA (K - 1973) KONDRATOWICZ MAŁGORZATA (K - 1984) MICKIEWICZ GRAŻYNA (K - 1971) 0:56:11 0:56:18 0:59:24 2:51:53

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ