Bieg uliczny na 100 - lecie Odzyskania Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sobczyk Paweł Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
2 Sobczyk Alicja Zblewo 1200m 14-16 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
3 Zarach-Czapiewski Filip zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
4 Małachowski Bartek Pinczyn 800m 11-13 lat Szkoła Podstawowa w Pinczynie
5 Antoniewicz Natan Dzierżążno 800m 11-13 lat
6 Suchodolski Kacper Stężyca 1200m 14-16 lat Metrożercy
7 Kaczmarek Mateusz Rakoniewice 5100m OPEN (17 lat i więcej) WKS FLOTA GDYNIA
8 Tarakan Paweł Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
9 Herold Mikołaj Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
10 Rutkowska Natalia Bytonia 800m 11-13 lat PSP Bytonia
11 Dahm Laura Bytonia 1200m 14-16 lat PSP Bytonia
12 Wolff Dominika Bytonia 1200m 14-16 lat PSP Bytonia
13 Mielewska Lilia Bytonia 1200m 14-16 lat PSP Bytonia
14 Kuligowska Nikola Bytonia 800m 11-13 lat PSP Bytonia
15 PLOMBON Adrian Bytonia 1200m 14-16 lat PSP Bytonia
16 Szarmach Nikola Bytonia 800m 11-13 lat PSP Bytonia
17 MACIEJEWICZ Julia Bytonia 800m 11-13 lat PSP Bytonia
18 Plombon Natalia Bytonia 800m 11-13 lat PSP Bytonia
19 Dembicka Amelia Bytonia 800m 11-13 lat PSP Bytonia
20 PLOMBON KLAUDIA Bytonia 1200m 14-16 lat PSP Bytonia
21 Urbanowicz Julia Bytonia 1200m 14-16 lat PSP Bytonia
22 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 800m 11-13 lat PSP 6 Starogard Gdańki
23 Sabiniarz Marcelina Pinczyn 800m 11-13 lat PSP PINCZYN
24 Kędzierska Wiktoria Pinczyn 800m 11-13 lat PSP PINCZYN
25 Łobocka Julia Zblewo 800m 11-13 lat Szkoła podstawowa w Zblewie
26 Cylkowski Bartosz Góra 800m 11-13 lat Psp Zblewo
27 Jędrzejewski Jakub Zblewo 800m 11-13 lat
28 KARBOWSKI IGOR ZBLEWO 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie
29 Chmurzynska Oliwia Stężyca 1200m 14-16 lat SKLA SOPOT
30 Podolska Małgorzata Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
31 Burczyk Gabriela Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
32 Flisikowski Ignacy Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
33 Kozub Oliwer Zblewo 1200m 14-16 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
34 Hoffman Dominik Miradowo 800m 11-13 lat
35 Grobelna Urszula Pinczyn 800m 11-13 lat Szkoła Podstawowa w Pinczynie
36 Freitag Dominik Zblewo 800m 11-13 lat Szkoła podstawowa w Zblewie
37 Romanowski Nikodem Starogardzie gdański 800m 11-13 lat Psp nr 6 w starogardzie gdanskim
38 Dawicki Marcin Starogard Gdański 5100m OPEN (17 lat i więcej)
39 Godlewski Wiktor Starogard gdanski 800m 11-13 lat
40 drawski Mateusz zblewo 5100m OPEN (17 lat i więcej)
41 Oksentowicz Stanislaw Czarna Woda 5100m OPEN (17 lat i więcej)
42 drawska janeta zblewo 5100m OPEN (17 lat i więcej)
43 Janikowska Kamila Czarna Woda 5100m OPEN (17 lat i więcej)
44 Sturmowska Nikola Pinczyn 1200m 14-16 lat
45 Latański Kajetan Żygląd 1200m 14-16 lat MLKS Nadwiślanin Chełmno
46 Latańska Zuzanna Żygląd 5100m OPEN (17 lat i więcej) MLKS Nadwiślanin Chełmno
47 Rudnik Jerzy Chojnice 5100m OPEN (17 lat i więcej) florian chojnice
48 brzeziński dominik zblewo 1200m 14-16 lat
49 Hoffmann Daniel Zblewo 5100m OPEN (17 lat i więcej) Sokół Zblewo
50 Burczyk Paweł Burczyk Pinczyn 5100m OPEN (17 lat i więcej)
51 Piwowarczyk Grzegorz Starogard Gdański 5100m OPEN (17 lat i więcej) SK
52 Gulgowski Przemysław Zblewo 1200m 14-16 lat
53 Prabucka Angelika Zblewo 5100m OPEN (17 lat i więcej)
54 Trygalska Jagoda Pinczyn 5100m OPEN (17 lat i więcej) Morsy Zblewo
55 Trygalski Krzysztof Pinczyn 5100m OPEN (17 lat i więcej) Morsy Zblewo
56 Trygalska Beata Pinczyn 5100m OPEN (17 lat i więcej) Morsy Zblewo
57 Trygalska Paulina Pinczyn 5100m OPEN (17 lat i więcej) Morsy Zblewo
58 Paprocka Ewelina Obliwice 5100m OPEN (17 lat i więcej)
59 Dolny Marcin Białachowo 400m 6-10 lat
60 Rożek Paulina Kaliska 5100m OPEN (17 lat i więcej)
61 Kołodziejczyk Henryk Zblewo 5100m OPEN (17 lat i więcej) Kociewski klub biegacza
62 Wąsicki Sebastian REDA 5100m OPEN (17 lat i więcej) Ambitious Runners Team
63 Sieciński Marcin Żukowo 5100m OPEN (17 lat i więcej)
64 Wiktoria Trela Białachowo 400m 6-10 lat
65 Zieliński Mikołaj Zblewo 400m 6-10 lat Psp w zblewie
66 Zieliński Paweł Zblewo 400m 6-10 lat Psp w zblewie
67 Zieliński Mateusz Zblewo 1200m 14-16 lat Psp w zblewie
68 Bielska Olga Zblewo 1200m 14-16 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
69 Trygalski Cezary Pinczyn 1200m 14-16 lat Morsy Zblewo
70 WROBEL Jakub Bytonia 400m 6-10 lat
71 Zagórska martyna Pinczyn 800m 11-13 lat
72 Kortas Jakub Zblewo 400m 6-10 lat
73 Gorecka Oliwia Starogard Gdański 400m 6-10 lat PSP nr 4 w Starogardzie Gd
74 Matera Natalia Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
75 Matera Sebastian Zblewo 400m 6-10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
76 Kasprzycka Julia Zblewo 800m 11-13 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
77 Stoffa Mikołaj Lubichowo 400m 6-10 lat
78 Stoffa Kacper Lubichowo 800m 11-13 lat
79 Studzińska karolina zblewo 1200m 14-16 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
80 Stoffa Patryk Lubichowo 800m 11-13 lat
81 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański 400m 6-10 lat PSP nr 3 w Starogardzie Gd
82 Plombon Maja Zblewo 400m 6-10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Wincentego Kwaśniewskiego
83 Plombon Alicja Zblewo 400m 6-10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Wincentego Kwaśniewskiego
84 Kortas Mateusz Rokocin 1200m 14-16 lat PSP nr 4 w Starogardzie Gd
85 Kobierowska Izabela Kruszka 800m 11-13 lat SP Klodawa
86 Szmaglińska Martyna Jeziorki 400m 6-10 lat SP Klodawa
87 Zagórska Nikola Pinczyn 800m 11-13 lat
88 PIONTKOWSKA JULIA ZBLEWO 800m 11-13 lat Szkoła podstawowa w Zblewie
89 PIONTKOWSKI JAKUB ZBLEWO 400m 6-10 lat Szkoła podstawowa w Zblewie
90 Kortas Roksana Zblewo 400m 6-10 lat
91 Marchewicz Michał Zblewo 400m 6-10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
92 Kiełtyka Sebastaian Kiełtyka Zblewo 1200m 14-16 lat Psp w zblewie
93 Heland Grzegorz Gdańsk 800m 11-13 lat Sp.48 Gdańsk
94 Hoffman Marcin Miradowo 1200m 14-16 lat
95 Stangel Jan Zblewo 1200m 14-16 lat
96 Strugowski Natan Zblewo 1200m 14-16 lat
97 Giełdon Klara Zblewo 400m 6-10 lat PSP w Zblewie, klasa IV b
98 Wojciechowska Róża Zblewo 400m 6-10 lat PSP w Zblewie, klasa II c
99 Mania Błażej Zblewo 400m 6-10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie
100 Bielski Olaf Zblewo 400m 6-10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie


Wyświetleń: 4276

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ