Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobczyk Paweł | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
2 | Sobczyk Alicja | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
3 | Zarach-Czapiewski Filip | zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
4 | Małachowski Bartek | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła Podstawowa w Pinczynie | |
5 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | 800m 11-13 lat | ||
6 | Suchodolski Kacper | Stężyca | Polska | 1200m 14-16 lat | Metrożercy | |
7 | Kaczmarek Mateusz | Rakoniewice | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | WKS FLOTA GDYNIA | |
8 | Tarakan Paweł | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
9 | Herold Mikołaj | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
10 | Rutkowska Natalia | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
11 | Dahm Laura | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
12 | Wolff Dominika | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
13 | Mielewska Lilia | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
14 | Kuligowska Nikola | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
15 | PLOMBON Adrian | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
16 | Szarmach Nikola | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
17 | MACIEJEWICZ Julia | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
18 | Plombon Natalia | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
19 | Dembicka Amelia | Bytonia | Polska | 800m 11-13 lat | PSP Bytonia | |
20 | PLOMBON KLAUDIA | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
21 | Urbanowicz Julia | Bytonia | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP Bytonia | |
22 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | 800m 11-13 lat | PSP 6 Starogard Gdańki | |
23 | Sabiniarz Marcelina | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | PSP PINCZYN | |
24 | Kędzierska Wiktoria | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | PSP PINCZYN | |
25 | Łobocka Julia | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła podstawowa w Zblewie | |
26 | Cylkowski Bartosz | Góra | Polska | 800m 11-13 lat | Psp Zblewo | |
27 | Jędrzejewski Jakub | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
28 | KARBOWSKI IGOR | ZBLEWO | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie | |
29 | Chmurzynska Oliwia | Stężyca | Polska | 1200m 14-16 lat | SKLA SOPOT | |
30 | Podolska Małgorzata | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
31 | Burczyk Gabriela | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
32 | Flisikowski Ignacy | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
33 | Kozub Oliwer | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
34 | Hoffman Dominik | Miradowo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
35 | Grobelna Urszula | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła Podstawowa w Pinczynie | |
36 | Freitag Dominik | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła podstawowa w Zblewie | |
37 | Romanowski Nikodem | Starogardzie gdański | Polska | 800m 11-13 lat | Psp nr 6 w starogardzie gdanskim | |
38 | Dawicki Marcin | Starogard Gdański | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
39 | Godlewski Wiktor | Starogard gdanski | Polska | 800m 11-13 lat | ||
40 | drawski Mateusz | zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
41 | Oksentowicz Stanislaw | Czarna Woda | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
42 | drawska janeta | zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
43 | Janikowska Kamila | Czarna Woda | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
44 | Sturmowska Nikola | Pinczyn | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
45 | Latański Kajetan | Żygląd | Polska | 1200m 14-16 lat | MLKS Nadwiślanin Chełmno | |
46 | Latańska Zuzanna | Żygląd | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | MLKS Nadwiślanin Chełmno | |
47 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | florian chojnice | |
48 | brzeziński dominik | zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
49 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Sokół Zblewo | |
50 | Burczyk Paweł Burczyk | Pinczyn | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
51 | Piwowarczyk Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | SK | |
52 | Gulgowski Przemysław | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
53 | Prabucka Angelika | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
54 | Trygalska Jagoda | Pinczyn | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Morsy Zblewo | |
55 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Morsy Zblewo | |
56 | Trygalska Beata | Pinczyn | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Morsy Zblewo | |
57 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Morsy Zblewo | |
58 | Paprocka Ewelina | Obliwice | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
59 | Dolny Marcin | Białachowo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
60 | Rożek Paulina | Kaliska | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
61 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Kociewski klub biegacza | |
62 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | Ambitious Runners Team | |
63 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | 5100m OPEN (17 lat i więcej) | ||
64 | Wiktoria Trela | Białachowo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
65 | Zieliński Mikołaj | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Psp w zblewie | |
66 | Zieliński Paweł | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Psp w zblewie | |
67 | Zieliński Mateusz | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Psp w zblewie | |
68 | Bielska Olga | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
69 | Trygalski Cezary | Pinczyn | Polska | 1200m 14-16 lat | Morsy Zblewo | |
70 | WROBEL Jakub | Bytonia | Polska | 400m 6-10 lat | ||
71 | Zagórska martyna | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | ||
72 | Kortas Jakub | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
73 | Gorecka Oliwia | Starogard Gdański | Polska | 400m 6-10 lat | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |
74 | Matera Natalia | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
75 | Matera Sebastian | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
76 | Kasprzycka Julia | Zblewo | Polska | 800m 11-13 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
77 | Stoffa Mikołaj | Lubichowo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
78 | Stoffa Kacper | Lubichowo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
79 | Studzińska karolina | zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
80 | Stoffa Patryk | Lubichowo | Polska | 800m 11-13 lat | ||
81 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 400m 6-10 lat | PSP nr 3 w Starogardzie Gd | |
82 | Plombon Maja | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Wincentego Kwaśniewskiego | |
83 | Plombon Alicja | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Wincentego Kwaśniewskiego | |
84 | Kortas Mateusz | Rokocin | Polska | 1200m 14-16 lat | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |
85 | Kobierowska Izabela | Kruszka | Polska | 800m 11-13 lat | SP Klodawa | |
86 | Szmaglińska Martyna | Jeziorki | Polska | 400m 6-10 lat | SP Klodawa | |
87 | Zagórska Nikola | Pinczyn | Polska | 800m 11-13 lat | ||
88 | PIONTKOWSKA JULIA | ZBLEWO | Polska | 800m 11-13 lat | Szkoła podstawowa w Zblewie | |
89 | PIONTKOWSKI JAKUB | ZBLEWO | Polska | 400m 6-10 lat | Szkoła podstawowa w Zblewie | |
90 | Kortas Roksana | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | ||
91 | Marchewicz Michał | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
92 | Kiełtyka Sebastaian Kiełtyka | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | Psp w zblewie | |
93 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 800m 11-13 lat | Sp.48 Gdańsk | |
94 | Hoffman Marcin | Miradowo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
95 | Stangel Jan | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
96 | Strugowski Natan | Zblewo | Polska | 1200m 14-16 lat | ||
97 | Giełdon Klara | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | PSP w Zblewie, klasa IV b | |
98 | Wojciechowska Róża | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | PSP w Zblewie, klasa II c | |
99 | Mania Błażej | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie | |
100 | Bielski Olaf | Zblewo | Polska | 400m 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Kwaśniewskiego z oddziałami integracyjnymi w Zblewie |
Wyświetleń: 12511