Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaleta Mateusz | Pierwoszyno | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
2 | Kaleta Szymon | Pierwoszyno | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | LKS Skoczek Pogórze | |
3 | Waszczenko Patrycja | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
4 | Waszczenko Agnieszka | Gdynia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
5 | Szczyglak Annna | Mosty | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
6 | Grzelczyk Bartosz | Rumia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | SP1 Rumia | |
7 | Kieroński Kamil | Suchy Dwór | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
8 | Przepiórka Artur | Lębork | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
9 | Pieniążek Michał | Lębork | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
10 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
11 | Pacholczyk Marianna | Mosty | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
12 | Pacholczyk Jeremi | Mosty | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
13 | Szczepański Sebastian | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
14 | Ruszkowski Bartosz | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | SP 39 Gdynia | |
15 | Startek Eryk | Kosakowo | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
16 | Klein Aleksandra | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
17 | Wittbrot Tomek | Kosakowo | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | szkola podstawowaw kosakowie | |
18 | Żmija Michalina | Lębork | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
19 | Wybieralska Martyna | Lębork | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
20 | Roda Oskar | Lębork | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | LKB im.Braci Petk Lębork / Lekkaatletyka dla Każdego | |
21 | Markowska Wiktoria | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
22 | Labuda Łucja | Lębork | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
23 | Szczyglak Natalia | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
24 | Joniec Angelika | Lębork | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | LKB im.Braci Petk Lębork | |
25 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | LKB im.Braci Petk Lębork | |
26 | OSIOWY WOJCIECH | RUMIA | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
27 | OSIOWY MAŁGORZATA | RUMIA | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
28 | OSIOWY KAROL | RUMIA | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
29 | Gabrielska Zosia | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | Przedszkole Dębogórze | |
30 | Samp Konstancja | Kosakowo | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | Przedszkole Dębogórze | |
31 | Samp Ksawery | Kosakowo | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Szkoła Podstawowa Dębogórz | |
32 | Jaskólska Paulina | Pogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | SP Pogórze | |
33 | Jaskólska Amelia | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | SP Pogórze | |
34 | Jaskólska Lena | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | SP Pogórze | |
35 | Okulski Maciej | Rewa | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | SP Mosty | |
36 | Łykowska Zuzanna | Pierwoszyno | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
37 | Zaleśna Zuzanna | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | UKS Skoczek | |
38 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Babsy Team | |
39 | Klein Wojciech | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach | |
40 | Romanowska Monika | Rewa | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | SP Mosty | |
41 | Krajewska Marta | Dębogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | gimnazjum w Kosakowie | |
42 | Pieper Karolina | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | Szkoła Podstawowa w Mostach | |
43 | Radomska Roksana | Mechelinki | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | Szkoła Podstawowa w Mostach | |
44 | Szymańska Wiktoria | Rumia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Szkoła sióstr salezjanek Rumia | |
45 | pałasz juliusz | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | szkola podstawowaw kosakowie | |
46 | Kratiuk Oskar | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
47 | Kratiuk Maja | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
48 | Kuryś Liliana | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
49 | Kuryś Lena | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ||
50 | Mazurek Julia | Gdynia | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | ||
51 | Kornowska Ada | Mosty | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Masta Dance | |
52 | Kornowski Marcin | Mosty | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Arka Gdynia | |
53 | Bendryn Jakub | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
54 | Bendryn Mikołaj | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
55 | Kubica Piotr | Pogórze | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | SP Pogórze | |
56 | Gapinski Tomasz | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | SP Pogórze | |
57 | Klein Jakub | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
58 | Hohn Agnieszka | Rewa | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | Szkoła Podstawowa w Mostach | |
59 | Klein Przemysław | Mosty | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
60 | Dadak Michał | Rewa | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | SP Mosty | |
61 | Kuszner Mikołaj | Suchy Dwór | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
62 | Sadowska Antonina | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | Przedszkole nr 30 | |
63 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | SP Pogórze | |
64 | Bieszke Jakub | Mosty | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | Wymiatacze | |
65 | Bieszke Otylia | Mosty | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Wymiatacze | |
66 | Bieszke Zuzanna | Mosty | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | Wymiatacze | |
67 | Pilarska Julia | POGÓRZE | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek | |
68 | Pilarska Oliwia | POGÓRZE | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek | |
69 | Obrycka Zuzanna | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
70 | Wolańska Lena Aurelia | Rumia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy | |
71 | Obrycki Jan | Pogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek | |
72 | Wolańska Julia Roksana | Rumia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy | |
73 | Dorożyńska Wojciech | Pogórze | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | SP Pogórze | |
74 | Mazurek Wiktor | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
75 | Kańtoch Leon | Reda | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | Team Kreft | |
76 | Świeca Michalina | Straszyn | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | ||
77 | Kałaska Jakub | Rewa | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
78 | Rudnicka Agata | Pogórze | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | Przedszkole Mróweczki | |
79 | Białek Natalia | Dębogórze | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | ZSSO GDYNIA | |
80 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | RKS Rumia | |
81 | Łapa Jan | Dębogórze | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | ||
82 | Denc Patryk | Kosakowo | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Sztorm Kosakowo | |
83 | Ekman Urszula | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | Ula i Miki pędzą jak błyskawicznia | |
84 | Rudnicki Jan | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II | |
85 | Ekman Ewa | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | Ewa do boju | |
86 | Kłosińska Iga | Suchy Dwór | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
87 | Rudnicki Piotr | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II | |
88 | Ratajczyk Adrian | Pogórze | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | SP Pogórze | |
89 | Ratajczyk Oliwier | Pogórze | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | SP Pogórze | |
90 | Kocoń Kamil | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa w Gdyni | |
91 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | kategoria 5-7 lat (roczniki od 2013 do 2011) – ok 350 m | Przedszkole nr 30 | |
92 | Kaźmierska Maja | Mechelinki | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ||
93 | Halk Ida | Gdynia | Polska | kategoria 13-15 lat (roczniki od 2005-2003) – ok. 1,5 km | LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8 | |
94 | Łapka Karina | Gdynia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | SP Pogórze | |
95 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | RKS RUMIA | |
96 | Lutomski Kacper | Pogórze | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
97 | Piotrowski Ksawery | Kosakowo | Polska | kategoria do lat 4 „bieg malucha” (bieg z rodzicem) – ok 150 m | przedszkole Kazimierz | |
98 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
99 | Tatrocka Blanka | Gdynia | Polska | kategoria 10-12 lat (rocznik 2008-2006) – ok. 1 km | KSP Gdynia | |
100 | Tatrocki Cezary | Gdynia | Polska | kategoria 8-9 lat (roczniki 2010-2009) – ok. 500 m | SP34 Gdynia |
Wyświetleń: 11806