Bieg razem przeciw przemocy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Malejka Piotr Katowice Bieg 5km ADS Masna
2 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Nordic Walking 5km
3 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg 5km Slask runners
4 Staszewska Edyta Sosnowiec Bieg 2,5km
5 Baranek Tomasz Sosnowiec Bieg 5km
6 Malejka Katarzyna Katowice Bieg 5km ADS Masna
7 Głowacka Karolina Zadroże Bieg 5km
8 Mazur Krzysztof Czeladź Bieg 5km
9 Kałużna Anna Sosnowiec Nordic Walking 5km
10 Gawron Karolina Myszkowice Bieg 5km
11 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km
12 Redziak Robert Sosnowiec Bieg 5km Gitfit
13 Redziak Iza Sosnowiec Bieg 5km Gitfit
14 Zuwała Robert Sosnowiec Bieg 5km
15 Zuwała Anna Sosnowiec Bieg 5km
16 Jadwiszczok Jolanta r Nordic Walking 5km
17 Długokęcka Alina Ruda Śląska Nordic Walking 5km
18 Szylkiewicz Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 5km A-Team
19 Bojur Renata Częstochowa Bieg 5km
20 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking 5km Bobry Walking
21 Badek Kinga Sosnowiec Bieg 5km
22 Garncarz Aleksandra Zawiercie Bieg 5km
23 Garncarz Damian Zawiercie Bieg 5km
24 Zielińska Grażyna Dobieszowice Nordic Walking 5km Bobry Walking
25 Struk Agnieszka Będzin Bieg 5km
26 Siwy Karolina Będzin Bieg 5km
27 Rodko Marta Czeladź Bieg 5km
28 Pieczaba Patryk Sosnowiec Bieg 5km
29 Piątek Ewa Sosnowiec Bieg 5km
30 Lulko Magdalena Czeladź - Piaski Bieg 5km Sekcja Piaski
31 Studniarz Rafał Czeladź-Piaski Bieg 5km Sekcja Piaski
32 Motyka Sebastian Sosnowiec Bieg 5km A-Team
33 Bula Mateusz Sosnowiec Bieg 2,5km
34 Jędryczka Magdalena Jaworzno Bieg 5km
35 Bula Maciej Sosnowiec Bieg 2,5km
36 Bula Monika Sosnowiec Bieg 2,5km
37 Bula Dariusz Sosnowiec Bieg 2,5km
38 Błaszczyk Zuzanna Przyszowice Nordic Walking 2,5km Run Ciach Ciach
39 Głogowska Ewa Bytom Nordic Walking 2,5km Run Ciach Ciach
40 Gawlik Jarek Zabrze Bieg 5km Run Ciach Ciach
41 Mikołajczyk Tomasz Mysłowice Bieg 5km A-Team
42 Paciuch Dorota Bytom Bieg 5km Run Ciach Ciach
43 Szojda Małgorzata Katowice Bieg 5km Run Ciach Ciach
44 Nykiel Marlena Mysłowice Bieg 5km
45 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg 5km zdzieraj kapcie
46 Siemińska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
47 Stellmach Ewa Zabrze Bieg 5km
48 Siemińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
49 Wróż Dacjan Sosnowiec Bieg 5km A-Team
50 Zielińska Urszula Katowice Nordic Walking 5km
51 Pacyna Danuta Katowice Nordic Walking 5km
52 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
53 Romańska Katarzyna Katowice Nordic Walking 5km
54 Kozerańska Aneta Wojkowice Bieg 5km Wild Dogs Team
55 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Bieg 5km Miraz Race Team
56 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Bieg 2,5km
57 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Urbańczyk Dziadu Team
58 Łukaszewicz Kamila ZABRZE Bieg 5km
59 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking 2,5km
60 NOWAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie Bieg 5km Czeladź Biega
61 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Nordic Walking 5km Klub Stadion Sląski
62 Sosin Stanislaw Chorzów Nordic Walking 5km Stadion slaski
63 Garncarz Michał Sosnowiec Bieg 5km A-Team
64 Kulej Dorota Będzin Bieg 5km Metal Serwis Sport Team
65 Popielewicz Marek Katowice Bieg 5km Metal Serwis Sport Team
66 Mazur Karolina Czeladź Bieg 5km
67 Dymek Adrian Będzin Bieg 5km A-Team
68 Bałaziński Paweł Mysłowice Bieg 5km A-Team
69 Wąsacz Maciej Sosnowiec Bieg 5km Strong House
70 Delewski Dariusz Zabrze Bieg 5km
71 Delewska Dorota Zabrze Bieg 5km
72 Noszczyk Jakub Czeladź Bieg 2,5km
73 Mucha Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 2,5km
74 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg 5km
75 Dorobek Agata Zabrze Bieg 5km
76 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Nordic Walking 5km
77 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 5km W Pogoni za duchem
78 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 2,5km
79 Brzezińska Anna Chrząstowice Bieg 5km Wolbrom Team
80 Łoszajć Justyna Sosnowiec Nordic Walking 5km Wirusy
81 Rusin Ewa Czeladź Bieg 5km Strong House
82 Kawecki Marek Wolbrom Bieg 5km Wolbrom Team
83 Pleszczyńska Iwona Zabrze Bieg 5km
84 Kolarczyk Kamila Sosnowiec Bieg 5km Wirusy
85 Jędrzejewska Sandra Świętochłowice Bieg 5km
86 Jankowska Becia SOSNOWIEC Bieg 2,5km WIRUSY
87 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec Bieg 5km
88 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5km
89 Pecyna Barbara Sosnowiec Bieg 5km
90 Janus Przemysław czeladź Bieg 5km Strong House
91 Rudzki Marcel czeladź Bieg 5km Strong House
92 Lewosz Beata Czeald ź Bieg 5km
93 Lysko Mirosław Sosnowiec Bieg 5km Wirusy
94 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg 5km
95 Greif Genowefa Sosnowiec Bieg 5km Wirusy
96 Pieniążek Katarzyna Czeladź Bieg 5km
97 Muskała Mateusz Sosnowiec Nordic Walking 2,5km
98 Hycnar Katarzyna Czeladź Bieg 5km
99 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg 5km Wirusy
100 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 5km Wirusy


Wyświetleń: 2924

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ